ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karamarko nije bio u sukobu interesa

Page 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by marcellus 4/3/2021, 11:42

Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:mol jest većinski vlasnik, jer ima relativnu većinu dionica, a skoro i apsolutnu.

Da, relativno većinski, ali im je Račan dopustio da se ponašaju kao da su apsolutno većinski.
Usput rečeno, apsolutnu većinu nikada neće dobiti.
Bez obzira što ti i onaj netalentirani kreten od Karamarka mislili o tome.
I njega nije srušio nikakav lobi nego vlastita politička nesposobnost do razine mentalne retardacije.

usput, naravno da neće jer se žele riješiti INE, samo nemaju kupca. Odnosno, imaju jednog, ali taj nema novca.

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by Guest 4/3/2021, 11:42

marcellus wrote:
kvaka je da bilo nafte ili ne, mi idemo na električne aute, htjeli ili ne.

Ne idemo, jer se to nikome ne isplati.
Isplate se jedino hibridi jer smanjuju potrošnju benzina i dizela.
I to čak ne oni sa benzinom i dizelom kao temeljnim gorivom nego vodikom, koji je puno čistije gorivo pa i zeleni fanatici neće imati nikakvih argumenata protiv.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by marcellus 4/3/2021, 11:43

Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:ti govoriš o nafti kao izvoru energije. Ja govorim o tome da ina ne proizvodi naftu i ne prerađuje naftu.

Za sad. Ali postoje jako dobri izgledi da se to promjeni.

otprilike koliko i da Srbija vrati Kosovo.


Hoćeš okladu?
Pazi, to bi bila treća koju ćeš izgubiti kladeći se sa mnom
Kako ćeš podnijeti gubitak još jedne kune iz kućnog proračuna?

podsjeti me koju sam ono izgubio?

_________________
Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by vuksadinare 4/3/2021, 11:46

...nisam optimist da mozemo dobit na sudu...ako igras na kartu da bu ti pomogle tvoje veze u briselu pisi propalo...kao i u svezi cjepiva
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by Guest 4/3/2021, 11:47

vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:MOL nije ispoštovao ugovor - jer ga prethodno mi nismo, jednostavno je.

Mol će izgubiti arbitražu u SAD-u. Jednostavno je.
Svoje projekcije okači mačku o rep, jer taman toliko vrijede u što ćeš se i sam uvjeriti kada mi budeš vraćao dug od 2 kune nakon što izgubiš i drugu okladu.
A sto ako popusimo?..ti samo imas plan A da necemo..jesi bas toliko siguran?..uzdas se da ce plenkiju pomoc briselske veze oko ine samo radi kaprica orbanu..osobno bas mislim da plenki igra na tu kartu..ali proces je u americi

Da, toliko sam siguran.
I nema to ama baš nikakve veze sa Plenkijem nego sa mojim iskustvom i činjenicom da nikada nisam donio niti jednu lošu političku procjenu, a pogotovo ne onu strateške prirode. što bi se čak lako dalo i dokazati kada bih imao volje za to.
I da, proces jeste u Americi gdje jedna mađarska firma nema nikakve šanse, jer Orban ima ugled ruskog igrača u EU, a dolaskom Bidena na vlast niti jedan ruski igrač kao niti sami Rusi nemaju baš nikakve šanse dobiti bilo kakav spor pred američkom arbitražom.
Mislim, ako marc toga nije svjestan jer je previše uobražen da bi priznao svoju pogrešku, ti bi ipak trebao biti i to bez obzira što si manje ili više fulao u svim svojim političkim predviđanjima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by Guest 4/3/2021, 11:48

marcellus wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:ti govoriš o nafti kao izvoru energije. Ja govorim o tome da ina ne proizvodi naftu i ne prerađuje naftu.

Za sad. Ali postoje jako dobri izgledi da se to promjeni.

otprilike koliko i da Srbija vrati Kosovo.


Hoćeš okladu?
Pazi, to bi bila treća koju ćeš izgubiti kladeći se sa mnom
Kako ćeš podnijeti gubitak još jedne kune iz kućnog proračuna?

podsjeti me koju sam ono izgubio?

U Nizozemskoj. Mislim u Amsterdamu. U vezi Agrokora. I ne izmotavaj se, jer si to i sam priznao na forumu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by marcellus 4/3/2021, 11:48

Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:
kvaka je da bilo nafte ili ne, mi idemo na električne aute, htjeli ili ne.

Ne idemo, jer se to nikome ne isplati.
Isplate se jedino hibridi jer smanjuju potrošnju benzina i dizela.
I to čak ne oni sa benzinom i dizelom kao temeljnim gorivom nego vodikom, koji je puno čistije gorivo pa i zeleni fanatici neće imati nikakvih argumenata protiv.

idemo jer je tako već odlučeno na višim instancama. Većina proizvođača do 2030. više neće proizvoditi automobile s unutarnjim sagorijevanjem, velik dio država eu ima plan da iz zabrani do najkasnije 2040.


fanaticima ne trebaju argumenti da nešto zabrane, nikad ih nisu ni imali.

problem s vodikom je skladištenje unutar automobila, jer tank mora biti ogroman.

nove generacije električnih auta imaju domet do 800 km, napune se na brzom punjaču za 15 minuta do 80 posto, i to je kako stoje stvari budućnost.



_________________
Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by marcellus 4/3/2021, 11:49

inače agrokor je još jedna pljačka privatnog vlasništva, sad više nikog nije briga za plaće blagajnica i gubitke konzuma.

_________________
Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by vuksadinare 4/3/2021, 11:50

Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:MOL nije ispoštovao ugovor - jer ga prethodno mi nismo, jednostavno je.

Mol će izgubiti arbitražu u SAD-u. Jednostavno je.
Svoje projekcije okači mačku o rep, jer taman toliko vrijede u što ćeš se i sam uvjeriti kada mi budeš vraćao dug od 2 kune nakon što izgubiš i drugu okladu.
A sto ako popusimo?..ti samo imas plan A da necemo..jesi bas toliko siguran?..uzdas se da ce plenkiju pomoc briselske veze oko ine samo radi kaprica orbanu..osobno bas mislim da plenki igra na tu kartu..ali proces je u americi

Da, toliko sam siguran.
I nema to ama baš nikakve veze sa Plenkijem nego sa mojim iskustvom i činjenicom da nikada nisam donio niti jednu lošu političku procjenu, a pogotovo ne onu strateške prirode. što bi se čak lako dalo i dokazati kada bih imao volje za to.
I da, proces jeste u Americi gdje jedna mađarska firma nema nikakve šanse, jer Orban ima ugled ruskog igrača u EU, a dolaskom Bidena na vlast niti jedan ruski igrač kao niti sami Rusi nemaju baš nikakve šanse dobiti bilo kakav spor pred američkom arbitražom.
Mislim, ako marc toga nije svjestan jer je previše uobražen da bi priznao svoju pogrešku, ti bi ipak trebao biti i to bez obzira što si manje ili više fulao u svim svojim političkim predviđanjima.
Ok...da ne bi opet bilo po nasem kliseju kad spusimo..'nema veze sto smo spusili ali mi znamo da je pravica na nasoj strani'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by Guest 4/3/2021, 11:52

marcellus wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:
kvaka je da bilo nafte ili ne, mi idemo na električne aute, htjeli ili ne.

Ne idemo, jer se to nikome ne isplati.
Isplate se jedino hibridi jer smanjuju potrošnju benzina i dizela.
I to čak ne oni sa benzinom i dizelom kao temeljnim gorivom nego vodikom, koji je puno čistije gorivo pa i zeleni fanatici neće imati nikakvih argumenata protiv.

idemo jer je tako već odlučeno na višim instancama. Većina proizvođača do 2030. više neće proizvoditi automobile s unutarnjim sagorijevanjem, velik dio država eu ima plan da iz zabrani do najkasnije 2040.

Ma jeble te više instance.
Pa po tim višim instancama su sve nuklearke u Njemačkoj trebale biti već zatvorene, a nije ni jedna. Crni mačak se ubijao na starom forumu dokazujući da će se to dogoditi jer je riječ o jebenom ZAKONU, a Njemačka kakti uvijek poštuje vlastite jebene zakone ma koliko glupi bili.
Zašto nuklearke nisu zatvorene usprkos zakonu?
Valjda ti to ne trebam objašnjavati.
Uostalom, zakoni su tu da se ili mijenjaju ili jednostavno ne poštuju, ako nikome (normalnom) ne odgovaraju.


Last edited by Speare Shaker on 4/3/2021, 11:54; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by veber 4/3/2021, 11:52

marcellus wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:
kvaka je da bilo nafte ili ne, mi idemo na električne aute, htjeli ili ne.

Ne idemo, jer se to nikome ne isplati.
Isplate se jedino hibridi jer smanjuju potrošnju benzina i dizela.
I to čak ne oni sa benzinom i dizelom kao temeljnim gorivom nego vodikom, koji je puno čistije gorivo pa i zeleni fanatici neće imati nikakvih argumenata protiv.

idemo jer je tako već odlučeno na višim instancama. Većina proizvođača do 2030. više neće proizvoditi automobile s unutarnjim sagorijevanjem, velik dio država eu ima plan da iz zabrani do najkasnije 2040.


fanaticima ne trebaju argumenti da nešto zabrane, nikad ih nisu ni imali.

problem s vodikom je skladištenje unutar automobila, jer tank mora biti ogroman.

nove generacije električnih auta imaju domet do 800 km, napune se na brzom punjaču za 15 minuta do 80 posto, i to je kako stoje stvari budućnost.


ne bulazni.
kapacitet ne dozvoljava baterijske aute.

svaki auto je agregat i proizvođač energije.
baterijski auto je isključivo potrošač, a ne agregat.

struja je prolazna moda.

tehnički je neizvedivo.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by Guest 4/3/2021, 11:53

vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:MOL nije ispoštovao ugovor - jer ga prethodno mi nismo, jednostavno je.

Mol će izgubiti arbitražu u SAD-u. Jednostavno je.
Svoje projekcije okači mačku o rep, jer taman toliko vrijede u što ćeš se i sam uvjeriti kada mi budeš vraćao dug od 2 kune nakon što izgubiš i drugu okladu.
A sto ako popusimo?..ti samo imas plan A da necemo..jesi bas toliko siguran?..uzdas se da ce plenkiju pomoc briselske veze oko ine samo radi kaprica orbanu..osobno bas mislim da plenki igra na tu kartu..ali proces je u americi

Da, toliko sam siguran.
I nema to ama baš nikakve veze sa Plenkijem nego sa mojim iskustvom i činjenicom da nikada nisam donio niti jednu lošu političku procjenu, a pogotovo ne onu strateške prirode. što bi se čak lako dalo i dokazati kada bih imao volje za to.
I da, proces jeste u Americi gdje jedna mađarska firma nema nikakve šanse, jer Orban ima ugled ruskog igrača u EU, a dolaskom Bidena na vlast niti jedan ruski igrač kao niti sami Rusi nemaju baš nikakve šanse dobiti bilo kakav spor pred američkom arbitražom.
Mislim, ako marc toga nije svjestan jer je previše uobražen da bi priznao svoju pogrešku, ti bi ipak trebao biti i to bez obzira što si manje ili više fulao u svim svojim političkim predviđanjima.
Ok...da ne bi opet bilo po nasem kliseju kad spusimo..'nema veze sto smo spusili ali mi znamo da je pravica na nasoj strani'

Ovaj puta zakon čak i nije na našoj strani, nebitno što je pravica, ali ćemo spor dobiti na politiku.
To je puno ugodnija mogućnost od one koju si ti spomenuo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by marcellus 4/3/2021, 11:53

pa naravno da nisu, jer i ovako imaju prevelikih problema, te nove zelene politike se baš nisu iskazale, ali oni će gurati zatvaranje nuklearki i dalje da bi mogli prodati maglu i ekstremno skupe a eratične nove tehnologije svijetu lijepu i zelenu, co2 neutralnu budućnost

_________________
Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by vuksadinare 4/3/2021, 11:54

Eto i spear je priznao da nam je najveci argument-politika..i da je orban ruski igrac unutar eu-a...i da brisel i bidni mogu nesto povuc na nasu stranu..ak se u to uzdas..hm
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by Guest 4/3/2021, 11:56

marcellus wrote:inače agrokor je još jedna pljačka privatnog vlasništva, sad više nikog nije briga za plaće blagajnica i gubitke konzuma.

Kako god, kladili smo se i ti si izgubio.
Još uvijek mi duguješ tu jednu kunu zbog izgubljene oklade, uskoro ćeš i 2, a izgleda da radiš na tome da izgubiš i treću.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by Guest 4/3/2021, 11:57

vuksadinare wrote:Eto i spear je priznao da nam je najveci argument-politika..i da je orban ruski igrac unutar eu-a...i da brisel i bidni mogu nesto povuc na nasu stranu..ak se u to uzdas..hm

Čuj, ja priznao?
Pa ja nikada nisam imao problema sa priznavanjem činjenica, posebno onih notornih.
Nikada nisam i nikada ne ganjam neku svoju agendu koja ne bi imala nikakve veze sa činjenicama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by veber 4/3/2021, 11:58

Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:
Speare Shaker wrote:
marcellus wrote:
kvaka je da bilo nafte ili ne, mi idemo na električne aute, htjeli ili ne.

Ne idemo, jer se to nikome ne isplati.
Isplate se jedino hibridi jer smanjuju potrošnju benzina i dizela.
I to čak ne oni sa benzinom i dizelom kao temeljnim gorivom nego vodikom, koji je puno čistije gorivo pa i zeleni fanatici neće imati nikakvih argumenata protiv.

idemo jer je tako već odlučeno na višim instancama. Većina proizvođača do 2030. više neće proizvoditi automobile s unutarnjim sagorijevanjem, velik dio država eu ima plan da iz zabrani do najkasnije 2040.

Ma jeble te više instance.
Pa po tim višim instancama su sve nuklearke u Njemačkoj trebale biti već zatvorene, a nije ni jedna. Crni mačak se ubijao na starom forumu dokazujući da će se to dogoditi jer je riječ o jebenom ZAKONU, a Njemačka kakti uvijek poštuje vlastite zakone.
Zašto nuklearke nisu zatvorene usprkos zakonu?
Valjda ti to ne trebam objašnjavati.
Uostalom, zakoni su tu da se ili mijenjaju ili jednostavno ne poštuju, ako nikome (normalnom) ne odgovaraju.
unatoč babetini, željama zelenih, žutih, narančastih nuklearke u njemačkoj su stand by. periodično ih uključuju u energetski sustav kao kontrolnu mjeru.
2019e smo mijenjali robote u nuklerki pokraj koelna.

i normalno rade.
francuska ima 75% energije iz nuklerki.

baterije su ograničene kapacitetom, padom kapaciteta, te vremenom punjenja.
električni auto nije proizvođač već potrošač.

a i baba će odletiti pa će nafta postati in.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by marcellus 4/3/2021, 12:06

električni auti sasvim lijepo funkcioniraju, zagreb je pun tesli i jaguara na struju, sve više je i nisana leaf i porsche taycana, prodaja električara se utrostručuje svake godine. Kapacitet, ako pratiš, više nije problem, nove tesle S i Lucid air idu čak 800 km s jednim punjenjem baterija, 500 milja, većina standardnih električnih auta ide 400-500 km s jednim punjenjem, a ni vrijeme punjenja, na punjaču od 800 volti se svaki auto napuni za 15 - 30 minuta.

vozio sam ih, znaš da pišem za quatroruotte među ostalim, iskreno, prema klasičnim autima su kao iphone prema iskrinom kućnom telefonu. To je budućnost.

_________________
Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by marcellus 4/3/2021, 12:08

https://www.theverge.com/2021/1/27/22252832/tesla-model-s-redesign-plaid-mile-range-interior-refresh

https://www.theverge.com/2020/9/9/21429319/lucid-motors-air-electric-sedan-price-specs-range-reveal#:~:text=The%20sedan%20will%20get%20up,a%20decade%20in%20the%20making.

_________________
Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by marcellus 4/3/2021, 12:09

Lucid air: 517 miles of range, 0-60 mph in 2.5 seconds, and a price tag that starts at $80,000

Tesla unveils redesigned Model S with new interior and 520-mile range option


domet problem kod električnih auta? Više nije.

punjenje problem? Odavno više nije

Porsche made headlines for a battery it says can be charged with 400 kilometers (250 miles) of range in 15 minutes.

_________________
Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by Guest 4/3/2021, 12:18

marcellus wrote:
Porsche made headlines for a battery it says can be charged with 400 kilometers (250 miles) of range in 15 minutes.

Evo, svi samo čekaju da počnu kupovati električne Poršove.
I pazi boldanog, oni kažu.
A što ako se to ne dogodi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 3 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum