ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Islamisti izboli glupog Rumunja za Novu godinu u Londonu

Go down

Islamisti izboli glupog Rumunja za Novu godinu u Londonu Empty Islamisti izboli glupog Rumunja za Novu godinu u Londonu

Post by RayMabus 3/1/2019, 18:44

Doša prije samo dva mjeseca u Britaniju iz Rumunjske a ovi ga iščakijali do smrti

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2053964
RayMabus
RayMabus

Posts : 175447
2014-04-11


Back to top Go down

Islamisti izboli glupog Rumunja za Novu godinu u Londonu Empty Re: Islamisti izboli glupog Rumunja za Novu godinu u Londonu

Post by immortal 4/1/2019, 09:16

jadan čovjek, a ti kažeš glup
ti islamisti stvaraju probleme po cijelom zapadu
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Islamisti izboli glupog Rumunja za Novu godinu u Londonu Empty Re: Islamisti izboli glupog Rumunja za Novu godinu u Londonu

Post by RayMabus 4/1/2019, 12:36

Pa glup je , zaštitar doveden iz Rumunjske da čuva javnu kuću u kojoj se odvijao kurvaluk za Novu godinu

Lokalnim islamistima se to nije svidilo , šerijat i to , ustali protiv Sodome i Gomore a ovaj se iša kačit s njima i njih deset ga iščakijalo i upalo unutra i pritukli kurve

Bilježim plus islamistima

Šarija za London
RayMabus
RayMabus

Posts : 175447
2014-04-11


Back to top Go down

Islamisti izboli glupog Rumunja za Novu godinu u Londonu Empty Re: Islamisti izboli glupog Rumunja za Novu godinu u Londonu

Post by RayMabus 4/1/2019, 12:43

Postoje religije no osobno negledam stvari tako a kad se gleda koja mi je filozofija najbliža onda je to scientologija

Samim tim tko išta zna o tome zna da su i oni protiv Sodome i Gomore tako da je ovo jedna od rijetkih situacija gdje ja islamistima skidam kapu

Bravo dečki


Islamisti izboli glupog Rumunja za Novu godinu u Londonu D6d0b10f2e1d4e6386e4948deaa
RayMabus
RayMabus

Posts : 175447
2014-04-11


Back to top Go down

Islamisti izboli glupog Rumunja za Novu godinu u Londonu Empty Re: Islamisti izboli glupog Rumunja za Novu godinu u Londonu

Post by RayMabus 4/1/2019, 12:53

Ja sam anđeoska hijerarhija i nemogu se ubacit u nekakve kutije poput religija dakle ima samo ispravno i neispravno

On je branio javnu kuću a oni su ga riješili i pribili kurve

Trebao se maknit a nije i zato je glavom platio 

Bravo dečki , idemo spalit sve javne kuće

Imate moju podršku


RayMabus
RayMabus

Posts : 175447
2014-04-11


Back to top Go down

Islamisti izboli glupog Rumunja za Novu godinu u Londonu Empty Re: Islamisti izboli glupog Rumunja za Novu godinu u Londonu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum