ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 3 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by Ringo10 14/7/2021, 13:29

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote: Rusija je Ukrajinu trajno odjebala.
Nadajmo se.
MA sta ce im Ukrajina

Krim sa 2.3 milijuna stanovnika je Rusiju kostao kao Svetog Petra kajgana... izgradnja zapustene infrastrukture i privrede 

 A zamisli koliko bi je kostala zapustena i upropastena Ukrajina sa 45 milijuna stanovnika od kojih je bar pola izrazito neprijateljski nastrojena prema Rusiji

Pa nisu Rusi budale ... to bi ih upropastilo ekonomski a možda bi imali i sigurnosni pakao

Zapad je sjebo Ukrajinu pa nek ih Zapad i izvlači

Čitam ruske medije i odgovor nekima koji zagovaraju obnovu SSSRa 

Republike Srednje Azije su 1935te imale 26 milijuna stanovnika, muslimana

A danas to ima 86 milijuna ... pa ti izvoli integriraj ih u novi SSSR

Rusi će uzet Bjelorusiju i MOŽDA jednoga dana proruski dio Ukrajine zvani Novorusija i to je to.


Last edited by Ringo10 on 14/7/2021, 13:39; edited 1 time in total

Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 3 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by zganci_i_jetrica 14/7/2021, 13:35

Ringo10 wrote:Jebali te i prvi i drugi
Ponavljam - neka mi neko da primjer zemlje ili dijela svijeta u kojem je Amerika ponijela prosperitet nakon korejskog rata.
Daj ti neki primjer u kojem su Rusi pridonijeli stvarnom prosperitetu ikoje države ikada  :roll
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1292
2021-06-05


Back to top Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 3 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by Ringo10 14/7/2021, 13:39

zganci_i_jetrica wrote:
Ringo10 wrote:Jebali te i prvi i drugi
Ponavljam - neka mi neko da primjer zemlje ili dijela svijeta u kojem je Amerika ponijela prosperitet nakon korejskog rata.
Daj ti neki primjer u kojem su Rusi pridonijeli stvarnom prosperitetu ikoje države ikada  :roll
Ko govori o Rusiji. Mi ovdje govorimo o svetoj Americi
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 3 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by zganci_i_jetrica 14/7/2021, 13:51

Ringo10 wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
Ringo10 wrote:Jebali te i prvi i drugi
Ponavljam - neka mi neko da primjer zemlje ili dijela svijeta u kojem je Amerika ponijela prosperitet nakon korejskog rata.
Daj ti neki primjer u kojem su Rusi pridonijeli stvarnom prosperitetu ikoje države ikada  :roll
Ko govori o Rusiji. Mi ovdje govorimo o svetoj Americi
Ne, nego o Rusiji i Ukrajini. Pročitaj još jednom naslov posta.
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1292
2021-06-05


Back to top Go down

Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi - Page 3 Empty Re: Putin kmeči jer Ukrajinci ne žele biti Rusi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum