ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostaria Siciliana

Page 12 of 50 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 31 ... 50  Next

Go down

Ostaria Siciliana  - Page 12 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 30/4/2021, 13:49

Venus wrote:
Gnječ wrote:
Venus wrote:

Sretan je čovjek kojeg vole žene, zapamti to  bom

ima i nekih koje mi iz nekih samo njima znanih razloga zagorčavaju život na neobično podmukle i podle načine. danas sam skoro eksplodirao ali nisam krenuo u napad možda mi je iz podsvjesti izletilo ono tvoje achtung! achtung! škorpije na putu!

tako da sam rekao samom sebi: son, keep calm and carry on.

Nešto hoće od tebe. Jer kad te žena ignorira i kad je potpuno ravnodušna prema tebi, to ti je tek ajme...

Ponosna sam na tebe da nisi eksplodirao, suzdržati se u pravom trenutku je pravo tantrički. :D
Ti si bar znao često napisat, ako me sjećanje dobro služi, da kad se uhvatiš u klinč sa budalom da te ona povuče na svoj level..
Zato sačuvaj eksplozije za neke druge (radosne) trenutke, sa upaljenim svjećicama, u romantičnom okruženju..  :P

ima žena (kao i muških) koje su po defaultu zle, zlobne ne treba im nikakav povod to im je modus operandi. samo što muškog mogu premlatiti željeznom šipkom a ženu baš i ne jer je to društveno neprihvatljivo ponašanje pa takve žene iskorištavaju taj povlašteni položaj koje im je društvo dalo.

žene su suptilnije u uništavanju onoga koga smatraju da im je prepreka do nekog cilja ili jednostavno ima nešto što one nemaju. uglavnom jedno od glavnih oružja im je gaslighting odnosno sluđivanje onog koji im iz nekog razloga smeta.

Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 12 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 30/4/2021, 13:57

Venus wrote:
Gnječ wrote:hahah...nakapao sam si maslinovog ulja u uši i to punu ćikaru. nisam znao da mi toliko ulja stane u uši. gdje je svo to ulje otišlo nemam pojma. jebote trošim ulja više nego auto.

O bokte, da punu čikaru ulja... Bole te uši?

ma kurac me boli. zvao sam ambulantu da bi trebao doć na pregled jer nisam bio godinu dana od kad je pandemija počela. i ova me pita da šta mi je. i to pitanje me toliko zbunilo da nisam znao reć šta mi je, nisam se nikako mogao sjetiti šta mi je. i onda sam se na brzinu sjetio da trebam oprat uši. i onda mi kaže da najprije moram kapat nekoliko dana ulje u uši. to me dodatno zbunilo jer mi je to rekla prekjučer a danas idem u ambulantu. tako da sam ubrzao proces. mislim, kako mogu natankat ulje u oba uha istovremeno? nikako. kako god se okrenem jedno uho mi iscuri pa sam glavu malo nagnuo lijevo pa desno pa opet ponovio x puta i tako kap po kap ode ćikara.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 12 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 30/4/2021, 19:14

Gnječ wrote:

ima žena (kao i muških) koje su po defaultu zle, zlobne ne treba im nikakav povod to im je modus operandi. samo što muškog mogu premlatiti željeznom šipkom a ženu baš i ne jer je to društveno neprihvatljivo ponašanje pa takve žene iskorištavaju taj povlašteni položaj koje im je društvo dalo.

žene su suptilnije u uništavanju onoga koga smatraju da im je prepreka do nekog cilja ili jednostavno ima nešto što one nemaju. uglavnom jedno od glavnih oružja im je gaslighting odnosno sluđivanje onog koji im iz nekog razloga smeta.

Htjedoh dati neko nježnije viđenje tog "zla", tj. ublažit malo (jadni i to.. :P )..i u trenu se sjetih knjige "Ljudi laži" Scott Pecka. 
To je ono rijetka knjiga koja zaslužuje mjesto na polici vlastite biblioteke o tome koliko su ljudi u stanju sebe i druge lagati i neprimjetno postati zlo u najgorem obliku.

Tako da ti neću proturječit. Složit ću se.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 12 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 30/4/2021, 19:15

Gnječ wrote:
Venus wrote:
Gnječ wrote:hahah...nakapao sam si maslinovog ulja u uši i to punu ćikaru. nisam znao da mi toliko ulja stane u uši. gdje je svo to ulje otišlo nemam pojma. jebote trošim ulja više nego auto.

O bokte, da punu čikaru ulja... Bole te uši?

ma kurac me boli. zvao sam ambulantu da bi trebao doć na pregled jer nisam bio godinu dana od kad je pandemija počela. i ova me pita da šta mi je. i to pitanje me toliko zbunilo da nisam znao reć šta mi je, nisam se nikako mogao sjetiti šta mi je. i onda sam se na brzinu sjetio da trebam oprat uši. i onda mi kaže da najprije moram kapat nekoliko dana ulje u uši. to me dodatno zbunilo jer mi je to  rekla prekjučer a danas idem u ambulantu. tako da sam ubrzao proces. mislim, kako mogu natankat ulje u oba uha istovremeno? nikako. kako god se okrenem jedno uho mi iscuri pa sam glavu malo nagnuo lijevo pa desno pa opet ponovio x puta i tako kap po kap ode ćikara.

Šteta šta nisi to fino istarsko uje pojeo sa rikulom..  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 12 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 1/5/2021, 00:08

danas ću stavit crveni garofol ako ga uspijem nać ako ne bit će dobar i crveni poljski mak i idem u ostariju popit prvomajsko radničko pivo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 12 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 1/5/2021, 00:11

Ostaria Siciliana  - Page 12 Buom_primo_maggio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 12 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 1/5/2021, 08:21

Eto jedna dobra stvar ove godine, neće biti smrada jeftinih masnih kobaya i gra'a po Maksimiru sa naslikavanjem političara. 

Ipak, vjerujem da će se potonji snaći i ipak naslikavat'.

Ostaria Siciliana  - Page 12 Festa-dei-lavoratori
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 12 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 1/5/2021, 10:44

Pozdrav skvadro birtijska. :*
Lijepo je opet vidjeti nick Violator <3

Druze Staljin, nista od prvomajskog graha ove godine? 
Mozemo samo online prditi.  Ostaria Siciliana  - Page 12 1f60f

Tipkam s moba i mislim da ce ovo biti dovoljno za ovo javljanje. 

Prema tome - >Za grah spremni!
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 12 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 1/5/2021, 13:07

Ra wrote:Pozdrav skvadro birtijska. :*
Lijepo je opet vidjeti nick Violator <3

Druze Staljin, nista od prvomajskog graha ove godine? 
Mozemo samo online prditi.  Ostaria Siciliana  - Page 12 1f60f

Tipkam s moba i mislim da ce ovo biti dovoljno za ovo javljanje. 

Prema tome - >Za grah spremni!

malo ima radnika u rimskom, talijanskom gradu ostadoše kancelarijski štakori i kancelarijske kurabe, uhljebi koji parazitiraju i hrpa osvajačkih nepovezanih plemena iz mordora slavonije i bosanskog vilajeta. kulturna i civilizacijska katastrofa i šaka u oko svakom normalnom turisti koji se nemože načuditi kako u gradu punom rimskih građevina žive divlje horde iz mordora koje ama nikakve veze sa ovim urbanim gradom nemaju.

povijest se ponavlja. tako je izgledao grad Pola nakon pada rimskog carstva. ološ, kurabe, zločinci, tati i hrpa mentalno poremećenih misionara katolika koji su nam došli prodavat civilizaciju. sva sreća njih su rastjerali komarci i malarija jer ta hrpa ljudskog smeća nije znala čemu služe kanali za odvodnju i razne kloake pa su napravili močvaru. stvar su u svoje ruke preuzeli komarci koji su  satrali tu bagru.

treba opet jedno dubinsko čišćenje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 12 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 1/5/2021, 13:27

Ostaria Siciliana  - Page 12 Screen13

evo. neradnici, niškoristi, mlatimudani slave dan rada.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 12 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 1/5/2021, 18:38

Gnječ wrote:
Ra wrote:Pozdrav skvadro birtijska. :*
Lijepo je opet vidjeti nick Violator <3

Druze Staljin, nista od prvomajskog graha ove godine? 
Mozemo samo online prditi.  Ostaria Siciliana  - Page 12 1f60f

Tipkam s moba i mislim da ce ovo biti dovoljno za ovo javljanje. 

Prema tome - >Za grah spremni!

malo ima radnika u rimskom, talijanskom gradu ostadoše kancelarijski štakori i kancelarijske kurabe, uhljebi koji parazitiraju i hrpa osvajačkih nepovezanih plemena iz mordora slavonije i bosanskog vilajeta. kulturna i civilizacijska katastrofa i šaka u oko svakom normalnom turisti koji se nemože načuditi kako u gradu punom rimskih građevina žive divlje horde iz mordora koje ama nikakve veze sa ovim urbanim gradom nemaju.

povijest se ponavlja. tako je izgledao grad Pola nakon pada rimskog carstva. ološ, kurabe, zločinci, tati i hrpa mentalno poremećenih misionara katolika koji su nam došli prodavat civilizaciju. sva sreća njih su rastjerali komarci i malarija jer ta hrpa ljudskog smeća nije znala čemu služe kanali za odvodnju i razne kloake pa su napravili močvaru. stvar su u svoje ruke preuzeli komarci koji su  satrali tu bagru.

treba opet jedno dubinsko čišćenje.

Kad bolje promislim, triba mi se za svoj život jako dobro pobrinit. 

Jer banda se ionako pobrine za sebe, a i nisu mi uzor. Ča ću na njih oči trošit.


U Zagrebu počela padat kišica, sparina neka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 12 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 1/5/2021, 18:39

Ra wrote:Pozdrav skvadro birtijska. :*
Lijepo je opet vidjeti nick Violator <3

Druze Staljin, nista od prvomajskog graha ove godine? 
Mozemo samo online prditi.  Ostaria Siciliana  - Page 12 1f60f

Tipkam s moba i mislim da ce ovo biti dovoljno za ovo javljanje. 

Prema tome - >Za grah spremni!


Ako si jela gra' otvorit ću vrata oštarije.

Pa di si ti dosad... :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 12 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 1/5/2021, 19:44

Venus wrote:
violator wrote:

Kako ja volim ovo dvoje! :)

Nona i unuk, ludi k'o puske!

Morala sam potražit drugi video da vidim unuka... :^0

Lijep čovjek.

Baka je preslatka, preslatka...


Joj, pogledaj i ostale videozapise, presmijesni su. :) A neki su i vrlo emotivni.. Stvarno mi se svidja taj njihov kanal. Unuk je obasipa svime sto pozeli, nonica je vrlo sik i nevjerojatno dobro slaze odjevne kombinacije, sama se sminka i NE DIJELI nakit s kcerkom kod koje zivi. Ne, ne, to je blasfemija! :D U jednom je videu unuk zadirkuje da zasto mami ne moze posudit' Channel ogrlicu..  Oh, kakav je pogled dobio natrag! :D Zapravo je njen zivot bio zivot pravefajterice koja se sama skrbila za djecu i radila je i nekoliko poslova da bi ih prehranila, nakon sto je ostavila supruga koji ju je varao..  ...

Ovako se obracunala s njime i njegovom ljubavnicom. :D Legendica!

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 12 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 1/5/2021, 20:02

Ra wrote:Pozdrav skvadro birtijska. :*
Lijepo je opet vidjeti nick Violator <3

Druze Staljin, nista od prvomajskog graha ove godine? 
Mozemo samo online prditi.  Ostaria Siciliana  - Page 12 1f60f

Tipkam s moba i mislim da ce ovo biti dovoljno za ovo javljanje. 

Prema tome - >Za grah spremni!


Drugarice Ra :x , ubrala sam najcrvenije karanfile i isplela vam svima vjencice za glavu! Nema fazola, ali je raspolozenje na nivou! Svi se beskrajno radujemo ovom prazniku i nasoj svijetloj radnickoj buducnosti! Poput ove djevojcice koju su uslikali 1968. tijekom prvomajske parade, negdje u Sovjetskom Savezu...

Ostaria Siciliana  - Page 12 Fb_img27
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 12 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 1/5/2021, 20:06

Gnječ wrote:
Ra wrote:Pozdrav skvadro birtijska. :*
Lijepo je opet vidjeti nick Violator <3

Druze Staljin, nista od prvomajskog graha ove godine? 
Mozemo samo online prditi.  Ostaria Siciliana  - Page 12 1f60f

Tipkam s moba i mislim da ce ovo biti dovoljno za ovo javljanje. 

Prema tome - >Za grah spremni!

malo ima radnika u rimskom, talijanskom gradu ostadoše kancelarijski štakori i kancelarijske kurabe, uhljebi koji parazitiraju i hrpa osvajačkih nepovezanih plemena iz mordora slavonije i bosanskog vilajeta. kulturna i civilizacijska katastrofa i šaka u oko svakom normalnom turisti koji se nemože načuditi kako u gradu punom rimskih građevina žive divlje horde iz mordora koje ama nikakve veze sa ovim urbanim gradom nemaju.

povijest se ponavlja. tako je izgledao grad Pola nakon pada rimskog carstva. ološ, kurabe, zločinci, tati i hrpa mentalno poremećenih misionara katolika koji su nam došli prodavat civilizaciju. sva sreća njih su rastjerali komarci i malarija jer ta hrpa ljudskog smeća nije znala čemu služe kanali za odvodnju i razne kloake pa su napravili močvaru. stvar su u svoje ruke preuzeli komarci koji su  satrali tu bagru.

treba opet jedno dubinsko čišćenje.


Gnjec, ti si meni slika i prilika one djevojcice s parade. :^0 Molim te, stavi je za avatar!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 12 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 1/5/2021, 21:33

violator wrote:
Ra wrote:Pozdrav skvadro birtijska. :*
Lijepo je opet vidjeti nick Violator <3

Druze Staljin, nista od prvomajskog graha ove godine? 
Mozemo samo online prditi.  Ostaria Siciliana  - Page 12 1f60f

Tipkam s moba i mislim da ce ovo biti dovoljno za ovo javljanje. 

Prema tome - >Za grah spremni!


Drugarice Ra  :x , ubrala sam najcrvenije karanfile i isplela vam svima vjencice za glavu! Nema fazola, ali je raspolozenje na nivou! Svi se beskrajno radujemo ovom prazniku i nasoj svijetloj radnickoj buducnosti! Poput ove djevojcice koju su uslikali 1968. tijekom prvomajske parade, negdje u Sovjetskom Savezu...

Ostaria Siciliana  - Page 12 Fb_img27

a vidi devočka! netko ju je jako naljutio. nadam se da je taj tko ju je naljutio završio u gulagu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 12 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 1/5/2021, 21:42

violator wrote:
Gnječ wrote:
Ra wrote:Pozdrav skvadro birtijska. :*
Lijepo je opet vidjeti nick Violator <3

Druze Staljin, nista od prvomajskog graha ove godine? 
Mozemo samo online prditi.  Ostaria Siciliana  - Page 12 1f60f

Tipkam s moba i mislim da ce ovo biti dovoljno za ovo javljanje. 

Prema tome - >Za grah spremni!

malo ima radnika u rimskom, talijanskom gradu ostadoše kancelarijski štakori i kancelarijske kurabe, uhljebi koji parazitiraju i hrpa osvajačkih nepovezanih plemena iz mordora slavonije i bosanskog vilajeta. kulturna i civilizacijska katastrofa i šaka u oko svakom normalnom turisti koji se nemože načuditi kako u gradu punom rimskih građevina žive divlje horde iz mordora koje ama nikakve veze sa ovim urbanim gradom nemaju.

povijest se ponavlja. tako je izgledao grad Pola nakon pada rimskog carstva. ološ, kurabe, zločinci, tati i hrpa mentalno poremećenih misionara katolika koji su nam došli prodavat civilizaciju. sva sreća njih su rastjerali komarci i malarija jer ta hrpa ljudskog smeća nije znala čemu služe kanali za odvodnju i razne kloake pa su napravili močvaru. stvar su u svoje ruke preuzeli komarci koji su  satrali tu bagru.

treba opet jedno dubinsko čišćenje.


Gnjec, ti si meni slika i prilika one djevojcice s parade. :^0 Molim te, stavi je za avatar!

nisam samo na ovom forumu nego i na ViP-u. već sam si priskrbio sočne i egzotične epitete od strane rvackih debila. da stavim devočku na avatar bi mi srušilo imiđ munjenog istrijana iredentiste. W l' Italia W la Russia! Italiani e Russi una faccia una razza, amici, druz'ya. da.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 12 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 1/5/2021, 21:56

violator wrote:
Venus wrote:
violator wrote:

Kako ja volim ovo dvoje! :)

Nona i unuk, ludi k'o puske!

Morala sam potražit drugi video da vidim unuka... :^0

Lijep čovjek.

Baka je preslatka, preslatka...


Joj, pogledaj i ostale videozapise, presmijesni su. :) A neki su i vrlo emotivni.. Stvarno mi se svidja taj njihov kanal. Unuk je obasipa svime sto pozeli, nonica je vrlo sik i nevjerojatno dobro slaze odjevne kombinacije, sama se sminka i NE DIJELI nakit s kcerkom kod koje zivi. Ne, ne, to je blasfemija! :D U jednom je videu unuk zadirkuje da zasto mami ne moze posudit' Channel ogrlicu..  Oh, kakav je pogled dobio natrag! :D Zapravo je njen zivot bio zivot pravefajterice koja se sama skrbila za djecu i radila je i nekoliko poslova da bi ih prehranila, nakon sto je ostavila supruga koji ju je varao..  ...

Ovako se obracunala s njime i njegovom ljubavnicom. :D Legendica!


Već sam se sad zaljubila u nju. Muža i ljubavnicu je roastala i poslala ih u p.m. otišla s 5 djece, radila 3 posla da preživi s njima. 
Kraljica. Vidi ti te oči i gard i smisao za humor.  Nek uživa sad, zaslužila je. :love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 12 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 1/5/2021, 22:02

violator wrote:

Gnjec, ti si meni slika i prilika one djevojcice s parade. :^0 Molim te, stavi je za avatar!


:D :D :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 12 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 1/5/2021, 22:03



drug comrad kinez se danas potrudio sastaviti kolaž pjesama ima i jugoslavenska

ali ovo je iznenađenje!!! nisam imao pojma da u Kini postoji cijela subkultura SFRJ fanova

uživajte u pjesmama:

https://www.bilibili.com/video/BV1xb411N7g4
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 12 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 1/5/2021, 22:27

kinezi jugonostalgičari  :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 12 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 50 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum