ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku - Page 2 Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by vuksadinare 24/3/2021, 10:37

....sa moci ide i pohlepa...sve je u pravosudju povezano..odvjetnici znaju koji je sudac slab na lovu...stelaju se parnice takvima..onda prije sudjenja klijent preko odvjetnika podplati suca...a i odvjetniku zbog toga kapne nesto vise love od zacrtane tarife...sve je to umrezeno..meni je jedan odvjetnik nudio svoje usluge da ce mi nastelat suca koji prima mito ali je i odvjetnik trazio bonus..pa bi me vise oni kostali nego sto bi dobio odstetu ostalo bi mi na kraju za kiflu..pa sam se odlucio na redovnu proceduru..cekao sam sa svojim odvjetnikom dvije godine duze ali sam dobio u cjelosti odstetu i odvjetniku sam platio njegovih 7% od ukupne odstete
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku - Page 2 Empty Re: Maminjo razjebava tzv. pravosuđe ko beba zvečku

Post by vili40 24/3/2021, 10:51

@kic wrote:
ljudima je davno poljuljano povjerenje u pravosuđe, ovo je samo onak, shit show spektakl

loš lošijeg ocrnjiva-
kako je rekao na N1 netko:ova sad situacija sa pravosuđem bi se dala usporediti da vam dijete kaže da u školi ima 5 jedinica,dođeš u školu a ono ih je 8 :D
vili40
vili40

Male
2015-08-02

Back to top Go down

Post by vuksadinare 24/3/2021, 10:58

Znate u cemu je kvaka..u zakonu o neizrucivanju sklopljen izmedju drzava ex ju...a zasto je taj zakon donesen u gotovo svim drzavama..donesen je zbog optuzenih ili osumnjicenih za ratni zlocin a taj zakon na koncu najbolje su iskoristili upravo krimosi
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by veber 24/3/2021, 11:55

@mutava baštarda wrote:
@Eroo wrote:Za početak bi se moglo desiti ponovno suđenje obojici Mamića.
ne moglo, nego moralo bi se.
nemoj eri, cvijet ercegovački.
di buš u oko kameno pikao?

treba nekog zagorca ili međimurca naći pa objesiti.

ali ne diraj kamen sunce ti jebem.

(jebeš državu gdje pravomoćno osuđen lik ležero ode u pobjegličku oazu)

Male
2014-12-30

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top