ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? Empty Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by Ero 23/12/2015, 11:33

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?
Hoće li i danas doći do nekog obrata i što će Zoran Milanović reći na konferenciji za medije pratite na portalu Vecernji.hr
Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? 8cf4af36fa0bdb20e6cf24a98676ff0f




http://www.vecernji.hr/izbori2015/milanovic-ce-u-11-sati-odrzati-konferenciju-za-medije-1047035
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by T. 23/12/2015, 11:35

Ero wrote:Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?
Hoće li i danas doći do nekog obrata i što će Zoran Milanović reći na konferenciji za medije pratite na portalu Vecernji.hr
Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? 8cf4af36fa0bdb20e6cf24a98676ff0f




http://www.vecernji.hr/izbori2015/milanovic-ce-u-11-sati-odrzati-konferenciju-za-medije-1047035

odavno ne vidjeh kiselijih faca, baš mi je uljepšalo dan....
T.
T.

Posts : 17079
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by Ero 23/12/2015, 11:35

Ajme, šta su ovi neurozni...Šta se mu žuri?
Sve će saznati kad se bude formirao Sabor...Tamo će se predlagati i Premijer i predsjednik Sabora. Tada će moći i vidjeti tko je za koga podpisao.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by dijagram 23/12/2015, 11:38

mozda stave ipak zokija za mandatara, on ce napustiti partiju i biti nestranacki,najmanji problem:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by veber 23/12/2015, 11:40

samo neka izvisi pusićka & co

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by Ero 23/12/2015, 11:41

dijagram wrote:mozda stave ipak zokija za mandatara, on ce napustiti partiju i biti nestranacki,najmanji problem:)
Ne ide to tako, najprije se mora učlanit u 'ADZ.  :clown
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by RayMabus 23/12/2015, 11:42

Totenkopf wrote:
Ero wrote:Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?
Hoće li i danas doći do nekog obrata i što će Zoran Milanović reći na konferenciji za medije pratite na portalu Vecernji.hr
Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? 8cf4af36fa0bdb20e6cf24a98676ff0f




http://www.vecernji.hr/izbori2015/milanovic-ce-u-11-sati-odrzati-konferenciju-za-medije-1047035

odavno ne vidjeh kiselijih faca, baš mi je uljepšalo dan....
A baš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175446
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by veber 23/12/2015, 11:42

ostala mu partijska knjižica, ne brini.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by epikur37 23/12/2015, 11:43

veber wrote:samo neka izvisi pusićka & co


Konačno, mislim da će nakon ovoga HNS se raspasti. Valjda.

Dobro je da će i u SDP-u onda doći do unutarstranačkih izbora, bilo bi lijepo da se Picula kandidira.

Premda je Zoki stekao nekog iskustva, naučio je boksati ali ima previše karakternih nedostataka.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by Ero 23/12/2015, 11:52

epikur37 wrote:
veber wrote:samo neka izvisi pusićka & co


Konačno, mislim da će nakon ovoga HNS se raspasti. Valjda.

Dobro je da će i u SDP-u onda doći do unutarstranačkih izbora, bilo bi lijepo da se Picula kandidira.

Premda je Zoki stekao nekog iskustva, naučio je boksati ali ima previše karakternih nedostataka.
SDP će raspasti na dva dijela. Ne mogu Picula i Zoki biti u istoj stranci.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by RayMabus 23/12/2015, 11:54

Eno na indeksu anketa , glasovao sam NE ....sad bi ovi dizali pobunu kad nije po njihovome E PA NE MOŽE.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/28-prosinca-prosvjed-protiv-koalicije-mosthdz-dolazite-li/864108.aspx

SDP se pokazoa toliko ljigav u ovim pregovorima da nije ni cudo šta ih je odhebalo. Tko s takvima može u koaliciju ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175446
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by RayMabus 23/12/2015, 11:58

A od Petrova ne ocekujem NIŠTA. Lik bi malo kakio malo piškio tj ne zna ni on šta tocno oce i sad ce mi takvi radit reforme u Hr. MA NEMA ŠANSE. Ovo je sad dobio moj glas da malo razbuca ove i to je to AL TO JE DOSLOVCE TO. NIKAD VIŠE MOJ GLAS NECE DOBIT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175446
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by udba 23/12/2015, 12:03

RayMabus wrote:A od Petrova ne ocekujem NIŠTA. Lik bi malo kakio malo piškio tj ne zna ni on šta tocno oce i sad ce mi takvi radit reforme u Hr. MA NEMA ŠANSE. Ovo je sad dobio moj glas da malo razbuca ove i to je to AL TO JE DOSLOVCE TO. NIKAD VIŠE MOJ GLAS NECE DOBIT.
Ovo ti je masterplan za postat veliki, da se je priklonio odmah jednima, izgorio bi ko i hsls, hsp i slični, da je išo na galamu i kurčevitost nesto bi ko laburisti, ovako pripetava, kocka, jebucka jer ne ide se na vrh preko noći.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by RayMabus 23/12/2015, 12:06

Ne treb mi nikakvi kockar za reforme. IMaš to to to i to ....NAPRAVI. OŠ NEŠ BANGLADEŠ.

Moj glas više nece vidit. Sad ga je dobio da razbuca malo ove i ok to je napravio al to je to. NIKAD VIŠE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175446
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by udba 23/12/2015, 12:10

RayMabus wrote:Ne treb mi nikakvi kockar za reforme. IMaš to to to i to ....NAPRAVI. OŠ NEŠ BANGLADEŠ.

Moj glas više nece vidit. Sad ga je dobio da razbuca malo ove i ok to je napravio al to je to. NIKAD VIŠE.
Ne ide to tako, nije ni Tuđman reko na startu da hođe neovisnu Hrvatsku i oš neš, nego je pričo o asimetričnim federacijama, ovako onako, gle lako je biti kurčevit ako si pet puta jači od druge strane, Petrov je na krhkim nogama, a ima protiv sebe kompletnu stranačku mašineriju obje strane, kako kojoj strani nagne automatski postaje ustaša ili boljševik, a ovi mu daju sve već ustupke.

Strpljenja, nije se ni Galaktička Federacija preko noći formirala, trebalo je krv pišat dok se malo pomalo gutalo planete, komete i ostala leteće pizdarije što se oko centra galaksije vrtu.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by RayMabus 23/12/2015, 12:14

Ja strpljenja imam poprilicno ....no nemam živaca za nesposobnost.

LIku treba dva mjeseca da formira vladu .....moš sad zamsilit šta će se dešavat svaki put kad bude trebalo neku reformu izglasat.

SINE FUCK OFF.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175446
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by RayMabus 23/12/2015, 12:16

Usput receno kod Galakticke federacije NIKAD AL BAŠ NIKAD nisu razmatrani niakkvi pregovori oko njihovih osnovnih postulata.

OŠ NEŠ BANGLADEŠ.

AKO NEŠ :





KOGA NEMA TAJ NE POSTOJI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175446
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by udba 23/12/2015, 12:16

Jednog dana kada bude imo 65% sigurnih zastupnika u parlamentu onda će se ići po sistemi fuck off, oćeš nećeš, dok se penje prema gore onda se treba taktizirati, vidi kako je Itler došo na vlast, isto taktikom, a kad je posto jak onda se išlo na fakof

_________________
Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by udba 23/12/2015, 12:18

RayMabus wrote:Usput receno kod Galakticke federacije NIKAD AL BAŠ NIKAD nisu razmatrani niakkvi pregovori oko njihovih osnovnih postulata.

OŠ NEŠ BANGLADEŠ.

AKO NEŠ :

KOGA NEMA TAJ NE POSTOJI.
E, to je bilo posli kad samo osvojili 72% mlekovite kumovske slame, a dok smo bili prazna slama, seti se kako smo vrbovali guštere i klingonce za par onijeh kamena šta na Avataru rastu.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by RayMabus 23/12/2015, 12:19

Uvijek se ide na fuck off.

OŠ NEŠ BANGLADEŠ.

ORIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

RayMabus
RayMabus

Posts : 175446
2014-04-11


Back to top Go down

Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga? Empty Re: Milanović: Ključno je pitanje tko je mandatar? Tko je donio potpise i za koga?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum