ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozbiljna korona tema - zbirno

Page 9 of 50 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 29 ... 50  Next

Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Guest 19/6/2021, 15:43

AssadNaPodmornici wrote:ja čitam gnječa, i ima zanimljive informacije, hrpa njih je točna , čak i one koje sam mislio u početku.. samo bolja je metoda, skratiti priču u neki text, i postaviti link

meni je lakše staviti kratki tekst sa bitnim informacijama i link. ali ponekad stavim cijeli tekst jer sam se uvjerio da cenzura itekako radi pa se dešavalo da članak iz nekog nepoznatog razloga nestane sa neta i ili link bude odjednom nedostupan.


Guest
Guest


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by AssadNaPodmornici 19/6/2021, 17:50

inače od moje bolje polovice susjed koji je živio vrata do.. 
čovjek kada je imao koronu baš ga je pogodilo, ono teža borba je bila.. prije par mjeseci..

i pazi as šta napravi.. dakle prebolio je, trebao bi imati dobru dozu imuniteta.. 
lik se išao cijepiti i skoro umro, u ovaj šok

https://www.plivazdravlje.hr/aktualno/clanak/16171/Anafilakticki-sok.html

počeo se tresti, pjena na usta, doktori oko njega zabijaju šprice adrenalina jedva su ga spasili.. jebena su ta cijepiva

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21045
2018-06-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by AssadNaPodmornici 19/6/2021, 17:56

nažalost imamo i na forumu situaciju gdje cijepvio nažalost nije pomoglo jednoj starijoj osobi da preživi :(

gle i dalje smatram da su cijepiva dobra stvar za osobe kojeg su većeg rizika.. meni je iskreno drago da su se moji roditelji cijepili , nisu prebolili(jer su se pazili a i mi ih nismo gledali zaraziti naravno)..

međutim mlađi, zdraviji, i oni koji su preboljeli - trebali bi izbjegavati ova nabrzake napravljana cijepiva, koja su nekoliko stotina puta do nekoliko tisuća puta opasnija od ostalih cijepiva koje uzimamo do sada.. 

da ponovim, ludi ero je napisao da "umire 1 od 33" što je apsolutna laža.. da laž je debunkana prije još godinu ipo dana!!!(nije mi jasno u koju svrhu on širi te laži više ili je glup ili je zli plaćenik).. survival rate na cijeloj populaciji je između 99.6%  i 99.7% , međutim naravno bolest napada drugačije ovisno o individualnoj razini

što ste stariji, i deblji, i još dijabetis , i druge bolesti onda šansa da vas ubije korona se penje već na 1:33 ili čak i više 1:10 

naravno , već ispod neke dobi, mislim oko 30godina, puno puno puno vam je opasnije cijepivo nego korona. 
puno opasnije.

usput još ne znamo dugoročne efekte cijepiva, jer obična cijepiva se razvijaju po nekoliko godina ovo par mjeseci

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21045
2018-06-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Guest 19/6/2021, 18:14

AssadNaPodmornici wrote:
da ponovim, ludi ero je napisao da "umire 1 od 33" što je apsolutna laža..

Službeni podatak je 1 od 45. Zaraženih. U Hrvatskoj. Nedavno su taj podatak iznijeli ili Milanović ili Plenkovic. Zaboravio sam točno koji od njih dvojice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Guest 19/6/2021, 18:18

AssadNaPodmornici wrote:
lik se išao cijepiti i skoro umro, u ovaj šok

https://www.plivazdravlje.hr/aktualno/clanak/16171/Anafilakticki-sok.html

počeo se tresti, pjena na usta, doktori oko njega zabijaju šprice adrenalina jedva su ga spasili.. jebena su ta cijepiva

I zna li se što je bio uzrok? Mislim, službeno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda 19/6/2021, 18:41

Speare Shaker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
lik se išao cijepiti i skoro umro, u ovaj šok

https://www.plivazdravlje.hr/aktualno/clanak/16171/Anafilakticki-sok.html

počeo se tresti, pjena na usta, doktori oko njega zabijaju šprice adrenalina jedva su ga spasili.. jebena su ta cijepiva

I zna li se što je bio uzrok? Mislim, službeno.
Pričao mi jedan prije par miseci, čovjek u kasnim šeszdesetim kako je jedva prebolio koronu, da ne bi to poželio nikome.
Čujem neki dan da je u bolnici i otkazuju mu organi. Cijepio se... 
Nigdje nema službeno da je ciiepivo, jedino se možda može autopsijom utvrditi ako umre, a autopsije se više manje zabranjene jer jje bez njih lakše napumpati smrtnost od korone.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Guest 19/6/2021, 18:46

mutava baštarda wrote:
Speare Shaker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
lik se išao cijepiti i skoro umro, u ovaj šok

https://www.plivazdravlje.hr/aktualno/clanak/16171/Anafilakticki-sok.html

počeo se tresti, pjena na usta, doktori oko njega zabijaju šprice adrenalina jedva su ga spasili.. jebena su ta cijepiva

I zna li se što je bio uzrok? Mislim, službeno.
Pričao mi jedan prije par miseci, čovjek u kasnim šeszdesetim kako je jedva prebolio koronu, da ne bi to poželio nikome.
Čujem neki dan da je u bolnici i otkazuju mu organi. Cijepio se... 
Nigdje nema službeno da je ciiepivo, jedino se možda može autopsijom utvrditi ako umre, a autopsije se više manje zabranjene jer jje bez njih lakše napumpati smrtnost od korone.

Cijepio se, a nigdje nije službeno registrirano da se cjepio.
Kojim cjepivom?
Ah da, nije registrirano.
Da i tako nešto čujem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Slovoslagar 19/6/2021, 19:44

mutava baštarda wrote:
Slovoslagar wrote:
Gnječ wrote:
Točno to Gnječo!
"This pandemic is about the vaccine."
Kako rekoh i prije, mutavi je to odlično sročio još pred neko vrijeme.

Do nedavno sam se blago nećkao, ali sada mislim da novac ipak nije primarni cilj plasmana i inzistiranja na cjepivu.
Mislim da je primarni cilj ostvarivanje "zdravstvenog" učinka cjepiva, naravno govorim o ovim mRNA sranjima.
Jasno, korisnih idiota na lopate u svim ešalonima svih institucija - držim da većina još uvijek ne zna što čini.
Elita koja ovo vodi je puna novca. Vjerujem da je i iskreno zabrinuta za planet na svoj izopačeni način. Također vjerujem da smrtnost od cijepiva nije primarni cilj, nego se to dogodilo nepredviđeno, zbog čega je stoka sitnsitnog zuba sada uznemirena, a pravi cilj su dugoročne nuspojave. 
Od nuspojava može mi padati na pamet sterilizacija jer su autopsije na ljudima umrlim od ovog cijepiva pokazali najviše koncentracije u jajnicima.
Zamisli da si autistični luđak pun novca i još imaš takvih oko sebe, nećeš ići smanjiti populaciju u jednu godinu, nego pomalo, rodne ideologije, feminizam, cijepiva ( poslijedice ćemo još vidjeti, sterilizacija ili bolesti kroz neko vrijeme )
Naravski! Pa govorim upravo to evo ima već neko vrijeme, s time da sam u vezi stvarne svrhe ovih cjepiva u kratko vrijeme prešao put od nesigurne pretpostavke do razumno čvrste uvjerenosti. Ne mogu biti 100% siguran jer nisam u glavi onima koji stoje iza svega, but if I were a betting man....

Dao Bog da sam u krivu.
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Slovoslagar 19/6/2021, 19:55

AssadNaPodmornici wrote:nažalost imamo i na forumu situaciju gdje cijepvio nažalost nije pomoglo jednoj starijoj osobi da preživi :(
Pa tko je umro? :| 

da ponovim, ludi ero je napisao da "umire 1 od 33" što je apsolutna laža.. da laž je debunkana prije još godinu ipo dana!!!(nije mi jasno u koju svrhu on širi te laži više ili je glup ili je zli plaćenik).. survival rate na cijeloj populaciji je između 99.6%  i 99.7% , međutim naravno bolest napada drugačije ovisno o individualnoj razini
U biti je nevjerojatno koje pizdarije lupeta.
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Slovoslagar 19/6/2021, 20:00

Speare Shaker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
da ponovim, ludi ero je napisao da "umire 1 od 33" što je apsolutna laža..

Službeni podatak je 1 od 45. Zaraženih. U Hrvatskoj. Nedavno su taj podatak iznijeli ili Milanović ili Plenkovic. Zaboravio sam točno koji od njih dvojice.
Plenkovic je prije koji mjesec na televiziji izjavio kako umire jedna osoba na svakih 42 ili 43 zaražena.
Ali moram reći da je zadivljujuća mentalna disciplina s kojom ti ljudi zadrže ozbiljan izraz lica kada pričaju ovakve pizdarije.

Izjaviti takvo nešto nakon svih seroprevalencijskih studija (i kod nas i vani) i nakon što je samom Capaku pobjeglo da pretpostavljaju da je možda i 800.000 ljudi u HR bilo izloženo virusu (a ta izjava je bila pred ohoho). Ono, jebote ...
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by kaya 19/6/2021, 20:11

Sad ću vam omesti internet signal čipom da ne možete više srat po forumu..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda 19/6/2021, 20:12

Speare Shaker wrote:
mutava baštarda wrote:
Speare Shaker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
lik se išao cijepiti i skoro umro, u ovaj šok

https://www.plivazdravlje.hr/aktualno/clanak/16171/Anafilakticki-sok.html

počeo se tresti, pjena na usta, doktori oko njega zabijaju šprice adrenalina jedva su ga spasili.. jebena su ta cijepiva

I zna li se što je bio uzrok? Mislim, službeno.
Pričao mi jedan prije par miseci, čovjek u kasnim šeszdesetim kako je jedva prebolio koronu, da ne bi to poželio nikome.
Čujem neki dan da je u bolnici i otkazuju mu organi. Cijepio se... 
Nigdje nema službeno da je ciiepivo, jedino se možda može autopsijom utvrditi ako umre, a autopsije se više manje zabranjene jer jje bez njih lakše napumpati smrtnost od korone.

Cijepio se, a nigdje nije službeno registrirano da se cjepio.
Kojim cjepivom?
Ah da, nije registrirano.
Da i tako nešto čujem.
Pošto je mom sugovorniku bila mučna tema jer se radi o njoj bliskoj osobi nisam čačkao koje cijepivo i prije koliko, iako me je interesiralo.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by epikur37 19/6/2021, 20:15

kaya wrote:Sad ću vam omesti internet signal čipom da ne možete više srat po forumu..


a pusti ih nafuravaju jedan drugog :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by mutava baštarda 19/6/2021, 20:17

epikur37 wrote:
kaya wrote:Sad ću vam omesti internet signal čipom da ne možete više srat po forumu..


a pusti ih nafuravaju jedan drugog :)
i #slušajstruku

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Slovoslagar 19/6/2021, 20:53

Čisto da ne bismo mislili da se ovakve stvari događaju samo kod nas
(CHO = Chief Health Officer)

#stokasitnogzuba

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 E4loju10
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Guest 19/6/2021, 20:59

Slovoslagar wrote:

nakon što je samom Capaku pobjeglo da pretpostavljaju da je možda i 800.000 ljudi u HR bilo izloženo virusu (a ta izjava je bila pred ohoho). Ono, jebote ...

Ne vidim zašto bi mu pobjeglo kada je prije nekoliko mjeseci prvo istraživanje Primorac-Lauc za Zagreb pokazalo kako oko 25% stanovništva ima imunitet zbog kontakta s virusom, a neposredno nakon toga je istraživanje HZJZ za cijelu Hrvatsku dobilo skoro u dlaku iste rezultate.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 19/6/2021, 21:04

AssadNaPodmornici wrote:

da ponovim, ludi ero je napisao da "umire 1 od 33" što je apsolutna laža.. da laž je debunkana prije još godinu ipo dana!!!(nije mi jasno u koju svrhu on širi te laži više ili je glup ili je zli plaćenik).. survival rate na cijeloj populaciji je između 99.6%  i 99.7% , međutim naravno bolest napada drugačije ovisno o individualnoj razini
Glupane, čitaj ono što napišem, polako i ne žuri.
Još jednom ću ponoviti pa neću više, možeš pisati što želiš.
U Hrvatskoj do danas umrlo 2.275% od potvrđenih zaraženih,
što iznosi svaki 44.-i.
10%  od preboljelih je s ozbiljnim posljedicama.
To su podatci svima javno dostupni.
Ajd sad na Index i tamo drobi svoje glupe izmišljotine.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75035
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 19/6/2021, 21:17

AssadNaPodmornici wrote: survival rate na cijeloj populaciji je između 99.6%  i 99.7% ,
I dalje, nepismeni čovječe:
To što si naveo znači da od zaraženih umre 0.3-0.4 %  u cijeloj populaciji.
Godišnje u Hrvatskoj prirodnom smrću umire cca 1.3% populacije.
Ako za približno ocjenim povećanje  smrtnosti zbog covida (na tvoje podatke!)
onda ono iznosi 23-31%, iliti u brojevima umrlih : od 12-16,00  dodatno umrlih.
Na svu sreću to nije baš tako, je negdje oko 8% bilo u 2020. i u ovoj kodini
još toliko. Ne znamo kako će biti s valom na jesen i zimu...
Ukratko, za manje od 15 mjeseci epidemije umrlo je cca 16% od ukupnog
broja prirodno umrlih na godišnjem nivou.
Eroo
Eroo

Posts : 75035
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Eroo 19/6/2021, 21:21

Da i ja ne bih napisao koju glupost, evo službenih podataka o broju "prekobrojno" 
umrlih od covida u Hrvatskoj. 

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 121

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75035
2016-07-22


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Slovoslagar 19/6/2021, 21:27

Speare Shaker wrote:
Slovoslagar wrote:nakon što je samom Capaku pobjeglo da pretpostavljaju da je možda i 800.000 ljudi u HR bilo izloženo virusu (a ta izjava je bila pred ohoho). Ono, jebote ...

Ne vidim zašto bi mu pobjeglo kada je prije nekoliko mjeseci prvo istraživanje Primorac-Lauc za Zagreb pokazalo kako oko 25% stanovništva ima imunitet zbog kontakta s virusom, a neposredno nakon toga je istraživanje HZJZ za cijelu Hrvatsku dobilo skoro u dlaku iste rezultate.
Primorac i Lauc su rezultate objavili negdje početkom ove godine. Capak je izjavu o kojoj govorim dao debelo u 2020. godini.

Išao sam sada iskopavati malo i evo nađoh link:
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/capak-oko-400-tisuca-hrvata-je-vjerojatno-doslo-u-kontakt-s-koronom-imunitet-krda-iduce-godine-15020589

Krivi broj sam rekao, ne znam zašto mi je u memoriji ostalo 800 tisuća (vjerojatno se kasnije negdje taj broj spominjao).
Capak je u epizodi na koju se ja referiram rekao 400 tisuća, ali pazi, to je bilo 22. rujna 2020.!!! Koliko umrlih smo imali krajem rujna 2020.?

"Kada je riječ o broju stvarno zaraženih, Capak je kazao da su serološka testiranja tijekom proljeća* pokazala da je broj onih koji su došli u kontakt s koronavirusom 25 do 30 puta veći od broja zaraženih, odnosno onih kojima je PCR testom potvrđena zaraza korona virusom. 'Oko 400.000 ljudi je u Hrvatskoj vjerojatno došlo u kontakt s virusom', rekao je i dodao da će se serološka pitanja ponavljati.!
         Otkrio je i da bi se u Hrvatskoj imunitet krda mogao postići tek sredinom sljedeće godine, odnosno kada više od 50 posto populacije dođe u kontakt s koronavirusom."
* Dakle, ovo je tijekom proljeća 2020. god., da ne bi bilo zabune (op. Slovoslagar).

I onda ti dođe onaj pretili briselski aparatčik i mrtav-ladan laže ko arapin. cheers

Tu treba naglasiti da su se ovakve istinite izjave iz redova establišmenta mogle čuti svega tri-četiri puta, sporadično su se pojavile, i nakon toga se nastavljalo zacrtanim kursom kao da se ništa nije dogodilo. Što je malo, jelte, čudno ako se mene pita ....
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Slovoslagar 19/6/2021, 21:56

Eroo wrote:Da i ja ne bih napisao koju glupost, evo službenih podataka o broju "prekobrojno" 
umrlih od covida u Hrvatskoj. 

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 121

Nema nikakvog, ponavljam nikakvog, prekobrojnog broja umrlih tijekom 2020. godine u niti jednoj jedinoj državi na planetu Zemlji. Pritom smo cijelu 2020. godinu bili spamani lažnim vijestima o legijama i legijama umrlih koji padaju po cestama, vozi ih se kamionima, ne zna se što će se s njima itd. itd.

Brojevi umrlih su u većini razvijenih država tijekom 2020. godine bili veći od prethodnih godina, ali ne i prekobrojni. Razlog povećanja nije bio zbog COVID-a nego iz jednostavnog razloga što se broj umrlih u tim zemljama postojano povećava iz godine u godinu već dugi niz godina. Sistemski uzrok takvih trendova je starenje stanovništva. Zanimljivo je spomenuti da je Hrvatska izuzetak od ovog pravila - u 2020. godini u HR je umrlo manje ljudi nego 2019.

Da bi ovi trendovi i zakonitosti bili jasni, potrebno je pogledati stvarne krivulje dugogodišnjih trendova broja umrlih, a ne pizdarije s kojima nas ti ovdje spamaš. Ja sam te krivulje stavljao ovdje na forumu i sasvim su jasne. Kada se gleda u takvu krivulju, onda konkretan broj umrlih u nekoj godini ima svoj jasan kontekst i uklopljen je u big picture.


S druge strane, tijekom 2021. godine ćemo vrlo lako moguće imati prekobrojan broj umrlih, s obzirom da imamo masovnu kampanju cijepljenja koja ili smrt ili ozbiljne zdravstvene posljedice uzrokuje kod zabrinjavajuće velikog broja ljudi, možda je to i reda veličine 1% cijepljenih (što bi bila katastrofalna statistika). Pritom u tu statistiku naravski neće biti ubrojani spontani pobačaji, a pokazuje se da stopa pobačaja unutar prvih 20 tjedana trudnoće kod žena koje su primile mRNA cjepivo iznosi 82%!!!
https://trialsitenews.com/should-you-get-vaccinated/  (točka 3)
http://www.skirsch.com/covid/Vaccine_safety_in_preg_NEJM_May_28_2021.pdf
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Ozbiljna korona tema - zbirno - Page 9 Empty Re: Ozbiljna korona tema - zbirno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 50 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum