ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karamarko nije bio u sukobu interesa

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 11 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by marcellus Sun 7 Mar - 13:39

aben wrote:To je soba psihološki zdravog tinejdžera

Apsolutno, normalni interesi, seks, droga, rokendrol, brzi auti, i drkanje po kompjuterima...

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 11 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by epikur37 Sun 7 Mar - 15:20

[size=109]Na pomolu revolucija u autoindustriji: ‘Imam bateriju za električna vozila koja se napuni u 5 minuta!‘[/size]

https://www.jutarnji.hr/life/tehnologija/na-pomolu-revolucija-u-autoindustriji-imam-bateriju-za-elektricna-vozila-koja-se-napuni-u-5-minuta-15055883
----------------

Ma strujica zakon 

msm da sam pionir u zd u prelasku na elektro :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 11 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by Hektorović Sun 7 Mar - 20:53

epikur37 wrote:[size=109]Na pomolu revolucija u autoindustriji: ‘Imam bateriju za električna vozila koja se napuni u 5 minuta!‘[/size]

https://www.jutarnji.hr/life/tehnologija/na-pomolu-revolucija-u-autoindustriji-imam-bateriju-za-elektricna-vozila-koja-se-napuni-u-5-minuta-15055883
----------------

Ma strujica zakon 

msm da sam pionir u zd u prelasku na elektro :)

Gledam si uzeti hibrida. Iako realno tržište još nije zrelo.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Karamarko nije bio u sukobu interesa - Page 11 Empty Re: Karamarko nije bio u sukobu interesa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum