ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Breaking - braca dalton osuđena

Page 16 of 23 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Next

Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 16 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by sitting_bull 24/3/2021, 19:34

fridrih-niche wrote:Pazi licemjernog štakora zvanog Svetina, sad mu presumpcija nevinosti ništa me znaci!
Ma ko bi reka?!
Jebe mi se i za suce i za Mamica, smeća su svi skupa...
A i ti s njima, ko te jebe...
Ionako to znaš, al voliš se pravit glup...
:^O

Pušite kurac i ti i tvoj gospodar...
I sad ti je HDZ bagra?!
Pa kako ti Mamić nije bagra koji je prst i nokat bija s tim HDZ-om??
Pljuc, smeće jedno licemjerno...
;)
"Kao menadžer je imao veličanstvene uspjeha. Bizarno je, Bože zvučim kao Kenwood Kenon, on ni ne zna što to znači… Dinamo ne potražuje taj novac…

Istina je također na pravdi Boga, da nema Mamića da ne bi pričali o tome, ne bi bilo ni lipe. Napravio je puno za hrvatski nogomet. Sam pao, sam se ubio”, rekao je Milanović


kakav hdz kakvi bakrači, preglupi idiote.
sektaški nadrogirani gnoj.


boli te što u 15 godina niste uspjeli naći nekog pedalj velikog mamića da od hajduka napravi mali dinamo.
crknti ćeš s dinamovim imenom na usnama.
govno sektaško.

sitting_bull

Posts : 11146
2015-09-28


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 16 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Zeko 24/3/2021, 19:34

GIANNI AGNELLI wrote:
Zeko wrote:A gle i Mamić je osuđen za nešto što on kaže da nije učinio, jebiga ...
Da ali za mene su svjedocili ne samo poznati ljudi vec i heroji poznati u svijetu
Jebiga, ne vjerujem ti da su tvoji svjedoci bili poznatiji u svijetu od Luke Modrića i Dejana Lovrena ... ;)

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 16 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Zeko 24/3/2021, 19:37

Andreas Goldberger wrote:
GIANNI AGNELLI wrote:
Meni je sasvim.druga prica. Naime ja nisam krao. A osudjen sam za nesto sto nisam ucinio nit iman veze sa time. Naime ja sam daba 17.08 1995 bio pijan i napusen na plazi na hvaru a ne pod Dinarom
Ne nasjedaj na spinove od izdrkotine. Sad želi skrenuti temu na tebe.

Ti nisi javna osoba, niti je tvoj slučaj poznat, niti su poznati detalji i na kraju priče nisi tema tu niti bi trebao biti...
Ti pak svakim svojim upisom dokazuješ kako si uvjerljivo najgluplja osoba ovdje ... Ti stvarno ne znaš ni dvije rečenice pročitati sa razumijevanjem ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 16 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest 24/3/2021, 19:43

Nego, nitko se ne može sjetiti tko je pisao da ako Mamiće pravomoćno osude treba u zatvor s njima, i vratiti lovu Dinamu?!?

Svima vam je memorija kao u lukice...  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 16 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by FRANK 24/3/2021, 19:46

Zeko wrote:
GIANNI AGNELLI wrote:
Zeko wrote:A gle i Mamić je osuđen za nešto što on kaže da nije učinio, jebiga ...
Da ali za mene su svjedocili ne samo poznati ljudi vec i heroji poznati u svijetu
Jebiga, ne vjerujem ti da su tvoji svjedoci bili poznatiji u svijetu od Luke Modrića i Dejana Lovrena ... ;)
Ok ako su tebi LUKA I DEJAN veci i slavniji od Ante Gotovine.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 16 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by FRANK 24/3/2021, 19:47

Uostalom trazim kljuc na ovu temu.
Lik je osudjeni kriminalac i tu price nema

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 16 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Zeko 24/3/2021, 19:56

GIANNI AGNELLI wrote:
Zeko wrote:
GIANNI AGNELLI wrote:
Zeko wrote:A gle i Mamić je osuđen za nešto što on kaže da nije učinio, jebiga ...
Da ali za mene su svjedocili ne samo poznati ljudi vec i heroji poznati u svijetu
Jebiga, ne vjerujem ti da su tvoji svjedoci bili poznatiji u svijetu od Luke Modrića i Dejana Lovrena ... ;)
Ok ako su tebi LUKA I DEJAN veci i slavniji od Ante Gotovine.
Samo kažem da su Modrić i Lovren poznatiji (nisam rekao slavniji) u svijetu od Gotovine ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 16 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest 24/3/2021, 20:03

A gušta...
Sveti Druker Međugorski je posta teški past tense, nebitan lik, sprdačina na n-tu...
Al njegovi balegari to još ne kontaju...
Milina...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 16 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by sitting_bull 24/3/2021, 20:08

GIANNI AGNELLI wrote:Uostalom trazim kljuc na ovu temu.
Lik je osudjeni kriminalac i tu price nema
proces još nije završen.
presuda je pravomoćna, ali osuđeni imaju na raspolaganju ustavnu tužbu kao pravni lijek.

kad se iscrpe sve pravne mogućnosti u republici hrvatskoj može se pre sudom pravde u strasbourgu pokrenuti spor zbog povrede ljudskih prava.

skakućete kao duracell zečići, a niste niti hop viknuli.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 16 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by sitting_bull 24/3/2021, 20:09

fridrih-niche wrote:A gušta...
Sveti Druker Međugorski je posta teški past tense, nebitan lik, sprdačina na n-tu...
Al njegovi balegari to još ne kontaju...
Milina...
<3
sektaški gnoj opet pametuje o nečemu o čemu očigledno samo natuca.

visoko si uzletio pa će žestoko bubnuti kad padneš.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 16 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest 24/3/2021, 20:12

Prestani kmecat!
Nebitan si, ka i gazda ti...
Nastavi glasat za HDZ, možda ti pomognu spasit gazdu...
Možda...
:8)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 16 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Zeko 24/3/2021, 20:14

A kak' bi ga to HDZ spasio? Pa oni su mu sve ovo i napakirali ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 16 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest 24/3/2021, 20:21

Zeko wrote:
Princ od Čaira wrote:Stvarno je blamantno gledati šta ova dvojica sendvičara pišu. 
Sačuvajte barem minimum dostajnastva... :facepalm
Gle, tebi je puno ljudi ovdje napisalo kako si uvjerljivo najgluplja osoba na ovom forumu ... Ja nisam nikada, ali morat ću, ako mi ne kažeš da znaš koja je razlika između mita i reketarenja ...

Svakako da će napisati da sam ,,najgluplji'' s obzirom da svakom od vas glupaka volim da srušim sneška-pa će svako u toj nemoći posegnuti za diskreditacijom. Basketball 
A vidiš, treba malo pravničkog obrazovanja da bi se znalo da ne postoji krivično delo ,,reketiranje’’. Zato kažem, tvoj gazda je odavno (zbog kurcolizaca poput tebe) izgubio kompas i umislio da je pametniji od ljudi koji se profesionalno bave svojim poslom. ,,Reketiranju'' je najsrodnije krivično delo iznude što se u konkretnom slučaju nikako ne može primeniti na sirotog ZdraFka (buuhuhuhuhu)

U konkretnom slučaju, ako aludiraš da je sudija od tvog gospodara tražio uslugu, novac, da bi mu se dala oslobađajuća presuda to može biti: zloupotreba službenog položaja, ili trgovina uticajem...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 16 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest 24/3/2021, 20:21

Zeko wrote:A kak' bi ga to HDZ spasio? Pa oni su mu sve ovo i napakirali ...

ma jadan on...  :dramaq
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 16 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest 24/3/2021, 20:22

Princ od Čaira wrote:
Zeko wrote:
Princ od Čaira wrote:Stvarno je blamantno gledati šta ova dvojica sendvičara pišu. 
Sačuvajte barem minimum dostajnastva... :facepalm
Gle, tebi je puno ljudi ovdje napisalo kako si uvjerljivo najgluplja osoba na ovom forumu ... Ja nisam nikada, ali morat ću, ako mi ne kažeš da znaš koja je razlika između mita i reketarenja ...

Svakako da će napisati da sam ,,najgluplji'' s obzirom da svakom od vas glupaka volim da srušim sneška-pa će svako u toj nemoći posegnuti za diskreditacijom. Basketball 
A vidiš, treba malo pravničkog obrazovanja da bi se znalo da ne postoji krivično delo ,,reketiranje’’. Zato kažem, tvoj gazda je odavno (zbog kurcolizaca poput tebe) izgubio kompas i umislio da je pametniji od ljudi koji se profesionalno bave svojim poslom. ,,Reketiranju'' je najsrodnije krivično delo iznude što se u konkretnom slučaju nikako ne može primeniti na sirotog ZdraFka (buuhuhuhuhu)

U konkretnom slučaju, ako aludiraš da je sudija od tvog gospodara tražio uslugu, novac, da bi mu se dala oslobađajuća presuda to može biti: zloupotreba službenog položaja, ili trgovina uticajem...


koliko mi je poznato, sva nabrojana dela su takođe propisana i u hrvatskom KZ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 16 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest 24/3/2021, 20:23

Andreas Goldberger wrote:Nego, nitko se ne može sjetiti tko je pisao da ako Mamiće pravomoćno osude treba u zatvor s njima, i vratiti lovu Dinamu?!?

Svima vam je memorija kao u lukice...  lol!
Nitko se ne može sjetiti, a nisam mogao ni ja.

Srećom, prije 20 minuta sam na mail dobio anonimno odgovor na ovo pitanje.

Ekskluzivno ću objaviti večeras tko je to pisao, biti će to iznenađenje. Prvi put ću to objaviti. 
Pozivam sve ostale da mi šalju slične stvari na mail: nklokomotiva@nkdinamozagreb.hr  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 16 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest 24/3/2021, 20:29

večeras nitko neće mirno spavat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 16 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest 24/3/2021, 20:29

Andreas Goldberger wrote:Nego, nitko se ne može sjetiti tko je pisao da ako Mamiće pravomoćno osude treba u zatvor s njima, i vratiti lovu Dinamu?!?

Svima vam je memorija kao u lukice...  lol!


Mislim da je to Tominjo pisao pre nekoliko godina kada je počelo suđenje Mamiću.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 16 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest 24/3/2021, 20:40

Princ od Čaira wrote:

Svakako da će napisati da sam ,,najgluplji'' s obzirom da svakom od vas glupaka volim da srušim sneška-pa će svako u toj nemoći posegnuti za diskreditacijom. Basketball 
A vidiš, treba malo pravničkog obrazovanja da bi se znalo da ne postoji krivično delo ,,reketiranje’’. Zato kažem, tvoj gazda je odavno (zbog kurcolizaca poput tebe) izgubio kompas i umislio da je pametniji od ljudi koji se profesionalno bave svojim poslom. ,,Reketiranju'' je najsrodnije krivično delo iznude što se u konkretnom slučaju nikako ne može primeniti na sirotog ZdraFka (buuhuhuhuhu)

U konkretnom slučaju, ako aludiraš da je sudija od tvog gospodara tražio uslugu, novac, da bi mu se dala oslobađajuća presuda to može biti: zloupotreba službenog položaja, ili trgovina uticajem...
Da, u Hrvatskom zakonu ne postoji krivično djelo reketiranja, već postoji samo ono koje se zove: Iznuda.

Pogledajmo zakon o Mitu, a i onaj o Iznudi.

Kazneni zakon

Primanje mita
Članak 293.

1. Službena ili odgovorna osoba koja zahtijeva ili primi mito, ili koja prihvati ponudu ili obećanje mita za sebe ili drugoga da unutar ili izvan granica svoje ovlasti obavi službenu ili drugu radnju koja se ne bi smjela obaviti, ili da ne obavi službenu ili drugu radnju koja bi se morala obaviti

kaznit će se kaznom zatvora od jedne do deset godina.

https://zakonipropisi.com/hr/zakon/kazneni-zakon/293-clanak-primanje-mita

Davanje mita
Članak 294.

1. Tko službenoj ili odgovornoj osobi, ponudi, dade ili obeća mito da unutar ili izvan granica svoje ovlasti obavi službenu ili drugu radnju koju ne bi smjela obaviti ili da ne obavi službenu ili drugu radnju koju bi morala obaviti, ili tko posreduje pri takvom podmićivanju službene ili odgovorne osobe,

kaznit će se kaznom zatvora od jedne do osam godina.

https://zakonipropisi.com/hr/zakon/kazneni-zakon/294-clanak-davanje-mita

Iznuda
Članak 243

1. Tko s ciljem da sebi ili drugome pribavi protupravnu imovinsku korist silom ili ozbiljnom prijetnjom prisili drugoga da što učini, ne učini ili trpi na štetu svoje ili tuđe imovine,

kaznit će se kaznom zatvora od šest mjeseci do pet godina.

https://zakonipropisi.com/hr/zakon/kazneni-zakon/243-clanak-iznuda



Ne znam što ovaj isprdak od mamića želi reći, da su svi ti suci koje Mamić proziva kroz ozbiljnu prijetnju ili silom tjerali Mamića da ih plaća, dostavlja poklone, plaća putovanja?   :^0 :^0 Pa to ni sam bjegunac, osuđeni kriminalac nije rekao. Uostalom, u tom slučaju je on isto trebao prijaviti. Priča o iznudi neće proći 100 %. Ako najebu suci, najebat će i Mamić za davanje mita. Vrijeme će pokazati da je ovo zadnja rečenica činjenica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 16 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest 24/3/2021, 20:41

Princ od Čaira wrote:
Andreas Goldberger wrote:Nego, nitko se ne može sjetiti tko je pisao da ako Mamiće pravomoćno osude treba u zatvor s njima, i vratiti lovu Dinamu?!?

Svima vam je memorija kao u lukice...  lol!


Mislim da je to Tominjo pisao pre nekoliko godina kada je počelo suđenje Mamiću.
Možda, ali još netko je pisao i to prije svega 2 mjeseca, početkom godine. Zanimljivo kako je taj netko nakon pravomoćne presude okrenio ploču za 180...  lol!
 Valjda je bio uvjeren da je gazda platio rušenje presude.  :rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 16 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest 24/3/2021, 21:02

karlitovnačin wrote:večeras nitko neće mirno spavat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 16 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 23 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum