ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? - Page 3 Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by n_razbojnik 23/12/2015, 15:22

nu bodigardovske poze Grčiča i Hajdaša  pirat

n_razbojnik

Posts : 11432
2014-04-15


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? - Page 3 Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by L'âme 23/12/2015, 16:00

udba wrote:
RayMabus wrote:Ne treb mi nikakvi kockar za reforme. IMaš to to to i to ....NAPRAVI. OŠ NEŠ BANGLADEŠ.

Moj glas više nece vidit. Sad ga je dobio da razbuca malo ove i ok to je napravio al to je to. NIKAD VIŠE.
Ne ide to tako, nije ni Tuđman reko na startu da hođe neovisnu Hrvatsku i oš neš, nego je pričo o asimetričnim federacijama, ovako onako, gle lako je biti kurčevit ako si pet puta jači od druge strane, Petrov je na krhkim nogama, a ima protiv sebe kompletnu stranačku mašineriju obje strane, kako kojoj strani nagne automatski postaje ustaša ili boljševik, a ovi mu daju sve već ustupke.

Strpljenja, nije se ni Galaktička Federacija preko noći formirala, trebalo je krv pišat dok se malo pomalo gutalo planete, komete i ostala leteće pizdarije što se oko centra galaksije vrtu.
fino opisano :)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? - Page 3 Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by RayMabus 23/12/2015, 16:17

Pa strpljiv sam : puštam vas da se sami ugušite u vlastitim ghovnima.

lol! 

NIje me brige jer šta god da usherete dalje od toga necete.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176171
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? - Page 3 Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by RayMabus 23/12/2015, 16:31

Ima na tisuce ovakvih planeta cije je stanovništvo tj pripadajuca rasa u razvoju svijesti.

To vam u suštini objašnjava zašto u nekoliko zadnjih par tisuca godina vrlo mali broj entiteta od postojecih mogucih ima upleteno svoje prisutvo na ovoj planeti.

Nešto poput vođenja rata na nekih tisucu razlicitih fronti i osvajaš ono šta je lakše za osvojit tj prioriteti a Zemlja je tu ono srednja žalost prioritet.

Jedine naznake da će se nešto bitno desit je taj šta sam ja ovdje jer mene se šalje samo tamo gdje treba uvest reda.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176171
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? - Page 3 Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by RayMabus 23/12/2015, 16:34

Postoje samo tri razloga zašto mene netko vadi iz naftalina.

1. Netko je nešto gadno zashro.

2. Netko je nešto gadno zashro.

3. Netko je nešto gadno zashro.

Naftalin : stanje meditacije i mirovanja u svijetu duhova na višoj razini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176171
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? - Page 3 Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by RayMabus 23/12/2015, 16:40

A jeste zashrali ste. Kad sam proucio povijest ove planete unazad par tisuca godina .....komentar je bio : Brale koji krkljanac. lol!


SAD CEMO TO DA RAŠČISTIMO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176171
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? - Page 3 Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by kaya 23/12/2015, 17:35

Ajd Zoki ne seri, izgubio si i to je to. Izgubio jos u izbornoj noći a na mucke i spletke nije upalilo .
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? - Page 3 Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by marcellus 23/12/2015, 18:25

Što kaže služba, koji je idući vaš potez? Kontrolirate li vi ovaj prosvjed?

_________________
Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? - Page 3 Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by michaellcmacha 23/12/2015, 18:27

ma ne ovaj je spontan....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? - Page 3 Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by michaellcmacha 23/12/2015, 18:31

na Novoj tv  su pozvali novog političkog analitičara i stručnjaka za izborni proces... Milodara Pupovca... a jebem ti...pa dokle ide ova perverzija.....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? - Page 3 Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by RayMabus 23/12/2015, 18:33

RayMabus wrote:Postoje samo tri razloga zašto mene netko vadi iz naftalina.

1. Netko je nešto gadno zashro.

2. Netko je nešto gadno zashro.

3. Netko je nešto gadno zashro.

Naftalin : stanje meditacije i mirovanja u svijetu duhova na višoj razini.
A u međuvremenu otišao krmit jer san se najia bakalara pa izaša iz tijela.

Vantijelesna iskustva ....slaba konekcija sa tijelom tj slabija nego kod prosjeka je posljedica toga šta su me u biti izvadili iz naftalina tj ovo mi nisu prirodne razine bivanja ( materijalni svemir , inkarnacija ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176171
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? - Page 3 Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by Guest 23/12/2015, 20:06

RayMabus wrote:A od Petrova ne ocekujem NIŠTA. Lik bi malo kakio malo piškio tj ne zna ni on šta tocno oce i sad ce mi takvi radit reforme u Hr. MA NEMA ŠANSE. Ovo je sad dobio moj glas da malo razbuca ove i to je to AL TO JE DOSLOVCE TO. NIKAD VIŠE MOJ GLAS NECE DOBIT.


Ja bih to ovako formulirao ;

Tip je iznenada niti sam ne očekujući upao pred mnoštvo reflektora _ naravno i političkih  ozbiljnih pitanja  - 100% niti on niti oni oko njega nisu računali na neku  SNAGU  njihove stranke i stoga su ustvari potpuno  " ZATEČENI "  u političkoj zbilji i previranjima u HR te stoga  ustvari nisu na " NIVOU ZADATKA " koje od njih očekuje HR javnost  _ jednostavno;  " NEMAJU DOVOLJNO UTAKMICA U NOGAMA " - da se poslužimo sportskim riječnikom - no , zbog toga  ipak neke  njihove ideje ne bi unaprijed trebali proglašavati NEMOGUĆIM ili PROPALIM - to rade oni kojima takva koncepcija uzurpira njihove PLANOVE i buduća DJELOVANJA !!

U svakom slučaju ; u ovoj OPLJAČKANOJ i DEVASTIRANOJ državi UPRAVO od  DVIJE STRANKE koje su se smenjivale na obnašanju vlasti svakako bi se trebao pojaviti netko treći ( naravno _ ne onaj koji će SLIJEPO   UZALUDNO  pozivati  na neko  ujedinjenje dva TABORA _ odnosno UDRUŽENJE  dvoje LOPOVA - KRIMINALACA  koje je posve  IRACIONALNO - tu uopće ne vidim svrhu ovakvih  " ZAZIVA "  osim  " PRANJA " sebe kao stranke koja se eto, posve neočekivanio  katapultirala u sam vrh HR političke javnosti i sada je praktično na njima  odluka u  političkoj i ekonomskoj poziciji države u idućih 4 godine  i koje sigurno ne vodi ka nekom boljitku za nas ostale  koji u ovoj državi  " DIŠEMO već godinama na " ŠKRGE "  - kao riba na suhom !!

Svakako da poštujem naume Petrova  - no poznavajući našu političku KALJUŽU nažalost uopće u bliskoj budućnosti uopće ne mogu vidjeti njegove zamisli ( barem većinu ) onako kako ih je on i njegova udruga zamislila !


Last edited by redder4 on 25/12/2015, 12:52; edited 2 times in total (Reason for editing : tekst)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? - Page 3 Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum