ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blanka Vlašić: Sad je prilika da osmislim život nakon sporta

Go down

Blanka Vlašić: Sad je prilika da osmislim život nakon sporta Empty Blanka Vlašić: Sad je prilika da osmislim život nakon sporta

Post by debotoijusto 19/2/2021, 19:41

Jedna od najboljih hrvatskih sportašica svih vremena Blanka Vlašić objavila je kraj karijere u kojoj je osvojila 19 velikih svjetskih medalja, od čega je 13 bilo zlatnih.

Treba izdvojiti olimpijsko srebro i broncu iz Pekinga i Rija, te osobni rekord od 208 preskočenih centimetara, što je drugi rezultat svih vremena.

- Nije se moja odluka dogodila danas, ni jučer. Danas je samo objavljena. Već mjesecima znam da je kraj mojoj karijeri. Odluka se morala dogoditi u tišini. Morala sam pustiti nekako da se sve slegne, prije nego idem u javnost. Ja već mjesecima živim s njom i ono što mi je bilo zapravo najvažnije da dođe bez ikakvog presinga, da bude moja, da bude u miru. Od trenutka kad sam odlučila da ću prestati skakati, nisam se okrenula iza sebe ni jednom. Znači, da je u pravo vrijeme došla, rekla je Blanka Vlašić.

Rekla je kako razmišlja i planira neke stvari za budućnost, ali ne želi javno iznositi nešto što se još nije realiziralo.

- Definitivno neću sjediti u kući i čekati da život prolazi. Sportaši imaju sreću da mogu imati više karijera u životu i sad je moja prilika da osmislim svoj život nakon sporta. Sigurno ću ostati vezana za sport. Ponosna sam i sretna na svoju karijeru, rekla je.


https://sport.hrt.hr/ostali-sportovi/blanka-vlasic-objavila-kraj-karijere-741748
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30482
2014-04-12


Back to top Go down

Blanka Vlašić: Sad je prilika da osmislim život nakon sporta Empty Re: Blanka Vlašić: Sad je prilika da osmislim život nakon sporta

Post by debotoijusto 19/2/2021, 19:43


bravo ona , sad moze bit casna u nekom samostanu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30482
2014-04-12


Back to top Go down

Blanka Vlašić: Sad je prilika da osmislim život nakon sporta Empty Re: Blanka Vlašić: Sad je prilika da osmislim život nakon sporta

Post by T. 19/2/2021, 23:03

Zašto sam imao predosjećaj da će ovo biti tvoja tema...
Koja neće proći bez osvrta na njezin duhovni život...

_________________
Blanka Vlašić: Sad je prilika da osmislim život nakon sporta Unname11
T.
T.

Posts : 16963
2014-04-14

Age : 82

Back to top Go down

Blanka Vlašić: Sad je prilika da osmislim život nakon sporta Empty Re: Blanka Vlašić: Sad je prilika da osmislim život nakon sporta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum