ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nervoza na hodnicima HRT- a

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 5 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by epikur37 23/12/2015, 11:40

Kad počima lustracija :D

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 5 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by Ero 23/12/2015, 11:43

Koga pitaš? Ne vidim ovdje Karamarka, on bi to znao najbolje. :clown

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 5 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by udba 23/12/2015, 11:44

epikur37 wrote:Kad počima lustracija :D
ovo će biti razlozi zašto ne:

1. ne da Most
2. ljutiće se antifašisti, reći da ih progone
3. još je previše UDB-e u HDZ-u, ne može Karamarko sve sam
4. mediji i yutarnji ne daju

_________________
Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 5 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 5 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by Guest 23/12/2015, 11:44

michaellcmacha wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:dobro iskreno 

inače nebih od HDZa očekivao baš nikakve ekonomske reforme(dakle nastavlja se srljanje u bankrot, nastavak uhljebizacije, pljačaknje pojedinih političara dok ih se ne uhvati, iseljavanje mladih) ali tu je MOST kao neki korektiv..to možda daje neku nadu.. Jer da su bili novi izbori, vrlo lako da bi MOST ispao iz igre, onda bi došla neka ne-reformska vlada(lijeva ili desna) i odosmo ukurac.

ovako MOST daje neke nade da će se nešto progurati...iako i neka stajališta MOSTa(glede Lovrinovića i njegovih momentarnih experimenata) mogu biti rizična

što se tiče čišćenja SDP/HNS kadra, kamo sreće da naprave 10% od ovoga što pričate po forumu, ali gledajući 25godina iskustva, mislim da  tu neće biti ništa...

zašto neće biti ništa? Vrana vrani ne kopa oči. jer do sada nitko nikoga nije dirao. (uglavnom). 

Jer ako krenu jedni čistit, onda će drugi kada dođu za 4godine na vlast , čistiti druge. 
A to niti jednima niti drugima nije u interesu. 

valjda je to razlog zašto je MOST pokupio 500 000 glasova(a HDZ sa 9 stranaka 780 000, a SDP i njegovi oko 730 000).. 

očekujem od MOSTa da progura nešto
pa šta pričaš ti yoda... pa očistili su sve što su mogli u ove 4 godine... a upravo ih onaj klošar od džepara nije dirao, iako su čistke radili i nakon 3. siječnja... pustite te priče o 300 000, 500 000 i ostale načine bagateliziranja... u ovoj utakmici se ne broje glasovi nego mandati.... možemo to i ovako gledati... najveća je podrška za nikog jer je i dalje najveći korpus onih koji nisu birali nikoga, pa onda ajmo ostaviti prazno onoliko stolica u saboru koliko je taj nitko dobio...

ma naprijed, samo sa čišćenjem države. jer što više maknete lijevih(koji sišu proračun) to bolje za vas, bolje za ostale RH građane itd. 

ali eto pošto imaš neki utjecaj u HDZu.  
Molim vas riješite ured Mesića - Petrov je ZA, nadam se da Karamarko neće tu nešto sabotirati
I zatim imate socijalističke/antikapitalističke/pederske/yu portale i udruge(zanimljivo sve 4 su u istom)
njima svima treba zavrniti pipu. 

https://tkojejohngalt.wordpress.com/2014/09/28/nista-novo-drzava-financira-socijalisticku-propagandu/

H-alter
Forum.tm
Lupiga 
Kulturpunkt.hr
Cenzura televizija 
VoxFeminae
Tris 
Gong
Libela
Mladi antifašisti Zagreba
itd :D 

Ja zadovoljan. Meni netreba ništa više nego da vidim da se boljševici i ostali "borci" za svačija prava koprcaju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 5 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by epikur37 23/12/2015, 11:45

Ero wrote:Koga pitaš? Ne vidim ovdje Karamarka, on bi to znao najbolje. :clown


ae, sad jednom zauvijek treba zmiji razbiti glavu, partizani i djeca partizana neće više moći.....

a no, hrvatski politički folklor :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 5 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by epikur37 23/12/2015, 11:45

udba wrote:
epikur37 wrote:Kad počima lustracija :D
ovo će biti razlozi zašto ne:

1. ne da Most
2. ljutiće se antifašisti, reći da ih progone
3. još je previše UDB-e u HDZ-u, ne može Karamarko sve sam
4. mediji i yutarnji ne daju


Ma saš vidit kad krene čistka :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 5 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by Ero 23/12/2015, 11:46

http://www.jutarnji.hr/

Koja tuga od medija.Ovo možete vidjeti samo još u Sjevernoj Koreji. geek

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 5 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by Guest 23/12/2015, 11:47

Ero wrote:http://www.jutarnji.hr/

Koja tuga od medija.Ovo možete vidjeti samo još u Sjevernoj Koreji. geek
isto ih je spašavala država.. što je žalosno.
da ih je bilo prepustiti nevidljivoj ruci, davno bi svi bili na burzi rada
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 5 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by udba 23/12/2015, 11:47

Ero wrote:http://www.jutarnji.hr/

Koja tuga od medija.Ovo možete vidjeti samo još u Sjevernoj Koreji. geek
NOVO 11.40 - Na pomolu je novi preokret! U ovom trenutku počinje sastanak Nacionalnog vijeća mosta koje bi, neslužbeno doznaje, tek sada trebalo donijeti odluku nastavljaju li pregovore s Domoljubnom koalicijom ili se ide na nove izbore!

NA POMOLU JE NOVI PREOKRET! U Mostu tek sada odlučuju hoće li nastaviti pregovore s Domoljubnom koalicijom: 'Želimo Petrova za premijera!'


haha, ovi trebaju koristiti kurtone koliko se menjaju partneri :)


Last edited by udba on 23/12/2015, 11:48; edited 1 time in total
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 5 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by veber 23/12/2015, 11:47

hns ima manje članova nego što kic ima, na ovom forumu, korisnika.
i onda bi oni malo participirali u vlasti...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 5 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by jastreb 23/12/2015, 12:16

tre911 wrote:Ja sam čuo da su grci tako tjerali svoje magarce a srbi to bre pokupili od njih kada su pobjegli iz srbije u ww1 kod njih.
Bre dolazi od skraćenice brate.

U Dalmaciji i Lici se kaže br'te.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 5 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by Tony Soprano 23/12/2015, 12:18

seri seri moj golube beli
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 5 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by Guest 23/12/2015, 12:18

jastreb wrote:
tre911 wrote:Ja sam čuo da su grci tako tjerali svoje magarce a srbi to bre pokupili od njih kada su pobjegli iz srbije u ww1 kod njih.
Bre dolazi od skraćenice brate.

U Dalmaciji i Lici se kaže br'te.
Čisto sumnjam, kako to da toga nema onda u dalmaciji a ima u srbiji? U svakom slučaju opet su nešto tuđe maznuli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 5 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by michaellcmacha 23/12/2015, 12:27

Neoliberalni portugalac wrote:
michaellcmacha wrote:
Neoliberalni portugalac wrote:dobro iskreno 

inače nebih od HDZa očekivao baš nikakve ekonomske reforme(dakle nastavlja se srljanje u bankrot, nastavak uhljebizacije, pljačaknje pojedinih političara dok ih se ne uhvati, iseljavanje mladih) ali tu je MOST kao neki korektiv..to možda daje neku nadu.. Jer da su bili novi izbori, vrlo lako da bi MOST ispao iz igre, onda bi došla neka ne-reformska vlada(lijeva ili desna) i odosmo ukurac.

ovako MOST daje neke nade da će se nešto progurati...iako i neka stajališta MOSTa(glede Lovrinovića i njegovih momentarnih experimenata) mogu biti rizična

što se tiče čišćenja SDP/HNS kadra, kamo sreće da naprave 10% od ovoga što pričate po forumu, ali gledajući 25godina iskustva, mislim da  tu neće biti ništa...

zašto neće biti ništa? Vrana vrani ne kopa oči. jer do sada nitko nikoga nije dirao. (uglavnom). 

Jer ako krenu jedni čistit, onda će drugi kada dođu za 4godine na vlast , čistiti druge. 
A to niti jednima niti drugima nije u interesu. 

valjda je to razlog zašto je MOST pokupio 500 000 glasova(a HDZ sa 9 stranaka 780 000, a SDP i njegovi oko 730 000).. 

očekujem od MOSTa da progura nešto
pa šta pričaš ti yoda... pa očistili su sve što su mogli u ove 4 godine... a upravo ih onaj klošar od džepara nije dirao, iako su čistke radili i nakon 3. siječnja... pustite te priče o 300 000, 500 000 i ostale načine bagateliziranja... u ovoj utakmici se ne broje glasovi nego mandati.... možemo to i ovako gledati... najveća je podrška za nikog jer je i dalje najveći korpus onih koji nisu birali nikoga, pa onda ajmo ostaviti prazno onoliko stolica u saboru koliko je taj nitko dobio...

ma naprijed, samo sa čišćenjem države. jer što više maknete lijevih(koji sišu proračun) to bolje za vas, bolje za ostale RH građane itd. 

ali eto pošto imaš neki utjecaj u HDZu.  
Molim vas riješite ured Mesića - Petrov je ZA, nadam se da Karamarko neće tu nešto sabotirati
I zatim imate socijalističke/antikapitalističke/pederske/yu portale i udruge(zanimljivo sve 4 su u istom)
njima svima treba zavrniti pipu. 

https://tkojejohngalt.wordpress.com/2014/09/28/nista-novo-drzava-financira-socijalisticku-propagandu/

H-alter
Forum.tm
Lupiga 
Kulturpunkt.hr
Cenzura televizija 
VoxFeminae
Tris 
Gong
Libela
Mladi antifašisti Zagreba
itd :D 

Ja zadovoljan. Meni netreba ništa više nego da vidim da se boljševici i ostali "borci" za svačija prava koprcaju
nemam nikakvog utjecaja, niti nastupam s te pozicije... poznavati nekog ne znači imati i utjecaja, a sve ovo što si naveo je stvar elementarnog racionalnog zdravorazumskog prosuđivanja kod kolko tolko osviještenih ljudi unutar jedne nacionalne države....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 5 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by michaellcmacha 23/12/2015, 12:31

ja ne tvrdim da će doć do raščišćavanja tog silnog smeća, ali nemam dvojbi oko tog da li bi to trebalo ili ne učiniti.... na kraju krajeva ovo ionako još nije gotovo.... a ne bi me čudilo da još dođe do kojekakvih obrata, a nije isključen ni pokušaj državnog udara ili bar opstrukcije daljnjeg tijeka postizbornog procesa...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 5 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by Regoč 23/12/2015, 12:32

jastreb wrote:
tre911 wrote:Ja sam čuo da su grci tako tjerali svoje magarce a srbi to bre pokupili od njih kada su pobjegli iz srbije u ww1 kod njih.
Bre dolazi od skraćenice brate.
U Dalmaciji i Lici se kaže br'te.
Čuo sam i verziju po kojoj su tu rieč donieli Sefardi pa bi dolazilo od "hombre".

_________________
Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 5 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by Regoč 23/12/2015, 12:34

michaellcmacha wrote:ja ne tvrdim da će doć do raščišćavanja tog silnog smeća, ali nemam dvojbi oko tog da li bi to trebalo ili ne učiniti.... na kraju krajeva ovo ionako još nije gotovo.... a ne bi me čudilo da još dođe do kojekakvih obrata, a nije isključen ni pokušaj državnog udara ili bar opstrukcije daljnjeg tijeka postizbornog procesa...
Za državni udar imaju sve poluge u svojim rukama jer su OSRH napunili JNA-kadrovima, a opstrukciju već provode preko medijah, a sad čitam da se sprema i Cromajdan.

_________________
Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 5 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by michaellcmacha 23/12/2015, 12:40

sokol namjerno iznosi kvazi činjenice... u osnovi nije se radilo o naseljavanju, a pogotovo ne o seobi, nego o zaostalim plemenima koji su osvajački nastupali rame uz rame sa turcima prema beču i budimu...i pragmatičnoj odluci habsburške monarhije da pomiluje i integrira ta plemena koja su poslovično prevrtljiva okretali leđa turcima i ostajali uz dozvolu carske vlasti na ionako opustošenom prostoru.... nitko od srba na ove prostore nije došao bježeći pred turcima, nego isključivo zajedno s njima u talu.... zato su im glave bile više od 150 godina ucijenjene i prilikom hvatanja isključivo im se izricala smrtna kazna...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 5 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by michaellcmacha 23/12/2015, 12:43

Regoč wrote:
michaellcmacha wrote:ja ne tvrdim da će doć do raščišćavanja tog silnog smeća, ali nemam dvojbi oko tog da li bi to trebalo ili ne učiniti.... na kraju krajeva ovo ionako još nije gotovo.... a ne bi me čudilo da još dođe do kojekakvih obrata, a nije isključen ni pokušaj državnog udara ili bar opstrukcije daljnjeg tijeka postizbornog procesa...
Za državni udar imaju sve poluge u svojim rukama jer su OSRH napunili JNA-kadrovima, a opstrukciju već provode preko medijah, a sad čitam da se sprema i Cromajdan.
imaju, ali se boje... vrlo dobro znaju da bi se u tom slučaju morali sukobiti sa značajnim brojem branitelja za koje procjenjuju da bi pružili presudan otpor takvom institucionalnom nasilju, što bi ih dovelo u nezgodnu situaciju jer su svjesni da se radi o zatvorenom prostoru i da ako bi neki od njih i uspjeli pobjeć, zasigurno ne bi svi, a i s obzirom na status hrvatske u europskom okruženju čak i u slučaju bijega ne bi daleko odjezdili....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 5 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by jokerman 23/12/2015, 12:56

Ero wrote:http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/tragikomicno-poslusajte-sto-nakon-svega-ima-za-reci-bozo-petrov---420738.html?r=jutarnji

Vidi ovog, ka da ga je sava izbacila...Potsjeća me na neki lik iz crtića, ali se ne mogu sjetit. :D
Neprofesionalan, bez osnovmnih manira i kulture , neodgojen, bezobrazan ...
Petrov odmjeren i pristojan. Solidno je parirao ovom neodgojenom stvorenju, ali javnost očekuje i okretanje leđa onome tko ne pokazuje niti minimum poštovanja spram sugovornika.Uostalom, moguće je i da se obraća budućem premijeru. Ponavljam, sve ove novinarčiće treba rastjerati, pa neka rade nešto što eventualno znaju raditi.



koji qurac, ovo vise lici na fizicki nasrtaj neg na intervju,,, nisam pratio izbore u Hravtskoj i ovaj Petrov mi je nepoznanica, ali iz prve ruke mogu rec da ima velik potencijal

_________________
This world is mere change, and this life, opinion.
jokerman
jokerman

Posts : 628
2015-08-02


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 5 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by Guest 23/12/2015, 13:11

Ero wrote:http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/tragikomicno-poslusajte-sto-nakon-svega-ima-za-reci-bozo-petrov---420738.html?r=jutarnji

Vidi ovog, ka da ga je sava izbacila...Potsjeća me na neki lik iz crtića, ali se ne mogu sjetit. :D
Neprofesionalan, bez osnovmnih manira i kulture , neodgojen, bezobrazan ...
Petrov odmjeren i pristojan. Solidno je parirao ovom neodgojenom stvorenju, ali javnost očekuje i okretanje leđa onome tko ne pokazuje niti minimum poštovanja spram sugovornika.Uostalom, moguće je i da se obraća budućem premijeru. Ponavljam, sve ove novinarčiće treba rastjerati, pa neka rade nešto što eventualno znaju raditi.
Božo Petrov novi premijer? Apsurdistan na aparatima. Hercegovački psihijatar iz Neretve na čelu države. cheers

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 5 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum