ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nervoza na hodnicima HRT- a

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 4 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by darth_vader 23/12/2015, 10:50

Samo zbog Pusićke i ovih novinarskih spodoba mi je drago...ali inače...Vaso i Karamarko? Jel primaju možda u Namibiji azilante?

darth_vader

Posts : 19696
2014-04-17


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 4 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by Regoč 23/12/2015, 10:53

jasambrend wrote:Samo zbog Pusićke i ovih novinarskih spodoba mi je drago...ali inače...Vaso i Karamarko? Jel primaju možda u Namibiji azilante?
Jebeš ga kad biramo manje zlo jer dobro ne postoji.

_________________
Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 4 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by michaellcmacha 23/12/2015, 10:56

u čem je problem sa brkićem... mislim jel ima tu netko da pozna čovjeka... ja ga osobno poznam, a poznam i mnoge ljude iz njegovog okruženja i mogu reć da je čovjek na mjestu... jedino što je zeznut i neda se zajebavat nikomu, a pogotovo ne klošarima poput bauka ili marasa, da ne spominjem pobjeglicu....... al takav je oduvijek...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 4 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by michaellcmacha 23/12/2015, 10:59

pa i kad odeš u trgovinu nikad ne kupiš idealno, nego ono što će u skladu sa tvojim očekivanjem najduže trajati... i usput ako imaš odrežene sposobnosti i znanja paziš da se može u hodu popraviti.... isti krc i ovo... kod hdz-a uvijek može doći do neke promjene, dok kod ovih kvazi patriota nema promjena oni su uvijek na istoj trasi.... od kolijevke pa do groba i nadalje...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 4 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by Tony Soprano 23/12/2015, 11:00

jasambrend wrote:Samo zbog Pusićke i ovih novinarskih spodoba mi je drago...ali inače...Vaso i Karamarko? Jel primaju možda u Namibiji azilante?
Karamarko je politički mrtvac od danas.
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 4 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by darth_vader 23/12/2015, 11:06

Ajd nek je bar Mara došao na svoje...ja sam u zadnje vrijeme totalni odmak od politike napravio i ne mislim više imati posla s tim sranjem...jedino za sprdanciju...čak mi je i Zoki simpa u zadnje vrijeme budući da je još više poglupio...uglavnom jamram i jamrati ću protiv svake vlade i vlasti pa nek si jebu mater svi...ionako kruha niti od jednih, a niti od drugih nećemo jesti...samo da neki kreten ne uvede policijsku državu, jer Ostojić je bio na dobrom putu, a ovdje su čak dva zajebana pandura u vrhu...sve u svemu vidjet ćemo, rekli bi slijepci...krasti se neće više, ali sigurno niti manje...


Last edited by jasambrend on 23/12/2015, 11:07; edited 1 time in total
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 4 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by Guest 23/12/2015, 11:07




Kako će se oriti ova pjesmica u narednom periodu u poduzećima, Prisavlju, etc. Suze, samo suze! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 4 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by epikur37 23/12/2015, 11:08

jasambrend wrote:ja sam u zadnje vrijeme totalni odmak od politike napravio i ne mislim više imati posla s tim sranjem....


amen
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 4 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by Regoč 23/12/2015, 11:12

Nažalost, samo se trećina (tako smo učili na Psihologiji) naših brigah ostvari. Tako ni otpuštanjah agitpropovacah neće biti.

_________________
Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 4 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by jastreb 23/12/2015, 11:14

Regoč wrote:
jastreb wrote:
Regoč wrote:
jastreb wrote:Vretaniju
Koja je to zemlja?
To ti je prostor Varaždinskog generalata,ili Gornje Slavonije,a obuhvaća područja Kalnika,Bilogore,Podravine i Križevaca naseljenih Srbima sa duhovnim centrima u manastirima Marča i Lepavina.
Nikad čuo za taj naziv, odakle dolazi, od pogrješnoga izgovora "bre" (bre>vre>Vretanija)?
Dolazi od naziva Britanija.  Ono Britanija -Vretanija,Betlehem-Vitlejem,Bizantija-Vizantija.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 4 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by Regoč 23/12/2015, 11:16

jastreb wrote:
Regoč wrote:
jastreb wrote:
Regoč wrote:
jastreb wrote:Vretaniju
Koja je to zemlja?
To ti je prostor Varaždinskog generalata,ili Gornje Slavonije,a obuhvaća područja Kalnika,Bilogore,Podravine i Križevaca naseljenih Srbima sa duhovnim centrima u manastirima Marča i Lepavina.
Nikad čuo za taj naziv, odakle dolazi, od pogrješnoga izgovora "bre" (bre>vre>Vretanija)?
Dolazi od naziva Britanija.  Ono Britanija -Vretanija,Betlehem-Vitlejem,Bizantija-Vizantija.
Ma baš nešto mislim da Srba ima i u Francuskoj: bre > Bretanja.

_________________
Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 4 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by udba 23/12/2015, 11:18

tre911 wrote:
michaellcmacha wrote:i ja sam na knap... moguće već u siječnju zapalim za stutgart, nudi mi se neka opcija za uređenje vrtova, pa možda odem na pol godine...
ja ako nešto drugo ne bude prioritet via london
Jebem ti državu i naciju kada se po kru' mora ić u lijevoliberalne države pune muslimana i ateista.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 4 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by Guest 23/12/2015, 11:18

Regoč wrote:
jastreb wrote:
Regoč wrote:
jastreb wrote:
Regoč wrote:
jastreb wrote:Vretaniju
Koja je to zemlja?
To ti je prostor Varaždinskog generalata,ili Gornje Slavonije,a obuhvaća područja Kalnika,Bilogore,Podravine i Križevaca naseljenih Srbima sa duhovnim centrima u manastirima Marča i Lepavina.
Nikad čuo za taj naziv, odakle dolazi, od pogrješnoga izgovora "bre" (bre>vre>Vretanija)?
Dolazi od naziva Britanija.  Ono Britanija -Vretanija,Betlehem-Vitlejem,Bizantija-Vizantija.
Ma baš nešto mislim da Srba ima i u Francuskoj: bre > Bretanja.
Ja sam čuo da su grci tako tjerali svoje magarce a srbi to bre pokupili od njih kada su pobjegli iz srbije u ww1 kod njih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 4 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by Guest 23/12/2015, 11:19

udba wrote:
tre911 wrote:
michaellcmacha wrote:i ja sam na knap... moguće već u siječnju zapalim za stutgart, nudi mi se neka opcija za uređenje vrtova, pa možda odem na pol godine...
ja ako nešto drugo ne bude prioritet via london
Jebem ti državu i naciju kada se po kru' mora ić u lijevoliberalne države pune muslimana i ateista.
Na žalost tako ispada
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 4 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by michaellcmacha 23/12/2015, 11:27

jasambrend wrote:Ajd nek je bar Mara došao na svoje...ja sam u zadnje vrijeme totalni odmak od politike napravio i ne mislim više imati posla s tim sranjem...jedino za sprdanciju...čak mi je i Zoki simpa u zadnje vrijeme budući da je još više poglupio...uglavnom jamram i jamrati ću protiv svake vlade i vlasti pa nek si jebu mater svi...ionako kruha niti od jednih, a niti od drugih nećemo jesti...samo da neki kreten ne uvede policijsku državu, jer Ostojić je bio na dobrom putu, a ovdje su čak dva zajebana pandura u vrhu...sve u svemu vidjet ćemo, rekli bi slijepci...krasti se neće više, ali sigurno niti manje...
pa ja ne krijem da mi je draži brkić od ostojića.. prvi je moj suborac, a ovaj drugi mi je hapsio oca i vukao ga ko cucka po zemlji, smijenio osobu koja je pošteno i ispravno postupila u svezi spomenutog, da ne pričam da sam zbog njega i onih koje je instalirao dok je bio ravnatelj policije otišao iz sustava.............  a što se mora nije teško... ako pod policijskom državom podrazumijevaš obračun sa institucionalnim kriminalom u režiji sdp-a i hns-a i likovima koji su neskriveno radili na štetu nacionalnih interesa ove države i financirali ološ poput onih iz dokumente onog stefanovića ili kako već, jebiga sory moju potporu imaju da to raščiste....ako to ne raščiste moju potporu više neće imati...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 4 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by Guest 23/12/2015, 11:31

dobro iskreno 

inače nebih od HDZa očekivao baš nikakve ekonomske reforme(dakle nastavlja se srljanje u bankrot, nastavak uhljebizacije, pljačaknje pojedinih političara dok ih se ne uhvati, iseljavanje mladih) ali tu je MOST kao neki korektiv..to možda daje neku nadu.. Jer da su bili novi izbori, vrlo lako da bi MOST ispao iz igre, onda bi došla neka ne-reformska vlada(lijeva ili desna) i odosmo ukurac.

ovako MOST daje neke nade da će se nešto progurati...iako i neka stajališta MOSTa(glede Lovrinovića i njegovih momentarnih experimenata) mogu biti rizična

što se tiče čišćenja SDP/HNS kadra, kamo sreće da naprave 10% od ovoga što pričate po forumu, ali gledajući 25godina iskustva, mislim da  tu neće biti ništa...

zašto neće biti ništa? Vrana vrani ne kopa oči. jer do sada nitko nikoga nije dirao. (uglavnom). 

Jer ako krenu jedni čistit, onda će drugi kada dođu za 4godine na vlast , čistiti druge. 
A to niti jednima niti drugima nije u interesu. 

valjda je to razlog zašto je MOST pokupio 500 000 glasova(a HDZ sa 9 stranaka 780 000, a SDP i njegovi oko 730 000).. 

očekujem od MOSTa da progura nešto
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 4 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by Guest 23/12/2015, 11:33

a što se tiče HTVa, to bi trebalo polit benzinom i zapalit iz jednostavnog razloga

reketare RH građane - mi plaćamo porez za boljševičku TV. prvo TV se nebi smila financirati prisilno, drugo boljševička TV ne dolazi u interes. 

polit benzinom i zapalit
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 4 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by michaellcmacha 23/12/2015, 11:39

Neoliberalni portugalac wrote:dobro iskreno 

inače nebih od HDZa očekivao baš nikakve ekonomske reforme(dakle nastavlja se srljanje u bankrot, nastavak uhljebizacije, pljačaknje pojedinih političara dok ih se ne uhvati, iseljavanje mladih) ali tu je MOST kao neki korektiv..to možda daje neku nadu.. Jer da su bili novi izbori, vrlo lako da bi MOST ispao iz igre, onda bi došla neka ne-reformska vlada(lijeva ili desna) i odosmo ukurac.

ovako MOST daje neke nade da će se nešto progurati...iako i neka stajališta MOSTa(glede Lovrinovića i njegovih momentarnih experimenata) mogu biti rizična

što se tiče čišćenja SDP/HNS kadra, kamo sreće da naprave 10% od ovoga što pričate po forumu, ali gledajući 25godina iskustva, mislim da  tu neće biti ništa...

zašto neće biti ništa? Vrana vrani ne kopa oči. jer do sada nitko nikoga nije dirao. (uglavnom). 

Jer ako krenu jedni čistit, onda će drugi kada dođu za 4godine na vlast , čistiti druge. 
A to niti jednima niti drugima nije u interesu. 

valjda je to razlog zašto je MOST pokupio 500 000 glasova(a HDZ sa 9 stranaka 780 000, a SDP i njegovi oko 730 000).. 

očekujem od MOSTa da progura nešto
pa šta pričaš ti yoda... pa očistili su sve što su mogli u ove 4 godine... a upravo ih onaj klošar od džepara nije dirao, iako su čistke radili i nakon 3. siječnja... pustite te priče o 300 000, 500 000 i ostale načine bagateliziranja... u ovoj utakmici se ne broje glasovi nego mandati.... možemo to i ovako gledati... najveća je podrška za nikog jer je i dalje najveći korpus onih koji nisu birali nikoga, pa onda ajmo ostaviti prazno onoliko stolica u saboru koliko je taj nitko dobio...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 4 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by Guest 23/12/2015, 11:39

Neoliberalni portugalac wrote:dobro iskreno 

inače nebih od HDZa očekivao baš nikakve ekonomske reforme(dakle nastavlja se srljanje u bankrot, nastavak uhljebizacije, pljačaknje pojedinih političara dok ih se ne uhvati, iseljavanje mladih) ali tu je MOST kao neki korektiv..to možda daje neku nadu.. Jer da su bili novi izbori, vrlo lako da bi MOST ispao iz igre, onda bi došla neka ne-reformska vlada(lijeva ili desna) i odosmo ukurac.

ovako MOST daje neke nade da će se nešto progurati...iako i neka stajališta MOSTa(glede Lovrinovića i njegovih momentarnih experimenata) mogu biti rizična

što se tiče čišćenja SDP/HNS kadra, kamo sreće da naprave 10% od ovoga što pričate po forumu, ali gledajući 25godina iskustva, mislim da  tu neće biti ništa...

zašto neće biti ništa? Vrana vrani ne kopa oči. jer do sada nitko nikoga nije dirao. (uglavnom). 

Jer ako krenu jedni čistit, onda će drugi kada dođu za 4godine na vlast , čistiti druge. 
A to niti jednima niti drugima nije u interesu. 

valjda je to razlog zašto je MOST pokupio 500 000 glasova(a HDZ sa 9 stranaka 780 000, a SDP i njegovi oko 730 000).. 

očekujem od MOSTa da progura nešto
Ok, no ovdje je druga usporedba puno prihvatljivija od vrana, naime radi se o krokodilima a bome u ove 4 godine lijevi krokodili su okupirali svu baru a ovi im sad vodu uzeli i zato će biti klanja. Bitno je sad ako već idu zajedno što prije konstituirati sabor i preuzeti vlast i obavještajne službe u svoje ruke pa će klanje u toj bari početi samo od sebe čim krenu prve istrage a ako ovi novi budu radili kako treba biće materijala za robiju ko srbima u hagu 1200+ godina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 4 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by Ero 23/12/2015, 11:39

Nacionalna TV mora biti uistinu nacionalna i ne stranačka.
Bago, Sever, Munižaba i slični nemaju što raditi na nacionalni TV.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 4 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by epikur37 23/12/2015, 11:40

Kad počima lustracija :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Nervoza na hodnicima HRT- a - Page 4 Empty Re: Nervoza na hodnicima HRT- a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum