ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

izbori jopet

Page 8 of 22 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 22  Next

Go down

izbori jopet - Page 8 Empty Re: izbori jopet

Post by marcellus 30/5/2021, 22:57

AssadNaPodmornici wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/uzivo-izbore-na-indexu-komentiraju-vuk-vedrana-nadji-troskot/2279802.aspx

evo slušam Zvonu Troskota koji mi je sasvim OK kandidat, nije mi jasno zašto desnica se nije ujedinila oko ovoga.. ovaj je ovako baš pravi konzervativac, non stop govori o tržišnoj ekonomiji, poslušajte.
Tu je i Nađi moj favorit koji je nažalost dobio 2-3% glasova, ali i ovaj Troskot je as

nađi je najbolji izbor, racionalno, ali troskot je dete kreten

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


darth_vader likes this post

Back to top Go down

izbori jopet - Page 8 Empty Re: izbori jopet

Post by RayMabus 30/5/2021, 22:58

AssadNaPodmornici wrote:izgubili šibensko kninsku.. dubrovačku jedva.. solin jedva. . iznaneđenje je jedino to što su osvojili varaždinsku koja je bogata i uređena županija.. teško da su pobjednici, županije imaju dosta nikakve ovlasti radi čudne strukture RH države.. moć je na državnoj razini, zatim velikim gradovima i to je to
Neće ni u Zadru vladat bez Enia a taj Enio odnos profil njegovih birača je isto šta i Most : nisu ljevica a protiv korupcije su. Tako da nemaju vlast ni u Zadru bez Enia.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

izbori jopet - Page 8 Empty Re: izbori jopet

Post by niels 30/5/2021, 22:58

epikur37 wrote:[size=45]HDZ osvojio 15 županija. Kenwood Kenon: To se nije dogodilo nikad u povijesti[/size]

izbori jopet - Page 8 837d4b8c-cf41-4dbd-a679-2ca26ef0b39e

Prebacili radikale, poboljšali crtu Virovitica-Karlovac-Karlobag.
niels
niels

Male
Posts : 4790
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

izbori jopet - Page 8 Empty Re: izbori jopet

Post by AssadNaPodmornici 30/5/2021, 23:00

marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/uzivo-izbore-na-indexu-komentiraju-vuk-vedrana-nadji-troskot/2279802.aspx

evo slušam Zvonu Troskota koji mi je sasvim OK kandidat, nije mi jasno zašto desnica se nije ujedinila oko ovoga.. ovaj je ovako baš pravi konzervativac, non stop govori o tržišnoj ekonomiji, poslušajte.
Tu je i Nađi moj favorit koji je nažalost dobio 2-3% glasova, ali i ovaj Troskot je as

nađi je najbolji izbor, racionalno, ali troskot je dete kreten
nisam ima pojma tko je , ali slušao sam ga do maloprije , pričao je OK čak se u većini stvari slaže za Nađijem.. ali dobro
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20899
2018-06-14


Back to top Go down

izbori jopet - Page 8 Empty Re: izbori jopet

Post by epikur37 30/5/2021, 23:03

niels wrote:
epikur37 wrote:[size=49]HDZ osvojio 15 županija. Kenwood Kenon: To se nije dogodilo nikad u povijesti[/size]

izbori jopet - Page 8 837d4b8c-cf41-4dbd-a679-2ca26ef0b39e

Prebacili radikale, poboljšali crtu Virovitica-Karlovac-Karlobag.

Znači dobro :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

izbori jopet - Page 8 Empty Re: izbori jopet

Post by epikur37 30/5/2021, 23:04

AssadNaPodmornici wrote:
marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/uzivo-izbore-na-indexu-komentiraju-vuk-vedrana-nadji-troskot/2279802.aspx

evo slušam Zvonu Troskota koji mi je sasvim OK kandidat, nije mi jasno zašto desnica se nije ujedinila oko ovoga.. ovaj je ovako baš pravi konzervativac, non stop govori o tržišnoj ekonomiji, poslušajte.
Tu je i Nađi moj favorit koji je nažalost dobio 2-3% glasova, ali i ovaj Troskot je as

nađi je najbolji izbor, racionalno, ali troskot je dete kreten
nisam ima pojma tko je , ali slušao sam ga do maloprije , pričao je OK čak se u većini stvari slaže za Nađijem.. ali dobro
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

izbori jopet - Page 8 Empty Re: izbori jopet

Post by niels 30/5/2021, 23:05

RayMabus wrote:
niels wrote:Nisam glasovao, pa neću previše.

Generalno, Hrvatska je napravila zaokret prema lijevim i liberalnim opcijama, novim opcijama i nezavisnim listama, koliko se to od HDZ-a uopće može.

Zagreb i Split su dvije najvažnije scene, nemojmo se zavaravati. U Zagrebu je Tomašević s lakoćom riješio Škoru, koji je u 18 mjeseci izgubio juriš i na treću fotelju. U Splitu je Puljak pobijedio ubogog Vicu.

Rijeka je ostala utvrda SDP-a i napravila je za njega što i 1993 - spasila ga od potopa i očuvala mu minimum infrastrukture.

U Osijeku HDZ do sada nije slavio, ali zbog odljeva stanovništva i tamo su se stvorile pretpostavke da pobijedi kandidat HDZ-a.

Iznenadila je Bjelovarsko-bilogorska i Varaždinska županija, koje su prešle HDZ-u (?!).

S druge strane, IDS je doživio podbačaj na izborima u Istarskoj županiji.

Jedini pravi županijski poraz HDZ je doživio u možda posljednjoj županiji u kojoj bi se nadao - Šibensko-kninskoj županiji.

Dobitnici su Možemo!, nezavisne liste i relativni pobjednik HDZ.

Gubitnici su SDP, IDS, MOST i Čačić te Milinović.

U neutrali su DP-ovci.
Ne bih rekao da je Most gubitnik

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/miro-bulj-novi-gradonacelnik-sinja-porazeni-hdz-ovac-utakmica-je-zavrsena-15077116

U šibensko kninskoj je pobjedio kandidat kojeg smo podržali a Plenky popušio

Kako smo stranka koja se bori protiv korupcije pobjeda Puljka je i naša 

U dubrovačkoj županiji Petrov je za malo dobio no možda bolje da je tako jer nam je bitniji u Saboru nego da se zakopa doli na jugu države

U Zadru je izgubio ljevičar Vučetić koji je prebjeg iz Mosta a ušao u Sabor na toj listi i onda nož u leđa i to nam je bitno da to govno nema prođu u Zadru.

Sve u svemu pristojno.

Opet, MOST je korigirao svoje apetite naspram izbora 2017, Bulj i Grmoja su izgubili za župane.

Drago mi je zbog Bulja, čovjek u Saboru postavlja zdravorazumska pitanja, konstruktivan je.

Nisam znao da MOST nije imao svojeg kandidata za župana u Šibensko-kninskoj županiji.

Puljak nije iz MOST-a iako je retorika slična.

Petrov je izgubio, ne znam gdje je Grmoja, ni Raspudići se nisu kandidirali.

Ali MOST ima par okej ljudi i podršku Kaptola, tu je već neko vrijeme. Vidjeti ćemo…
niels
niels

Male
Posts : 4790
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

izbori jopet - Page 8 Empty Re: izbori jopet

Post by RayMabus 30/5/2021, 23:05

U Gračacu pobjedio HDZ za 90 glasova a oni Pupovčev četnik zaštićen ko lički medvjed od Plenkoviceve policije jer mu je za ono odma tribala doć policija i kazna i ne smije obavljati ništa u državnoj službi.

Jebo majku koja je to mafija taj HDZ. Baš mi je drago šta ih je potiralo iz Zagreba , Splita , Sinja itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

izbori jopet - Page 8 Empty Re: izbori jopet

Post by Brain32 30/5/2021, 23:06

AssadNaPodmornici wrote:

osobna , individualna, i ekonomska prava i slobode su ti jebene osnove konzervativne ideologije(dakle desnice). veze ti nemaš

A jebiga čovjek je politički 80 godina u prošlosti...no nije jedini mislim da većina ljudi u RH ima taj problem...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

izbori jopet - Page 8 Empty Re: izbori jopet

Post by niels 30/5/2021, 23:07

epikur37 wrote:
niels wrote:
epikur37 wrote:[size=49]HDZ osvojio 15 županija. Kenwood Kenon: To se nije dogodilo nikad u povijesti[/size]

izbori jopet - Page 8 837d4b8c-cf41-4dbd-a679-2ca26ef0b39e

Prebacili radikale, poboljšali crtu Virovitica-Karlovac-Karlobag.

Znači dobro :)

Nipošto, noćna mora i stockholmski sindrom, ali to ću elaborirati u narednim danima.
niels
niels

Male
Posts : 4790
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

izbori jopet - Page 8 Empty Re: izbori jopet

Post by epikur37 30/5/2021, 23:07

RayMabus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:izgubili šibensko kninsku.. dubrovačku jedva.. solin jedva. . iznaneđenje je jedino to što su osvojili varaždinsku koja je bogata i uređena županija.. teško da su pobjednici, županije imaju dosta nikakve ovlasti radi čudne strukture RH države.. moć je na državnoj razini, zatim velikim gradovima i to je to
Neće ni u Zadru vladat bez Enia a taj Enio odnos profil njegovih birača je isto šta i Most : nisu ljevica a protiv korupcije su. Tako da nemaju vlast ni u Zadru bez Enia.

Da, eniov profil je mostovac, ok
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

izbori jopet - Page 8 Empty Re: izbori jopet

Post by epikur37 30/5/2021, 23:08

niels wrote:
epikur37 wrote:
niels wrote:
epikur37 wrote:[size=50]HDZ osvojio 15 županija. Kenwood Kenon: To se nije dogodilo nikad u povijesti[/size]

izbori jopet - Page 8 837d4b8c-cf41-4dbd-a679-2ca26ef0b39e

Prebacili radikale, poboljšali crtu Virovitica-Karlovac-Karlobag.

Znači dobro :)

Nipošto, noćna mora i stockholmski sindrom, ali to ću elaborirati u narednim danima.

OK, kad odkmećiš javi se.

HDZ je zadovoljan.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

izbori jopet - Page 8 Empty Re: izbori jopet

Post by niels 30/5/2021, 23:09

RayMabus wrote:U Gračacu pobjedio HDZ za 90 glasova a oni Pupovčev četnik zaštićen ko lički medvjed od Plenkoviceve policije jer mu je za ono odma tribala doć policija i kazna i ne smije obavljati ništa u državnoj službi.

Jebo majku koja je to mafija taj HDZ. Baš mi je drago šta ih je potiralo iz Zagreba , Splita , Sinja itd.

X

1. Izmisli prijetnju
2. Ponudi se kao rješenje
3. Preveslaj na izborima naivan narod po milijunti puta istom forom
niels
niels

Male
Posts : 4790
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

izbori jopet - Page 8 Empty Re: izbori jopet

Post by epikur37 30/5/2021, 23:10

AssadNaPodmornici wrote:
marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/uzivo-izbore-na-indexu-komentiraju-vuk-vedrana-nadji-troskot/2279802.aspx

evo slušam Zvonu Troskota koji mi je sasvim OK kandidat, nije mi jasno zašto desnica se nije ujedinila oko ovoga.. ovaj je ovako baš pravi konzervativac, non stop govori o tržišnoj ekonomiji, poslušajte.
Tu je i Nađi moj favorit koji je nažalost dobio 2-3% glasova, ali i ovaj Troskot je as

nađi je najbolji izbor, racionalno, ali troskot je dete kreten
nisam ima pojma tko je , ali slušao sam ga do maloprije , pričao je OK čak se u većini stvari slaže za Nađijem.. ali dobro

Marc ne voli most od kad su mu sabotira li kala marka i nikad prezaljenu lustraciju.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

izbori jopet - Page 8 Empty Re: izbori jopet

Post by niels 30/5/2021, 23:13

epikur37 wrote:
niels wrote:
epikur37 wrote:
niels wrote:
epikur37 wrote:[size=50]HDZ osvojio 15 županija. Kenwood Kenon: To se nije dogodilo nikad u povijesti[/size]

izbori jopet - Page 8 837d4b8c-cf41-4dbd-a679-2ca26ef0b39e

Prebacili radikale, poboljšali crtu Virovitica-Karlovac-Karlobag.

Znači dobro :)

Nipošto, noćna mora i stockholmski sindrom, ali to ću elaborirati u narednim danima.

OK, kad odkmećiš javi se.

HDZ je zadovoljan.

Zapravo kolega malo ću kmečati.

Ako HDZ u ovakvoj situaciji, a o kojoj sam pisao dosta prilikom teme za nabavu Rafala, nije doživio krah, nego pobjedu i ima 30% po ispitivanjima javnog mijenja, a alternativa sad stvarno ima, pa i na desnom centru i centru, onda ne znam kad će izgubiti.

Svatko ima pravo na osobne preferencije, ali demokracija jest volja većine, to poštujem.
niels
niels

Male
Posts : 4790
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

izbori jopet - Page 8 Empty Re: izbori jopet

Post by RayMabus 30/5/2021, 23:16


izbori jopet - Page 8 18020662


https://slobodnadalmacija.hr/dalmacija/zagora/u-sinju-nevideno-slavlje-stotine-gradana-izasle-na-ulice-i-slave-pobjedu-mira-bulja-nad-hdz-om-pogledaje-fotografije-i-videa-1102478

B-)


Last edited by RayMabus on 30/5/2021, 23:16; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

izbori jopet - Page 8 Empty Re: izbori jopet

Post by marcellus 30/5/2021, 23:16

Brain32 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

osobna , individualna, i ekonomska prava i slobode su ti jebene osnove konzervativne ideologije(dakle desnice). veze ti nemaš

A jebiga čovjek je politički 80 godina u prošlosti...no nije jedini mislim da većina ljudi u RH ima taj problem...

jebiga jedini koji je 80 godina u prošlosti je ovaj...

socijalizam, SSSR, crne pantere... čak logo zelene akcije ima stisnutu šaku preuzetu od crnih rasista i terorista

izbori jopet - Page 8 19185610

_________________
izbori jopet - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

izbori jopet - Page 8 Empty Re: izbori jopet

Post by AssadNaPodmornici 30/5/2021, 23:18

RayMabus wrote:

izbori jopet - Page 8 18020662


https://slobodnadalmacija.hr/dalmacija/zagora/u-sinju-nevideno-slavlje-stotine-gradana-izasle-na-ulice-i-slave-pobjedu-mira-bulja-nad-hdz-om-pogledaje-fotografije-i-videa-1102478

B-)
ludilo :tu
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20899
2018-06-14


Back to top Go down

izbori jopet - Page 8 Empty Re: izbori jopet

Post by niels 30/5/2021, 23:27

epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:://www.index.hr/vijesti/clanak/uzivo-izbore-na-indexu-komentiraju-vuk-vedrana-nadji-troskot/2279802.aspx

evo slušam Zvonu Troskota koji mi je sasvim OK kandidat, nije mi jasno zašto desnica se nije ujedinila oko ovoga.. ovaj je ovako baš pravi konzervativac, non stop govori o tržišnoj ekonomiji, poslušajte.
Tu je i Nađi moj favorit koji je nažalost dobio 2-3% glasova, ali i ovaj Troskot je as

nađi je najbolji izbor, racionalno, ali troskot je dete kreten
nisam ima pojma tko je , ali slušao sam ga do maloprije , pričao je OK čak se u većini stvari slaže za Nađijem.. ali dobro

Marc ne voli most od kad su mu sabotira li kala marka i nikad prezaljenu lustraciju.

A tako.

Nastavno na lustraciju sretan svima Dan državnosti!

Tog dana se sastao prvi višestranački Sabor Socijalističke Republike Hrvatske, te je izabrao vodstva svih triju vijeća: Društveno-političkog vijeća, Vijeća gradova i općina i Vijeća udruženog rada.

Izabrano je i Predsjedništvo Socijalističke Republike Hrvatske, na čelu s predsjednikom Predsjedništva, dr. Franjom Tuđmanom.

I izabrano je Republičko izvršno vijeće, na čelu s Stjepanom Mesićem.

Eto slike:

izbori jopet - Page 8 3a6f9210

izbori jopet - Page 8 19910c10

Rekao bi kolega: agentura.

Svi, na obje slike.
niels
niels

Male
Posts : 4790
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

izbori jopet - Page 8 Empty Re: izbori jopet

Post by marcellus 30/5/2021, 23:40

epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/uzivo-izbore-na-indexu-komentiraju-vuk-vedrana-nadji-troskot/2279802.aspx

evo slušam Zvonu Troskota koji mi je sasvim OK kandidat, nije mi jasno zašto desnica se nije ujedinila oko ovoga.. ovaj je ovako baš pravi konzervativac, non stop govori o tržišnoj ekonomiji, poslušajte.
Tu je i Nađi moj favorit koji je nažalost dobio 2-3% glasova, ali i ovaj Troskot je as

nađi je najbolji izbor, racionalno, ali troskot je dete kreten
nisam ima pojma tko je , ali slušao sam ga do maloprije , pričao je OK čak se u većini stvari slaže za Nađijem.. ali dobro

Marc ne voli most od kad su mu sabotira li kala marka i nikad prezaljenu lustraciju.

zato sad imate možemo, jer nije bilo lustracije. A oni će vas pojest, doslovce, na idućim izborima.

_________________
izbori jopet - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

izbori jopet - Page 8 Empty Re: izbori jopet

Post by Hektorović 31/5/2021, 01:46

epikur37 wrote:
niels wrote:
epikur37 wrote:[size=49]HDZ osvojio 15 županija. Kenwood Kenon: To se nije dogodilo nikad u povijesti[/size]

izbori jopet - Page 8 837d4b8c-cf41-4dbd-a679-2ca26ef0b39e

Prebacili radikale, poboljšali crtu Virovitica-Karlovac-Karlobag.

Znači dobro :)

Lipo, lipo. Plave se i Bjelovarska i Varaždinska :) Sljedeće izbore mogla bi biti u igri i Primorsko-Goranska i Zagorska :) Šibensko-Kninska se bude definitivno vratila.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

izbori jopet - Page 8 Empty Re: izbori jopet

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 22 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 22  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum