ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici

Go down

Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici Empty Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici

Post by pizzon Wed 21 Jul - 14:12

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2021&mm=07&dd=21&nav_category=64&nav_id=1893539


Last edited by pizzon on Wed 21 Jul - 14:17; edited 1 time in total

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici Empty Re: Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici

Post by pizzon Wed 21 Jul - 14:13

ma jasno,
mi smo zbog pogresnih " saveznika"
najebali.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici Empty Re: Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici

Post by max123 Wed 21 Jul - 14:32

naravno da nije bio genocid.no, za 2-3 dana odradit više nego uje za 4-5 godina.(h)alal vam vera.malo sam zavidan..;)

ps

koliko je naplatio stari jevrejin?
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici Empty Re: Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici

Post by Noor Wed 21 Jul - 14:34

max123 wrote:naravno da nije bio genocid.no, za 2-3 dana odradit više nego uje za 4-5 godina.(h)alal vam vera.malo sam zavidan..;)

ps

koliko je naplatio stari jevrejin?
jeftin je, prihvaTa i orden časti četničkog vojvode

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici Empty Re: Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici

Post by max123 Wed 21 Jul - 14:43

Noor wrote:
max123 wrote:naravno da nije bio genocid.no, za 2-3 dana odradit više nego uje za 4-5 godina.(h)alal vam vera.malo sam zavidan..;)

ps

koliko je naplatio stari jevrejin?
jeftin je, prihvaTa i orden časti četničkog vojvode
nek samo pusti bradurinu.majke mu ga nabijem.pozdrav schatzi.alles gut?! :x
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici Empty Re: Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici

Post by Noor Wed 21 Jul - 14:45

max123 wrote:
Noor wrote:
max123 wrote:naravno da nije bio genocid.no, za 2-3 dana odradit više nego uje za 4-5 godina.(h)alal vam vera.malo sam zavidan..;)

ps

koliko je naplatio stari jevrejin?
jeftin je, prihvaTa i orden časti četničkog vojvode
nek samo pusti bradurinu.majke mu ga nabijem.pozdrav schatzi.alles gut?! :x

alles gut, danke mein shatz ;):
hoffe dir geht es auch gut :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici Empty Re: Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici

Post by max123 Wed 21 Jul - 14:52

danke,wunderbar.jedna njemačka,narodna kaže:lošim ljudima uvik dobro...;)
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici Empty Re: Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici

Post by Noor Wed 21 Jul - 14:55

max123 wrote:danke,wunderbar.jedna njemačka,narodna kaže:lošim ljudima uvik dobro...;)

hehe, pa istina, ali ti si izuzetak onih dobrih :P

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici Empty Re: Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici

Post by max123 Wed 21 Jul - 15:02

Noor wrote:
max123 wrote:danke,wunderbar.jedna njemačka,narodna kaže:lošim ljudima uvik dobro...;)

hehe, pa istina, ali ti si izuzetak onih dobrih :P
kad god mogu, uvik uskočim nekoj jadnoj udovici.nemogu iz svoje kože i zdrao.dobričina..;)
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Noor likes this post

Back to top Go down

Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici Empty Re: Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici

Post by Sora Wed 21 Jul - 20:09

Noor wrote:
max123 wrote:naravno da nije bio genocid.no, za 2-3 dana odradit više nego uje za 4-5 godina.(h)alal vam vera.malo sam zavidan..;)

ps

koliko je naplatio stari jevrejin?
jeftin je, prihvaTa i orden časti četničkog vojvode
:tu

i da ga onaj NEMANJA ZVANI EMIR 3 put kušne

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Noor likes this post

Back to top Go down

Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici Empty Re: Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici

Post by mutava baštarda Wed 21 Jul - 20:37

pizzon wrote:ma jasno,
mi smo zbog pogresnih " saveznika"
najebali.
Jasno imali ste grešaka. Kada ste radili genocid to ste radili tako da ste zagađivali okoliš barutom, a plin je energent budućnosti.
Druga stvar su loši saveznici. Evo npr. Mi u hrvatskoj otvoriš nekakav Opg i dobiješ desetke tisuća eura bespovratno. 
Zamisli da ste vi tako imali saveznike, ratujete i još dobivate besplatno lovu, a ne sankcije kako vam je bilo. 
Što reći... 4 vitamina C vas jebu

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici Empty Jevreji: Nije bilo genocida u Srebrenici

Post by Serbinho-3 Thu 22 Jul - 7:33

https://www.kurir.rs/vesti/politika/3733849/istina-u-srebrenici-nije-bilo-genocida-srpske-snage-izvrsile-legitimne-vojne-akcije-citajte-u-kuriru
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici Empty Re: Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici

Post by Serbinho-3 Thu 22 Jul - 7:35

Nezavisna međunarodna komisija za istraživanje stradanja svih naroda u srebreničkoj regiji u periodu 1992-1995. zaključila je da se u Srebrenici nije dogodio genocid.
U opširnom izveštaju na 1.036 strana komisija pod vođstvom Gideona Grajfa, izraelskog istoričara (stručnjaka za istoriju Holokausta), argumenovano je obrazložila da „nije postojala namera da se zarobe i ubiju muslimani“, ali i naglasila da je iz pravne perspektive važno razlikovati vojni napad na Srebrenicu od masovnih ubistava koja su usledila posle napada.
Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici Lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=234&loc=https%3A%2F%2Fwww.kurir
Uloga Nasera Orića
- Nakon temeljne istrage Nezavisne međunarodne komisije za istraživanje stradanja svih naroda u srebreničkoj regiji u periodu 1992-1995. godine, zaključuje se da se u Srebrenici nije dogodio niti pojedinačni zločin genocida niti genocid uopšte. Iako Komisija ne smatra ubistva koja su se dogodila oko Srebrenice genocidom, ona uvažava činjenicu da su hiljade ljudi (uglavnom ratnih zarobljenika) ubijene na najstrašniji način i da odgovorne za ove gnusne zločine treba kazniti - navodi se, između ostalog, u zaključcima Komisije.

U ovom dokumentu, koji je juče objavljen na srpskom i engleskom jeziku, opisani su i razjašnjeni detalji u vezi sa ulogom Armije BiH na tom području, kojom je komandovao Naser Orić.
Sve detalje iz obimnog izveštaja međunarodnih stručnjaka čitajte u današnjem Kuriru.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici Empty Re: Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici

Post by Serbinho-3 Thu 22 Jul - 7:36

3074 zarobljenih vojnika su streljali.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici Empty Re: Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici

Post by kaya Thu 22 Jul - 8:27

Srbi opet plaćenim pamfletima u borbi protiv istine i korak dalje od normalnog svijeta.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici Empty Re: Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici

Post by Noor Thu 22 Jul - 8:33

dupliras teme

@kic, spoji mu to s onom prvom

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici Empty Re: Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici

Post by Šandor Winnetou Thu 22 Jul - 8:57

kaya wrote:Srbi opet plaćenim pamfletima u borbi protiv istine i korak dalje od normalnog svijeta.
kako popraviti image u svijetu ignorirajući presudu međunarodnog suda o genocidu u srebrenici. Ista stva sa Darom iz jasenovca, malo malo plate nekog izraelca da kaže koju pozitivnu za njih, ono ubijanje djece rafalom u leđa je čista vojna doktrina i vrhunska taktika...

_________________
Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici Empty Re: Grajfov ( izrael ) izvestaj o Srebrenici

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum