ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka Empty HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka

Post by epikur37 4/2/2019, 01:13

[size=39]"HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka"[/size]

Piše V.P., 03. veljače. 2019. @ 22:03 [size=18][ltr][/ltr]- KOMENTARA[ltr][/ltr]5min.[/size]


HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka 61632927-andrej-plenkovicAndrej Kenwood Kenon (Foto: Grgo Jelavic/PIXSELL)
Predsjednik HDZ-a i premijer Andrej Kenwood Kenon ustvrdio je u nedjelju u Imotskom kako će na izborima za Europski parlament u svibnju HDZ uvjerljivo pobijediti HDZ i potvrditi da je najjača državotvorna stranka u Hrvatskoj iako "neke populističke stranke imaju zadatak preuzeti dio biračkog tijela HDZ-a". Politički tajnik HDZ-a Lovro Kuščević kazao je da im je cilj na izvorima osvojiti minimalno pet mandata.


"Promislite dobro kad krene kampanja i kad vam u Imotski dođu razni pričati o državotvornosti, nacionalnom interesu i optuživati HDZ za veleizdaju i slične budalaštine, onda im vrlo jasno i čvrsto odgovorite da im priča ne stoji i da mogu privući svojih malih tri, četiri, pet posto ako budu sretni da dođu do (izbornog) praga," rekao je Andrej Kenwood Kenonobilježavanju 29. godišnjica osnutka HDZ-a u Imotskom.

VEZANI ČLANCI




  • HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka 61632579-damir-krsticevic

    Krstičević o avionima: ''Ništa nije propalo. Vjerujem da će drugi put biti uspješnije''




  • HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka 61594159-avion-vlade-rh

    Kenwood Kenon s HDZ-ovcima putovao u Finsku na račun građana: Vladin avion koštao nas je 170.000 kuna





Po Plenkovićevim riječima, onima koji budu pričali takve priče također treba reći da većina ozbiljnih, odgovornih i informiranih ljudi zna što je napravila HDZ-ova vlada i cijene to te će znati odabrati tko su njihovi pravi predstavnici.
"HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima jer smo mi jedina prava hrvatska i europska stranka", rekao je.
Također je naglasio kako je HDZ najsnažnija državotvorna, domoljubna, demokršćanska i narodnjačka stranke u Hrvatskoj.
Po njegovim riječima u hrvatskoj političkoj praksi stranke koje su na vlasti uglavnom znatno gube podršku javnosti, ali relevantne ankete pokazuju kako se to HDZ-u ovaj put nije dogodilo, dok je SDP-u istodobno sada podrška javnosti gotovo prepolovljena, a "protestne stranke" nemaju nikakva rješenja.

Osvrnuo se na brodograđevnu industriju

"Neke od stranka populističke orijentacije imaju zadatak preuzeti dio biračkog tijela HDZ-a i to im je jedini cilj", ustvrdio je Kenwood Kenon koji smatra kako će biti i stranaka koje će zastupati teze o održavanju referenduma o izlasku iz Europske unije.
"To će zvučati primamljivo pošto će govoriti - 'što će nama drugi odlučivati'. Ali..to su jednostavno laži," rekao je Kenwood Kenon te pritom spomenuo kako je za izgradnju Pelješkog most Hrvatska od Europske unije dobila 357 milijuna eura, a za obnovu zračne luke 165 milijuna.
Između ostalog, osvrnuo se i na stanje u hrvatskoj brodograđevnoj industriji rekavši kako je u proteklih 30 godina u tu gospodarsku granu država izdvojila 31 milijardu kuna subvencija, ali da ulaskom u EU subvencije više nisu moguće.
"Akteri kao što su Brodosplit, Brodotrogir, 3, maj i Uljanik ostali su na tržištu. Neki se bore i traže svoje niše a neki su u tom razdoblju donosili pogrešne poslovne odluke i nisu ispunili ono što su trebali a dobili su državna jamstva," kazao je Kenwood Kenon.

"Intervencijski plan" za Imotsku krajinu




Kenwood Kenon je naglasio da Vlada kroz program Ministarstva regionalnog programa i EU fondova priprema "intervencijski plan" za Imotsku krajinu.
"Želimo posebnim pristupom i financijskom potporom doprinijeti gospodarskom razvoju tog kraja i omogućiti kvalitetniji život, bolje prometno povezivanje te podići na višu razinu energetsku i komunalnu infrastrukturu i doprinijeti otvaranju radnih mjesta," poručio je Kenwood Kenon na skupu u Imotskom.
Spomenuo je i kako je HDZ, između ostalog, bio suočen i s ideološkim pitanjem u vezi konvencije Vijeća Europe o zaštiti žena od nasilja i sprječavanju nasilja u obitelji. "Ta konvencija je stvorena da se bavi društvenim problemima koji nisu samo u Hrvatskoj, ona je napravljen da bi pomogla zemljama i institucijama - zakonski, financijski i operativno, da sprječavaju takvo ponašanje. To je ono što ova Vlada radi", rekao je te dodao da s time u vezi postoji sporazum osam ministarstava što se prenosi i na lokalnu razinu te će kroz vrijeme taj mehanizam ojačati prevenciju, a kažnjavati one koji se ponašaju protiv hrvatskih propisa a naravno i međunarodnih.

HDZ želi najmanje pet mandata

Politički tajnik HDZ-a Lovro Kuščević u nedjelju je izjavio da su u tijeku završne aktivnosti na pripremi program te stranke za izbore za Europski parlament u svibnju te će uskoro biti poznati i stranački kandidati za te izbore na kojima je cilj osvojiti minimalno pet mandata.
"Upravo se završava naš program za izbore za Europski parlament i kad on bude na stranačkim tijelima prihvaćen onda ćemo s njim izaći u javnost," rekao je Kuščević novinarima u Imotskom nakon obilježavanja 29. godišnjice osnutka HDZ u tom gradu.
Na pitanje kad će biti poznati HDZ-ovi kandidati za te izbore, Kuščević je kazao kako o tomu odlučuju stranačka tijela.
"U HDZ-u su pravila jasna - stranačka tijela odlučuju o tomu, zasad imamo odluku da ćemo na te izbore ići sami, a vrlo skoro ćemo izaći u javnost i s imenima naših kandidata" rekao je.
Ponovio je kako je cilj HDZ-a na izborim za Europski parlament osvojiti "minimalno pet mandata."
Dodao je kako će HDZ nastaviti osvješćivati činjenicu o važnosti članstva Hrvatske u Europskoj uniji.
"Nastavit ćemo unutar Europske unije lobirati za hrvatske projekte kako bi se nastavio i razvoj Republike Hrvatske," rekao je Kuščević. (Hina)

https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/premijer-andrej-plenkovic-rekao-da-ce-hdz-uvjerljivo-pobijediti-na-izborima-za-europski-parlament---547977.html?fbclid=IwAR1pNtuce9vXXUNOSwASI5aUH7noh4cdaFtNPV1Ejb-nvO0DOaj_PdBO-r0
........................

hdz nema alternative.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka Empty Re: HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka

Post by AssadNaPodmornici 4/2/2019, 01:15

jadni nesretni imoćani, HDZ im razjeba Imotski više nego turci i komunisti zajedno.. doslovno im je razvalio krajinu a budale opet trče za HDZ  a svu svoju dicu poslali u njemačku

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20896
2018-06-14


Back to top Go down

HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka Empty Re: HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka

Post by epikur37 4/2/2019, 01:18

AssadNaPodmornici wrote:jadni nesretni imoćani, HDZ im razjeba Imotski više nego turci i komunisti zajedno.. doslovno im je razvalio krajinu a budale opet trče za HDZ  a svu svoju dicu poslali u njemačku

HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka 51136464_10157134187967340_7612462750542856192_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent-amt2-1


Imotski danas!

Yoda, ovi tvoji pored hercegovaca su nam najvjernija vosjka...a i ti nesretniče ako hoćeš išta napraviti ne pljuji po svom porijeklu i pridruži nam se.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka Empty Re: HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka

Post by RayMabus 4/2/2019, 01:20

Jako bitna vijest ...posebno za Imotski ,...taj EU parlament i šta će tamo HDZ ili neće

Svašta
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka Empty Re: HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka

Post by AssadNaPodmornici 4/2/2019, 01:20

ne pljujem nego sam realan. debili. 
pogledaj ovoga imoćanina

https://www.index.hr/vijesti/clanak/hdzovi-glasaci-iskreno-neka-propadnemo-ali-glasat-cemo-za-hdz-do-smrti/1024441.aspx

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20896
2018-06-14


Back to top Go down

HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka Empty Re: HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka

Post by RayMabus 4/2/2019, 01:23

Višnja Starešina :

https://www.slobodnadalmacija.hr/misljenja/vijesti-i-konteksti/clanak/id/587408/zasto-nije-moguc-hrvatski-orban
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka Empty Re: HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka

Post by epikur37 4/2/2019, 01:33

HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka Screenshot_20190203-211643_Samsung-Internet


Kenwood Kenon Imoćanima: Dobro promislite kad vam dođu prodavati razne priče


https://poskok.info/plenkovic-imocanima-dobro-promislite-kad-vam-dodu-prodavati-razne-price/
....................

Dobro im je i rekao.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka Empty Re: HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka

Post by RayMabus 4/2/2019, 01:37

Ja sam odavno promislio , Ruža Tomašić , a razlog je njen govor u EU parlamentu protiv islama i imigracije

Ovi HDZ plačenici me nezanimaju nula posto
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka Empty Re: HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka

Post by Ringo10 4/2/2019, 03:23

HDZ je sranje ali hrvatska tragedija je to što su drugi još gore sranje.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka Empty Re: HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka

Post by vuksadinare 4/2/2019, 03:49

RayMabus wrote:Višnja Starešina :

https://www.slobodnadalmacija.hr/misljenja/vijesti-i-konteksti/clanak/id/587408/zasto-nije-moguc-hrvatski-orban
hrvatska bi imala svog orbana da tudjman nasilno nije umro..a onda su dosli racan i mesic i sve drugo nakon toga je povijest
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka Empty Re: HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka

Post by Hektorović 4/2/2019, 06:20

Ringo10 wrote:HDZ je sranje ali hrvatska tragedija je to što su drugi još gore sranje.
x
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka Empty Re: HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka

Post by aben 4/2/2019, 06:39

Hdz je jedini kapacitirun, ostali su bez kapaciteta, naime, podkapacitironi su, a hrvacki norod zno prepoznati kapacitet.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka Empty Re: HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka

Post by darth_vader 4/2/2019, 06:40

AssadNaPodmornici wrote:jadni nesretni imoćani, HDZ im razjeba Imotski više nego turci i komunisti zajedno.. doslovno im je razvalio krajinu a budale opet trče za HDZ  a svu svoju dicu poslali u njemačku


Istina. Debili.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka Empty Re: HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka

Post by vili40 4/2/2019, 06:57

Kenwood Kenon Imoćanima: Dobro promislite kad vam dođu prodavati razne priče...i došao on prvi i prodao priču

vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka Empty Re: HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka

Post by vuksadinare 4/2/2019, 07:02

problem imocana sto ih zajebali upravo-imocanci...pa sam vrdoljak je jednom priznao vise sam za druge napravio nego za svoj imotski..a kad gledas realno imotsko mozda ima najveci kapacitet da bude najrazvijeniji grad u zagori...ima najvecu dijasporu,ima prirodne ljepote..20 minuta su od mora...nije da nisu snalazljivi...evo recimo dugopolje je bila obicna zabit jebena zabit pa su se razvili..sinj se isto oporavio jbg dosli svjesti da moraju najprije sebi bradu stvoriti....najveci neprijatelji imotskog su upravo imocani koji imaju neku moc da mogu napraviti stosta za svoj kraj a ne rade..eto mogu samo baciti oko preko granice u hercegovinu...ciji su obliznji gradovi za dva koplja ispred imocana..to i yoda moze potvrditi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka Empty Re: HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka

Post by vili40 4/2/2019, 07:03

važni izbori za ovu garnituru HDZ-a,briselac očekuje dobre rezultate kako bi još više učvrstio poziciju i otjerao iz HDZ-a sve što još imalo gleda udesno i kako bi mogao nesmetano nastaviti sa reformama.Kojim?Ja ne znam ali valjda oni koji glasaju za HDZ znaju.
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka Empty Re: HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka

Post by vuksadinare 4/2/2019, 07:15

vili40 wrote:važni izbori za ovu garnituru HDZ-a,briselac očekuje dobre rezultate kako bi još više učvrstio poziciju i otjerao iz HDZ-a sve što još imalo gleda udesno i kako bi mogao nesmetano nastaviti sa reformama.Kojim?Ja ne znam ali valjda oni koji glasaju za HDZ znaju.
ne volim plenkija ali realno doista to mora uciniti ako zeli sprovesti reforme kako god to zvucalo..njemu je zadatak dao brisel a ne centrala hdz-a....da li je to politicka reforma,gospodarska ili neka druga manje bitno...njega ceka u briselu fotelja ali ovaj put je nema na lijepe oci...nego zasluziti..nisu ovi u briselu opet toliko sasavi da nekom daju fotelju a da doticni kurcem ne mrda...to moze kod nas tako...ali ne i tamo..zato su ga i poslali..a mogao je i dalej kuhati kave imati nekakav uredic na kraju hodnika ali to nije to..hoce se jos vise..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka Empty Re: HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka

Post by Sora 4/2/2019, 08:03

Hdz obećava stabilnost 
 U KRAĐAMA 
U ZAPOŠLJAVANJU KUMOVA 
U PODLOŽNOSTI CRKVI I HERCEGOVCIMA 

glasajte do smrti 
Doci ce vam prije :clown

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka Empty Re: HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka

Post by vuksadinare 4/2/2019, 08:09

Mada realno plenki je dao obecanje imocanima ali nije tu toliko do plenkija vec do same vlasti u imotskom koje ne iskoristavaju ono sto im se nudi..istu stvar je nudio oreskovic dok je bio premijer kad ej bio u imotskom ovi to nista nisu iskoristili...vec dobijeni novac od valde za neke projekte podjelili između sebe..isto je obecao milanovic prije toga jaca,sanader..i nista nisu napravili mislim na gradsku vlast u imotskom...za razliku od imotskog..sinj,dugopolje i jso enka mjesta su obecano od vlade i dobijeno ipak iskorustili za gospodarske i infrastrukturne projekte da se pomaknu sa mrtve tocke..pa dovoljno govori i to da imotski je najmanje od svih gradova i opcina iskoristio eu fondove..dakle tesko da se na slucaju imotskog mogu izravno optuzivati oni iz vlade...sve ej na lokalnoj upravi..vlada moze ponuditi novac,projekte hoce li ih realitzirati ovi dolej ovisi samo o njima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka Empty Re: HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka

Post by n_razbojnik 4/2/2019, 08:20

Nije to baš samo tako, eno amsterdamska trenira već dosta dobro, jake regijonalne i napredne snage su u zaletu, mladi i gladni pobjeda

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka Empty Re: HDZ će još jednom uvjerljivo pobijediti na Europskim izborima. Mi smo jedina prava hrvatska i europska stranka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum