ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

provest cu se za novu godinu..

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

novu godinu cu provesti

provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Vote_lcap38%provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Vote_rcap 38% 
[ 5 ]
provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Vote_lcap0%provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Vote_lcap0%provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Vote_lcap23%provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Vote_rcap 23% 
[ 3 ]
provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Vote_lcap8%provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Vote_rcap 8% 
[ 1 ]
provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Vote_lcap8%provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Vote_rcap 8% 
[ 1 ]
provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Vote_lcap23%provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Vote_rcap 23% 
[ 3 ]
 
Total Votes : 13
 
 

provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Empty Re: provest cu se za novu godinu..

Post by Guest 16/12/2015, 23:35

maggie13 wrote:
deda na aparatima wrote:
maggie13 wrote:
deda na aparatima wrote:
maggie13 wrote:
deda na aparatima wrote:eto sad nas ima dvoje koji će novu godinu proslaviti na forumu, bit će to najluđa zabava
tko je treći? santa

za sad je dvoje glasalo da će biti tu na forumu, ja i još netko, ne znam tko, a da li će nas biti troje to stoji otvoreno
Pa ja pitam tko je treći cheers

ne znam tko je treći, ne znam ni tko je drugi lol!
znam samo da sam ja bio prvi
nadaš se Basketball
ne, nego znam, ja sam bio 4. koji je glasao na anketi kad ju je kic postavio

Guest
Guest


Back to top Go down

provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Empty Re: provest cu se za novu godinu..

Post by Guest 17/12/2015, 08:15

deda na aparatima wrote:
kic wrote:kad se odlogiras da.
aha, da štima :tu
Jao, nicka, genijalno lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Empty Re: provest cu se za novu godinu..

Post by Guest 17/12/2015, 08:16

Le Roi Soleil wrote:
Eva wrote:
Ne, ni to za mene. Jedne godine, a ima tome valjda 12-13 godina smo bili na polnoćki u Sigetu. Bil je neki svećenik isti Ivo Pattiera a sral je takve nebuloze da je moj muž, tad smo bili još cura i dečko, popizdil i rekel ajmo van nemrem ovo slušat. Drvenil je nekaj o natalitetu, konzumerrizmu, crvenim i ostalim vragovima, masonima, bin ladenu, itd, itd. kao da je bil na buniki cijelo jutro.

Hm, da nije bio debeljko? kako god, mise na Polnoćku su općenito blagi užas jer dođe ekipa koja ide jednom godišnje. To mi nekako zgleda kak anti-misa. Znači muž ti je bil katolik?
Ne, velim ti isti Ivo Patiera, samo više vuče na blond verziju. Ne znam kak se lik zove i jel tam još ili je bil gostujući, ali sam ga zapamtila baš zbog sličnosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Empty Re: provest cu se za novu godinu..

Post by Guest 17/12/2015, 08:17

Regoč wrote:
Eva wrote:
Le Roi Soleil wrote:ima tome valjda 12-13 godina (...) tad smo bili još cura i dečko
Kako će vam ond uskoro osamnaesta godišnjica?
Pa, uskoro za 6,5 godina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Empty Re: provest cu se za novu godinu..

Post by Guest 17/12/2015, 11:06

Eva wrote:
Ne, velim ti isti Ivo Patiera, samo više vuče na blond verziju. Ne znam kak se lik zove i jel tam još ili je bil gostujući, ali sam ga zapamtila baš zbog sličnosti.

Nepažnja, shvatio sam da je imao gordi stil držanja kao Ivo ... ne znam onda, bio sam u Sigetu svega par puta. Svojevremeno je fra Smiljan izvodio javne egzorcizme u crkvi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Empty Re: provest cu se za novu godinu..

Post by darth_vader 17/12/2015, 11:10

Ne pitaj...i Badnjak i staru godinu imam bukirane u rasporedu...tako da...proslava uz dva-tri deci žlahtine i u krpe...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Empty Re: provest cu se za novu godinu..

Post by omni 17/12/2015, 11:18

Sto u osnovi imamo slaviti. Bolja od ove tesko da ce biti.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Empty Re: provest cu se za novu godinu..

Post by Trinity 17/12/2015, 12:36

deda na aparatima wrote:eto sad nas ima dvoje koji će novu godinu proslaviti na forumu, bit će to najluđa zabava
Troje, ja dežuram... geek , malo miš, malo daljinski...
(bit će sve pod kontrolom  santa)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Empty Re: provest cu se za novu godinu..

Post by Trinity 17/12/2015, 12:38

omni wrote:Sto u osnovi imamo slaviti. Bolja od ove tesko da ce biti.
Baš.  :( I još ćemo biti godinu stariji. affraid
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Empty Re: provest cu se za novu godinu..

Post by jastreb 17/12/2015, 12:40

Trinity wrote:
deda na aparatima wrote:eto sad nas ima dvoje koji će novu godinu proslaviti na forumu, bit će to najluđa zabava
Troje, ja dežuram... geek , malo miš, malo daljinski...
(bit će sve pod kontrolom  santa)
Pa i ja bum uskočil.

Inače već više vremena na Novu godinu puštam nekad popularni hit Nervoznog poštara.

jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Empty Re: provest cu se za novu godinu..

Post by Guest 17/12/2015, 12:42

Oh, Bože, pa kak ste svi tak stari, pasivni i depresivni. Zakaj niste organizirali neki party. Mogli ste iznajmit birc i pozvat sve forumaše. E to bi bil dernek.  Neinventivni ste i totalno nepoduzetni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Empty Re: provest cu se za novu godinu..

Post by jastreb 17/12/2015, 12:43

Eva wrote:Oh, Bože, pa kak ste svi tak stari, pasivni i depresivni. Zakaj niste organizirali neki party. Mogli ste iznajmit birc i pozvat sve forumaše. E to bi bil dernek.  Neinventivni ste i totalno nepoduzetni.
Ma bilo bi to dobro,ali pola forumaša ne bi šteli narodnjake.

A fešta bez narodnjaka je ko general iz biblioteke ili ona stvar iz apoteke.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Empty Re: provest cu se za novu godinu..

Post by crvenkasti 17/12/2015, 12:43

Eva wrote:Oh, Bože, pa kak ste svi tak stari, pasivni i depresivni. Zakaj niste organizirali neki party. Mogli ste iznajmit birc i pozvat sve forumaše. E to bi bil dernek.  Neinventivni ste i totalno nepoduzetni.

I na na nekom splavu na Dunavskom keju, ludilo!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Empty Re: provest cu se za novu godinu..

Post by Stanojko 17/12/2015, 12:44

Pa sele, ja sam vec postavio lokaciju... Vidim da u rvacku slabo ta radost i veselje, nije cudo sto imamo puno gosci iz hr... :)

_________________
provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Empty Re: provest cu se za novu godinu..

Post by Guest 17/12/2015, 12:45

jastreb wrote:
Eva wrote:Oh, Bože, pa kak ste svi tak stari, pasivni i depresivni. Zakaj niste organizirali neki party. Mogli ste iznajmit birc i pozvat sve forumaše. E to bi bil dernek.  Neinventivni ste i totalno nepoduzetni.
Ma bilo bi to dobro,ali pola forumaša ne bi šteli narodnjake.

A fešta bez narodnjaka je ko general iz biblioteke ili ona stvar iz apoteke.
A tko su tvoji narodnjaci? Recimo Mostar može proć.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Empty Re: provest cu se za novu godinu..

Post by Stanojko 17/12/2015, 12:45

Evo, pozvani ste kod cice...

http://www.restoranvizantia.com/galerija

_________________
provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Empty Re: provest cu se za novu godinu..

Post by Guest 17/12/2015, 12:46

Stanojko wrote:Pa sele, ja sam vec postavio lokaciju... Vidim da u rvacku slabo ta radost i veselje, nije cudo sto imamo puno gosci iz hr... :)
Kaj si bukiral već?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Empty Re: provest cu se za novu godinu..

Post by jastreb 17/12/2015, 12:47

Eva wrote:
jastreb wrote:
Eva wrote:Oh, Bože, pa kak ste svi tak stari, pasivni i depresivni. Zakaj niste organizirali neki party. Mogli ste iznajmit birc i pozvat sve forumaše. E to bi bil dernek.  Neinventivni ste i totalno nepoduzetni.
Ma bilo bi to dobro,ali pola forumaša ne bi šteli narodnjake.

A fešta bez narodnjaka je ko general iz biblioteke ili ona stvar iz apoteke.
A tko su tvoji narodnjaci? Recimo Mostar može proć.

Ma to za početak.

Poslije ide sve.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Empty Re: provest cu se za novu godinu..

Post by Guest 17/12/2015, 12:49

Vidi ovaj mizrahi narodnjak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Empty Re: provest cu se za novu godinu..

Post by Stanojko 17/12/2015, 12:49

Eva wrote:
Stanojko wrote:Pa sele, ja sam vec postavio lokaciju... Vidim da u rvacku slabo ta radost i veselje, nije cudo sto imamo puno gosci iz hr... :)
Kaj si bukiral već?
Si...Prosle godine bilo pola Dubrovnika tu na doceku... Ove godine nazalost najvise se neki bugari kolko nam rece menadzer... :(

_________________
provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Empty Re: provest cu se za novu godinu..

Post by Guest 17/12/2015, 12:51

Stanojko wrote:
Eva wrote:
Stanojko wrote:Pa sele, ja sam vec postavio lokaciju... Vidim da u rvacku slabo ta radost i veselje, nije cudo sto imamo puno gosci iz hr... :)
Kaj si bukiral već?
Si...Prosle godine bilo pola Dubrovnika tu na doceku... Ove godine nazalost najvise se neki bugari kolko nam rece menadzer... :(
A gdje je to?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

provest cu se za novu godinu.. - Page 4 Empty Re: provest cu se za novu godinu..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum