ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Breaking - braca dalton osuđena

Page 15 of 23 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Next

Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 15 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest Wed 24 Mar - 16:09

fridrih-niche wrote:Zekan minja priča...
Sad ispada da su ga suci reketarili...
Hmm, a kako to dokazat?
Ko je prvi prisa komu?
Zdravkec s mitom ili suci sa reketom?
Zanimljivo...
Nije zanimljivo, naravno, koga boli kurac za olos?
Retoričko je pitanje, samo nek se talog društva jebe između sebe...
Al ka šta je Amper napisa, Zdravkeca jebe ovo drugo suđenje...
Jer će i sin ic di mu je misto: u zatvor...
<3
:rofl :rofl :rofl
Dakle, suci su njega potražili u mračnoj noći, zatočili ga i tražili da plati.  :hail :hail :hail

On je sve uredno plaćao, a onda se godinama kasnije sjetio da to prijavi. Sasvim slučajno kao osuđeni kriminalac u bijegu. lol!

Priča o reketarenju mu sigurno neće proći. Ako suci najebu zbog mita, najebat će i on zbog davanja istog. Vađenje na "reketarenje" nema nikakve šanse da prođe...

Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 15 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest Wed 24 Mar - 16:13

Mentalitet ovci i nojeva, jebat ga...
I tako će ostat zauvik...
Pa jebate, tih 70 % idiota kojih spominješ su još na ustašama i partizanima...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 15 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by sitting_bull Wed 24 Mar - 16:44

fridrih-niche wrote:Nisam na strani sudaca, al zamolio bi sve prisutne da se poštuje presumpcija nevinosti...
<3
pazi licemjernog idiota: prije pravomoćnosti presude mamiću ga presumpcija nevinosti nije zanimala.

sad, odjednom, priznaje kako i takvo što postoji, jer ipak su to suci s kojima je i druker maleš šurovao i koji puštaju hajduk na miru.

i tvoj učenik idiot amper je na istom tragu, ali u vremenu prije donošenja nepravomoćne presude.

razvidno je kako postoji i sprega uskok-dorh-suci jer se po mamićevoj prijavi i dostavljenom stiku s podacima nije postupalo dok vrhovni sud ne potvrdi presudu.

tko zna kako bi se stvari odvijale da je uskok reagirao odmah, bi li presuda bila potvrđena, ili bi se proces morao ponoviti.

hdz bagra po dolasku anemičnog đubreta uredno odbacuje i gazi sve koji anemičaru smetaju pa je bilo očekivano da poslije ive davora stiera, mire kovača, vase brkića, dade milinovića i zdravko mamić bude odbačen jer se anemičar udružio s borg ekipom i misli kako mu je to dovoljno.

ako se gleda što piše niche, još ima idiota na koje anemičar može računati.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 15 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest Wed 24 Mar - 17:02

Pazi licemjernog štakora zvanog Svetina, sad mu presumpcija nevinosti ništa me znaci!
Ma ko bi reka?!
Jebe mi se i za suce i za Mamica, smeća su svi skupa...
A i ti s njima, ko te jebe...
Ionako to znaš, al voliš se pravit glup...
:^O

Pušite kurac i ti i tvoj gospodar...
I sad ti je HDZ bagra?!
Pa kako ti Mamić nije bagra koji je prst i nokat bija s tim HDZ-om??
Pljuc, smeće jedno licemjerno...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 15 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest Wed 24 Mar - 17:12

fridrih-niche wrote:Pazi licemjernog štakora zvanog Svetina, sad mu presumpcija nevinosti ništa me znaci!
Ma ko bi reka?!
Jebe mi se i za suce i za Mamica, smeća su svi skupa...
A i ti s njima, ko te jebe...
Ionako to znaš, al voliš se pravit glup...
:^O

Pušite kurac i ti i tvoj gospodar...
I sad ti je HDZ bagra?!
Pa kako ti Mamić nije bagra koji je prst i nokat bija s tim HDZ-om??
Pljuc, smeće jedno licemjerno...
;)
Breaking - braca dalton osuđena  - Page 15 513379
lol! HDZ kriv? kakav jadnik i bijednik.

Pa HDZ je stvorio jednog Mamića kao i mnoge druge koji su 90-ih bili na prvoj crti bojišnice zvana "pretvorba i privatizacija". 30-ak godina je trajao (ne samo rad u Dinamu) no kad postaneš megaloman vrlo često postaneš i teret. Tako je kriminalac Mamić postao teret kriminalnoj organizaciji (HDZ) pa su ga odbacili ko zadnju krpu. Sad jedino što može je iz Bosne kmečati priko fejsa.  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 15 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Zeko Wed 24 Mar - 17:17

Andreas Goldberger wrote:
fridrih-niche wrote:Zekan minja priča...
Sad ispada da su ga suci reketarili...
Hmm, a kako to dokazat?
Ko je prvi prisa komu?
Zdravkec s mitom ili suci sa reketom?
Zanimljivo...
Nije zanimljivo, naravno, koga boli kurac za olos?
Retoričko je pitanje, samo nek se talog društva jebe između sebe...
Al ka šta je Amper napisa, Zdravkeca jebe ovo drugo suđenje...
Jer će i sin ic di mu je misto: u zatvor...
<3
:rofl :rofl :rofl
Dakle, suci su njega potražili u mračnoj noći, zatočili ga i tražili da plati.  :hail :hail :hail

On je sve uredno plaćao, a onda se godinama kasnije sjetio da to prijavi. Sasvim slučajno kao osuđeni kriminalac u bijegu. lol!

Priča o reketarenju mu sigurno neće proći. Ako suci najebu zbog mita, najebat će i on zbog davanja istog. Vađenje na "reketarenje" nema nikakve šanse da prođe...
To ti nemreš znati ... Al' dobro to znaju suci koje je Mamić optužio za reketarenje, jer su neki od njih već angažirali odvjetnike iako za ništa još nisu službeno optuženi ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6714
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 15 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest Wed 24 Mar - 17:18

Čovjek zvan druker i kmečalo: Zdravko Mamić...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 15 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest Wed 24 Mar - 17:23

fridrih-niche wrote:Čovjek zvan druker i kmečalo: Zdravko Mamić...
<3
Ja onako ne bi drukao te suce ni da mi vrući žarač stave u guzicu i okrenu par puta...  :rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 15 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest Wed 24 Mar - 17:26

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 15 2e4a0b10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 15 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest Wed 24 Mar - 17:30

Netko je pričao da ako Mamiće pravomoćno osude treba u zatvor s njima, i vratiti lovu Dinamu.

Nije bilo davno, pa se ne mogu sjetiti tko je to pisao, iako kao lukica imam izvrsnu memoriju.

Sjeća li se netko tko je to bio?  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 15 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by FRANK Wed 24 Mar - 17:30

Bracala samo nastavi dalje da vidimo shittinga i zekonju kako izmjenjuju krivicne zakone po volji Tatte.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 15 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by FRANK Wed 24 Mar - 17:32

Boze mili dal se znati smije
Di se sada Kleti Demo krije.

Dal jos uvik uz buru kurcem pisa
Nestalo nam maseg dragog Misa

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 15 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by FRANK Wed 24 Mar - 17:33

sitting_bull wrote:
fridrih-niche wrote:Nisam na strani sudaca, al zamolio bi sve prisutne da se poštuje presumpcija nevinosti...
<3
pazi licemjernog idiota: prije pravomoćnosti presude mamiću ga presumpcija nevinosti nije zanimala.

sad, odjednom, priznaje kako i takvo što postoji, jer ipak su to suci s kojima je i druker maleš šurovao i koji puštaju hajduk na miru.

i tvoj učenik idiot amper je na istom tragu, ali u vremenu prije donošenja nepravomoćne presude.

razvidno je kako postoji i sprega uskok-dorh-suci jer se po mamićevoj prijavi i dostavljenom stiku s podacima nije postupalo dok vrhovni sud ne potvrdi presudu.

tko zna kako bi se stvari odvijale da je uskok reagirao odmah, bi li presuda bila potvrđena, ili bi se proces morao ponoviti.

hdz bagra po dolasku anemičnog đubreta uredno odbacuje i gazi sve koji anemičaru smetaju pa je bilo očekivano da poslije ive davora stiera, mire kovača, vase brkića, dade milinovića i zdravko mamić bude odbačen jer se anemičar udružio s borg ekipom i misli kako mu je to dovoljno.

ako se gleda što piše niche, još ima idiota na koje anemičar može računati.
Ej ej Poglavice....
Shvati

PRAVOMOCNO PRESUDJENI KRIMINALAC JE KRIV I OSUDJEN

ON NIJE NISTA DRUGO OSIM PREDVODNIK ZLOCINACKE ORGANIZACIJE  IZDAJNIK PLACIPICKA DRUKER CINKER I BJEGUNAC OD HRVATSKOG PRAVOSUDJA.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 15 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest Wed 24 Mar - 18:40

Stvarno je blamantno gledati šta ova dvojica sendvičara pišu. 
Sačuvajte barem minimum dostajnastva... :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 15 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Zeko Wed 24 Mar - 18:45

Ante izvini, ali zar nisi ti nekoliko puta ovdje napisao da iz nekog razloga ne možeš u Hrvatsku? Jesi ti onda bjegunac ili kaj? Nije to ništa osobno protiv tebe, samo usporedba termina koji se ovdje olako koristi, a to je "BJEGUNAC" ... Jer, kako je i sam Mamić rekao, "Kako možeš biti bjegunac, a u svojoj državi si"?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6714
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 15 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by FRANK Wed 24 Mar - 18:57

Zeko wrote:Ante izvini, ali zar nisi ti nekoliko puta ovdje napisao da iz nekog razloga ne možeš u Hrvatsku? Jesi ti onda bjegunac ili kaj? Nije to ništa osobno protiv tebe, samo usporedba termina koji se ovdje olako koristi, a to je "BJEGUNAC" ... Jer, kako je i sam Mamić rekao, "Kako možeš biti bjegunac, a u svojoj državi si"?
Meni je sasvim.druga prica. Naime ja nisam krao. A osudjen sam za nesto sto nisam ucinio nit iman veze sa time. Naime ja sam daba 17.08 1995 bio pijan i napusen na plazi na hvaru a ne pod Dinarom

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 15 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Zeko Wed 24 Mar - 19:07

A gle i Mamić je osuđen za nešto što on kaže da nije učinio, jebiga ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6714
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 15 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Guest Wed 24 Mar - 19:15

GIANNI AGNELLI wrote:
Meni je sasvim.druga prica. Naime ja nisam krao. A osudjen sam za nesto sto nisam ucinio nit iman veze sa time. Naime ja sam daba 17.08 1995 bio pijan i napusen na plazi na hvaru a ne pod Dinarom
Ne nasjedaj na spinove od izdrkotine. Sad želi skrenuti temu na tebe.

Ti nisi javna osoba, niti je tvoj slučaj poznat, niti su poznati detalji i na kraju priče nisi tema tu niti bi trebao biti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 15 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by FRANK Wed 24 Mar - 19:27

Zeko wrote:A gle i Mamić je osuđen za nešto što on kaže da nije učinio, jebiga ...
Da ali za mene su svjedocili ne samo poznati ljudi vec i heroji poznati u svijetu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 15 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Zeko Wed 24 Mar - 19:30

Princ od Čaira wrote:Stvarno je blamantno gledati šta ova dvojica sendvičara pišu. 
Sačuvajte barem minimum dostajnastva... :facepalm
Gle, tebi je puno ljudi ovdje napisalo kako si uvjerljivo najgluplja osoba na ovom forumu ... Ja nisam nikada, ali morat ću, ako mi ne kažeš da znaš koja je razlika između mita i reketarenja ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6714
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 15 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by sitting_bull Wed 24 Mar - 19:34

fridrih-niche wrote:Pazi licemjernog štakora zvanog Svetina, sad mu presumpcija nevinosti ništa me znaci!
Ma ko bi reka?!
Jebe mi se i za suce i za Mamica, smeća su svi skupa...
A i ti s njima, ko te jebe...
Ionako to znaš, al voliš se pravit glup...
:^O

Pušite kurac i ti i tvoj gospodar...
I sad ti je HDZ bagra?!
Pa kako ti Mamić nije bagra koji je prst i nokat bija s tim HDZ-om??
Pljuc, smeće jedno licemjerno...
;)
"Kao menadžer je imao veličanstvene uspjeha. Bizarno je, Bože zvučim kao Kenwood Kenon, on ni ne zna što to znači… Dinamo ne potražuje taj novac…

Istina je također na pravdi Boga, da nema Mamića da ne bi pričali o tome, ne bi bilo ni lipe. Napravio je puno za hrvatski nogomet. Sam pao, sam se ubio”, rekao je Milanović


kakav hdz kakvi bakrači, preglupi idiote.
sektaški nadrogirani gnoj.


boli te što u 15 godina niste uspjeli naći nekog pedalj velikog mamića da od hajduka napravi mali dinamo.
crknti ćeš s dinamovim imenom na usnama.
govno sektaško.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Breaking - braca dalton osuđena  - Page 15 Empty Re: Breaking - braca dalton osuđena

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 23 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum