ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Page 5 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 5 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by prckov 16/6/2021, 14:28

Critical pedagogy was founded by the Brazilian philosopher and educator Paulo Freire, who promoted it through his 1968 book, Pedagogy of the Oppressed. It subsequently spread internationally, developing a particularly strong base in the United States, where proponents sought to develop means of using teaching to combat racism, sexism, and oppression. As it grew, it incorporated elements from fields like the Human rights movement, Civil rights movement, Disability rights movement, Indigenous rights movement, postmodern theory, feminist theory, postcolonial theory, and queer theory.

prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 5 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by Guest 16/6/2021, 14:34

prckov wrote:Critical pedagogy was founded by the Brazilian philosopher and educator Paulo Freire, who promoted it through his 1968 book, Pedagogy of the Oppressed. It subsequently spread internationally, developing a particularly strong base in the United States, where proponents sought to develop means of using teaching to combat racism, sexism, and oppression. As it grew, it incorporated elements from fields like the Human rights movement, Civil rights movement, Disability rights movement, Indigenous rights movement, postmodern theory, feminist theory, postcolonial theory, and queer theory.


Dobro ... daj ti sad meni reci kakve to koristi ima od toga kaj ti veliš tj. tvoje raščlambe kad država nema ili ''ne smije'' zbog ''slobode'' sprečavati ili da je po mojem i doslovce uništavati ovakve agitatore?

Ti fakat misliš da će ih ismijavanje ili filozofsko nadmudrivanje zaustaviti da sjebu sve kaj se sjebati može?

Evo ušli i u osnovne škole.

Ženska podigne glas, ovi je steraju u pičku materinu.

Idemo im se smijati.

Boli ih kurac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 5 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by niels 16/6/2021, 14:35

prckov wrote:
niels wrote:Dakle, ljudi moji, ne tovarite ubogom Marxu svašta na leđa, pa što mu nije dovoljno da se svjetski sweatshop, Kina, poziva na njega…

jebote ko da ti je brat
rijec je o marksovim idejama ne o doslovno marksovom marksizmu
dakle Marcuse je marksist svidalo se to tebi ili ne
Gramsci takode
tako su se izjasnjavali
jedina razlika je sto su teziste interesa prebacili na kulturu sto ih cini specificno drugacijim
ali tvrdit da nisu marksisti je smjesno
iso ko kad bi reko da suniti nisu muslimani nego samo sijiti

Haha ma kakvi, imam i ja probleme s njegovom interpretacijama onoga što je zapazio.

Inače, filozofija je vježba u uzaludnosti - netko je nešto zapazio, interpretirao i sad svi imamo nešto za reći oko toga. Zašto bi tvoje mišljenje bilo manje vrijedno ili točno od Marxovog?

Stvar je u tome da ispravim lažni narativ, oni se pozivaju na Marxa, a vidim, čim idu na ovakve eksperimente, da Marxa nisu ni pročitali, ili jesu, ali nisu razumjeli ni rječicu, a kamoli potku, onda moram reagirati.

Njihovo ishodište je prije u “Protokolima sionskih mudraca” nego u “Kapitalu”.
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 5 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by niels 16/6/2021, 14:38

Sovak wrote:
prckov wrote:Critical pedagogy was founded by the Brazilian philosopher and educator Paulo Freire, who promoted it through his 1968 book, Pedagogy of the Oppressed. It subsequently spread internationally, developing a particularly strong base in the United States, where proponents sought to develop means of using teaching to combat racism, sexism, and oppression. As it grew, it incorporated elements from fields like the Human rights movement, Civil rights movement, Disability rights movement, Indigenous rights movement, postmodern theory, feminist theory, postcolonial theory, and queer theory.


Dobro ... daj ti sad meni reci kakve to koristi ima od toga kaj ti veliš tj. tvoje raščlambe kad država nema ili ''ne smije'' zbog ''slobode'' sprečavati ili da je po mojem i doslovce uništavati ovakve agitatore?

Ti fakat misliš da će ih ismijavanje ili filozofsko nadmudrivanje zaustaviti da sjebu sve kaj se sjebati može?

Evo ušli i u osnovne škole.

Ženska podigne glas, ovi je steraju u pičku materinu.

Idemo im se smijati.

Boli ih kurac.

Ma apsolutno.

To je za iskorijeniti ognjem i mačem, nema koristi od prepiranja s njima.

Da li su bolesni, ja ne znam.

Ali su opasni i maliciozni.

I ovi u Europi, migracije ekipa...
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 5 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by niels 16/6/2021, 14:42

marcellus wrote:





inače najgluplje mi kad kažu da je Isus bio komunist. Nije on učio da se otima od bogatih silom nego da se dijeli od svojeg siromašnima dobrovoljno.

Naravno da Isus nije bio ni komunist ni protokomunist.

Takva konstrukcija je urnebesna.

Miješaju se kruške i ne jabuke, nego galaksije.
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 5 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by prckov 16/6/2021, 14:43

Both critical race theory and critical legal studies are rooted in critical theory (Marcuse), which argues that social problems are influenced and created more by societal structures and cultural assumptions than by individual and psychological factors


_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 5 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by prckov 16/6/2021, 14:54

niels wrote:
prckov wrote:
niels wrote:Dakle, ljudi moji, ne tovarite ubogom Marxu svašta na leđa, pa što mu nije dovoljno da se svjetski sweatshop, Kina, poziva na njega…

jebote ko da ti je brat
rijec je o marksovim idejama ne o doslovno marksovom marksizmu
dakle Marcuse je marksist svidalo se to tebi ili ne
Gramsci takode
tako su se izjasnjavali
jedina razlika je sto su teziste interesa prebacili na kulturu sto ih cini specificno drugacijim
ali tvrdit da nisu marksisti je smjesno
iso ko kad bi reko da suniti nisu muslimani nego samo sijiti

Haha ma kakvi, imam i ja probleme s njegovom interpretacijama onoga što je zapazio.

Inače, filozofija je vježba u uzaludnosti - netko je nešto zapazio, interpretirao i sad svi imamo nešto za reći oko toga. Zašto bi tvoje mišljenje bilo manje vrijedno ili točno od Marxovog?

Stvar je u tome da ispravim lažni narativ, oni se pozivaju na Marxa, a vidim, čim idu na ovakve eksperimente, da Marxa nisu ni pročitali, ili jesu, ali nisu razumjeli ni rječicu, a kamoli potku, onda moram reagirati.

Njihovo ishodište je prije u “Protokolima sionskih mudraca” nego u “Kapitalu”.

nikako ti ne kontas o cemu ja govorim
ti se ufatio marksa ko pijan plota
mislit da ga neomarksisti nisu procitali kao razlog zasto nisu marksisti je smjesno
uostalom cak i da ga nisu razumjeli cilj im je isti
samo su sredstva drugacija
vec sam ti reko da se ne slazu sa nekim njegovim propustima, pa su narativ marksisticke dinamike tlacitelj potlaceni prebacili na kulturu
medutim ideja se dalje razvijala sa uvodenjem ideja postmodernizma u cijelu pricu
pa intersekcionalizma
ali se razvijala iz ideoloskog korjena koji je marksizam
naravno da je sad sasvim drugacija, to niko ne negira
ali monstrum crpi ideje iz tla marksizma, neomarksizma, postmodernizma i feminizma i razvio se u biljku koju sad gledas
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 5 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by prckov 16/6/2021, 14:59

Sovak wrote:
prckov wrote:Critical pedagogy was founded by the Brazilian philosopher and educator Paulo Freire, who promoted it through his 1968 book, Pedagogy of the Oppressed. It subsequently spread internationally, developing a particularly strong base in the United States, where proponents sought to develop means of using teaching to combat racism, sexism, and oppression. As it grew, it incorporated elements from fields like the Human rights movement, Civil rights movement, Disability rights movement, Indigenous rights movement, postmodern theory, feminist theory, postcolonial theory, and queer theory.


Dobro ... daj ti sad meni reci kakve to koristi ima od toga kaj ti veliš tj. tvoje raščlambe kad država nema ili ''ne smije'' zbog ''slobode'' sprečavati ili da je po mojem i doslovce uništavati ovakve agitatore?

Ti fakat misliš da će ih ismijavanje ili filozofsko nadmudrivanje zaustaviti da sjebu sve kaj se sjebati može?

Evo ušli i u osnovne škole.

Ženska podigne glas, ovi je steraju u pičku materinu.

Idemo im se smijati.

Boli ih kurac.

ti si nesto pobrko od prijasnjih postova ili pogresno shvatio
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 5 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by niels 16/6/2021, 15:10

prckov wrote:
niels wrote:
prckov wrote:
niels wrote:Dakle, ljudi moji, ne tovarite ubogom Marxu svašta na leđa, pa što mu nije dovoljno da se svjetski sweatshop, Kina, poziva na njega…

jebote ko da ti je brat
rijec je o marksovim idejama ne o doslovno marksovom marksizmu
dakle Marcuse je marksist svidalo se to tebi ili ne
Gramsci takode
tako su se izjasnjavali
jedina razlika je sto su teziste interesa prebacili na kulturu sto ih cini specificno drugacijim
ali tvrdit da nisu marksisti je smjesno
iso ko kad bi reko da suniti nisu muslimani nego samo sijiti

Haha ma kakvi, imam i ja probleme s njegovom interpretacijama onoga što je zapazio.

Inače, filozofija je vježba u uzaludnosti - netko je nešto zapazio, interpretirao i sad svi imamo nešto za reći oko toga. Zašto bi tvoje mišljenje bilo manje vrijedno ili točno od Marxovog?

Stvar je u tome da ispravim lažni narativ, oni se pozivaju na Marxa, a vidim, čim idu na ovakve eksperimente, da Marxa nisu ni pročitali, ili jesu, ali nisu razumjeli ni rječicu, a kamoli potku, onda moram reagirati.

Njihovo ishodište je prije u “Protokolima sionskih mudraca” nego u “Kapitalu”.

nikako ti ne kontas o cemu ja govorim
ti se ufatio marksa ko pijan plota
mislit da ga neomarksisti nisu procitali kao razlog zasto nisu marksisti je smjesno
uostalom cak i da ga nisu razumjeli cilj im je isti
samo su sredstva drugacija
vec sam ti reko da se ne slazu sa nekim njegovim propustima, pa su narativ marksisticke dinamike tlacitelj potlaceni prebacili na kulturu
medutim ideja se dalje razvijala sa uvodenjem ideja postmodernizma u cijelu pricu
pa intersekcionalizma
ali se razvijala iz ideoloskog korjena koji je marksizam
naravno da je sad sasvim drugacija, to niko ne negira
ali monstrum crpi ideje iz tla marksizma, neomarksizma, postmodernizma i feminizma i razvio se u biljku koju sad gledas

Dobro, to je onda Frankenstein (ne doktor, nego čudovište).

Prckov, ovo što se zbiva kod tebe i ovdje, u Europi, jest inkompatibilno s Marxom, a i pravom ljevicom, koja uzima radnika i njegovu obitelj u zaštitu, a ne raznorazne interesne skupine.

Marx je decidiran: svi odnosi u društvu diktirani su ekonomskim diktatom klase koja je vlasnik sredstava za proizvodnju klasi koja prodaje rad. Tako je uvijek bilo u ljudskoj povijesti.

Suprotno popularnom narativu, Marx se bavio besklasnom društvom, ali ga je odbacio kao utopiju. Proučavajući Parišku komunu, zaključio je da se prevratom može doći do neke forme prema komunizmu, ali nije nikada ponudio recept. To je učinio Lenjin s “Država i revolucija” (e, to je vrlo jednostavno za shvatiti)








Da skratim:

Marx bi jasno rekao današnjoj woke ekipi da tek oni odgajaju buduće generacije u lažnoj klasnoj svijesti, jer nisu stvorene materijalne pretpostavke za odnose koji oni pokušavaju uspostaviti.

Feminizam, woke, critical race (inače, Marx je bio rasist)...bi okarakterizirao kao konstrukte kapitalizma i lažne identiteta kad postoji samo jedna podijela: ili si vlasnik sredstava za proizvodnju ili nisi.

Točka.
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 5 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by marcellus 16/6/2021, 15:12

niels wrote:
marcellus wrote:





inače najgluplje mi kad kažu da je Isus bio komunist. Nije on učio da se otima od bogatih silom nego da se dijeli od svojeg siromašnima dobrovoljno.

Naravno da Isus nije bio ni komunist ni protokomunist.

Takva konstrukcija je urnebesna.

Miješaju se kruške i ne jabuke, nego galaksije.

al to je tipična mantra slabije kapacitiranih komunista

_________________
Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 5 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by prckov 16/6/2021, 15:25

niels wrote:
prckov wrote:
niels wrote:
prckov wrote:
niels wrote:Dakle, ljudi moji, ne tovarite ubogom Marxu svašta na leđa, pa što mu nije dovoljno da se svjetski sweatshop, Kina, poziva na njega…

jebote ko da ti je brat
rijec je o marksovim idejama ne o doslovno marksovom marksizmu
dakle Marcuse je marksist svidalo se to tebi ili ne
Gramsci takode
tako su se izjasnjavali
jedina razlika je sto su teziste interesa prebacili na kulturu sto ih cini specificno drugacijim
ali tvrdit da nisu marksisti je smjesno
iso ko kad bi reko da suniti nisu muslimani nego samo sijiti

Haha ma kakvi, imam i ja probleme s njegovom interpretacijama onoga što je zapazio.

Inače, filozofija je vježba u uzaludnosti - netko je nešto zapazio, interpretirao i sad svi imamo nešto za reći oko toga. Zašto bi tvoje mišljenje bilo manje vrijedno ili točno od Marxovog?

Stvar je u tome da ispravim lažni narativ, oni se pozivaju na Marxa, a vidim, čim idu na ovakve eksperimente, da Marxa nisu ni pročitali, ili jesu, ali nisu razumjeli ni rječicu, a kamoli potku, onda moram reagirati.

Njihovo ishodište je prije u “Protokolima sionskih mudraca” nego u “Kapitalu”.

nikako ti ne kontas o cemu ja govorim
ti se ufatio marksa ko pijan plota
mislit da ga neomarksisti nisu procitali kao razlog zasto nisu marksisti je smjesno
uostalom cak i da ga nisu razumjeli cilj im je isti
samo su sredstva drugacija
vec sam ti reko da se ne slazu sa nekim njegovim propustima, pa su narativ marksisticke dinamike tlacitelj potlaceni prebacili na kulturu
medutim ideja se dalje razvijala sa uvodenjem ideja postmodernizma u cijelu pricu
pa intersekcionalizma
ali se razvijala iz ideoloskog korjena koji je marksizam
naravno da je sad sasvim drugacija, to niko ne negira
ali monstrum crpi ideje iz tla marksizma, neomarksizma, postmodernizma i feminizma i razvio se u biljku koju sad gledas

Dobro, to je onda Frankenstein (ne doktor, nego čudovište).

Prckov, ovo što se zbiva kod tebe i ovdje, u Europi, jest inkompatibilno s Marxom, a i pravom ljevicom, koja uzima radnika i njegovu obitelj u zaštitu, a ne raznorazne interesne skupine.

Marx je decidiran: svi odnosi u društvu diktirani su ekonomskim diktatom klase koja je vlasnik sredstava za proizvodnju klasi koja prodaje rad. Tako je uvijek bilo u ljudskoj povijesti.

Suprotno popularnom narativu, Marx se bavio besklasnom društvom, ali ga je odbacio kao utopiju. Proučavajući Parišku komunu, zaključio je da se prevratom može doći do neke forme prema komunizmu, ali nije nikada ponudio recept. To je učinio Lenjin s “Država i revolucija” (e, to je vrlo jednostavno za shvatiti)








Da skratim:

Marx bi jasno rekao današnjoj woke ekipi da tek oni odgajaju buduće generacije u lažnoj klasnoj svijesti, jer nisu stvorene materijalne pretpostavke za odnose koji oni pokušavaju uspostaviti.

Feminizam, woke, critical race (inače, Marx je bio rasist)...bi okarakterizirao kao konstrukte kapitalizma i lažne identiteta kad postoji samo jedna podijela: ili si vlasnik sredstava za proizvodnju ili nisi.

Točka.

po kritickim rasnim teoreticarima rasizam je uobicajena stvar koja prozima sve u drustvu, a kriticka rasna teorija sluzi tome da bi se rasizam otkro i rijesio. U tom smislu se teorija primjenjuje i na povjest, znanost, kulturu, gender, seksualnost i na trenutne dogadaje u drustvu. (otud rusenje spomenika, zabrana knjiga, filmova itd)
u cilju da bi se izgradio novi perfektno cisti sitem, rjesen svih negativnosti kao sto je rasizam, seksizam, homofobija itd
dakle duh komunizma je takode tu
marks u cjeloj prici nije bitan osim sto su svi lijevi pokreti od njega do danas duhovno isti, sa istim vjerovanjima o nekakvoj perfektnoj socijalnoj pravdi koja ce se dogodit kad se negativnosti ociste
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 5 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by prckov 16/6/2021, 15:28

marksova religioznost prozima sve te pokrete, a woke je sa kasnim puritanizmom koji se takode ubacio u pricu, vrhunac te religioznosti
to sto oni nemaju plan kako izgradit novo nakon rusenja je specificno za sve ljevicare
to ti je progres

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 5 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by niels 16/6/2021, 15:38

marcellus wrote:
niels wrote:
marcellus wrote:





inače najgluplje mi kad kažu da je Isus bio komunist. Nije on učio da se otima od bogatih silom nego da se dijeli od svojeg siromašnima dobrovoljno.

Naravno da Isus nije bio ni komunist ni protokomunist.

Takva konstrukcija je urnebesna.

Miješaju se kruške i ne jabuke, nego galaksije.

al to je tipična mantra slabije kapacitiranih komunista

Oni su komunisti koliko i prckov.

Za biti komunist moraš nešto pročitati, shvatiti, istraživati, logikom samostalno izvlačiti zaključke, kritizirati...ovo što prckov gleda, to su ti Krcun&Stojčević&Adžić&Dizdarević&Kostić&Bijedić ekipa i nivo.
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 5 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by niels 16/6/2021, 15:42

Imamo i ovdje...Kapović, Peović, Rada Borić.

Oni najprije moraju shvatiti u kojem su državnom okviru, zapeli u 1972-oj. Onda moraju shvatiti teoretske korijene komunizma.

I onda moraju shvatiti da oni nisu kapacitirani za proučavanje komunizma, a kamoli da ga objašnjavaju javnosti...
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 5 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by niels 16/6/2021, 15:45

Nego prckov, mislim da smo si objasnili.

Koliko si ti već u Americi? :)
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 5 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by prckov 16/6/2021, 15:47

evo ti angela davis pa provjeri na google o cemu je rijec
intersekcionalna feministkinja i marksist kako sama kaze
Angela Yvonne Davis (born January 26, 1944) is an American political activist, philosopher, academic and author. She is a professor at the University of California, Santa Cruz. Ideologically a Marxist, Davis was a longtime member of the Communist Party USA (CPUSA) and is a founding member of the Committees of Correspondence for Democracy and Socialism (CCDS). She is the author of over ten books on class, feminism, race, and the US prison system.
Davis was awarded a scholarship to Brandeis University in Waltham, Massachusetts, where she was one of three black students in her class. She encountered the Frankfurt School philosopher Herbert Marcuse at a rally during the Cuban Missile Crisis and became his student. In a 2007 television interview, Davis said, "Herbert Marcuse taught me that it was possible to be an academic, an activist, a scholar, and a revolutionary. She was particularly interested in Marcuse's ideas. Marcuse had moved to a position at the University of California, San Diego, and Davis followed him there after her two years in Frankfurt
Davis traveled to London to attend a conference on "The Dialectics of Liberation". The black contingent at the conference included the Trinidadian-American Stokely Carmichael and the British Michael X. Although moved by Carmichael's rhetoric, Davis was reportedly disappointed by her colleagues' black nationalist sentiments and their rejection of communism as a "white man's thing."[17]

She joined the Che-Lumumba Club, an all-black branch of the Communist Party USA ]named for international Communist sympathizers and leaders Che Guevara and Patrice Lumumba, of Cuba and the Congo, respectively
Beginning in 1969, Davis was an acting assistant professor in the philosophy department at the University of California, Los Angeles (UCLA). Although both Princeton and Swarthmore had tried to recruit her, she opted for UCLA because of its urban location.[21] At that time she was known as a radical feminist and activist, a member of the Communist Party USA, and an affiliate of the Los Angeles Chapter of the Black Panther Party.
In 1975, Russian dissident and Nobel Laureate Aleksandr Solzhenitsyn argued in a speech before an AFL-CIO meeting in New York City that Davis was derelict in having failed to support prisoners in various socialist countries around the world, given her strong opposition to the US prison system. According to Solzhenitsyn, in response to concerns about Czech prisoners being "persecuted by the state", Davis had responded that "They deserve what they get. Let them remain in prison.
Davis taught a women's studies course at the San Francisco Art Institute in 1978, and was a Professor of Ethnic Studies at the San Francisco State University from at least 1980 to 1984.[69] She was a professor in the History of Consciousness and the Feminist Studies Departments at the University of California, Santa Cruz and Rutgers University from 1991 to 2008.[70] Since then, she has been Distinguished Professor Emerita
Davis has supported the Democratic Party in presidential elections, endorsing Barack Obama, Hillary Clinton, and Joe Biden. Davis is a major figure in the prison abolition movement.
As early as 1969, Davis began public speaking engagements.[citation needed] She expressed her opposition to the Vietnam War, racism, sexism, and the prison–industrial complex, and her support of gay rights and other social justice movements. In 1969, she blamed imperialism for the troubles oppressed populations suffer.
Davis opposed the 1995 Million Man March, arguing that the exclusion of women from this event promoted male chauvinism. She said that Louis Farrakhan and other organizers appeared to prefer that women take subordinate roles in society. Together with Kimberlé Crenshaw and others, she formed the African American Agenda 2000, an alliance of black feminists
Davis was an honorary co-chair of the January 21, 2017, Women's March on Washington, which occurred the day after President Donald Trump's inauguration.
In 1997, she came out as a lesbian in an interview with Out magazine.[119] As of 2020, Davis was living with her life partner Gina Dent,[120] a fellow humanities scholar and intersectional feminist researcher at UC Santa Cruz, who together with Davis advocates for Black liberation, Palestinian solidarity, and the abolition of police and prisons
In 1971 the CIA estimated that five percent of Soviet propaganda efforts were directed towards the Angela Davis campaign. In August 1972, Davis visited the USSR at the invitation of the Central Committee, and received an honorary doctorate from Moscow State University.
On May 1, 1979, she was awarded the Lenin Peace Prize from the Soviet Union. She visited Moscow later that month to accept the prize, where she praised "the glorious name" of Lenin and the "great October Revolution"

nisu wokisti marksisti
samo se tako cesljaju



_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 5 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by prckov 16/6/2021, 15:50

niels wrote:
marcellus wrote:
niels wrote:
marcellus wrote:





inače najgluplje mi kad kažu da je Isus bio komunist. Nije on učio da se otima od bogatih silom nego da se dijeli od svojeg siromašnima dobrovoljno.

Naravno da Isus nije bio ni komunist ni protokomunist.

Takva konstrukcija je urnebesna.

Miješaju se kruške i ne jabuke, nego galaksije.

al to je tipična mantra slabije kapacitiranih komunista

Oni su komunisti koliko i prckov.

Za biti komunist moraš nešto pročitati, shvatiti, istraživati, logikom samostalno izvlačiti zaključke, kritizirati...ovo što prckov gleda, to su ti Krcun&Stojčević&Adžić&Dizdarević&Kostić&Bijedić ekipa i nivo.

oni se izjasnjavaju ko komunisti
e sad zasto to pitaj njih, mora bit neki razlog
evo cak su dobijali i nmagrade od rusa u vrijeme hladnog rata
to ti je braco ista ekipa pa ti vidi
meni svejedno, govna vako govna nako

da ponovimo
In August 1972, Davis visited the USSR at the invitation of the Central Committee, and received an honorary doctorate from Moscow State University.
On May 1, 1979, she was awarded the Lenin Peace Prize from the Soviet Union. She visited Moscow later that month to accept the prize, where she praised "the glorious name" of Lenin and the "great October Revolution"


Last edited by prckov on 16/6/2021, 15:53; edited 1 time in total
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 5 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by prckov 16/6/2021, 15:50

niels wrote:Nego prckov, mislim da smo si objasnili.

Koliko si ti već u Americi? :)

u australiji
preko 20 godina
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 5 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by debotoijusto 16/6/2021, 15:54

prckov wrote:
niels wrote:Nego prckov, mislim da smo si objasnili.

Koliko si ti već u Americi? :)

u australiji
preko 20 godina
20g. a pameti prazan skup , meni bi bilo neugodno zivjeti s tom spoznajom

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 5 JU9j8SkKwRIAAAAASUVORK5CYII=
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 5 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by niels 16/6/2021, 15:56

prckov wrote:
niels wrote:Nego prckov, mislim da smo si objasnili.

Koliko si ti već u Americi? :)

u australiji
preko 20 godina

Pa solidno.

Možda se varam, ali mislim da je Australija ipak bolja za život od Amerike...
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 5 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by prckov 16/6/2021, 15:58

niels wrote:Imamo i ovdje...Kapović, Peović, Rada Borić.

Oni najprije moraju shvatiti u kojem su državnom okviru, zapeli u 1972-oj. Onda moraju shvatiti teoretske korijene komunizma.

I onda moraju shvatiti da oni nisu kapacitirani za proučavanje komunizma, a kamoli da ga objašnjavaju javnosti...

jebiga, ali su sposobni shvatit neke osnovne ideje koje ce dalje reproducirat i nametat
nije bitno sto su nepotpune
njima je bitan cilj kao i wokeistima
a budi siguran da wokeizam podrzavaju ili ce podrzavat, i nije slucajno da wokizam podrzavaju iskljucivo ljevicarske stranke na cijelom zapadu, nesto to govori o ljevici jebemu

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Senf djeli otkaze ali sitnozubima - Page 5 Empty Re: Senf djeli otkaze ali sitnozubima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum