ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Page 11 of 15 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 11 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by crvenkasti 27/6/2021, 13:45

Ne znaš. Vidi se da nisi odrastao u Zagrebu i da te nisu zagrepčani učili govoriti.

Kad kažeš "kaj", to zvuči izvještačeno i neprirodno. Kao da žaba glumi konja, pa njišti.

crvenkasti

Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 11 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by epikur37 27/6/2021, 13:46

vili40 wrote:jako dobra vijest,desničari stali uz Orbana koji do te hrvatske ne drži koliko je ono malo crnog pod noktom i priznaje današnje granice samo onoliko koliko mora ovog trenutka.Tako su hrvatine stale iza nacista i hiće koji nisu skrivali mišljenje da su slaveni niža rasa i da ih treba istrijebiti.Što je to kod nas krivo,zrak,voda ili su jednostavno u pravu oni koji nas svom silom žele uništiti?Što će ti veći neprijatelj od vlastitih budala?


Pa mi smo stali uz Orbana po ovom pitanju jer se slažemo s njim.

Kaj smo trebali stati protiv njega u ovom pitanju u kojem smo suglasni i biti za ono protiv čega smo inače, samo zato što se s orbanom ne slažemo u drugom pitanju.

rezoniranje na nivou uznojenog duhačeka
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 11 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by epikur37 27/6/2021, 13:47

crvenkasti wrote:Ne znaš. Vidi se da nisi odrastao u Zagrebu i da te nisu zagrepčani učili govoriti.

i dobro, znam to

pa zato i govorim to pobogu :D
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 11 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by Guest 27/6/2021, 13:47

Sora wrote:komunizam je najbolji pol. sustav
E komunizam ti je već nametanje mišljenja silom. (Goli Otok npr.)
Mislim da moraš rješit sama sa sobom da li si komunist ili aktivist.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 11 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by epikur37 27/6/2021, 13:48

znači trebamo biti pederi samo zato što je orban heteroseksualac...

razumijem duhačeka, ali vili :D
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 11 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by FRANK 27/6/2021, 13:48

epikur37 wrote:
crvenkasti wrote:Ne znaš. Vidi se da nisi odrastao u Zagrebu i da te nisu zagrepčani učili govoriti.

i dobro, znam to

pa zato i govorim to pobogu :D
Jel ti lakse reci Kaj ili Bre...
Nesto mi vuces na ovo drugo

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 11 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by epikur37 27/6/2021, 13:49

FRANK wrote:
epikur37 wrote:
crvenkasti wrote:Ne znaš. Vidi se da nisi odrastao u Zagrebu i da te nisu zagrepčani učili govoriti.

i dobro, znam to

pa zato i govorim to pobogu :D
Jel ti lakse reci Kaj ili Bre...
Nesto mi vuces na ovo drugo

kajbreba

ti poljubi costarikansku zemlju, jel upeklo tamo?
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 11 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by vili40 27/6/2021, 13:51

epikur37 wrote:
vili40 wrote:jako dobra vijest,desničari stali uz Orbana koji do te hrvatske ne drži koliko je ono malo crnog pod noktom i priznaje današnje granice samo onoliko koliko mora ovog trenutka.Tako su hrvatine stale iza nacista i hiće koji nisu skrivali mišljenje da su slaveni niža rasa i da ih treba istrijebiti.Što je to kod nas krivo,zrak,voda ili su jednostavno u pravu oni koji nas svom silom žele uništiti?Što će ti veći neprijatelj od vlastitih budala?


Pa mi smo stali uz Orbana po ovom pitanju jer se slažemo s njim.

Kaj smo trebali stati protiv njega u ovom pitanju u kojem smo suglasni i biti za ono protiv čega smo inače, samo zato što se s orbanom ne slažemo u drugom pitanju.

rezoniranje na nivou uznojenog duhačeka
vi ste pizde kakve svijet ne pamti,nemate svoj ja pa svako malo stanete iza nekog a uznojeni duhaček je za vas nedostižan.Zabranite novinarstvo i pozatvarajte novinare što prije...aha ne usudite se pa čekate nekog hrabrijeg da stanete iza njega
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Ra likes this post

Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 11 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by epikur37 27/6/2021, 13:53

vili40 wrote:
epikur37 wrote:
vili40 wrote:jako dobra vijest,desničari stali uz Orbana koji do te hrvatske ne drži koliko je ono malo crnog pod noktom i priznaje današnje granice samo onoliko koliko mora ovog trenutka.Tako su hrvatine stale iza nacista i hiće koji nisu skrivali mišljenje da su slaveni niža rasa i da ih treba istrijebiti.Što je to kod nas krivo,zrak,voda ili su jednostavno u pravu oni koji nas svom silom žele uništiti?Što će ti veći neprijatelj od vlastitih budala?


Pa mi smo stali uz Orbana po ovom pitanju jer se slažemo s njim.

Kaj smo trebali stati protiv njega u ovom pitanju u kojem smo suglasni i biti za ono protiv čega smo inače, samo zato što se s orbanom ne slažemo u drugom pitanju.

rezoniranje na nivou uznojenog duhačeka
vi ste pizde kakve svijet ne pamti,

čekaj malo, 


ja sam za antigej zakon

orban izglasa antigej zakon
-------------------------------------

trebam biti protiv orbanovog izglasavanja antigej zakona


:D
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 11 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by vili40 27/6/2021, 14:02

vuksadinare wrote:Ajde konacno da bar jednom pokazemo briselu,merkelici i irsulo...muda
evo ti odmah drugi vučinov upis :D
pokazali smo muda briselu i merkelici sakrivajući se ispod orbanove haljine :D
baš ste jadni
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 11 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by vili40 27/6/2021, 14:08

pokažite jednom ta svoja muda(šlaprtke)briselu i merkelici direktno a ne sami sebi u kupaoni.Čisto sumnjam...tu ste da budete kuš,ono sjedi i ništa ne diraj
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 11 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by prckov 27/6/2021, 14:20

Ra wrote:
prckov wrote:ne znam sto se ljutis
ne znam ni sta hoce rec sa boldanim takode
ja nisam iznio svoje misljenje niti branim da drugi iznose svoje
samo velim ako misljenja nemaju dodira sa faktima da mi ne znace nista
a ne da ih branim iznosit pa i procitat
niti smatram da su moja misljenja fakti, samo se trudim da budu
Nije ti jasno? 
Kontradiktoran si u onom što pišeš. Malo imaš fakte u posjedu, malo nemaš, pa malo si mislio, pa opet nisi... . :P

Napisao si da se razmjenom mišljenja dolazi do činjenica. Ok. Složili smo se oko toga.  

Odmah iza toga na moje izneseno mišljenje napisao si da ono što ćeš napisati nije tvoje mišljenje, nego činjenice  (evo opet to ponavljaš i u ovom postu) i zdušno mi održiš pravo malo predavanje o aktivizmu. Btw, ubacio si tamo svaštanešto ali nit vodilja je valjda bilo to.

Dakle, u startu si odbio bilo čije mišljenje (u ovom primjeru moje)  kao relevantno za bilo kakvu raspravu jer-> nema veze s faktima.
Ti ionako već sve znaš o tome, samo još  trebaš educirati druge (u ovom primjeru mene) i to je to.  

Nije istina da ne smatraš da su tvoja mišljenja fakti. 
Možda nisi svjestan toga, ali na forumu se upravo tako postaviš prema svakom sugovorniku s kojim raspravljaš, a koji se ne slaže s tvojim tezama:  "ja  sve znam, ti si glup, točka".  

Uopće se ne ljutim, samo ne želim ni s kim, pa ni s tobom, učestvovati u konverzaciji tog tipa, jer ne vodi u nova znanja nego u bespotrebni sukob. 
I to je sve.  :)

dakle nismo se razumjeli
naime ja ne smatram svojim misljenjem da je 2+2 = 4, i u tom smislu sam naveo ono sto sam vec naveo ranije, da se ne vracam sad
fakte koje su provjereno utvrdili drugi ljudi (uglavnom oni koji se time profesionalno bave) ne smatram svojim misljenjem, samo ih ponavljam
a to nije moje misljenje
pretpostavljam da se to odnosilo na moju karakterizaciju aktivizma u odnosu na znanost, ako je to onda to nije moje misljenje, to je misljenje ljudi koji se bave znanoscu. Ne bi bilo potrebe da se uopce bave analizama, statistikama, eksperimentima, anketama i slicno da je znanost kao aktivizam. To znastvenici navode kao cinjenicu a ja sam tu samo nesto ko papagaj


cini mi se da se tu nismo razumili a nisam to dovoljno obrazlozio jer nisam smatro bitnim
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 11 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by prckov 27/6/2021, 14:26

epikur37 wrote:
vili40 wrote:jako dobra vijest,desničari stali uz Orbana koji do te hrvatske ne drži koliko je ono malo crnog pod noktom i priznaje današnje granice samo onoliko koliko mora ovog trenutka.Tako su hrvatine stale iza nacista i hiće koji nisu skrivali mišljenje da su slaveni niža rasa i da ih treba istrijebiti.Što je to kod nas krivo,zrak,voda ili su jednostavno u pravu oni koji nas svom silom žele uništiti?Što će ti veći neprijatelj od vlastitih budala?


Pa mi smo stali uz Orbana po ovom pitanju jer se slažemo s njim.

Kaj smo trebali stati protiv njega u ovom pitanju u kojem smo suglasni i biti za ono protiv čega smo inače, samo zato što se s orbanom ne slažemo u drugom pitanju.

rezoniranje na nivou uznojenog duhačeka

nemoj zamjerit viliju
nemoze on skontat da si protiv gej nametanja djeci ispod 18 godina i bez orbana ili bilo koga, pa to jedino razumjeva kao  podrzavanje orbanu
ali nemoj zaboravit da je on kao mali vidio tramvaj  :D
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 11 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by prckov 27/6/2021, 14:29

vili40 wrote:pokažite jednom ta svoja muda(šlaprtke)briselu i merkelici direktno a ne sami sebi u kupaoni.Čisto sumnjam...tu ste da budete kuš,ono sjedi i ništa ne diraj
e vidis to bi trebalo uradit
to bi pogotovo podrzali
napredujes pomalo i ti  :D
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 11 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by vili40 27/6/2021, 14:42

eto još jedan mudonja :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 11 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by prckov 27/6/2021, 14:45

vili40 wrote:eto još jedan mudonja :D
dobro si poso
nemoj sad opet zalutat u sumu  :D
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 11 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by FRANK 27/6/2021, 15:48

epikur37 wrote:
FRANK wrote:
epikur37 wrote:
crvenkasti wrote:Ne znaš. Vidi se da nisi odrastao u Zagrebu i da te nisu zagrepčani učili govoriti.

i dobro, znam to

pa zato i govorim to pobogu :D
Jel ti lakse reci Kaj ili Bre...
Nesto mi vuces na ovo drugo

kajbreba

ti poljubi costarikansku zemlju, jel upeklo tamo?
Zar vi ne kazete Kosra Rika.... kako vas je vec ucio onaj vas Vuk... ovde je uvik vrucecak i kad kise lije

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 11 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by debotoijusto 27/6/2021, 16:11

"Mogu pričati oni koji su protiv toga što god hoće, rezolucija je izglasana i to je sada stav i mišljenje napredne i zapadne Europe, i onda kada budu zakonodavci zemalja u Europi pisali zakone, to vam stoji nad glavom i o tome će se moći razmišljati. Ono što rezolucija kaže trebalo bi biti u skladu s donesenim", kaže o rezoluciji.




"Sada ta rezolucija ide Komisiji, naša povjerenica, koja je iz naše političke grupacije, može odlučiti što iz toga može uzeti, što može staviti u provedbene akte. Međutim to je sada otišlo do njih, mi smo svoj posao odradili i zadovoljni smo i ovom prilikom zahvaljujem svim svojim suradnicima i suradnicama i kolegicama i kolegama. To nisu radili Soros i UDBA, kako kažu desničari, to su radili ljudi i moje je bilo da saslušam i da to uobličim u tekst rezolucije", veli.









https://www.index.hr/vijesti/clanak/fred-matic-da-bar-medved-kaze-bio-sam-smrad-takav-sam/2286543.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 11 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by vuksadinare 27/6/2021, 16:15

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:Ajde konačno da bar jednom pokažemo briselu, merkelići i irsulo .. .muda
evo ti odmah drugi vučinov upis :D
pokazali smo muda briselu i merkelici sakrivajući se ispod orbanove haljine :D
baš ste jadni
Onda se sakrila cijela srednja europa.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 11 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by FRANK 27/6/2021, 16:16

Demo pederluk je bolest Bog je stovira Adama i Evu.
Pederluk se moze otkriti u ranim fazama. I moze se lijeciti.
To su tesko bolesne osobe koje se u djetinjstvu treba lijeciti

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 11 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by vuksadinare 27/6/2021, 16:17

debotoijusto wrote:[size=42]"Mogu pričati oni koji su protiv toga što god hoće, rezolucija je izglasana i to je sada stav i mišljenje napredne i zapadne Europe, i onda kada budu zakonodavci zemalja u Europi pisali zakone, to vam stoji nad glavom i o tome će se moći razmišljati. Ono što rezolucija kaže trebalo bi biti u skladu s donesenim", kaže o rezoluciji.[/size]




[size=42]"Sada ta rezolucija ide Komisiji, naša povjerenica, koja je iz naše političke grupacije, može odlučiti što iz toga može uzeti, što može staviti u provedbene akte. Međutim to je sada otišlo do njih, mi smo svoj posao odradili i zadovoljni smo i ovom prilikom zahvaljujem svim svojim suradnicima i suradnicama i kolegicama i kolegama. To nisu radili Soros i UDBA, kako kažu desničari, to su radili ljudi i moje je bilo da saslušam i da to uobličim u tekst rezolucije", veli.[/size]









[size=42]https://www.index.hr/vijesti/clanak/fred-matic-da-bar-medved-kaze-bio-sam-smrad-takav-sam/2286543.aspx[/size]
Fred? :)....usporedio abortus i doktore koji to rade sa mesarstvom i koljazom svinjceta i pilica..i onda veli 'misli 21 stoljeca'..ko je ovom dao da se bavi politikom kao i komsicu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku - Page 11 Empty Re: Jedna dobra vijest!Hrvatska stala uz Orbana i Madjarsku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 15 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum