ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katastrofa

Page 5 of 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next

Go down

Katastrofa - Page 5 Empty Re: Katastrofa

Post by mutava baštarda Mon 28 Jun - 13:23

marcellus wrote:
kaya wrote:oko mene od cijepiva nije umro nitko, svi živi zdravi. od korone ih znam desetak pokojnih, što roditelji od frendova, što rodbina, i pokoji od 50 iz viđenja.
nego nebitno, više me muči kako se onaj degenerik usudio doći na europsko bez cijepljenja u pandemiji  i popušit koronu te zaviti naciju u crno...tako bi ga šupila da bi pojeo onaj toplomjer
mayku mu hebem...

evo ženi kolegica s posla umrla od covida. Isti ured. Žena 40 i nešto sitno godina. Ubilo je bez jebemti. Bolnica, respirator, groblje. Ima par mjeseci da je kupila stan...
Evo jedan prebolio koronu, cijepio se završio u bolnici.
Dr se cijepio dva tjedna bolovanja, a jedan cijepio roditelja i ovaj umrao...
S druge strane srčani bolesnik u samizolaciji i čeka kod kuće dok ne postane nepodnošljivo da ne može disati pa čeka testiranje, pa čeka rezultate i kad utvrde da je pozitivan pošalju hitnu po njega i umre na rotoru u Solinu. Ekipa ne zna di će s njim jer nemaju protokol kad im netko umre u putu. Poslije su tješili obitelj da bi umrao svakako, ali činjenica je da je ležao kod kuće, nije mogao disati, a nije dobio nikakav lijek. 
Nema lijekova, jer da ima onda se ne bi moglo dobiti privremenu dozvolu za cijepivo.

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Katastrofa - Page 5 Empty Re: Katastrofa

Post by marcellus Mon 28 Jun - 13:27

e a jedan vidio da na plotu piše "pička" pa se našpranjio

znam masu cijepljenih i nikom nije ništa (uključujući mene, ženu, mater, brata, njegovu ženu itd dakle cijelu familiju)

znam isto masu onih što su završili što mrtvi što syjebani nakon korone


_________________
Katastrofa - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Katastrofa - Page 5 Empty Re: Katastrofa

Post by epikur37 Mon 28 Jun - 13:28

marcellus wrote:e a jedan vidio da na plotu piše "pička" pa se našpranjio

znam masu cijepljenih i nikom nije ništa (uključujući mene, ženu, mater, brata, njegovu ženu itd dakle cijelu familiju)

znam isto masu onih što su završili što mrtvi što syjebani nakon korone



jasno, kad sam vidio šta je u điru i tko je protiv...nisam imao dvojbe

do uskrsa sve završio
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Katastrofa - Page 5 Empty Re: Katastrofa

Post by marcellus Mon 28 Jun - 13:28

mutava baštarda wrote:
Nema lijekova, jer

je korona virusna bolest, a za virusne bolesti ne postoje učinkoviti lijekovi. čak ni za prehladu.

_________________
Katastrofa - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Katastrofa - Page 5 Empty Re: Katastrofa

Post by niels Mon 28 Jun - 13:29

Sve analize daju jasnu prednost Španjolskoj, ali Perišića ne spominju.

Gledao sam Španjolsku, ima loptu konstantno u posjedu, ali ovisi koliko brzo igra i koliko traži taj zadnji pas. Imaju puno novih imena, Jordi Alba, Busquets i još par veterana su tu...mladi ipak nisu na razini Ramosa, Xavia, Inieste i Torresa.

Ali, nećemo imati puno prigoda, igrati će se u našoj trećini terena, a mi se ne znamo braniti. Imati ćemo par prigoda iz kontre/polukontre i to je to. Zato bih stavio Oršića, a ne Rebića.

Alternativa je da im uzmemo loptu kad god možemo, ali oni su tehnički puno bolji i puno više trče bez lopte. To bude završilo reposjedom kroz prorjeđenom formacijom i trčanjem unazad. Možemo tako s vremena na vrijeme ih probati frustrirati.

Ali imati ćemo prednost koju inače nemamo: korneri. Možemo iz spot-up situacija poentirati skokom. Niski su i imaju malo skakača. Mi imamo Ćaleta-Cara, Vidu, Gvardiola, Vlašića i Petkovića. Neće ih moći držati.

Ali Španjolska je favorit, da se razumijemo.
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Katastrofa - Page 5 Empty Re: Katastrofa

Post by epikur37 Mon 28 Jun - 13:30

sad će mi doći tata i mama, provjerit ću im antitijela jer su preboljeli u poliklinici analiza

ako ne bude dovoljno oboje cijepim
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Katastrofa - Page 5 Empty Re: Katastrofa

Post by AssadNaPodmornici Mon 28 Jun - 13:32

marcellus wrote:jebote vi antivakseri ste počeli malo sličit na srbe.

ono jednog dana ćemo mi cijepljeni poumirati i korone će nestati i ispast će da ste bili u pravu. U međuvremenu necijepljeni obolijevaju a nama cijepljenima nije naraslo treće oko i surla.

ono, srbi isto tako vjeruju da će jednog dana amerika propasti a rusija ojačati i onda pomoći njima da vrate vekovne srpske zemlje a hrvatska će banrkotirati i onda dogodine u kninu. U stvarnosti nemaju za doć ovdje i platit djeci sladoled na jadranu


gle ja sam "anticorona vaxeer" ali pro-normalni vaxer.

prvo ovo je virus koji ubija 0.2-0.3% svih zaraženih. kada razviješ u grupe, osoba mlađa od 50godina koja nema zdravstvenih problema šansa da preživi je 99.95%.. mlađi od 30,  99.99%, mlađi od 20  ne postoji slučaj da je nekoga ubio virus(iako je jedna ili dvije osobe u RH koje su imale drugih zdravstvenih problema umrle sa virusom, nisu imale izražene simptome)

a sa druge strane dokazano je da cijepivo ima nekoliko stotina pa do nekoliko tisuća puta(i još više) više nuspojava nego cijepiva koje smo do sada dobijali - i koji bi se često znali povlačiti radi puno manje nuspojava. i usput ta su nas cijepiva štitila od bolesti koje su ubijale par desetaka % populacije. (kuge itd)

usput ne znamo dugoročne posljedice cijepiva. nevjerujem da će itko umrijeti, ali čitam o napadima na plodnost. ja planiram se ploditi i sebi i svojoj boljoj polovici nedajem da se cijepimo - prvo ja sam prošetao ovo sranje, drugo, i da nisam ne može mi ništa, treće ne znamo dugoročne efekte cijepiva - navodno napadaju reproduktivni sustav.  možda na kraju ne bude ništa od toga, ali da je ovo neka "kuga" koja ubija 20,30,60% ljudi, normalno da bi se cijepio i sa još gorim cijepivom.
ali ovo je za mene viroza čija je šansa da me ubije manja od udara groma, a cijepivo je neispitano.

e da od cijepiva što je najgore umiru dosta mlađe osobe, djeca u razvoju i mlađi punoljetnici koji se još razvijaju. a ironično takvoj skupini virus ne može ništa.

onda opet dolazimo do sljedećeg a to je ono što recimo USA republikanci/konzervativci (i zapadni i normalni Hrvatski govore) -

nema prisile, tko hoće neka se cijepi i siguran je. boli ga kurac što se drugi nije cijepio i što taj drugi riskira svoje zdravlje. država nema šta raditi prisilu i diskriminaciju.

drugo cijepljenje bi trebalo razbiti.  u medicinskoj struci uopće nije preporučljivo da se cijepe osobe koje su preboljele . a u RH je takav broj blizu 40-50% doslovno, jer otprilike toliko serološki testovi pokazuju.

treće cijepljenje , treba izbjegavati cijepiti djecu pod svaku cijenu - šveđani uopće ih ne cijepe. zdravije osobe +30godina do 50godine isto tako mogu preskočiti cijepivio.
ostali poviše toga, a pogotovo ako si +65 svakako bi se trebao cijepiti.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Katastrofa - Page 5 Empty Re: Katastrofa

Post by niels Mon 28 Jun - 13:37

Eh da - dobili smo navodno vrlo strogog suca, lak je na kartonima, pa i crvenima. Svira jedanaesterce za svaki kontakt u šesnaetercu, po lopti i suparniku.

Mi smo, uz Francuze, jedna od najgrubljih i najoštrijih ekipa turnira, a Španjolci su majstori za iznuđivanjemi penala i kartona.
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Katastrofa - Page 5 Empty Re: Katastrofa

Post by mutava baštarda Mon 28 Jun - 13:38

epikur37 wrote:sad će mi doći tata i mama, provjerit ću im antitijela jer su preboljeli u poliklinici analiza

ako ne bude dovoljno oboje cijepim
Moja mater se cijepila. Protiv gripe sam joj savjetovao NE, a koronu joj nisam htio savjetovati. To je osobna odluka zaštičena Nimberškom deklaracijom, pa kad krene lov na djecu i na nas ostale da nas cijepe nadam se da ćete tada uspit vidit na čijoj ste strani.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Katastrofa - Page 5 Empty Re: Katastrofa

Post by marcellus Mon 28 Jun - 13:38

niels wrote:Eh da - dobili smo navodno vrlo strogog suca, lak je na kartonima, pa i crvenima. Svira jedanaesterce za svaki kontakt u šesnaetercu, po lopti i suparniku.

Mi smo, uz Francuze, jedna od najgrubljih i najoštrijih ekipa turnira, a Španjolci su majstori za iznuđivanjemi penala i kartona.

gle vjerojatno smo popušili i bez toga...

_________________
Katastrofa - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Katastrofa - Page 5 Empty Re: Katastrofa

Post by epikur37 Mon 28 Jun - 13:40

mutava baštarda wrote:
epikur37 wrote:sad će mi doći tata i mama, provjerit ću im antitijela jer su preboljeli u poliklinici analiza

ako ne bude dovoljno oboje cijepim
Moja mater se cijepila. Protiv gripe sam joj savjetovao NE, a koronu joj nisam htio savjetovati. To je osobna odluka zaštičena Nimberškom deklaracijom, pa kad krene lov na djecu i na nas ostale da nas cijepe nadam se da ćete tada uspit vidit na čijoj ste strani.


ako brojevi idu na bolje i svijet se oslobađa pošasti...sve će biti ok
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Katastrofa - Page 5 Empty Re: Katastrofa

Post by mutava baštarda Mon 28 Jun - 13:48

epikur37 wrote:
mutava baštarda wrote:
epikur37 wrote:sad će mi doći tata i mama, provjerit ću im antitijela jer su preboljeli u poliklinici analiza

ako ne bude dovoljno oboje cijepim
Moja mater se cijepila. Protiv gripe sam joj savjetovao NE, a koronu joj nisam htio savjetovati. To je osobna odluka zaštičena Nimberškom deklaracijom, pa kad krene lov na djecu i na nas ostale da nas cijepe nadam se da ćete tada uspit vidit na čijoj ste strani.


ako brojevi idu na bolje i svijet se oslobađa pošasti...sve će biti ok
Mislim da se ne radi o pošasti virusa koji prijeti opstanku čovječanstva, već se radi o dimnoj zavjesi... 
Ako si mislio da će ovo završiti zajebao si se.
Jedno je sigurno, tebe čeka treća doza prije zime...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Katastrofa - Page 5 Empty Re: Katastrofa

Post by zganci_i_jetrica Mon 28 Jun - 13:50

marcellus wrote:
mutava baštarda wrote:Nema lijekova, jer
je korona virusna bolest, a za virusne bolesti ne postoje učinkoviti lijekovi. čak ni za prehladu.
Znaš ti zasigurno bolje od gospodina Nobelovca za medicinu iz 2015-e  :P

Katastrofa - Page 5 440px-Satoshi_%C5%8Cmura_5040-2015
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1318
2021-06-05


Back to top Go down

Katastrofa - Page 5 Empty Re: Katastrofa

Post by epikur37 Mon 28 Jun - 13:51

mutava baštarda wrote:
epikur37 wrote:
mutava baštarda wrote:
epikur37 wrote:sad će mi doći tata i mama, provjerit ću im antitijela jer su preboljeli u poliklinici analiza

ako ne bude dovoljno oboje cijepim
Moja mater se cijepila. Protiv gripe sam joj savjetovao NE, a koronu joj nisam htio savjetovati. To je osobna odluka zaštičena Nimberškom deklaracijom, pa kad krene lov na djecu i na nas ostale da nas cijepe nadam se da ćete tada uspit vidit na čijoj ste strani.


ako brojevi idu na bolje i svijet se oslobađa pošasti...sve će biti ok
Mislim da se ne radi o pošasti virusa koji prijeti opstanku čovječanstva, već se radi o dimnoj zavjesi... 
Ako si mislio da će ovo završiti zajebao si se.
Jedno je sigurno, tebe čeka treća doza prije zime...

Sve 5,pojačat će mi imunost pred zimu i bit ću slo odan čovjek.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Katastrofa - Page 5 Empty Re: Katastrofa

Post by Eroo Mon 28 Jun - 13:56

epikur37 wrote:sad će mi doći tata i mama, provjerit ću im antitijela jer su preboljeli u poliklinici analiza

ako ne bude dovoljno oboje cijepim
Kod mene takve cijepimo s jednom dozom, bez provjere antitijela.
IgG i IgE nisu dokaz o  trenutnom stanju imunosti. U stvari, ne znamo još koliko ih
mora biti da je imunost dostatna. A da ne spominjem memorijske stanice, što je nemjerljivo.
Dakle, jedna doza i budete mirni.
Eroo
Eroo

Posts : 74392
2016-07-22


Back to top Go down

Katastrofa - Page 5 Empty Re: Katastrofa

Post by Noor Mon 28 Jun - 14:01

mutava baštarda wrote:
marcellus wrote:
kaya wrote:oko mene od cijepiva nije umro nitko, svi živi zdravi. od korone ih znam desetak pokojnih, što roditelji od frendova, što rodbina, i pokoji od 50 iz viđenja.
nego nebitno, više me muči kako se onaj degenerik usudio doći na europsko bez cijepljenja u pandemiji  i popušit koronu te zaviti naciju u crno...tako bi ga šupila da bi pojeo onaj toplomjer
mayku mu hebem...

evo ženi kolegica s posla umrla od covida. Isti ured. Žena 40 i nešto sitno godina. Ubilo je bez jebemti. Bolnica, respirator, groblje. Ima par mjeseci da je kupila stan...
Evo jedan prebolio koronu, cijepio se završio u bolnici.
Dr se cijepio dva tjedna bolovanja, a jedan cijepio roditelja i ovaj umrao...
S druge strane srčani bolesnik u samizolaciji i čeka kod kuće dok ne postane nepodnošljivo da ne može disati pa čeka testiranje, pa čeka rezultate i kad utvrde da je pozitivan pošalju hitnu po njega i umre na rotoru u Solinu. Ekipa ne zna di će s njim jer nemaju protokol kad im netko umre u putu. Poslije su tješili obitelj da bi umrao svakako, ali činjenica je da je ležao kod kuće, nije mogao disati, a nije dobio nikakav lijek. 
Nema lijekova, jer da ima onda se ne bi moglo dobiti privremenu dozvolu za cijepivo.
tko je umrao danas, ne mora sutra, jel :whistle

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Katastrofa - Page 5 Empty Re: Katastrofa

Post by mutava baštarda Mon 28 Jun - 14:02

Noor wrote:
mutava baštarda wrote:
marcellus wrote:
kaya wrote:oko mene od cijepiva nije umro nitko, svi živi zdravi. od korone ih znam desetak pokojnih, što roditelji od frendova, što rodbina, i pokoji od 50 iz viđenja.
nego nebitno, više me muči kako se onaj degenerik usudio doći na europsko bez cijepljenja u pandemiji  i popušit koronu te zaviti naciju u crno...tako bi ga šupila da bi pojeo onaj toplomjer
mayku mu hebem...

evo ženi kolegica s posla umrla od covida. Isti ured. Žena 40 i nešto sitno godina. Ubilo je bez jebemti. Bolnica, respirator, groblje. Ima par mjeseci da je kupila stan...
Evo jedan prebolio koronu, cijepio se završio u bolnici.
Dr se cijepio dva tjedna bolovanja, a jedan cijepio roditelja i ovaj umrao...
S druge strane srčani bolesnik u samizolaciji i čeka kod kuće dok ne postane nepodnošljivo da ne može disati pa čeka testiranje, pa čeka rezultate i kad utvrde da je pozitivan pošalju hitnu po njega i umre na rotoru u Solinu. Ekipa ne zna di će s njim jer nemaju protokol kad im netko umre u putu. Poslije su tješili obitelj da bi umrao svakako, ali činjenica je da je ležao kod kuće, nije mogao disati, a nije dobio nikakav lijek. 
Nema lijekova, jer da ima onda se ne bi moglo dobiti privremenu dozvolu za cijepivo.
tko je umrao danas, ne mora sutra, jel :whistle
Ej Švedologinjo


Slušaj struku


_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Katastrofa - Page 5 Empty Re: Katastrofa

Post by marcellus Mon 28 Jun - 14:05

zganci_i_jetrica wrote:
marcellus wrote:
mutava baštarda wrote:Nema lijekova, jer
je korona virusna bolest, a za virusne bolesti ne postoje učinkoviti lijekovi. čak ni za prehladu.
Znaš ti zasigurno bolje od gospodina Nobelovca za medicinu iz 2015-e  :P

Katastrofa - Page 5 440px-Satoshi_%C5%8Cmura_5040-2015

to je općepoznata činjenica, nema jednostavnog i jefitnog načina da ubiješ virus (s izuzetkom dva - tri posebna slučaja) a da ne ubiješ i stanicu u kojoj se nastanio. Ima jednostavnog načina da ubiješ virus, ali samo tako da ubiješ i zaraženog.

nobelovci nemaju ništa s tim. jednostavno ne postoje "antibiotici" za viruse. Za svaki virus se razvija zaseban lijek, jer virusi za razliku od bakterija mogu biti jako međusobno različiti - DNA, RNA, jednostruki ili dvostruki lanac... a antibiotici se razvijaju za široki spektar bakterija, što ih čini kudikamo jefitnijima.



_________________
Katastrofa - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Katastrofa - Page 5 Empty Re: Katastrofa

Post by marcellus Mon 28 Jun - 14:06

dakle, nobelovac neka izvoli prezentirati lijek za prehladu... za sad tako nešto ne postoji, tko to izumi obogatit će se.

Jebiga, virusna bolest...

_________________
Katastrofa - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Katastrofa - Page 5 Empty Re: Katastrofa

Post by zganci_i_jetrica Mon 28 Jun - 14:08

marcellus wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
marcellus wrote:
mutava baštarda wrote:Nema lijekova, jer
je korona virusna bolest, a za virusne bolesti ne postoje učinkoviti lijekovi. čak ni za prehladu.
Znaš ti zasigurno bolje od gospodina Nobelovca za medicinu iz 2015-e  :P

Katastrofa - Page 5 440px-Satoshi_%C5%8Cmura_5040-2015

to je općepoznata činjenica, nema jednostavnog i jefitnog načina da ubiješ virus (s izuzetkom dva - tri posebna slučaja) a da ne ubiješ i stanicu u kojoj se nastanio. Ima jednostavnog načina da ubiješ virus, ali samo tako da ubiješ i zaraženog.

nobelovci nemaju ništa s tim. jednostavno ne postoje "antibiotici" za viruse. Za svaki virus se razvija zaseban lijek, jer virusi za razliku od bakterija mogu biti jako međusobno različiti - DNA, RNA, jednostruki ili dvostruki lanac... a antibiotici se razvijaju za široki spektar bakterija, što ih čini kudikamo jefitnijima.
Satoshi Ōmura nije izumio nikakav antibiotik.
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1318
2021-06-05


Back to top Go down

Katastrofa - Page 5 Empty Re: Katastrofa

Post by kaya Mon 28 Jun - 14:14

mutava baštarda wrote:
epikur37 wrote:sad će mi doći tata i mama, provjerit ću im antitijela jer su preboljeli u poliklinici analiza

ako ne bude dovoljno oboje cijepim
Moja mater se cijepila. Protiv gripe sam joj savjetovao NE, a koronu joj nisam htio savjetovati. To je osobna odluka zaštičena Nimberškom deklaracijom, pa kad krene lov na djecu i na nas ostale da nas cijepe nadam se da ćete tada uspit vidit na čijoj ste strani.
Gle druže, vas nitko neće loviti i cijepiti, iako ste se ufurali da ste nekakav pokret otpora i vas hvataju.
Nikoga nije briga za vas. 
Zato što ćete i tako popit koronu kad tad kao ova niš korist koja leži u krevetu umjesto da trči.
Tak da, ufurali ste se malo da ste bitni pa će vas loviti.
Jedino dok se zarazite može potrajati a svima je već dosta agonije sa mjerama .


Last edited by kaya on Mon 28 Jun - 14:18; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Katastrofa - Page 5 Empty Re: Katastrofa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum