ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' Empty Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by vuksadinare 11/3/2021, 13:41

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/nova-prijetnja-vodstvu-hrvatske-manjine-u-srbiji-doci-cu-s-automatom-i-pobiti-vas-ko-stoku-15057017
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by vuksadinare 11/3/2021, 13:42

Ucinak Dare sve jaci i opasniji
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by vuksadinare 11/3/2021, 13:48

Dobro sam napisao..ucinak dare ce u cehu najvise platit hrvati u vojvodini...i tako bi..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by RayMabus 11/3/2021, 13:56

Nije to zbog Dare nego jer traže da hrvatski jezik bude službeni na razini pokrajine. No rekoh da to ne mogu dobiti al eto to je sad ko fol zahtjev no cilj je da se onda pozitivna diskriminacija primjeni i na sve ostale di ih u nekij općini ima manje do 15 a više od 8%.

Mogu oni pritit koliko oće al sami su tu iznimku napravili i sad će je traziti i svi ostali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by RayMabus 11/3/2021, 14:39

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' Croatia_Serbia_border_Backa_Baranja
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by kaya 11/3/2021, 14:43

Mislim da imaju problem sa manjinom i demokracijom. Javiti u Eu.


Last edited by kaya on 11/3/2021, 14:43; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by RayMabus 11/3/2021, 14:46

kaya wrote:Mislim da imaju problem sa manjinom i demokracijom. Javiti u Eu.
Brige njih tamo za neke Slavene. Nek se međusobno glođu.

A mislim javit ćeš im al....
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by RayMabus 11/3/2021, 14:51

Zašto misliš da je nekom Francusu , Nijemcu ili Grku uopće stalo do nas ?

Pa njimo smo mi svi isti. Nek se glođemo između sebe a oni će profitirati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by RayMabus 11/3/2021, 14:57

Izbacili su Viktora Or bana iz EPP. I šta ti to govori ?

Da je plan napraviti EU u dvije il čak tri brzine. Oni uopće ne planiraju Srbiju primit u Eu. Oni će biti neka treća brzina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by vuksadinare 11/3/2021, 15:05

kaya wrote:Mislim da imaju problem sa manjinom i demokracijom. Javiti u Eu.
Da ja bar nisam upozoravao ovih 5,6 godina..ajd nekako..pa znam ja suljinu i njihovu psihologiju u tancine..tu su me neki ismijavali..a ja sam govorio da ne bi bilo iznenadjenje da tamo pocnu padat glave..ne naoruzavaju se oni bezveze..evo cak nisu ni onih suljinih milju eura uplatili jos..ali bitno da je suljendara kost bacio a mnogi na zalost popusili..cuj mora ostaviti danak visegodisnja pljuvacina suljinih medija..pa dosla dara..svaki dan spika o jasenovcu..ugrozenosti..za dlaku isto ko kraj osamdesetih i pocetak devedesetih..srecom politicke i vojne okolnosti su drugacije..pa ak ne ide drugacije idemo se iskaljivat na hrvatima u srbiji..daj sta das princip
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by RayMabus 11/3/2021, 15:07

Dakle da rezimiramo : Ja koji sam Hrvat kažem da oni nemaju pravo na uvođenje hrvatskog jezika na pokrajinskoj razini nego je to finta a da sad imaju pravo na pouitivnu diskriminaciju po istom modelu po kojem su to dobili i Bunjevci.

Sad ako četnici ne žele to dat njima i svima ostalima nego to vrijedi samo u Subotici a pa nema problema.

Općina Sombor neka se makne s okupiranih dijelova Hrvatske 


Plan mi je tu stavit vojsku a ja sam članica Nato
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by RayMabus 11/3/2021, 15:17

Ne žuri mi se s nekim stvarima. Poprilično mi je jasno da sad svi imaju pravo na pozitivnu diskriminaciju u Vojvodini.

Dakle dođem u gradsku upravu grada Sombora i kažem da sad Hrvati i Mađari imaju pravo na korištenje svojih jezika u gradskoj upravi.

E sad nije meni poanta da ti ja pritim jer od toga nema ništa al je poanta da ti shvatiš da kad si dao jednome da ćeš sad morat i drugima

Ne želiš ? Al tamo želiš ?

Super.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by RayMabus 11/3/2021, 15:19

A pošto nisam glup pa znam zašto ste to uveli pa znam da nećeš dat jer je cilj šta manje manjina a da to sve bude Spc....


Pripremi se na odgovor.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by RayMabus 11/3/2021, 15:40

No ne žuri mi se. Moram dati onoj drugoj strani vrijeme za odgovor.

A možda dogodi se čudo pa primjenite pozitivnu diskriminaciju i na gradove di i Hrvata ima u Vojvodini manje od 15% a više od 8%

RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by RayMabus 11/3/2021, 16:52

A ako se i ne desi čudo , nikom ništa.

Mađari na popisu 2002 - 291 tisuća

Mađari na popisu 2011 - 251 tisuća

Ispada da će ih na popisu 2021 bit jedva 200 tisuća a očito po demografskom padu to je starije stanovništvo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by RayMabus 11/3/2021, 17:04

Mirna reintegracija podunavlja je završena 1997

Od tada pa čak ni danas Hrvatska nije upirala pitanje graničnog spora koji je na njenoj strani. Tako vam žele pokazati da nemaju vojne pretenzije na Vojvodinu tamo van toga šta nije njihovo.

Sad ćete morat Budimpešti objasniti zašto Bunjevci u Subotici mogu a Mađari to isto pravo ne mogu ostvariti u Somboru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by RayMabus 11/3/2021, 17:18

Ne žuri mi se. Ovo je godina popisa stanovništva u mnogim zemljama. Rumunsjkoj , Slovačkoj....sasvim sam siguran da će popis pokazati pad mađarske manjine u svim tim državama

To je udar na njihov nacionalizam a onda postaju još žešći.

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' MG_8844



Ništa mi ne znači to očete li vi dat Hrvatima da imaju pravo na svoj jezik u gradu Somboru , ne pričamo vi kineski a mi japanski.

Mene zanima oćete li to dat Mađarima ......četnici.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by RayMabus 11/3/2021, 17:40

Matica srpska

To je organizacija koja stoji iza ovog plana u Subotici

Ako ovo isto po načelu pozitivne diskriminacije sad ne napravite i mađarskoj manjini oni će skuži vaš plan

I ja imam primanje na sastank u Budimpešti iza zatvorenih vrata jer se ja sad u Vojvodini ponašam kao mađarski nacionalista

Postoji nešto šta se zove ego 

Četnicima u gradskoj upravi Sombora teže je probavit taj njihov kineski nego da hrvatski uvedu u institucije a ja znam da ego mora pojesti govno da bi ga se slomilo

Zato sam ja sad velikomađarski nacionalista po ovom pitanju

Lijep pozdrav


Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' Ante%20Paveli%C4%87
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by immortal 11/3/2021, 21:35

RayMabus wrote:Nije to zbog Dare nego jer traže da hrvatski jezik bude službeni na razini pokrajine. No rekoh da to ne mogu dobiti al eto to je sad ko fol zahtjev no cilj je da se onda pozitivna diskriminacija primjeni i na sve ostale di ih u nekij općini ima manje do 15 a više od 8%.

Mogu oni pritit koliko oće al sami su tu iznimku napravili i sad će je traziti i svi ostali.
Dara potpiruje
i to jako

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by kaya 11/3/2021, 21:43

RayMabus wrote:Zašto misliš da je nekom Francusu , Nijemcu ili Grku uopće stalo do nas ?

Ma ne mislim da im je stalo do nas.
Međutim oni hoće u eu. Treba ih upoznati s njihovim ponašanjem da vide nisu oni još za to.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku' Empty Re: Nova prijetnja Hrvatima u Srbiji:'Doci cu sa automatom i pobiti vas ko stoku'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum