ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hrvatistan jopet

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

hrvatistan jopet Empty hrvatistan jopet

Post by debotoijusto 12/2/2021, 13:03

Šefica Zarazne Alemka Markotić maloprije je na presici Nacionalnog stožera ozbiljno optužila novinare da su ju zvali i tražili da se cijepe preko veze.

Bila je to njena reakcija na pitanja novinara koji su pokušali doznati zašto se njezina majka cijepila u Zaraznoj, gdje je Markotić šefica. Novinari su ju pitali i hoće li zbog svega dati otkaz.

Novinari su je pitali tko je to i iz koje redakcije zvao za svoje roditelje ili tražio nekakvu uslugu. “Barem jedno od vas koji tu sjedi se cijepilo cjepivom preko reda. Moje je pravo da ne iznosim imena, rekla je Markotić. “Samo vas molim kad pokušavate raditi javni linč, onda morate znati kako to izgleda”, rekla je.

Potom su se novinari počeli dizati i govoriti poimence kako se nisu cijepili niti tražili uslugu od Markotić. “Rekli ste da se novinar cijepio preko veze i da je jedna osoba ovdje prisutna”, konstatirala je novinarka i upitala o kome se radi. “Moje je pravo da ne iznosim ime te osobe, to je moje pravo”, ponovila je Markotić.

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/potpuno-ludilo-na-presici-markotic-optuzuje-novinare-da-su-ju-zvali-i-trazili-da-se-cijepe-preko-veze/


ono kad lazes kao HDZ baba markotic
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

hrvatistan jopet Empty Re: hrvatistan jopet

Post by debotoijusto 12/2/2021, 13:08

U šumi javnih tvrtki čiji su razlozi postojanja prilično upitni, ističe se jedna kreativnog naziva – Gospodarenje otpadom Zagrebačke županije. Kako je Telegram otkrio nakon detaljne analize, ta tvrtka već dvije godine nema nikakve ovlasti, odnosno njihovim poslom bavi se druga javna tvrtka kojoj bi ova trebala biti pripojena. Unatoč tome, od Zagrebačke županije i dalje redovno dobiva godišnju subvenciju, a više od pola tog iznosa odlazi samo na materijalne troškove zaposlenih.

Direktor je istaknuti lokalni HDZ-ovac i bivši gradonačelnik Zeline, Vlado Žigrović. Nismo uspjeli doznati kolika mu je točno plaća, no posve je jasno da nije mala. Tvrtka Gospodarenje otpadom ima dvoje zaposlenih, njega i tajnicu, a prema objavama na poslovnim servisima, prosječna plaća tamo iznosi 38.719 kuna bruto, odnosno 20.011 kuna neto. Za pretpostaviti je kako direktor i tajnica nemaju iste plaće te da njegova mjesečna primanja stoga bitno premašuju spomenutih 20.000 neto.

Financijski zapisi otkrivaju pak da je zaposlenicima tijekom 2019. isplaćeno 12.165 kuna raznih naknada, darova i dodataka. Na naknade trojici članova nadzornog odbora otišlo je pak 72.176 kuna, a na troškove prijevoza zaposlenika 30.523 kune.

Direktor Žigrović, inače diplomirani veterinar, službeni auto ima na raspolaganju 24 sata pa za to dobiva i naknadu koju zovu “plaća u naravi”, i po toj mu se stavci godišnje isplaćuje 15.750 kuna. Zanimljivo je i kako je godišnji trošak goriva 2019. za taj auto bio 25.399 kuna, odnosno 2.116 kuna mjesečno. Iako im je sjedište u Zagrebu, u ulici grada Vukovara 72/5, uprava se nalazi u unajmljenom poslovnom prostoru u Oreškovićevoj ulici 6C. Taj prostor godišnje plaćaju 115.489 kuna, a iz nekog razloga tvrtka godišnje izdvaja i 23.000 kuna za konzultantske i savjetničke usluge.

U kratkom razgovoru Žigrović nas je zamolio da se čujemo neki drugi dan jer je “jako opterećen jednim privatnim problemom”. Dodao je i kako je jedina djelatnica na godišnjem pa on ne može doći do svih potrebnih podataka koji mu, tvrdi, trebaju za odgovor na naše upite.

“Moj prethodnik je također bio veterinar, sada je gradonačelnik. Odakle meni iskustvo? Pa i ja sam bio gradonačelnik dva mandata u Zelini. Stoga imam iskustva iz tog gospodarenja otpadom i tako iz tog sektora općenito”

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/otkrivamo-javnu-tvrtku-koja-doslovno-ne-radi-nista-i-godinama-ceka-da-se-ukine-direktor-hdz-ovac-ima-placu-preko-20-000-kuna/


ono kad primas lovu a zaboravis zasto , HDZ poimanje ekonomskih odnosa
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

hrvatistan jopet Empty Re: hrvatistan jopet

Post by debotoijusto 12/2/2021, 13:32

Rektor zagrebačkog Sveučilišta Damir Boras je, kao što je poznato, cijepio sebe i suprugu u dječjoj stomatološkoj poliklinici sasvim altruistično, samo da se otvorena doza cjepiva ne baci.

Šef Hrvatske gospodarske komore Luka Burilović, inače sirotinja što mjesečno inkasira samo 60-ak tisuća kuna, cijepio se također besplatno i preko reda, smatrajući da na to ima puno pravo jer je branitelj i vojni invalid.

Trebali smo svjedočiti nedavnoj proslavi Stepinčeva pred zagrebačkom Katedralom da shvatimo kako u Nacionalnom stožeru što nam danomice nameće norme ponašanja zapravo sjedi ženska inačica pokojnog Amfilohija Radovića, gospođa Alemka Markotić.

Infektologinja koja je građanima s manjkom epidemiološkog opreza do jučer rutinski lijepila etikete bioterorista, i na čiji su zagovor seljacima koji su u samoizolaciji sami gnojili njivu rutinski izricane kazne od čak 8000 kuna, bez trunke kajanja sudjelovala je na kaptolskom korona-partyju, slaveći u masi vjernika blaženika Stepinca bez maske na licu i ikakvih drugih mjera predostrožnosti.

Nakon što su sebe, u navodne propagandne svrhe, prve cijepili kvalitetnijim Pfizerovim vakcinama, naši mudri vrhovnici i njihovi medicinski sekundanti zadnjih se dana jako trse uvjeriti umirovljenike kako je za njih jako dobro i AstraZenecino cjepivo, koje su brojne razvijene zemlje označile suspektnim za starije od 65.

Drugu rundu Pfizerova cjepiva povlaštenici u Saboru su prije dva dana mudro primili izvan dohvata novinarskih kamera: neposustalom brigom za vlastitu pozadinu sad ne žele iritirati birače koje plemenito nutkaju AstraZenecom.


Čak i u paket relaksirajućih mjera kojom kafićima plemenito dopuštaju prodaju kave za van i rad teretanama, naši vlastodršci uspjeli su ugraditi svoju sebičnu, gotovo pa feudalnu, brigu za osobne probitke. Mnogi se s čuđenjem pitaju što im je u ovome opasnom trenutku trebalo otvarati kladionice i casina? Odgovor je iz njihove perspektive vrlo prozaičan: zbog opstanka sve raskoši naših osobnih privilegija, nužno su nam potrebne budale koje strasno i bez suvišnih pitanja pune državni proračun.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/dobro-dosli-u-republiku-hipokriziju-zemlju-dvostrukog-morala-propovijedaju-nacionalne-interese-a-krse-mjere-i-cijepe-se-preko-veze-1077164

ono kad HDZ dobiva 30% glasova dok u prime time HRT jebe malu dicu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

hrvatistan jopet Empty Re: hrvatistan jopet

Post by sitting_bull 12/2/2021, 15:19

otkako su se hdz i kaptol udružili radi diobe vlasti hrvatska je na putu u propast.

anemični sociopate, razne njonje i kreteni na vrhu piramide će prije toga jamiti što se da i povući se u ilegalu, a dečki u crnim haljinama će se zatvoriti iza crkvenih zidova kako ne bi bili na udaru osiromašenog i opljačkanog naroda.

prokleti bili.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

hrvatistan jopet Empty Re: hrvatistan jopet

Post by epikur37 12/2/2021, 15:24

Ništa strašno, čemu larma.

Stožer radi ok poso a  i ovo popuštanje je dobro odmjereno.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

hrvatistan jopet Empty Re: hrvatistan jopet

Post by sitting_bull 12/2/2021, 15:30

epikur37 wrote:Ništa strašno, čemu larma.

Stožer radi ok poso a  i ovo popuštanje je dobro odmjereno.
ne da nije ništa strašno, nego je za hdz puzavce sve normalno.

normalno je da stožer priča jedno, a radi drugo.
normalno je da se prvo pobrinu za "svoje".
normalno je da je tom polusvijetu to što rade normalno.

dok to normalno ne dovede do toga da narod poludi.

onda će biti čaušesku rules.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

hrvatistan jopet Empty Re: hrvatistan jopet

Post by debotoijusto 12/2/2021, 15:39

PREDSJEDNIK Hrvatske gospodarske komore Luka Burilović koristi automobil BMW serije 5 od najmanje 340 konjskih snaga koji je, kako tvrdi naš izvor, s dodatnom opremom plaćen gotovo milijun kuna, doznaju Index istrage. Kako smo provjerili, automobil je nabavila Hrvatska gospodarska komora i to putem leasinga.

Burilović, prema informacija koje posjedujemo, koristi automobil BMW 540i xDrive koji ima 340 konjskih snaga te automatski mjenjač s osam brzina. Osnovna cijena iznosi malo više od 492 tisuće kuna s PDV-om, na to se još obračunava porez, a tu je i bogata dodatna oprema na koju je, kako tvrdi naš izvor, potrošeno oko 350 tisuća kuna.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/otkrivamo-ovaj-luksuzni-bmw-vozi-burilovic-nabavila-mu-ga-je-hgk/2253889.aspx

ono kad prodajes pricu skromnost je vrlina
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

hrvatistan jopet Empty Re: hrvatistan jopet

Post by Hartmann 12/2/2021, 15:46

debotoijusto wrote:PREDSJEDNIK Hrvatske gospodarske komore Luka Burilović koristi automobil BMW serije 5 od najmanje 340 konjskih snaga koji je, kako tvrdi naš izvor, s dodatnom opremom plaćen gotovo milijun kuna, doznaju Index istrage. Kako smo provjerili, automobil je nabavila Hrvatska gospodarska komora i to putem leasinga.

Burilović, prema informacija koje posjedujemo, koristi automobil BMW 540i xDrive koji ima 340 konjskih snaga te automatski mjenjač s osam brzina. Osnovna cijena iznosi malo više od 492 tisuće kuna s PDV-om, na to se još obračunava porez, a tu je i bogata dodatna oprema na koju je, kako tvrdi naš izvor, potrošeno oko 350 tisuća kuna.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/otkrivamo-ovaj-luksuzni-bmw-vozi-burilovic-nabavila-mu-ga-je-hgk/2253889.aspx

ono kad prodajes pricu skromnost je vrlina
..A cak nije niti nova linija

_________________
hrvatistan jopet 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

hrvatistan jopet Empty Re: hrvatistan jopet

Post by Hartmann 12/2/2021, 15:48

Inace slazem se kad mocnici,na ovaj nacin siromase i guze blesvu naciju,koja ne zna reci:"stop,dosta je bilo...".Netko nekog mora guziti,dok ce netko i nadalje po opskurnim mjestima pisati proteste nepravde i buniti se potiho.

_________________
hrvatistan jopet 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

hrvatistan jopet Empty Re: hrvatistan jopet

Post by debotoijusto 12/2/2021, 15:55

mediji otkrili da je nakon što je za nadstrešnicu otvorene pozornice prvo potrošeno 149.000 kuna, sada se planira izdvojiti dodatnih 81.250 kuna.

- Trebate znati da Mjesni odbor na čijem sam ja čelu nema ništa s financiranjem. To pitanje natkrivanja nadstrešnice potegnulo se još 2015./2016. godine u povodu 800. obljetnice Kašine, ali to se tada nije uspjelo realizirati - kaže nam Bertović. S prvotnim rješenjem koje je koštalo 150.000 kuna Bertović sam kaže da nije bio zadovoljan, što je rekao i na sastanku s predstavnikom izvođača te da to rješenje nije dobro, tvrdi, upozoravao je već prilikom izvođenja radova.


Prema objavljenim podacima, za izvođenje radova izabrana je tvrtka Moderni alati i strojevi.

hrvatistan jopet 10133623

moderni alati & strojevi

hrvatistan jopet Aa9e3fc2-ecb7-4c25-bb4d-7529f81bfa86
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

hrvatistan jopet Empty Re: hrvatistan jopet

Post by Sora 12/2/2021, 15:55

Hartmann wrote:Inace slazem se kad mocnici,na ovaj nacin siromase i guze blesvu naciju,koja ne zna reci:"stop,dosta je bilo...".Netko nekog mora guziti,dok ce netko i nadalje po opskurnim mjestima pisati proteste nepravde i buniti se potiho.


Ti si mazohist 
I ne misliš na iduće generacije 
Mi smo sve siromašnih 
Znamo da vec u EU zauzimymo zadnja mjesta 
Da nema stanova iz juge mi bi vec branili travu 

I to guzenje ima neki ishod

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

hrvatistan jopet Empty Re: hrvatistan jopet

Post by Sora 12/2/2021, 15:57

Inace ne vidim problem u iznimkama 
Kaj onda ako si je cijepila matmater PRIJE 
to bi i ja napravila 

Mi imamo državu bezakonja odnosno bez oravosudapravosuđa

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

hrvatistan jopet Empty Re: hrvatistan jopet

Post by debotoijusto 12/2/2021, 15:57

Hartmann wrote:
debotoijusto wrote:PREDSJEDNIK Hrvatske gospodarske komore Luka Burilović koristi automobil BMW serije 5 od najmanje 340 konjskih snaga koji je, kako tvrdi naš izvor, s dodatnom opremom plaćen gotovo milijun kuna, doznaju Index istrage. Kako smo provjerili, automobil je nabavila Hrvatska gospodarska komora i to putem leasinga.

Burilović, prema informacija koje posjedujemo, koristi automobil BMW 540i xDrive koji ima 340 konjskih snaga te automatski mjenjač s osam brzina. Osnovna cijena iznosi malo više od 492 tisuće kuna s PDV-om, na to se još obračunava porez, a tu je i bogata dodatna oprema na koju je, kako tvrdi naš izvor, potrošeno oko 350 tisuća kuna.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/otkrivamo-ovaj-luksuzni-bmw-vozi-burilovic-nabavila-mu-ga-je-hgk/2253889.aspx

ono kad prodajes pricu skromnost je vrlina
..A cak nije niti nova linija

nemoj mu to govorit issati ode sutra po novu za 2m. kun koje opet ti platis... no ako te veseli tko sam ja da ti branim ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

hrvatistan jopet Empty Re: hrvatistan jopet

Post by Hartmann 12/2/2021, 19:06

Sora wrote:
Hartmann wrote:Inace slazem se kad mocnici,na ovaj nacin siromase i guze blesvu naciju,koja ne zna reci:"stop,dosta je bilo...".Netko nekog mora guziti,dok ce netko i nadalje po opskurnim mjestima pisati proteste nepravde i buniti se potiho.


Ti si mazohist 
I ne misliš na iduće generacije 
Mi smo sve siromašnih 
Znamo da vec u EU zauzimymo zadnja mjesta 
Da nema stanova iz juge mi bi vec branili travu 

I to guzenje ima neki ishod
Kolegice,molit cu vas bez "TI"..Nismo prijatelji niti poznanici.Svakako da mislim naiduce generacije,inace ne bih rekao ovo.JEDNA generacija mora podnijeti teret pobune i neposluha,kaznjavanja nekompetentnih vlasti bas da bi sljedece generacije imale uredjenu drzavu i drustvo.Ovo sto vi redite osigurava SVIM buducim generacijama,upravo ovakvu situaciju,koja ce trajati trajati,zavrsiti nece

_________________
hrvatistan jopet 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

hrvatistan jopet Empty Re: hrvatistan jopet

Post by debotoijusto 12/2/2021, 19:07

Luka Burilović, predsjednik Hrvatske gospodarske komore, cijepio se protiv covida. Kada je postavljeno pitanje zašto baš on i spada li među najugroženije članove naše zajednice koje moramo sačuvati po svaku cijenu, odgovorio je: "Mislite da sam se ja cijepio preko reda. Ja sam jučer sve objasnio. Hrvatski sam ratni vojni invalid. U ratu sam proveo 1690 dana i kao takav, između ostalog, dobio sam TBC, tešku bronhijalnu bolest. Imam respiratorne probleme, blagu astmu i sve ostalo"



Dragovoljac je Domovinskog rata i pričuvni časnik Hrvatske vojske, odlikovan Spomenicom Domovinskog rata. Za osobite zasluge za gospodarstvo odlikovan je Redom Danice hrvatske s likom Blaža Lorkovića.[

Svoju poduzetničku karijeru započeo je otvaranjem tvrtke Agrotehna Lipovac čiji je vlasnik bio od 1990. do 1996. godine kada postaje zamjenik načelnika Općine Nijemci i obavlja tu ulogu sve do 2004. godine


dok ratovao stigao i vodit firmu , bokun ulice u centru grada zasluzuje u roku odmah
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

hrvatistan jopet Empty Re: hrvatistan jopet

Post by veber 12/2/2021, 19:30

mene zanima anemijeva anemija.
majka mi je bila magistra nauka, pride doktor i nije mi sredila anemiju koju sam imao i pride bronhitis.

jadnog anemija omami čim dobije poziv za jna, a nas koji nismo pripadnici partije pošalju na odsluženje.
ako je bolestan, zašto obnaša dužnost kancelara?

ako nije mogao do daha, kako sada može do daha?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

hrvatistan jopet Empty Re: hrvatistan jopet

Post by debotoijusto 13/2/2021, 11:14

uprava državne tvrtke Borovo u pravu je: ni jedan radnik ondje ne prima minimalac. Plaće su, za sve proizvodne radnike, ako ih naravno ne uhvate s alkoholom u krvi većom od 0,0 miligrama u litri izdahnutog zraka, dobit će mjesečno čak 8, odnosno 26 kuna više od zajamčenog minimalnog dohotka!

“Nitko od radnika Borova d.d. ne prima plaću u iznosu zajamčene minimalne plaće, budući da su plaće radnika Borovo d.d. veće od zajamčene minimalne plaće, a njihova visina ovisi o vrsti i složenosti poslova koju radnik obavlja”, ponosno su odgovorili na Telegramov upit koliko je borovskih radnika na minimalcu. I nisu slagali.



Neto plaća predsjednice uprave Borova, Gordane Odor, mjesečno iznosi 17.889,64 i u razini je plaća hrvatskih ministara, a plaća članice uprave Vande Tomić-Đaković, tek nešto manja, 16.559,20 kuna. Upitali smo jesu li njihova mjesečna primanja, s obzirom na plaće u Borovu tek nekoliko kuna više od minimalca, u skladu s općim financijskim stanjem u tvrtki Borovo i plaćama ostalih zaposlenika, osobito onih u proizvodnom dijelu.

“Plaće predsjednice i članice Uprave određene su sukladno važećim zakonskim propisima”, odgovoreno nam je kratko



Predsjednica uprave Gordana Odor u Borovo je došla 27. rujna 2017. s mjesta voditeljice financija i računovodstva iz tvrtke Gumix Elastor u Gradini, kraj Virovitice. Ta tvrtka od 2015. do 2019., dakle i u vrijeme dok je ondje radila Odor, bilježila je stalni pad broja zaposlenih – od 74 koliko ih je bilo 2015., do 19, samo pet godina kasnije. Istoga dana kada i Odor, članica uprave postaje Vanda Tomić-Đaković koja je, pak, do tada radila kao direktorica tvrtke Regula Nova iz Odre.

Ta tvrtka, Regula Nova, u kojoj je Vanda Tomić- Đaković, kako stoji u njenoj imovinskoj kartici, obavlja funkciju direktorice, završila je u likvidaciji i brisana je iz sudskog registra 31. svibnja 2019. u vrijeme kada je Tomić-Đaković već naveliko radila u državnoj tvrtki Borovo.



Te dvije osobe, Gordana Odor i Vanda Tomić-Đaković vode, dakle, veliku državnu tvrtku u kojoj – kako smo vidjeli – nitko od petstotinjak radnika u proizvodnji ne prima minimalac, već dobivaju ciglih 8 do 26 kuna više, pa zato valjda radnici ne primaju naknade za prijevoz, topli obrok, a ukinute su i jubilarne nagrade, dok je božićnica isplaćena u iznosu od 200 kuna, mada su trebali dobiti 500. Čak i kad je Vlada, zbog pandemije Covida 19, pomagala tvrtke s 4000 kuna po zaposlenom, radnici Borova to nisu osjetili.

U međuvremenu, Borovo je zatvorilo prodavaonice u Glini, Čazmi, Belom Manastiru, Orahovici, Iloku, Županji… čak i u Borovu naselju, u Vukovaru, gdje je sjedište tvrtke. U svim tim gradovima Borovo ima vlastiti prodajni prostor, a u Čazmi, nakon što su i ondje stavili ključ u bravu, Borovo i dalje plaća grijanje jer se lokal nalazi u sklopu zgrade koja ima zajednički sustav grijanja, rekli su nam radnici. Borovo je zatvorilo svoje prodavaonice i u Dardi i Velikom Grđevcu, ali ondje su radili u iznajmljenim lokalima.

Država svako malo Borovu daje jamstva za nove kredite, kako bi ta tvrtka otplatila stare i zalaže dionice uspješnih tvrtki poput Podravke, Končara ili Hrvatskog Telekoma. Samo prošle godine Borovo se, uz jamstvo države, zadužilo za novih 79 milijuna kuna.


https://www.telegram.hr/politika-kriminal/kako-posluje-borovo-kronicni-drzavni-gubitas-koji-vodi-zena-bez-ikakvog-menadzerskog-iskustva-za-17-889-kn-place/

hrvatistan jopet Predsjednica-republike-posjetila-borovo-i-na-dar-dobila-male-glinene-zenge-264dd8057a758aba62f0c1b4b49f2df8_gallery_single_view

beppa joseph visoko kotira na listi za zlatnu kunu ove turobne godine
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

hrvatistan jopet Empty Re: hrvatistan jopet

Post by Sora 13/2/2021, 13:31

Hartmann wrote:
Sora wrote:
Hartmann wrote:Inace slazem se kad mocnici,na ovaj nacin siromase i guze blesvu naciju,koja ne zna reci:"stop,dosta je bilo...".Netko nekog mora guziti,dok ce netko i nadalje po opskurnim mjestima pisati proteste nepravde i buniti se potiho.


Ti si mazohist 
I ne misliš na iduće generacije 
Mi smo sve siromašnih 
Znamo da vec u EU zauzimymo zadnja mjesta 
Da nema stanova iz juge mi bi vec branili travu 

I to guzenje ima neki ishod
Kolegice,molit cu vas bez "TI"..Nismo prijatelji niti poznanici.Svakako da mislim naiduce generacije,inace ne bih rekao ovo.JEDNA generacija mora podnijeti teret pobune i neposluha,kaznjavanja nekompetentnih vlasti bas da bi sljedece generacije imale uredjenu drzavu i drustvo.Ovo sto vi redite osigurava SVIM buducim generacijama,upravo ovakvu situaciju,koja ce trajati trajati,zavrsiti nece
Ja sta rradim. 
U mirovini nis 
Gledam i divim se . Cak i na netu vidim kukakukavice. 
A kamoli u zivo. 
Tak da tvoje laprdanje ... o generacijama.. moja je generacija omogucila TVOJOJ DA KRADE 
A tebi ako nijnije dopalo saka , nisam kriva

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

hrvatistan jopet Empty Re: hrvatistan jopet

Post by veber 13/2/2021, 13:34

Sora wrote:
Hartmann wrote:
Sora wrote:
Hartmann wrote:Inace slazem se kad mocnici,na ovaj nacin siromase i guze blesvu naciju,koja ne zna reci:"stop,dosta je bilo...".Netko nekog mora guziti,dok ce netko i nadalje po opskurnim mjestima pisati proteste nepravde i buniti se potiho.


Ti si mazohist 
I ne misliš na iduće generacije 
Mi smo sve siromašnih 
Znamo da vec u EU zauzimymo zadnja mjesta 
Da nema stanova iz juge mi bi vec branili travu 

I to guzenje ima neki ishod
Kolegice,molit cu vas bez "TI"..Nismo prijatelji niti poznanici.Svakako da mislim naiduce generacije,inace ne bih rekao ovo.JEDNA generacija mora podnijeti teret pobune i neposluha,kaznjavanja nekompetentnih vlasti bas da bi sljedece generacije imale uredjenu drzavu i drustvo.Ovo sto vi redite osigurava SVIM buducim generacijama,upravo ovakvu situaciju,koja ce trajati trajati,zavrsiti nece
Ja sta rradim. 
U mirovini nis 
Gledam i divim se . Cak i na netu vidim kukakukavice. 
A kamoli u zivo. 
Tak da tvoje laprdanje ... o generacijama.. moja je generacija omogucila TVOJOJ DA KRADE 
A tebi ako nijnije dopalo saka , nisam kriva
a bbbrrrlja teče
preče
jok ti pjanaa
on lud.

doma radiš rakiju ili onako?
na zidiću mrkneš?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

hrvatistan jopet Empty Re: hrvatistan jopet

Post by Sora 13/2/2021, 13:41

A klavir 
Cijepanje Parketa 
Kupanje koze u kadi 

Kaj sad nije na reoertoaru ili nije ti palo na um 
Ali um ? 
Sto to je

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

hrvatistan jopet Empty Re: hrvatistan jopet

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum