ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziram...vol II.

Page 34 of 50 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 34 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Thu 29 Apr - 12:08

sitting_bull wrote:Da remiziram...vol II.  - Page 34 We7aH5pnS64eAAAAABJRU5ErkJggg==

anemično đubre opet pokušava oprati ruke od katastrofalno lošeg rada, iliti veličanstvenog nerada, njega osobno i njegove vlade.

beštija se pravi lud i kao ne shvaća da nije njegov posao odraditi samo jedan segment - kupiti tehnički program -, nego je njegova uloga odgovornost u tome da to što kupuje prvo opravda uložen novac, a onda i da funkcionira.

anemični je idiot totalno zastranio i bježi od ikakve odgovornosti, kao da nije trenutačno osoba na najodgovornijoj funkciji u izvršnoj vlasti.

proklet bio.
krepao čim prije.
Tebe ne treba cijepiti, tebe treba cjepanicom. :)

Eroo

Posts : 74792
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 34 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by vuksadinare Thu 29 Apr - 12:58

sitting_bull wrote:Da remiziram...vol II.  - Page 34 We7aH5pnS64eAAAAABJRU5ErkJggg==

anemično đubre opet pokušava oprati ruke od katastrofalno lošeg rada, iliti veličanstvenog nerada, njega osobno i njegove vlade.

beštija se pravi lud i kao ne shvaća da nije njegov posao odraditi samo jedan segment - kupiti tehnički program -, nego je njegova uloga odgovornosti u tome da to što kupuje prvo opravdanje uložen novac, a onda i da funkcionira.

anemični je idiot totalno zastranio i bježi od ikakve odgovornosti, kao da nije trenutačno osoba na najodgovornijoj funkciji u izvršnoj vlasti.

proklet bio.
krepao čim prije.
Zasto bi bio odgovoran?...stvarno ste blesavi..pa on je izvrsitelj..nije se on trgao za tu duznost..poslaki ga iz brisela plus sto su ga brkic i seks doslovno molili da dodje na celo hdz-a jer bi mogli popusit izbore...a to se poglopilo sa planovima iz brisela...ja vjerujem da bi plenki osobno iz sveg grla vrisnuo..pitajte brisel ja sam samo privremeni upravitelj ja izvrsavam samo naredbe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 34 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by vuksadinare Thu 29 Apr - 13:06

Dugo sto se tice cjepljenja..on doista tu nema neku veliku odgovornost..ne moze on natjerat ljude da se cjepe..pa nece ko suljo mitit srbe sa 60 eura da se idu cjepit...kod nas je antivakserski lobi i propaganda jedan od najjacih u europi..pa su tu i vjerski razlozi..pa dosta ljudi i dalje vjeruje je da je korona izmisljena bolest...plenki kakav god jebi za dosta stvari kriv za cjepljene i nije bas...ja kad sam se isao cjepiti od nas deset u prostoriji troje ih je odustalo...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 34 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by vuksadinare Thu 29 Apr - 13:12

Evo jedan primjer cjepljena protiv gripe...u 2020 sto tisuca ljudi se cjepilo dakle niti na 2%....dok npr u finskoj se protiv gripe u istoj godini cjepilo 40% finaca...sjetimo se velike propagande antivaksera prije dvije,tri godine protiv cjepljenja djece..sve to ima svoje...i da je bilo cjepiva ne bi imali neke puno bolje brojke nego danas..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 34 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by mutava baštarda Thu 29 Apr - 13:32

ako pretpostavimo da se radi o redarstveno zdravstvenim manevrima koji moraju trajati još neko vrijeme i da je Kenwood Kenon dobar Briselski ćato, onda je sasvim razumljivo da nema cijepiva. Da je Engleska u EU ne bi ni tamo bilo.
Na stranu moj stav prema eksperimentalnom cijepivu, ne može me nitko uvjeriti da u pola godine na planeti nisu uspjeli naštancati potrebne doze za covid vjernike.
To je smiješno.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 34 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Thu 29 Apr - 13:48

Eroo wrote:Danas, po neslužbenim podacima:

14 dnevna incidenca: 721.4/100k stanovnika
7 dnevna incidenca  : 341.7/100k stanovnika ---> -10%  
Da remiziram...vol II.  - Page 34 Screenshot-707
Eroo
Eroo

Posts : 74792
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 34 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Guest Thu 29 Apr - 13:51

vuksadinare wrote:Dugo sto se tice cjepljenja..on doista tu nema neku veliku odgovornost..ne moze on natjerat ljude da se cjepe..pa nece ko suljo mitit srbe sa 60 eura da se idu cjepit...kod nas je antivakserski lobi i propaganda jedan od najjacih u europi..pa su tu i vjerski razlozi..pa dosta ljudi i dalje vjeruje je da je korona izmisljena bolest...plenki kakav god jebi za dosta stvari kriv za cjepljene i nije bas...ja kad sam se isao cjepiti od nas deset u prostoriji troje ih je odustalo...

je neznam očito u osmanlijskoj dinaro-vukojebini nitko nije odgovoran ali premijer Japana bi podnio ostavku i napravio seppuku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 34 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Guest Thu 29 Apr - 13:54

mutava baštarda wrote:ako pretpostavimo da se radi o redarstveno zdravstvenim manevrima koji moraju trajati još neko vrijeme i da je Kenwood Kenon dobar Briselski ćato, onda je sasvim razumljivo da nema cijepiva. Da je Engleska u EU ne bi ni tamo bilo.
Na stranu moj stav prema eksperimentalnom cijepivu, ne može me nitko uvjeriti da u pola godine na planeti nisu uspjeli naštancati potrebne doze za covid vjernike.
To je smiješno.

pa ja sam te uvjerio i dao sam ti dokaz crno na bijelo. sveukupno do 1.03.2021. proizvedeno je 413 milijuna doza.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 34 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Thu 29 Apr - 14:00

Da remiziram...vol II.  - Page 34 3

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74792
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 34 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by sitting_bull Thu 29 Apr - 14:21

vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:Da remiziram...vol II.  - Page 34 We7aH5pnS64eAAAAABJRU5ErkJggg==

anemično đubre opet pokušava oprati ruke od katastrofalno lošeg rada, iliti veličanstvenog nerada, njega osobno i njegove vlade.

beštija se pravi lud i kao ne shvaća da nije njegov posao odraditi samo jedan segment - kupiti tehnički program -, nego je njegova uloga odgovornosti u tome da to što kupuje prvo opravdanje uložen novac, a onda i da funkcionira.

anemični je idiot totalno zastranio i bježi od ikakve odgovornosti, kao da nije trenutačno osoba na najodgovornijoj funkciji u izvršnoj vlasti.

proklet bio.
krepao čim prije.
Zasto bi bio odgovoran?...stvarno ste blesavi..pa on je izvrsitelj..nije se on trgao za tu duznost..poslaki ga iz brisela plus sto su ga brkic i seks doslovno molili da dodje na celo hdz-a jer bi mogli popusit izbore...a to se poglopilo sa planovima iz brisela...ja vjerujem da bi plenki osobno iz sveg grla vrisnuo..pitajte brisel ja sam samo privremeni upravitelj ja izvrsavam samo naredbe
ha ha ha!
nije se trgao da ostane premijer???
jebote, cijelu je pandemiju iskoristio da ostane na vlasti, brkića je politički eutanazirao, karamarka isto, sve koji mu ne ljube skute eliminira iz svog okruženja, a istovremeno brani sve za koje zna da su mu od koristi, kao borgove, ili ih brani samo zato što su svi ti kompromitirani bilo korupcijom bilo plagiranjem bili njegov osobni izbor.
da ne govorim o kupovini žetona u prošlom sazivu sabora, šurovanje s bandićem, vrdoljakom i ucijenjenim sauchom.
anemično đubre je zagruzlo za tu poziciju samo ubog svog ega i osobnih probitaka, a ne zbog toga da služi narodu.

vučino, ako nije htio služiti narodu mogao je odstupiti i prepustiti mjesto nekom drugom, ali malo morgon!
anemičar je sigurno do grla umočen u agrokor, a možda i u neke od ovih priča sa josipom rimac, i to je jedini razlog zašto se drži i zubima i noktima za vlast, ali je istodobno dovoljno pokvaren da zamjenjuje teze i okrivljuje građane za svoj nerad i nesposobnost.

sjeti se samo predizbornih obećanja: ako nije mislio ozbiljno zašto je lagao na samom početku?

nema opravdanja za anemično đubre.
pokvareni ljigavac i zgubidan još uvijek može koristiti poziciju vlasti za manipuliranje i muljanje, ali neće izbjeći sudbinu sanadera.
previše je toga u njegovom mandatu napravljeno mimo zakona od čega su ljudi oko njega imali koristi, a poznavajući modus operandi takvih diktatora to znači da je i on imao koristi jer se bez njegova znanja ništa ne odvija.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 34 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Thu 29 Apr - 14:29

sitting_bull wrote:
vučino, ako nije htio služiti narodu mogao je odstupiti i prepustiti mjesto nekom drugom, ali malo morgon!
Ahahahaha...kome drugom? Vama i Mesiću? Ma'ta'man'tese...mučke đubradi. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74792
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 34 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by sitting_bull Thu 29 Apr - 14:31

vuksadinare wrote:Dugo sto se tice cjepljenja..on doista tu nema neku veliku odgovornost..ne moze on natjerat ljude da se cjepe..pa nece ko suljo mitit srbe sa 60 eura da se idu cjepit...kod nas je antivakserski lobi i propaganda jedan od najjacih u europi..pa su tu i vjerski razlozi..pa dosta ljudi i dalje vjeruje je da je korona izmisljena bolest...plenki kakav god jebi za dosta stvari kriv za cjepljene i nije bas...ja kad sam se isao cjepiti od nas deset u prostoriji troje ih je odustalo...
čim je osnovao stožer i on i njegova vlada postali su odgovorni za sve što se epidemije tiče.

druga je stvar što anemično đubre misli kako je on izuzet od odgovornosti.

važno je pri tome napomenuti kako je on osobno pridonio kompromitiranju stožera kroz politizaciju i zloporabu stožera za izbore. time je izazvao nepovjerenje građana, a i sama komunikacija stožera je na dnevnoj razini bila kontradiktorna tako da su građani većinom odjebali muljaže stožeraša.

da je struka vodila stožer, a ne anemično đubre, onda bi se stvari drukčije odvijale, mjere bi se poduzimale na vrijeme i koliko toliko bi se moglo kontrolirati pandemiju.
anemično je đubre zbog kolone sjećanja jesenas odgađalo oštrije mjere tako da je s mjerama krenuo kad je pandemija potpuno izmaknula kontroli.

cijepljenje je katastrofalno organizirano, da ne pričam sad o prekorednim i obiteljskim, stranačkim i inim cijepljenjima koji su još više raspizdili ljude.
cijepljenje je organizirao stožer.
stožer je tijelo koje je oformila vlada.
capo di tutti capi i za stožer je anemično đubre.

game over.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 34 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by sitting_bull Thu 29 Apr - 14:33

Eroo wrote:
sitting_bull wrote:
vučino, ako nije htio služiti narodu mogao je odstupiti i prepustiti mjesto nekom drugom, ali malo morgon!
Ahahahaha...kome drugom? Vama i Mesiću? Ma'ta'man'tese...mučke đubradi. :):
odjebi udba efendijo.

puši kurac janezu i ne petljaj se u tuđe dvorište.

kmet si bio, kmet si ostao.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 34 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Thu 29 Apr - 15:00

sitting_bull wrote:
Eroo wrote:
sitting_bull wrote:
vučino, ako nije htio služiti narodu mogao je odstupiti i prepustiti mjesto nekom drugom, ali malo morgon!
Ahahahaha...kome drugom? Vama i Mesiću? Ma'ta'man'tese...mučke đubradi. :)
odjebi udba efendijo.

puši kurac janezu i ne petljaj se u tuđe dvorište.

kmet si bio, kmet si ostao.
DoOOoobro, aj sad po sendvič, botu... :D
Eroo
Eroo

Posts : 74792
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 34 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by mutava baštarda Thu 29 Apr - 15:31

Gnječ wrote:
mutava baštarda wrote:ako pretpostavimo da se radi o redarstveno zdravstvenim manevrima koji moraju trajati još neko vrijeme i da je Kenwood Kenon dobar Briselski ćato, onda je sasvim razumljivo da nema cijepiva. Da je Engleska u EU ne bi ni tamo bilo.
Na stranu moj stav prema eksperimentalnom cijepivu, ne može me nitko uvjeriti da u pola godine na planeti nisu uspjeli naštancati potrebne doze za covid vjernike.
To je smiješno.

pa ja sam te uvjerio i dao sam ti dokaz crno na bijelo. sveukupno do 1.03.2021. proizvedeno je 413 milijuna doza.

farmaceutska industrija kada bi bila pogibelj za ljudski rod toliku količinu bi naštancala za tjedan, možda i kraće.
ovako, navali narode, još malo pa nestalo :popcorn

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 34 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Thu 29 Apr - 16:11

mutava baštarda wrote:
Gnječ wrote:
mutava baštarda wrote:ako pretpostavimo da se radi o redarstveno zdravstvenim manevrima koji moraju trajati još neko vrijeme i da je Kenwood Kenon dobar Briselski ćato, onda je sasvim razumljivo da nema cijepiva. Da je Engleska u EU ne bi ni tamo bilo.
Na stranu moj stav prema eksperimentalnom cijepivu, ne može me nitko uvjeriti da u pola godine na planeti nisu uspjeli naštancati potrebne doze za covid vjernike.
To je smiješno.

pa ja sam te uvjerio i dao sam ti dokaz crno na bijelo. sveukupno do 1.03.2021. proizvedeno je 413 milijuna doza.

farmaceutska industrija kada bi bila pogibelj za ljudski rod toliku količinu bi naštancala za tjedan, možda i kraće.
ovako, navali narode, još malo pa nestalo :popcorn
Mogao si i ti to u Sinju naštancat, narod bi ti za života spomenik postavio... :] :D
Eroo
Eroo

Posts : 74792
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 34 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by mutava baštarda Thu 29 Apr - 17:46

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Gnječ wrote:
mutava baštarda wrote:ako pretpostavimo da se radi o redarstveno zdravstvenim manevrima koji moraju trajati još neko vrijeme i da je Kenwood Kenon dobar Briselski ćato, onda je sasvim razumljivo da nema cijepiva. Da je Engleska u EU ne bi ni tamo bilo.
Na stranu moj stav prema eksperimentalnom cijepivu, ne može me nitko uvjeriti da u pola godine na planeti nisu uspjeli naštancati potrebne doze za covid vjernike.
To je smiješno.

pa ja sam te uvjerio i dao sam ti dokaz crno na bijelo. sveukupno do 1.03.2021. proizvedeno je 413 milijuna doza.

farmaceutska industrija kada bi bila pogibelj za ljudski rod toliku količinu bi naštancala za tjedan, možda i kraće.
ovako, navali narode, još malo pa nestalo :popcorn
Mogao si i ti to u Sinju naštancat, narod bi ti za života spomenik postavio... :] :D

Sinj je dugo imao HDZ na vlasti tako da smo se vratili 100 godina unazad.


_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 34 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by mutava baštarda Thu 29 Apr - 18:18

play of the day

Da remiziram...vol II.  - Page 34 178966745_10159106037124556_3232611598574108378_n-1-750x658

Da remiziram...vol II.  - Page 34 Ramadan

imunitet krda :chiefi

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 34 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Fri 30 Apr - 10:05

Da remiziram...vol II.  - Page 34 1

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74792
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 34 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo Fri 30 Apr - 10:12

30.4.2021.:

14 dnevna incidenca: 704.4/100k 
7  dnevna  incidenca: 328.9/100k   ...pad -12.4%

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74792
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 34 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by mutava baštarda Fri 30 Apr - 11:17

Da remiziram...vol II.  - Page 34 Img_2223

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  - Page 34 Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 34 of 50 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum