ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović o HRT-u : To je Yutel

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Milanović o HRT-u : To je Yutel - Page 7 Empty Re: Milanović o HRT-u : To je Yutel

Post by Guest Mon 29 Mar - 11:11

kic wrote:
Speare Shaker wrote:
kic wrote:
https://www.index.hr/vijesti/clanak/milanovic-glumi-frajera-sad-kad-nema-ovlasti-sjetimo-se-sto-je-radio-kao-premijer/2264380.aspx

Milanović je predsjednik kakvog je HDZ mogao samo poželjeti

Milanović je zapravo Pernar koji je otišao korak ili dva dalje.

ma i ovaj Vojvkovic, jedan tjedan fali Milanovica i smije se skupa s njim, drugi tjedan ga kudi, takvi su i glasali za njega--

Kod nas su od političara gori jedino novinari.

Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović o HRT-u : To je Yutel - Page 7 Empty Re: Milanović o HRT-u : To je Yutel

Post by vuksadinare Mon 29 Mar - 11:19

....interesantni su mi ljevicari na forumima i mtezama..kad zoki puca po hos-u..desnici..onda je zoki super,bravo..kad zoki brani hrvate u bh-a,kad lupa po leftardskim udrugama i babama,napada deju jovica,pupovca,puhovskog onda je zoki fuj,gori od desnicara...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99113
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović o HRT-u : To je Yutel - Page 7 Empty Re: Milanović o HRT-u : To je Yutel

Post by Sora Mon 29 Mar - 11:20

Eroo wrote:Milanović nije baš sav svoj. Nešto nije u redu s njim.
Svijet se vam smije.
dobro znači ima razlike kad lupa jedan predsjednik Amerike i jedan male Hrvatske
naime nisam ni ja za te sirove spike ali ima dva razloga zašto ih mogu progutati
1. definitivno je u pravo u vezi nekih BRLOGA I DRLOGA U RH. DOSTA brate, odosmo svi u 3 pi
zahvaljujući lopovima u pravosuđu, političkim uhljebima i kriminalcima te medijima gdje je HTV definitvno YUTEL; dobro da ne otvore večernji dnevnik s pozdravom DOBRO VEČE PLENKI I PLENKIĆI
2. a taj razlog mi je manje drag, ali nažalost takva politička kultura je odraz cijele nacionalne kulture , riječnika, shvaćanja itd.
eto vidiš da ga desnica pozdravlja iz srca , ova forumska
nego , vi ERE nešto šutite
ha ha
dobar je strah, jebote :clown
kad vas Mile opali neće više ni papa pomoći
tak i tak vam ne pomaže

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Milanović o HRT-u : To je Yutel - Page 7 Empty Re: Milanović o HRT-u : To je Yutel

Post by Sora Mon 29 Mar - 11:21

vuksadinare wrote:....interesantni su mi ljevicari na forumima i mtezama..kad zoki puca po hos-u..desnici..onda je zoki super,bravo..kad zoki brani hrvate u bh-a,kad lupa po leftardskim udrugama i babama,napada deju jovica,pupovca,puhovskog onda je zoki fuj,gori od desnicara...
ja nešto prespavala? ha :dramaq

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Milanović o HRT-u : To je Yutel - Page 7 Empty Re: Milanović o HRT-u : To je Yutel

Post by kic Mon 29 Mar - 11:23


https://www.index.hr/vijesti/clanak/cicak-o-milanovicu-nalazimo-se-u-situaciji-o-kojoj-je-lenjin-pricao/2264647.aspx
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Milanović o HRT-u : To je Yutel - Page 7 Empty Re: Milanović o HRT-u : To je Yutel

Post by vuksadinare Mon 29 Mar - 11:25

Zoki kaze ima agenture u hrvatskoj..ma mojme..dobro jutro...dobar dan..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99113
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović o HRT-u : To je Yutel - Page 7 Empty Re: Milanović o HRT-u : To je Yutel

Post by sitting_bull Mon 29 Mar - 12:12

"Istaknuo je kako se Zorana Milanovića ne može zaustaviti jer shvaća činjenicu da njemu preostaje jedino javni prostor.

"On nema drugih mehanizama da se obraća vlasti", dodao je Čičak.


naravno da nema kad anemično đubre kontrolira većinu medija pa ti mediji oblikuju vijesti onako kako to odgovara režimu.


vidi čičak kako je riječ o istoj priči kao kad su sudili njemu i proljećarima '71. jer su se usudili propitivati i kritizirati jugoslavensku vlast, a čak su i neki likovi u priči isti (puhovski), i kad su tražili više slobode za hrvatsku.


koja je razlika između ondašnje i današnje tiranije režima?
bila bi jedna - u ex-yu bi već svi bili cijepljeni kontra covida-19, anemičar i njegovi puzavci ni to nisu sposobni napraviti.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Milanović o HRT-u : To je Yutel - Page 7 Empty Re: Milanović o HRT-u : To je Yutel

Post by Eroo Mon 29 Mar - 13:26

sitting_bull wrote:


koja je razlika između
Ja sam stalno govorio da SDP rasšpada na 2 dijela, ali mi sad izgleda da će biti više dijelova. Možete vi to. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74786
2016-07-22


Back to top Go down

Milanović o HRT-u : To je Yutel - Page 7 Empty Re: Milanović o HRT-u : To je Yutel

Post by sitting_bull Mon 29 Mar - 14:33

Eroo wrote:
sitting_bull wrote:


koja je razlika između
Ja sam stalno govorio da SDP rasšpada na 2 dijela, ali mi sad izgleda da će biti više dijelova. Možete vi to. :):
gle govno udbaško manipulatorsko kako kopira pupovca!

nije čudo što ste koalicijski partneri, ali odreći ćete se vi pupija prije nego li pijetao tri puta kukurikne. pitaj stiera i miru kovača.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Milanović o HRT-u : To je Yutel - Page 7 Empty Re: Milanović o HRT-u : To je Yutel

Post by veber Mon 29 Mar - 14:37

sitting_bull wrote:
Eroo wrote:
sitting_bull wrote:


koja je razlika između
Ja sam stalno govorio da SDP rasšpada na 2 dijela, ali mi sad izgleda da će biti više dijelova. Možete vi to. :)
gle govno udbaško manipulatorsko kako kopira pupovca!

nije čudo što ste koalicijski partneri, ali odreći ćete se vi pupija prije nego li pijetao tri puta kukurikne. pitaj stiera i miru kovača.
na starom forumu je alexandar22 pitao efendiju, da zakaj nije išao u bosnu ratovati, efendija je onda bio ratnički raspoložen.

onda je mrljao da ima djecu, sluša radio navija za kradezej.

ono kaj mu je alex rekao je u biti istina. lik je čekao da vidi tko će pobijediti.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Milanović o HRT-u : To je Yutel - Page 7 Empty Re: Milanović o HRT-u : To je Yutel

Post by sitting_bull Mon 29 Mar - 14:41

veber wrote:
sitting_bull wrote:
Eroo wrote:
sitting_bull wrote:


koja je razlika između
Ja sam stalno govorio da SDP rasšpada na 2 dijela, ali mi sad izgleda da će biti više dijelova. Možete vi to. :):
gle govno udbaško manipulatorsko kako kopira pupovca!

nije čudo što ste koalicijski partneri, ali odreći ćete se vi pupija prije nego li pijetao tri puta kukurikne. pitaj stiera i miru kovača.
na starom forumu je alexandar22 pitao efendiju, da zakaj nije išao u bosnu ratovati, efendija je onda bio ratnički raspoložen.

onda je mrljao da ima djecu, sluša radio navija za kradezej.

ono kaj mu je alex rekao je u biti istina. lik je čekao da vidi tko će pobijediti.
da je pobijedio izetbegović zvao bi se suljo, a da je pobijedio slobo zvao bi se bre-ero.

lik za sve režime.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Milanović o HRT-u : To je Yutel - Page 7 Empty Re: Milanović o HRT-u : To je Yutel

Post by veber Mon 29 Mar - 14:45

efendija safet je čovjek svih režima.

pitao sam ga par pitanja vezano uz vjeru, nije se proslavio.


ali dobro, efendija ko efendija.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Milanović o HRT-u : To je Yutel - Page 7 Empty Re: Milanović o HRT-u : To je Yutel

Post by Eroo Mon 29 Mar - 16:47

sitting_bull wrote:
veber wrote:
sitting_bull wrote:
Eroo wrote:
sitting_bull wrote:


koja je razlika između
Ja sam stalno govorio da SDP rasšpada na 2 dijela, ali mi sad izgleda da će biti više dijelova. Možete vi to. :)
gle govno udbaško manipulatorsko kako kopira pupovca!

nije čudo što ste koalicijski partneri, ali odreći ćete se vi pupija prije nego li pijetao tri puta kukurikne. pitaj stiera i miru kovača.
na starom forumu je alexandar22 pitao efendiju, da zakaj nije išao u bosnu ratovati, efendija je onda bio ratnički raspoložen.

onda je mrljao da ima djecu, sluša radio navija za kradezej.

ono kaj mu je alex rekao je u biti istina. lik je čekao da vidi tko će pobijediti.
da je pobijedio izetbegović zvao bi se suljo, a da je pobijedio slobo zvao bi se bre-ero.

lik za sve režime.
Svinje se zadovoljno valjaju u blatu.Samo nek se valjaju, Božić će brže doć nego što misle. Čuli mene, misle.  :D
Eroo
Eroo

Posts : 74786
2016-07-22


Back to top Go down

Milanović o HRT-u : To je Yutel - Page 7 Empty Re: Milanović o HRT-u : To je Yutel

Post by veber Mon 29 Mar - 17:31

efendija, kod nas jse jede prasetina za uskrs.
kako se mezi uvas?

mujage nemaju uskrs, sori.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Milanović o HRT-u : To je Yutel - Page 7 Empty Re: Milanović o HRT-u : To je Yutel

Post by Guest Mon 29 Mar - 23:32

vuksadinare wrote:
Sovak wrote:
Noor wrote:Milorade, lopino!

https://www.index.hr/vijesti/clanak/milanovic-objavio-dopisivanje-s-pupovcem-pokazao-dio-koji-se-ranije-nije-vidio/2264521.aspx



Ohohoooo ... znači malo smo lagali o datumu poruke?

Kako to može biti protuustavni utjecaj na zastupnike ili kaj već ako je poruka poslana poslije glasovanja i tak to?



Jebate ... od toliko piva i kokica bum se udebljal.
Meni je sve to najmanje smijesno...dokaz da je hrvatska premrezena agenturskom mrezom narocito komsijskom..preuzimanje sve vise hr medija od strane komsija vise je alarm za tesku uzbunu nego za kokicarenje..prije za batinu u ruke uzwt

Kaj god! Ti si zemi kolac i mlati.

Ja bum pivo. I kokice.

Dost sam svoja leđa izlagal.

Sad to naplaćujem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović o HRT-u : To je Yutel - Page 7 Empty Re: Milanović o HRT-u : To je Yutel

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum