ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku - Page 8 Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by Eroo Thu 10 Jun - 19:48

Sovak wrote:
Eroo wrote:
Sovak wrote:
Eroo wrote:
Sovak wrote:
Eroo wrote:
Sovak wrote:
Eroo wrote:Sad bi bilo dobro pronaći stare članke i objaviti što je tko izjavio o Mamiću od poznatih i pravovjernih.
I o pok. Bandiću, ali o tome ćemo u nešto kasnijem terminu.

A možemo i kad Mamić žali za Jugoslavijom, njemu najljepšom zemljom na svijetu.

Tko se Mamića u hvastanju laća, sjuri mu se kurac u guzicu.

Nije rima, ali štima.
Nisi razumio poantu, ali nema veze...Prerano ti je izaći iz kože, ali budeš kad-tad.

Je, teško je to shvatiti ... to s Jugoslavijom.

:cleanteeth

Gle, dosta sudaca jesu lupeži. I da su mnogi likovi ala Mesić  zaslužili štrik i hoklicu - jesu.

Ali da je Mićma nevin ... mojne.

Inače Mamiću paše kaj je moguće kvarnije sudstvo jer da nije kak bi ga mitil?

I ovo kaj Mamić dela ide za tim da se zbog "kompromitiranosti sudca" sruši njegova presuda.

A i mrzi ga kad nekoga miti, a ovaj se poslije pravi bedast.
Mito je hrvatski sport, u to ne sumnjam...Ali, da te sudi podmićeni, ovo još nisam vidio.
Jedna stvar mi je zapela za oko, a javnost i novinari su odregairali potpuno drugačije.
Lovrena i Modrića se ne tretira na isti način kao Mamića. Zašto?
Rulja je rulja, jebiga, i ja nikad nisam na njihovoj strani. Iskustvo, jelda.

Rulja nikoga u Hrvatskoj nije osudila.

Ali da je sudstvo rak rana u Hrvatskoj ... pa jest.

To ne znači da su svi sudci kvarni.

Ali to kaj jedna manjina sudaca zasere tisuće pravednika ne mre ispraviti.

Nismo mi država slučaj kaj se toga tiče.

Ima toga u Europi ohoho ... naročito u bivšim komunjarskim državama.

Nije lustracija svugdje polučila 100% rezultat ... nije zapravo nigdje.

Ono kaj meni nije jasno je zakaj braniš tog suncokreta?

Zato kaj je izgradil kapelicu u Mamićima?

Zato kaj mu je Juga bila najljepša zemlja na svijetu?

I najgori šupak kad vam na bregu natakne križ ili kapelicu vi ga slavite kak pokajnika oprošćenika.

To kaj prokazuje pokvarene sudce ne znači da on nije nezakonito izvlačil lovu i izbjegaval plaćanje poreza državi.

Upravo suprotno ... daval im je mito da ga oslobodiju.

Kvarni su sudci, ali kvaran je i on.

Kaj se mene tiče skup ih metnuti u jednu gajbu i nek dijele ''kiblu'' mater im jebem.

Hercegovačku mafiju ste ostranili odmah nakon rata, a onda instalirali 2+. Prestani s time.
Naravno da HR nije jedini primjer u EU, ima ih još čak i gorih. To vam ne može biti za utjehu.
Mamiću bi trebali  po institutui zaštitutu zaštićenog svjedoka dodijeliti status pokajnika.
To za početak...možda se pojavi još neki novi "Mamić". Inače ništa od svega.

PS: Primjer!
Generalu Rojsu ste srušili bespravno sagrađenu kuću. Super.
A što se bilo sa ostalih 500,000? Koliko ste ih srušili?
Ostavite se emocija i  u glavu nafilanih dezinformacija, uključite logiku.

Koju logiku? Tvoju?


Da smrad prestaje biti smradom zato kaj druka druge smradove kaj ih je podmitil?

E ... daj me naj me.

Dijeliti kiblu.


Institut svjedoka pokajnika je u svijetu poznat pravni šta već.
Ne izmišljajte toplu vodu i ne djelite pravdu, ako niste pravnici.
Ne zaboravi, na završetku ww2 je rulja mnogo nevinih ljudi (bez dokaza) i suda, obezglavila.

Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku - Page 8 Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by marcellus Thu 10 Jun - 19:50

Sovak wrote:
marcellus wrote:
Sovak wrote:
Kvarni su sudci, ali kvaran je i on.


on nije moralna vertikala zadužena da dijeli pravdu nego nogometni menadžer... za ljude poput njega je normalno da daju mito sucima, naročito nogometnim, ide s teritorijem... za suce nije normalno da ga primaju


Nije moralna vertikala, ali si je uzel pravo sada biti moralna vertikala.

Barem ga sad tu tak neki doživljavaju.

Nije normalno podmićivati niti nogometne niti ine sudce.

To je kazneno djelo.

niko nije rekal da je on moralna vertikala - ni on sam. On je rekal da je daval mito, jasno da je to krivično djelo.

On nije moralna vertikala, nego svjedok. Možda čak ni svjedok pokajnik, iako to u ovom slučaju službeno je, ali je svjedok koji je odlučio progovorit o kriminalu. Nije bitan njegov motiv, to sam već pisao u kolumnama davno. Nije bitno, u politici ni u ekonomiji, iz kojih pobuda nešto radiš nego koji je ishod. A ishod je da su tri korumpirana majmuna suca u zatvoru. To je dobro.

_________________
Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku - Page 8 Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by Eroo Thu 10 Jun - 20:01

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
Eroo wrote:
Ne čerečite ljude bez dokaza, to možete. Čak i najbolje...I Rimac je bio lopov, sin ćaće lopova i slično.
Čovječi, svaka osoba je jedinstvena u svemiru, ne uništavajte je zbog nekih osobnih frustracija.
Koliko ste samo uništili ministara, za koje ni danas ne znate zašto ste to činili...
INDEX, i njima slični mediji, vam određuje ko treba ići u zatvor....To morate ustaviti na bilo koji način.
Upitajte se što bi se s vama događalo da padnete u mlin onoj bandi od tužitelja i sudaca.
Unište ti život dok si reko keks...

Što možemo kad smo krvožedni.

A problem nastane tek kada shvatimo da pijuckamo vlastitu krv.
Zapravo, problem nastaje dok to još nismo shvatili.
Odnos Mamić-Krušlin je dobro razvidan već na ovoj temi, onome tko je iole pažljivo čitao komentare.
Dotdatak  je u  dijelu snimka na portalu 24 sata, ili tako nešto. Jedna kratka Mamićeva rečenica.
Meni je totalno jasno zašto je  podmićeni tako olako sudio onome tko ga je podmitio.
No, kladio bih se da je Mamić ovih dana uživao u scenama  koje je gledao na HTV.
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku - Page 8 Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by sitting_bull Thu 10 Jun - 22:32

https://hr.n1info.com/crna-kronika/vrhovni-sud-u-petak-odlucuje-o-zalbama-na-presudu-u-slucaju-fimi-media/

sad je jasno zašto se anemično đubre toliko trudi svima isprati mozak tvrdnjom kako pravosuđe nije hdz-ovo: u petak će se potvrditi, ili najvjerojatnije ukinuti presuda hdz-u kao zločinačkoj organizaciji.

naravno, drug đuro sessa će prije odlaska odraditi i ovo za anemičnog gazdu.

kao nije žurba, ali bolje da to presudi đuro, nego ne daj bože zlata đurđević.

hipnotizirani zec pokušava hipnotizirati cijelu naciju kako bi  povjerovala da je on vjerodostojan. zna se!.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku - Page 8 Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by Eroo Thu 10 Jun - 22:41

sitting_bull wrote:https://hr.n1info.com/crna-kronika/vrhovni-sud-u-petak-odlucuje-o-zalbama-na-presudu-u-slucaju-fimi-media/

sad je jasno zašto se anemično đubre toliko trudi svima isprati mozak tvrdnjom kako pravosuđe nije hdz-ovo: u petak će se potvrditi, ili najvjerojatnije ukinuti presuda hdz-u kao zločinačkoj organizaciji.

naravno, drug đuro sessa će prije odlaska odraditi i ovo za anemičnog gazdu.

kao nije žurba, ali bolje da to presudi đuro, nego ne daj bože zlata đurđević.

hipnotizirani zec pokušava hipnotizirati cijelu naciju kako bi  povjerovala da je on vjerodostojan. zna se!.
Posljednji ples leptira...nakupina se vam raspada po šavovima. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku - Page 8 Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum