ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 2 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by Ringo10 Tue 13 Jul - 7:20

Hrvati se samo hvataju gubitnika jer su I sami gubitnici kroz povijest.
Zato im trebaju gospodari.

Rusija je kraljica a Ukrajina bez Rusije je propast...milijun puta provjereno i dokazano kroz povijest.

Meni imponira Rusija a vi se drzite luzera ...jebite se

Samo ne znam sta cete kad se Ukrajina pokunjeno dovuce Rusiji


Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Šandor Winnetou dislikes this post

Back to top Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 2 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by RayMabus Tue 13 Jul - 7:25

Ringo10 wrote:
Samo ne znam sta cete kad se Ukrajina pokunjeno dovuce Rusiji
Mi u Hrvatskoj ? Pa nismo mi Britanci. Samo teško će oni imat ok odnose dok im ovi iz Rusije govore da ne postoje kao narod i da su u osnovi mali Rusi. lol!

Šta mene brige oćel se oni s njima dogovorit išta il neće , pa nismo mi Britanija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175365
2014-04-11


Back to top Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 2 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by Šandor Winnetou Tue 13 Jul - 7:53

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
Samo ne znam sta cete kad se Ukrajina pokunjeno dovuce Rusiji
Mi u Hrvatskoj ? Pa nismo mi Britanci. Samo teško će oni imat ok odnose dok im ovi iz Rusije govore da ne postoje kao narod i da su u osnovi mali Rusi. lol!

Šta mene brige oćel se oni s njima dogovorit išta il neće , pa nismo mi Britanija.
proglasiti 45 milijuna ukrajinaca rusima je teški debilizam, glupost za anale i naravno da će se ukrajincima gaditi rusi i naravno da nikada više neće ni pomisliti da dođu pod rusku čizmu.

_________________
Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 2 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by RayMabus Tue 13 Jul - 7:58

Šandor Winnetou wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
Samo ne znam sta cete kad se Ukrajina pokunjeno dovuce Rusiji
Mi u Hrvatskoj ? Pa nismo mi Britanci. Samo teško će oni imat ok odnose dok im ovi iz Rusije govore da ne postoje kao narod i da su u osnovi mali Rusi. lol!

Šta mene brige oćel se oni s njima dogovorit išta il neće , pa nismo mi Britanija.
proglasiti 45 milijuna ukrajinaca rusima je teški debilizam, glupost za anale i naravno da će se ukrajincima gaditi rusi i naravno da nikada više neće ni pomisliti da dođu pod rusku čizmu.
I to ne bilo kakvim Rusima nego malim Rusima za razliku od ovih u Rusiji koji su veliko Rusi.

I onda se čude šta ovi neće s njima. E svašta. Al stvarno ono.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175365
2014-04-11


Back to top Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 2 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by RayMabus Tue 13 Jul - 8:33

Zamisli sad da Zelenski iz Kieva sad napiše manifest da Rusi u Rusiji ne postoje nego su to Laponci i da nemaju pravo na nikakvu crkvu osim one pod upravom Kieva.

Ovi bi se odma digli na zadnje noge. 

Nema tu rasprave. Oni te Ruse i rusku pravoslavnu crkvu moraju izbaciti iz Ukrajine. 

S ovakvima nema rasprave.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175365
2014-04-11


Back to top Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 2 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by Ringo10 Tue 13 Jul - 10:11

Ma ko njih proglasava Rusima ...Rusiji ne pada na pamet da uzima Ukrajinu jer bi ih to ekonomski unistilo.
Putin kaze da su Ukri, Rusi i Bjelorusi istoga korijenai jezika i to je notorna cinjenica.
To zna svako sta je bila srednjovjekovna Rus.
Ukri su svoj put odredili Ali ima da vrate ono sto im ne pripada a poklonili im boljsevici.
I to ne samo Rusiji
Ukrajinci su gomila zaludjenih idiota. Goni ih u pizdu materinu

Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 2 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by RayMabus Tue 13 Jul - 10:30

Ringo10 wrote:
Putin kaze da su Ukri, Rusi i Bjelorusi istoga korijenai jezika i to je notorna cinjenica.
To zna svako sta je bila srednjovjekovna Rus.
Pa i Hrvati i Ukrajinci su istog korjena i jezika čak i šta sad ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175365
2014-04-11


Back to top Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 2 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by Ringo10 Tue 13 Jul - 10:45

Ukri su kreteni.

Godisnje Rusi od njih kupovali tehnoloskih proizvoda u iznosu od 50 milijardi dolara.

Plus silne milijarde na tranzitu energenata

Plus najam za Crnomorsku Flotu

Plus gomila drugih povoljnosti, sve skupa oko 100 milijardi godisnje

Plus Krimski turizam

I sve su to izgubili plus su izgubili Krim

A zasto

Zato jer su po svaku cijenu htjeli sukob sa Rusijom ...jer su to htjeli Amerikanci koji su htjeli da uvale Rusiju u rat u Ukrajini i plus da uzmu Krim I baze na Krimu

A Rusija ih zajebala i nije se uhvatila na mamac i nije usla u rat i uzela Krim nazad 

E pa zasto im je sve to trebalo meni je izvan svake pameti.

Svakakvih budala sam vidio ali Ukri su izvan konkurencije
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 2 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by Ringo10 Tue 13 Jul - 11:19

Jebo ih njihov manijacki bezglavi nacionalizam. Jebo ih Bandera.
E koje budaletine ... pa da ne povjerujes.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 2 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by zganci_i_jetrica Tue 13 Jul - 15:58

Ringo10 wrote:Pa eto Zapad ce joj pomoc ...jebo vas Zapad i Amerika
Kome je to Amerika donijela prosperitet jos od Korejskog rata pa do danas...kome
Nikome, samo unistenje i jad
Jebo vas Holivud i holivudske bajke
Usporedi ovaj auto iz 1985-e godine 

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 2 Cq5dam.resized.img.890.medium.time1552587769064

sa ovim iz iste godine...

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 2 560px-Bundesarchiv_Bild_183-B0503-0015-001%2C_Sachsenring_Trabant_601
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1318
2021-06-05


Back to top Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 2 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by Ringo10 Tue 13 Jul - 16:00

Kakve veze imaju auti
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 2 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by max123 Tue 13 Jul - 16:10

Ringo10 wrote:Putin nikad ne kmeči ... upamti to.

što se tiče Ukrajinaca ništa on nije lagao. To je umjetna nacija bez povijesnog temelja, nacija negdje na pola puta do stvarne nacije ... osim u Zapadnoj Ukrajini sve ostalo su manje ili više etnički Rusi

I Rusiji će se i vratiti
pa i rvati su umetna nacija.sklepana najvećim delom od srba štokavaca i slovenaca kajkavaca.jedini pravi rvati su oni par iljada čakavaca.i srbi će se opet vratit.(dr.vojislav šešelj-ringo10)
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 2 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by zganci_i_jetrica Tue 13 Jul - 16:16

Ringo10 wrote:Kakve veze imaju auti
Prvi je iz ekonomije koju podržavali Amerikanci, dok je drugi iz one koju su kontrolirali Rusi. A radi se o istom njemačkom narodu radi. Izvadi ponekad glavu iz miopičnog ideološkog dupeta.
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1318
2021-06-05


Back to top Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 2 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by Ringo10 Wed 14 Jul - 2:52

Jebali te i prvi i drugi
Ponavljam - neka mi neko da primjer zemlje ili dijela svijeta u kojem je Amerika ponijela prosperitet nakon korejskog rata.
Zadnja je bila Juzna Koreja.
Nigdje, samo rat, bijeda, destrukcija, prevrati, drzavni udari
Nakon 2 sv rata Amerika koja se ratom enormno obogatila je podigla ekonomski one zemlje I podrucja koje je smatrala vaznima kao branu komunizmu. Zapadna Europa, Japan, Juzna Koreja  Tajvan
Australija sa N. Zelandom se uglavnom digla sama jer je imala mir i bila postedjena svih svjetskih turbulencija i katastrofa.

Nakon korejskog rata sve sto Amerika donosi je gola katastrofa.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 2 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by RayMabus Wed 14 Jul - 2:57

Ringo10 wrote:Jebali te i prvi i drugi
Ponavljam - neka mi neko da primjer zemlje ili dijela svijeta u kojem je Amerika ponijela prosperitet nakon korejskog rata.
Zadnja je bila Juzna Koreja.
Nigdje, samo rat, bijeda, destrukcija, prevrati, drzavni udari
Nakon 2 sv rata Amerika koja se ratom enormno obogatila je podigla ekonomski one zemlje I podrucja koje je smatrala vaznima kao branu komunizmu. Zapadna Europa, Japan, Juzna Koreja  Tajvan
Australija sa N. Zelandom se uglavnom digla sama jer je imala mir i bila postedjena svih svjetskih turbulencija i katastrofa.

Nakon korejskog rata sve sto Amerika donosi je gola katastrofa.
Vijetnam.

Naporan si. Još jučer sam ti tija napisat Vijetnam al nisam al kad ne odustaješ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175365
2014-04-11


Back to top Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 2 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by Ringo10 Wed 14 Jul - 5:06

Da Vijetnam. Trecina zemlje jos uvijek zatrovana sa Orange C.


Last edited by Ringo10 on Wed 14 Jul - 5:07; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 2 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by Ringo10 Wed 14 Jul - 5:06

Da Vijetnam. Trecina zemlje jos uvijek zatrovana sa Orange C.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 2 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by RayMabus Wed 14 Jul - 5:52

Rusija nek nastavi kmečat i dalje. S ovakvim pristupom prema Ukrajincima i ne mogu očekivati ništa drugo od njih. 

Sami pali sami se ubili.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175365
2014-04-11


Back to top Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 2 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by Ringo10 Wed 14 Jul - 6:50

Nije problem pristup Rusa prema Ukrima nego pristup Ukrajinaca prema Rusima.
Ali to je problem za njih same. Rusija je Ukrajinu trajno odjebala.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 2 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by RayMabus Wed 14 Jul - 6:57

Ringo10 wrote: Rusija je Ukrajinu trajno odjebala.
Nadajmo se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175365
2014-04-11


Back to top Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 2 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by Ringo10 Wed 14 Jul - 13:29

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote: Rusija je Ukrajinu trajno odjebala.
Nadajmo se.
MA sta ce im Ukrajina

Krim sa 2.3 milijuna stanovnika je Rusiju kostao kao Svetog Petra kajgana... izgradnja zapustene infrastrukture i privrede 

 A zamisli koliko bi je kostala zapustena i upropastena Ukrajina sa 45 milijuna stanovnika od kojih je bar pola izrazito neprijateljski nastrojena prema Rusiji

Pa nisu Rusi budale ... to bi ih upropastilo ekonomski a možda bi imali i sigurnosni pakao

Zapad je sjebo Ukrajinu pa nek ih Zapad i izvlači

Čitam ruske medije i odgovor nekima koji zagovaraju obnovu SSSRa 

Republike Srednje Azije su 1935te imale 26 milijuna stanovnika, muslimana

A danas to ima 86 milijuna ... pa ti izvoli integriraj ih u novi SSSR

Rusi će uzet Bjelorusiju i MOŽDA jednoga dana proruski dio Ukrajine zvani Novorusija i to je to.


Last edited by Ringo10 on Wed 14 Jul - 13:39; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 2 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum