ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Takve medijske hajke, linča i pritiska kao što je u mom slučaju nije bilo ni u najmračnijem komunističkom sustavu

Go down

Takve medijske hajke, linča i pritiska kao što je u mom slučaju nije bilo ni u najmračnijem komunističkom sustavu Empty Takve medijske hajke, linča i pritiska kao što je u mom slučaju nije bilo ni u najmračnijem komunističkom sustavu

Post by debotoijusto 29/6/2021, 20:18

TOMISLAV Horvatinčić opet traži odgodu zatvorske kazne. Ovaj put do kraja godine. U razgovoru za Dnevnik Nove TV pojasnio je svoje razloge. Čeka se odluka suda.
"Hodam s protezom na desnoj nozi i štakama. Prebolio sam rak kostiju i kemoterapiju, a prošle godine sam operirao rak želuca. Imam astmu, a sada mi je na vidiku i nekakav problem na koži, možda čak i karcinom, ne daj Bože", rekao je Tomislav Horvatinčić.

Od nesreće gdje je usmrćen talijanski bračni par Salpietro i za koju je pravomoćno osuđen na četiri godine i 10 mjeseci zatvora prošlo je 10 godina. A propitivanje medija hoće li se u četvrtak javiti u Centar za dijagnostiku naziva - hajkom.
"Takve medijske hajke, linča i pritiska kao što je u mom slučaju nije bilo ni u najmračnijem komunističkom sustavu. Ako treba dati naciji zadovoljstvo da me se stavi pred streljački vod, ali morate mi prije dokazati krivnju", rekao je Horvatinčić.
Horvatinčić je u posljednjih godinu dana u više navrata viđen na ulici ili kako ispija piće u kafiću. Index je nedavno pisao i da u Istri gradi apartmansko naselje.




https://www.index.hr/vijesti/clanak/horvatincic-ovakve-hajke-i-linca-nije-bilo-u-komunizmu-morate-mi-dokazati-krivnju/2287166.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Takve medijske hajke, linča i pritiska kao što je u mom slučaju nije bilo ni u najmračnijem komunističkom sustavu Empty Re: Takve medijske hajke, linča i pritiska kao što je u mom slučaju nije bilo ni u najmračnijem komunističkom sustavu

Post by debotoijusto 29/6/2021, 20:24

najbolje nam sinove razapinju udbasi kokardaskog soclenjinizma


Last edited by debotoijusto on 29/6/2021, 20:25; edited 1 time in total
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Takve medijske hajke, linča i pritiska kao što je u mom slučaju nije bilo ni u najmračnijem komunističkom sustavu Empty Re: Takve medijske hajke, linča i pritiska kao što je u mom slučaju nije bilo ni u najmračnijem komunističkom sustavu

Post by Guest 29/6/2021, 20:25

Zatražio odgodu zatvora, a po Istri pije kave

Takve medijske hajke, linča i pritiska kao što je u mom slučaju nije bilo ni u najmračnijem komunističkom sustavu Lg_216_tomo

Kontroverzni poduzetnik Tomislav Horvatinčić pravomoćno osuđen zbog smrti talijanskog bračnog para, u četvrtak se morao javiti u zatvor, no tražio je novu odgodu.

"Danas sam predao molbu za odgodu, dostavili smo odgodu. Ništa mu se stanje nije popravilo 6 mjeseci, čak se pogoršalo", rekao je 28. rujna za Index Horvatinčićev odvjetnik Velimir Došen.

Inače, prije mjesec dana Horvatinčića sam vidio u jednom labinskom kafiću. U zatvor ne može, ali putovati izvan Zagreba do Istre i tko za gdje još, očito može.

https://istarski.hr/komentar-dana/216
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Takve medijske hajke, linča i pritiska kao što je u mom slučaju nije bilo ni u najmračnijem komunističkom sustavu Empty Re: Takve medijske hajke, linča i pritiska kao što je u mom slučaju nije bilo ni u najmračnijem komunističkom sustavu

Post by marcellus 29/6/2021, 21:17

a ja iz naslova pomislio da fred opet kmeči

ništa, ovog zatvorit i bacit ključ

_________________
Takve medijske hajke, linča i pritiska kao što je u mom slučaju nije bilo ni u najmračnijem komunističkom sustavu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Takve medijske hajke, linča i pritiska kao što je u mom slučaju nije bilo ni u najmračnijem komunističkom sustavu Empty Re: Takve medijske hajke, linča i pritiska kao što je u mom slučaju nije bilo ni u najmračnijem komunističkom sustavu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum