ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozbiljna korona tema - zbirno

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda 21/6/2021, 12:49

epikur37 wrote:Najbolje da se podijelimo po temama:

-Na temi Da rezimiramo mi redovna populacija.

- Na yodinoj ovoj temi antivakser sekta 

:)
Da rezimiramo,  HDZ  i dragi voda s koalicijom & Možemo za koje držim da su najprocjepljenija stranka.

Na Yodinoj mi normalni   :D

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by epikur37 21/6/2021, 12:50

mutava baštarda wrote:
epikur37 wrote:Najbolje da se podijelimo po temama:

-Na temi Da rezimiramo mi redovna populacija.

- Na yodinoj ovoj temi antivakser sekta 

:)
Da rezimiramo,  HDZ  i dragi voda s koalicijom & Možemo za koje držim da su najprocjepljenija stranka.

Na Yodinoj mi normalni   :D


Može i tako :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda 21/6/2021, 12:58

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Slovoslagar wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
mutava baštarda wrote:
AssadNaPodmornici wrote:pa bog te maza glupače

djeca su imuna na koronu.
djecu je cijepivo potencijalno opasno.
to zna svaka jebena budala na ovom forumu, jer ja sam napisao desetke postova gdje govorim da cijepiva treba držati što dalje od djece. to je horor.

šta da kažem. darwinizam na djelu.  umjesto da je malo istraživala, ona je čitala online plaćenike poput ere, nenada jarića dauenhauera , index.hr, i slušala faucija i platila je najveću cijenu
U britaniji četri pilota umrla u 7 dana. Ono, ako pilot nema vrhunski lječnički periodični ne znam tko ima. 
Nikakve veze s cijepivom nije nađena. 
Ovaj slučaj je odličan za istražiti smrtnost od cijepiva, jer se radi o cijepljenim mladim i zdravim ljudima i uzorku xy broja pilota u toj zemlji.
katastrofa. rugaju se sa nama. uništavaju ono malo zdrave populacije na zapadu što je ostala.
Pa ako je onaj tweet koji je mutavi stavio točan (3665 cijepljenih), to bi sugeriralo da je smrtnost od cjepiva reda veličine 1:1000. S time da i netko drugi još stigne umrijeti u nadolazećim danima i tjednima. Ajde neka je jedan od te četvorice umro slučajno baš sada i posve nepovezano s cjepivom, ajde de. Ali baš četvorica ... i sve mlađi ljudi ... khm  :W

Jebeno!

BTW, znam više slučajeva dosta jakih reakcija na cjepivo, sve mlađi ljudi. Doduše nitko nije umro ili postao invalid, za sada ... ali reakcije su imali kao da su preboljeli jedan sasvim solidan COVID. Pitanje je onda za koji kurac se cijepiš ako ležiš u krevetu 4-5 dana nakon cijepljenja. Jedan čovjek (priča iz druge ruke, ne poznam ga) 63 god., inače dosta zdrav bez nekih kroničnih bolesti, dobio moždani 3-4 dana nakon cijepljenja - izgubio govor.
Ako se uzme u obzir da cijepivo ublažuje bolest, a ne spriječava širenje zaraze, onda će cijepljeni biti problem jer će širiti zarazu bez da znajuJu da su zarazni. Dok će necijepljeni znati da su zarazni i moći će ostati kući koji dan dok nene prođe prehlada. 
Masu je nelogičnosti.
Ti opet izigravaš stručnjaka i to je tvoj najveći problem...Prestani čitati članke američkih vjerskih sekti i donositi njihove poželjno izmišljene podatke i slično. Probaj podatke najprije provjeriti iz tri relevantna izvora pa ih tek onda objavljujovdje. Autori sve neka imena  koja nikome ništa ne znače.Jbote, da Ti nisi INFORMER-ov novinar? :D
Sam proizvođač kaže da cijepivo se spriječava širenje zaraze.
Mislim da je pametnom dovoljno. 
Ako ti znaš za neko istraživanje koje kaže suprotno zalipi nam link...
Ne spriječava...  tipkanje na mob.
Propustio si napisati i ostatak uputa.
Kod postotka neučinkovitosti od 4-5% ,Pfizer i Moderna, a kod AZ i nešto više, zasigurno ne spriječava.
Logično je to onome komu logika funkcionira.
Inače, dobar ti je ta potpis ispod, nisi ga ti stavio slučajno. :^0
Ne znam lažeš li svijesno pa moram biti oprezan ako nisi pokopča.
tih 4-5°% odnose se na spriječavanje bolesti, a na na zarazu jer cijepivo, kao što sam već naveo ne spriječva zarazu što kažu i sami proizvođači cijepiva.
također, tih 4,5% što se ne odnose na zaraz , nego na bolest je po tvorničkim postavkama i još nije neovisno ispitano.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Slovoslagar 21/6/2021, 13:04

AssadNaPodmornici wrote:nisam anti-vaxer nego pratim logiku i zakon brojeva(dakle znanost).

anti-vaxeri su osobe protiv svih cijepiva. ja sam se cijepio sa svim cijepivima, i nisam upoznao niti jednu osobu koja se cijepila sa desecima drugih cijepiva da je ikada imala ikakav problem. a znamo da ta cijepiva koja smo dobijali kao djeca štite od bolesti koje ubijaju nekoliko desetaka % populacije.. i ne znam nikoga da je umro od toga ili imao ikakve nuspojave. što znači da su cijepiva pažljivo razvijana i da štite i normalno da bih cijepio svoje potomstvo sa time.

sa druge strane imamo cijepivo - koje se razvilo u periodu koje 8-10x kraće od normalnog. koje "onako" štiti protiv bolest čiji je općeniti survival rate 99.75% za ukupnu populaciju ili možda 99.99% za mene. i koje ima nekoliko stotina do nekoliko tisuća puta više nuspojava i smrtnih ishoda nego druga cijepiva. i svi znamo osobe koje su cijepljene i imale teške kratokoročne ishode, a dugoročne još ne znamo - čitam da su cijepiva pogotovo opasna za žene koje planiraju roditi i zatrudniti - a trudnice i mlade žene u fertilnoj dobi su extremno sigurne protiv korone, a cijepiva potencijalno opasne. i kakav je tu interes.

plus ja dokazano sam prebolio, kao i stotine tisuća (pa i milijuni drugih) u RH i mi bi se trebali cijepiti, iako do sada stotinjak godina medicinske prakse je - osoba koja je nedavno preboljela ili koja je još bolesna - se ne cijepi protiv iste bolesti. ako se stotinjak godina to prakticira, čemu odjedanput promjena i "hitnost" da se svi cijepe protiv bolesti čiji je survival rate 99.75% a još gore da se cijepe ljudi koji su je preboljeli i za koje je dokazano da imaju za sada vrlo trajni(moguće i vječni) imunitet?
Epikur u svakoj raspravi podmeće radi retoričkog efekta i to mu je način na koji uvijek adresira svoje neistomišljenike. O čemu god da se raspravlja.
On u osnovi raspravlja kao političar, s figom u džepu, neiskreno, uz bezobrazno ignoriranje činjenica. U biti je gori od glupih ljudi jer on svjesno donosi odluku ignorirati neke činjenice i dalje vozi po svom. Doduše, to je isto jedan oblik gluposti, ali vrlo specifičan oblik koji nastaje treningom i nije urođen.

Inače potpisujem cijeli post.

A ljudi koji smatraju da je normalno i poželjno da se cijepe oni koji su bolest preboljeli, i to cjepivom koje je evidentno rizično, su najblaže rečeno jako limitiranog potencijala za ikakvu suvislu raspravu.
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by epikur37 21/6/2021, 13:09

https://web.facebook.com/watch/?v=1216069772173790

irska se vratila u normalu
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda 21/6/2021, 13:10

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Snimka11
Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Snimka10



zanimljiva tema za istražiti kada bi postojalo novinarstvo u hrvatskoj

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by AssadNaPodmornici 21/6/2021, 13:14

Slovoslagar wrote:
AssadNaPodmornici wrote:nisam anti-vaxer nego pratim logiku i zakon brojeva(dakle znanost).

anti-vaxeri su osobe protiv svih cijepiva. ja sam se cijepio sa svim cijepivima, i nisam upoznao niti jednu osobu koja se cijepila sa desecima drugih cijepiva da je ikada imala ikakav problem. a znamo da ta cijepiva koja smo dobijali kao djeca štite od bolesti koje ubijaju nekoliko desetaka % populacije.. i ne znam nikoga da je umro od toga ili imao ikakve nuspojave. što znači da su cijepiva pažljivo razvijana i da štite i normalno da bih cijepio svoje potomstvo sa time.

sa druge strane imamo cijepivo - koje se razvilo u periodu koje 8-10x kraće od normalnog. koje "onako" štiti protiv bolest čiji je općeniti survival rate 99.75% za ukupnu populaciju ili možda 99.99% za mene. i koje ima nekoliko stotina do nekoliko tisuća puta više nuspojava i smrtnih ishoda nego druga cijepiva. i svi znamo osobe koje su cijepljene i imale teške kratokoročne ishode, a dugoročne još ne znamo - čitam da su cijepiva pogotovo opasna za žene koje planiraju roditi i zatrudniti - a trudnice i mlade žene u fertilnoj dobi su extremno sigurne protiv korone, a cijepiva potencijalno opasne. i kakav je tu interes.

plus ja dokazano sam prebolio, kao i stotine tisuća (pa i milijuni drugih) u RH i mi bi se trebali cijepiti, iako do sada stotinjak godina medicinske prakse je - osoba koja je nedavno preboljela ili koja je još bolesna - se ne cijepi protiv iste bolesti. ako se stotinjak godina to prakticira, čemu odjedanput promjena i "hitnost" da se svi cijepe protiv bolesti čiji je survival rate 99.75% a još gore da se cijepe ljudi koji su je preboljeli i za koje je dokazano da imaju za sada vrlo trajni(moguće i vječni) imunitet?
Epikur u svakoj raspravi podmeće radi retoričkog efekta i to mu je način na koji uvijek adresira svoje neistomišljenike. O čemu god da se raspravlja.
On u osnovi raspravlja kao političar, s figom u džepu, neiskreno, uz bezobrazno ignoriranje činjenica. U biti je gori od glupih ljudi jer on svjesno donosi odluku ignorirati neke činjenice i dalje vozi po svom. Doduše, to je isto jedan oblik gluposti, ali vrlo specifičan oblik koji nastaje treningom i nije urođen.

Inače potpisujem cijeli post.

A ljudi koji smatraju da je normalno i poželjno da se cijepe oni koji su bolest preboljeli, i to cjepivom koje je evidentno rizično, su najblaže rečeno jako limitiranog potencijala za ikakvu suvislu raspravu.

zanimljivo ovaj način komunikacije je jedan od načina na koji način marksisti vode raspravu - jedan od načina na koji način marksisti /liberali/socijalisti/ljevičari raspravljaju je "appeal to emotions, attack on persons not argument" - , još se hvali kako ga je onaj poznati jevv financirao i da je i dalje konzervativac :D iako zagovara i ima više manji lijevčarski pristup svemu ali baš svemu,
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21046
2018-06-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 21/6/2021, 13:19

mutava baštarda wrote:
epikur37 wrote:Najbolje da se podijelimo po temama:

-Na temi Da rezimiramo mi redovna populacija.

- Na yodinoj ovoj temi antivakser sekta 

:)
Da rezimiramo,  HDZ  i dragi voda s koalicijom & Možemo za koje držim da su najprocjepljenija stranka.

Na Yodinoj mi normalni   :D

Uz uvjet da to dokazujete s potvrdom od  stožera. :D
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by AssadNaPodmornici 21/6/2021, 13:23

https://www.quora.com/Why-do-liberals-resort-to-ad-hominem-attacks-against-conservatives


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21046
2018-06-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 21/6/2021, 13:25

Nacija se procijepila i sad žive normalno. 

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Screenshot-1050
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 21/6/2021, 13:26

Evo nemaju više ni aktivnih slučajeva,
kuš veći dokaz da cijepljeni ne prenose zarazu. jocolor

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Screenshot-1051
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 21/6/2021, 13:29

PS: 
Covid-potvrde će oćeš-nećeš napraviti distancu između zaštićenih i potencijalno zaraznih. 
Kad sam ono ja predlagao bedževe sa crtežom šprice, za one koji su cijepljeni?
Evo, nije bedž, ali je nešto još učinkovitije. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by AssadNaPodmornici 21/6/2021, 13:30

https://twitter.com/tburages

Tami Burages
@tburages
·
13h
A week ago today my brother's 13-year-old son had his 2nd covid shot. Less than 3 days later he died.

The initial autopsy results (done Friday) were that his heart was enlarged and there was some fluid surrounding it. He had no known health problems. Was on no medications.




Tami Burages
@tburages
·
13h
I do believe that the vaccine is saving millions of lives. But should any innocent child be a sacrificial lamb in this endeavor? There are moral, ethical and health questions that need to be answered.

If Jacob had not received the 2nd shot, we believe he would be alive today.
Tami Burages
@tburages
·
6h
I got to my brother’s house while the forensic team was still there. A police officer present told me a member of the team speculated that Jacob had a “cardiac event.”
Quote Tweet
KEYT NewsChannel 3
@KEYTNC3
· Jun 18
Seven boys ages 14 to 19 suffered from a very rare type of heart inflammation that looks like a heart attack. It’s one that public health officials are beginning to link to COVID-19 vaccines. https://keyt.com/health/cnn-health/2021/06/17/heart-inflammation-condition-looked-like-heart-attack-in-kids-pediatrician-says/

12h
Replying to
@tburages
So sorry thats terrible. Have definitely seen young people with myocarditis post vaccine in my clinic. Providers definitely include it in the differential diagnosis now for young people with chest pain post vaccine


pazi osobe - nećak joj je umro od cijepiva. i stavlja linkove gdje mladi zdravi tinjeđeri(kojima btw korona ne može ništa ali baš ništa) imaju srčane udare o cijepiva - i onda nakon toga napiše sljedeće postove

Tami Burages
@tburages
·
12h
Replying to
@usa_nca_rr
Than you. I hate that things have gotten so politicized. The last thing I want is for someone like Tucker Carlson or anyone else on Hate TV using this for political gain. But if there are risk factors, I hope someone can find out what they are.
Tami Burages Retweeted
Dylan Green
@DHGinPDX


Replying to
@McchrystalMary
I would definitely still get her vaccinated. If hadn't already vaccinated my 14-year-old, I would still do it. BUT: Especially for boys, I would monitor heart rate very frequently for the following week.I would even get up in the middle of the night to do it



pogledajte kako su istu osobu ljudi izvrijeđali u komentarima, prvo izrazi sućuti, a onda je izvrijeđali opravdano, ... šta korona sekta radi od liberala

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21046
2018-06-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda 21/6/2021, 13:32

Eroo wrote:Nacija se procijepila i sad žive normalno. 

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Screenshot-1050
evo i britanci se procijepili i žive normalno Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Snimka12

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by AssadNaPodmornici 21/6/2021, 13:33

ukratko link je gore..

osobi umro nećak od cijepiva. svi izrazili sućut. osoba retweeta druge postove koje doktori stavljaju gdje mladi tineđeri(inače imuni na koronu) radi cijepiva ili umiru ili imaju srčane probleme.

------------
nakon toga ta osoba govori da ne želi da njezinu tragediju "tucker carlson i republikanci/koznervativci" koriste u kampanji protiv cijepiva..
ekipa je pita u komentarima, "pa tucker carlson samo upozorava da nema smisla da se cijepe dijeca"

na to ona, da je ona cijepila svoju kćer, i da bi je cijepila opet, pa čak i sina od 14godina, ali da bi ga onda promatrala cijelu noć da mu pomogne ako dobije srčani udar zbog cijepiva.. na to stotine komentara da je bolesna liberalna osoba,

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21046
2018-06-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by epikur37 21/6/2021, 13:35

Ja i yoda smo se složili već prije.

Za ukidanje smo lock downa. Odmah!

Cjepiva ima dovoljno, pa od volje. Cijepi se ili preboli.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda 21/6/2021, 13:37

AssadNaPodmornici wrote:ukratko link je gore..

osobi umro nećak od cijepiva. svi izrazili sućut. osoba retweeta druge postove koje doktori stavljaju gdje mladi tineđeri(inače imuni na koronu) radi cijepiva ili umiru ili imaju srčane probleme.

------------
nakon toga ta osoba govori da ne želi da njezinu tragediju "tucker carlson i republikanci/koznervativci" koriste u kampanji protiv cijepiva..
ekipa je pita u komentarima, "pa tucker carlson samo upozorava da nema smisla da se cijepe dijeca"

na to ona, da je ona cijepila svoju kćer, i da bi je cijepila opet, pa čak i sina od 14godina, ali da bi ga onda promatrala cijelu noć da mu pomogne ako dobije srčani udar zbog cijepiva.. na to stotine komentara da je bolesna liberalna osoba,
vidio sam, progresivna, nema zamjerke.
da ju je mao ze dung poslao da ubija vrabce, neprijatelje socijalističkog naroda ona bi imala najprecizniju praćku.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by AssadNaPodmornici 21/6/2021, 13:42

mutava baštarda wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ukratko link je gore..

osobi umro nećak od cijepiva. svi izrazili sućut. osoba retweeta druge postove koje doktori stavljaju gdje mladi tineđeri(inače imuni na koronu) radi cijepiva ili umiru ili imaju srčane probleme.

------------
nakon toga ta osoba govori da ne želi da njezinu tragediju "tucker carlson i republikanci/koznervativci" koriste u kampanji protiv cijepiva..
ekipa je pita u komentarima, "pa tucker carlson samo upozorava da nema smisla da se cijepe dijeca"

na to ona, da je ona cijepila svoju kćer, i da bi je cijepila opet, pa čak i sina od 14godina, ali da bi ga onda promatrala cijelu noć da mu pomogne ako dobije srčani udar zbog cijepiva.. na to stotine komentara da je bolesna liberalna osoba,
vidio sam, progresivna, nema zamjerke.
da ju je mao ze dung poslao da ubija vrabce, neprijatelje socijalističkog naroda ona bi imala najprecizniju praćku.
čak i takva bi umrla za partiju, za ideologiju.. ona bi u Nazi Njemačkoj bila SSovac koji bi počinio samo-ubojstvo nakon što se Hitler ubije, neb joj "život imao smisla" ako joj neka "elita ili partija preko masovnih medija" ne propisuje kako će se ponašati

u islamskom svijetu bi bila ISILovac.. u zapadnom svijetu je "liberalka" "corona fašist" "corona sektaš" "corona jihadist".
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21046
2018-06-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 21/6/2021, 13:45

mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:Nacija se procijepila i sad žive normalno. 

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Screenshot-1050
evo i britanci se procijepili i žive normalno Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Snimka12

Vidi ti vraga, je li to znači da virus ipak postoji? Šta kaže Bakić? :O
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by AssadNaPodmornici 21/6/2021, 13:46

Tami Burages
@tburages
·
13h
Replying to
@tburages
Our family is devastated.

I struggled with putting this out on twitter. I am pro-vaccine. We vaccinated my own 14-year-old son as soon as it was available.

I know it is *mostly safe*.

But Jacob is dead now.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21046
2018-06-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda 21/6/2021, 13:48

kao što sam reka par stranica ranije, ekipa koja je cijepljena i odluči putovati zrakoplovom je ugrožena



nastavlja se priča sa četiri mrtva pilota... držalo se da su tri, a onda su išli fakt čekeri provjeriti pa ispalo da su četiri umrla


„Doživjeli su da je treći BA pilot preminuo u posljednjih sedam dana, zar ne? Treći pilot je umro u posljednjih nedjelju dana“, kaže čovjek koji se čuje na snimku. „Prva dva tipa bila su u četrdesetim i pedesetim godinama; ovaj momak, srednjih tridesetih, u savršenoj formi, bez osnovnih zdravstvenih problema. Prima drugu vakcinu i mrtav je za nekoliko dana, potpuno isto kao i prva dva.
„Zbog ovoga, BA je sada u kriznim pregovorima sa vladom o tome da li treba dozvoliti da vakcinisani piloti lete. Problem je naravno u tome što je oko 80 %, prema riječima mog prijatelja iz BA, 80-85 % ih je vakcinisano. “
Čovjek zatim kaže da će samo „10 % pilota moći da leti“, označavajući to kao „ozbiljan problem“.
Reuters je o tvrdnjama pitao British Airways, koji je rekao da su one neosnovane i da takvi razgovori sa vladom nisu u toku. Portparol je, međutim, potvrdio autentičnost četiri knjige saučešća, pošto su nedavno preminula četiri pilota kompanije. „Naše misli su s njihovim porodicama i prijateljima“, rekli su, dodajući da nijedna smrt nije povezana sa vakcinama.
U izjavi za Reuters, britanska Regulatorna agencija za lijekove i zdravstvene proizvode (MHRA) takođe je porekla bilo kakve takve razgovore o krizi sa vodećim britanskim avio-prevoznikom.
„Nismo upoznati sa smrću pilota BA nakon primanja vakcine Covid-19 i nismo razgovarali sa BA ili drugim aviokompanijama o sprječavanju pilota da lete nakon primanja vakcine protiv COVIDA-19“, rekla je dr Sarah Branch, direktorica MHRA za predostrožnost i upravljanje rizikom lijekova. „Trenutno nema ograničenja nakon vakcinacije za vazduhoplovstvo ili druge industrije i aktivnosti.“
U međuvremenu, Sky News iz Australije izvještava da avio kompanije u Španiji i Rusiji upozoravaju ljude „vakcinisane“ protiv COVIDA-19 da ne putuju zbog rizika od nastanka krvnih ugrušaka.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 16 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum