ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' - Page 4 Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by vuksadinare 12/3/2021, 08:22

Da..josip filipovic je bio prvi namjesnik nakon aneksije

vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' - Page 4 Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by pizzon 12/3/2021, 12:11

to je provokator
ima 40 godina i uhapsen je
nac.: hrvat

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' - Page 4 Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by jastreb 12/3/2021, 13:37

Vuksadinare ce poludjet.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' - Page 4 Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by vuksadinare 12/3/2021, 13:50

pizzon wrote:to je provokator
ima 40 godina i uhapsen je
nac.: hrvat
...pisi ono pod 'hrvat'...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' - Page 4 Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by vuksadinare 12/3/2021, 13:50

jastreb wrote:Vuksadinare ce poludjet.
Evo lud sam :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' - Page 4 Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by Ringo10 13/3/2021, 09:11

Hrvati su tupavi i pojma nemaju
Pa pobogu brate, izmislite neki naziv, recimo Vlasi i pocnete sa zestokim propagandnim i politickim pritiskom   na Srbe u Hrvatskoj da se tako izjasnjavaju.
Nadjete medju Srbima poslusnike koje platite i krenete sa sirenjem kruga korumpiranih.
Oni se izjasne kao Srbi a ti ih upises kao Vlahe.
I tako, samo udaras kontru ravnom mjerom.
Osnujes paralelnu Pravoslavnu Crkvu, ALI NE HRVATSKU  nego je drukcije nazivas
Popove te crkve lijepo platis, lova vrti gdje burgija nece

Pa ljudi moji  ima gomila nacina. Pa da Srbija nakon tri godine moli za sporazum o pravima manjina a ne da izmisljaju Bunjevce i Sokce.

Kako tako nemate pojma ljudi moji...Tako se to radi a ne mlatit gluposti o ratovanju kao vuksadinare
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' - Page 4 Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum