ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ?

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ? - Page 3 Empty Re: Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ?

Post by RayMabus 28/2/2021, 22:54

HDZ neće oprostiti Plenkovicu ako niti jedan njihov kandidat ne uđe u drugi krug jer se on neće odreći nevažnog Filipovića.

Posebno ne kad vidi da je po anketama i Most moguć kao drugi kandidat a njima je to smrt.


Most ne smije uopće imat mogućnost da bude kandidat broj 2 jer onda su oni gotovi na razini države.

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ? - Page 3 Empty Re: Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ?

Post by RayMabus 28/2/2021, 23:00

Škare je njihova. Upozna san je prije dosta godina dok je još bila u stranci u Solinu ispred opčine pa smo nešto u prolazu razgovarali.

Most ne smi bit drugi i ne smije se Zagreb dati bez borbe posebno ne rad nevažnog Filipovića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ? - Page 3 Empty Re: Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ?

Post by RayMabus 28/2/2021, 23:18

Jedino ih Vesna Škare spašava od potopa. Ukinit svoju kandidaturu jer Filipovič je ionako nitko , podržat Škare i oni imaju 20% il tako nešto i oni ulaze u drugi krug a ne nekakvi Most , Škoro il dvi ljevičarske stranke.

Oni moraju poslat poruku i svojim biračima i općenito desnici da su oni broj 2 a ne Most , Škoro il dvi ljevice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ? - Page 3 Empty Re: Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ?

Post by IL Risorto 28/2/2021, 23:23

RayMabus wrote:

Oni moraju.....
Džaba krečiš,kad već znaš što će bit. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ? - Page 3 Empty Re: Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ?

Post by RayMabus 28/2/2021, 23:25

Škare je inače takvi kandidat da se ona sa strankom razišla upravo i radi nekih stvari oko korupcije dakle ima podršku birača Dp ako uđe u drugi krug i velikog broja birača Mosta jer ima ono šta oni traže tu. Doduše jasno svima da neće to biti 100% al oće nešto ipak pošto bi ona bila gradonačelnik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ? - Page 3 Empty Re: Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ?

Post by RayMabus 28/2/2021, 23:26

סמאל wrote:
RayMabus wrote:

Oni moraju.....
Džaba krečiš,kad već znaš što će bit. :cleanteeth
Plenkovic će letit ako preda Zagreb bez borbe. To ti je 100%
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ? - Page 3 Empty Re: Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ?

Post by RayMabus 28/2/2021, 23:32

Lokalni šerifi ne trebaju Plenkovica nit imaju rezervno mjesto u Briselu.

Preda li on Zagreb bez borbe njih par će se povuč iz Sabora i oni rade koaliciju sa Dp i drugima.

Izgubili li Zagreb bez borbe i uđe li Škoro , Most il dvi ljevice u drugi krug , to mu je smrtna presuda.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ? - Page 3 Empty Re: Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ?

Post by IL Risorto 28/2/2021, 23:33

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:

Oni moraju.....
Džaba krečiš,kad već znaš što će bit. :cleanteeth
Plenkovic će letit ako preda Zagreb bez borbe. To ti je 100%
Briga me za Plenkya,prioriteti se mjenjaju iz dana u dan a to isto sam ti rekao i kad sam slavio jer je pobjedio na parlamentarnim.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ? - Page 3 Empty Re: Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ?

Post by RayMabus 28/2/2021, 23:38

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:

Oni moraju.....
Džaba krečiš,kad već znaš što će bit. :cleanteeth
Plenkovic će letit ako preda Zagreb bez borbe. To ti je 100%
Briga me za Plenkya,prioriteti se mjenjaju iz dana u dan a to isto sam ti rekao i kad sam slavio jer je pobjedio na parlamentarnim.
I mene je brige al drago mi je da ih hvata jeza od same pomisli da bi Most mogao biti kandidat broj 2 za gradonačelnika Zagreba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ? - Page 3 Empty Re: Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ?

Post by RayMabus 28/2/2021, 23:42

S obzirom da je Tomašević sad izgubio glavni adut mogla bi mu s vremenom malo past podrška a povećat se Mostu tako da to bude 100% da su oni drugi.

To je smrt za HDZ.

Jedino šta ovo spriječava sada je povlaćenje svog kandidata a podržat Škare kao zajedničkog kandidata tj nju al ima i podršku HDZ da uđe u drugi krug.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ? - Page 3 Empty Re: Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ?

Post by IL Risorto 28/2/2021, 23:49

RayMabus wrote:Možda....
Nego,čini mi se kako pokazuješ puno veći interes za izbore u Zagrebu,nego u Splitu,kakve su tvoje projekcije za splitsku regiju ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ? - Page 3 Empty Re: Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ?

Post by RayMabus 28/2/2021, 23:55

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Možda....
Nego,čini mi se kako pokazuješ puno veći interes za izbore u Zagrebu,nego u Splitu,kakve su tvoje projekcije za splitsku regiju ?
Pa one su super ako HDZ izgubi Zagreb jer onda Plenky mora slušati lokakne šerife (čitaj Split ) a ne oni njega.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ? - Page 3 Empty Re: Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ?

Post by IL Risorto 1/3/2021, 00:01

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Možda....
Nego,čini mi se kako pokazuješ puno veći interes za izbore u Zagrebu,nego u Splitu,kakve su tvoje projekcije za splitsku regiju ?
Pa one su super ako HDZ izgubi Zagreb jer onda Plenky mora slušati lokakne šerife a ne oni njega.
U HDZ-u su Zagreb još davno pustili niz vodu,tak da gubitak izbora u Zagrebu za njih ne predstavlja ništa više a ni manje,nego gubitak izbora u Rijeci.
Međutim,kako je epidemija covid-19 išla im na ruku na parlamentarnim izborima,ovaj put će im  covid presudit,te očekujem veliki gubitak čak i onih tradicionalnih utvrda HDZ-a.
Mislim da im sljedi pravi potop.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ? - Page 3 Empty Re: Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ?

Post by RayMabus 1/3/2021, 00:13

Bez Bandića će ga još bolje izgubiti. pirat
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ? - Page 3 Empty Re: Index anketa : Tko će pobijediti na izborima u Zagrebu ?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum