ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat

Go down

Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat Empty Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat

Post by RayMabus 5/3/2021, 00:11

Sad joj je 37

https://slobodnadalmacija.hr/sport/ostalo/blanka-vlasic-u-rusiji-kad-imate-35-shvatite-da-su-sva-ta-postignuca-sjajna-ali-to-nije-smisao-zivota-smisao-je-kada-s-nekim-mozes-ostarjeti-1081818


Trč ti negdi na umjetnu oplodnju dok još možeš. Tribat će banku sperme otvorit u Hrvatskoj za ove šta se s 30,35 godina site da bi se negdi tribalo i udat. One misle da muški rastu na stablu i samo njih čekaju kad će se njima nešto dignit da se nacrtaju po njihovim željama i prohtjevima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175448
2014-04-11


Back to top Go down

Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat Empty Re: Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat

Post by RayMabus 5/3/2021, 00:25

Ne znam zašto se svaka ženska ponaša ko da je omjer žena i muškaraca 1;2 a ne 1:1.

I s godinama ih je sve manje. Nije mi jasan taj mentalni sklop
RayMabus
RayMabus

Posts : 175448
2014-04-11


Back to top Go down

Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat Empty Re: Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat

Post by dzango 5/3/2021, 07:54

Longi, eto ti prilika.

_________________
Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat Empty Re: Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat

Post by vuksadinare 5/3/2021, 07:58

dzango wrote:Longi, eto ti prilika.
Za glavu je veca od njega...mozda blanka voli nize muskarce
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat Empty Re: Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat

Post by mutava baštarda 5/3/2021, 08:21

vuksadinare wrote:
dzango wrote:Longi, eto ti prilika.
Za glavu je veca od njega...mozda blanka voli nize muskarce
mislim da će Blanka tražiti nekoga koga ne može preskočiti.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat Empty Re: Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat

Post by RayMabus 5/3/2021, 09:45

dzango wrote:Longi, eto ti prilika.
Znan ja nju iz viđenja kad je bila mlađa jer trenirala na splitovon igralištu. Visoka je ona , vitka , nije moj tip ženske. Više volin da je žensko malo niža od mene a ja iman metar i 90.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175448
2014-04-11


Back to top Go down

Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat Empty Re: Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat

Post by AssadNaPodmornici 5/3/2021, 10:00

ona je u penziji još od kraja 20tih.. mogla se tada udati.. nego je gubila vremena po crkvama i katekezama.. znam neke zgodne cure, koje su ostarile po tim katoličkim udrugama.. odbijale muške, jer dođu u kasnim 20tm i traže od muškaraca razne nemoguće pizdarije ovi ih odjebi.. a ove vise po tim crkvama i prolaze im godine.. to se i blanki desilo.. njezina karijerija je gotova ima pun kurac godina.. a od tada visi po molitvenim zajednicama , a tamo im ispreu mozak da je sex zlo, da izbjegavaju muške, da samo traže muške koji će prvo par godina sa njima provesti bez sexa, koji će sa njima ići 5puta tjedno na molitve.. znam neke te situacije, to je žestoka psihijatrija, prosječan lik utekne od toga vrlo brzo
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20872
2018-06-14


Back to top Go down

Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat Empty Re: Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat

Post by RayMabus 5/3/2021, 10:04

Meni je 42 godine al za razliku od nje meni sad uopće nije do vezivanja. To mi je bilo napeto prije , ljubav ovo ono a već nakon 30-te me prošlo. Sve obrnuto od ovoga šta ona priča. Mi smo muški pa imamo neki svoj pogled na to. To je nama napeto kad nam je napeto a kad nije onda jednostavno nije i to je to. Moš nać neku da ti kuva možda rodi koje dite al to moš i posli jer to ti prije 50-e ne triba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175448
2014-04-11


Back to top Go down

Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat Empty Re: Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat

Post by RayMabus 5/3/2021, 10:15

AssadNaPodmornici wrote:ona je u penziji još od kraja 20tih.. mogla se tada udati.. nego je gubila vremena po crkvama i katekezama.. znam neke zgodne cure, koje su ostarile po tim katoličkim udrugama.. odbijale muške, jer dođu u kasnim 20tm i traže od muškaraca razne nemoguće pizdarije ovi ih odjebi.. a ove vise po tim crkvama i prolaze im godine.. to se i blanki desilo.. njezina karijerija je gotova ima pun kurac godina.. a od tada visi po molitvenim zajednicama , a tamo im ispreu mozak da je sex zlo, da izbjegavaju muške, da samo traže muške koji će prvo par godina sa njima provesti bez sexa, koji će sa njima ići 5puta tjedno na molitve.. znam neke te situacije, to je žestoka psihijatrija, prosječan lik utekne od toga vrlo brzo
Znači uvozi ženske iz Zaječara. Manje filozofiraju i imaju normalne prohtjeve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175448
2014-04-11


Back to top Go down

Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat Empty Re: Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat

Post by RayMabus 5/3/2021, 10:30

Prosječni muški do negdi 33 godine se još može upecat na neku mlađu po šemi ljubav ovo ono a posli toga to su već neka razočaranja na tom polju i više se ne zaljubljuje a onda ono do 50-e je 15 godina pa fino uživaš a onda više kad te nije brige prvo šta naleti napumpaš i to je to.

Kad njega više ne puca zaljubljenost a ta kemijska reakcija pada nakon 33 godine u prosjeku onda on kalkulira a kalkulator je jednostavan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175448
2014-04-11


Back to top Go down

Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat Empty Re: Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat

Post by RayMabus 5/3/2021, 10:43

Meni je prednost šta san ja scientolog a to ti ovako ide kod njih

Tijelo je vozilo za dušu

Dakle nemam nacionalnih i rasnih kočnica po pitanju odakle je ženska

Nisi tijelo nego duša

U prevodu ne patim od toga da imam svoju vlastitu djecu dakle mogu i žensku rastavljenu kojoj su dica već velika

Ono šta je meni bitno je moj opstanak , ako ćeš mi ti pravit probleme i kljucat me po kući , pa izbaciti ću te.

Šta ti tu nije jasno ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175448
2014-04-11


Back to top Go down

Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat Empty Re: Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat

Post by jastreb 5/3/2021, 18:19

Nekada ,u moje vrijeme su sportaši vrlo mladi već imali djecu,plus odlužili vojni rok i nije ih to omelo u karijeri.

Glupost je tvrditi kako brak i majčinstvo smetaju sportskoj karijeri.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat Empty Re: Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat

Post by melkior 5/3/2021, 19:41

AssadNaPodmornici wrote:ona je u penziji još od kraja 20tih.. mogla se tada udati.. nego je gubila vremena po crkvama i katekezama.. znam neke zgodne cure, koje su ostarile po tim katoličkim udrugama.. odbijale muške, jer dođu u kasnim 20tm i traže od muškaraca razne nemoguće pizdarije ovi ih odjebi.. a ove vise po tim crkvama i prolaze im godine.. to se i blanki desilo.. njezina karijerija je gotova ima pun kurac godina.. a od tada visi po molitvenim zajednicama , a tamo im ispreu mozak da je sex zlo, da izbjegavaju muške, da samo traže muške koji će prvo par godina sa njima provesti bez sexa, koji će sa njima ići 5puta tjedno na molitve.. znam neke te situacije, to je žestoka psihijatrija, prosječan lik utekne od toga vrlo brzo
Eh, pade mi na pamet ova pjesma, ne znam zašto. Možda vjerski program ubija spontanost prema životu, ljubavi i Božju volju.

avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat Empty Re: Blanka Vlašić : Kad imate 35 shvatite da se triba negdi i udat

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum