ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 5 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 14/2/2021, 09:11

Zaslužena pobjeda jučer. Može se reći da je mlađi Dalton nadmudrio Bjelicu u prvom poluvremenu, ali opet se nije zabilo kad je trebalo. Kasnio je s izmjenama u drugom poluvremenu i ko posljedica toga je crveni Ristovskom. Na kraju umjesto sigurne pobjede, strepnja do zadnje minute.

Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 5 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by End 14/2/2021, 11:10

muk tovara
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 5 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 14/2/2021, 11:31

Roland Deschain wrote:Zaslužena pobjeda jučer. Može se reći da je mlađi Dalton nadmudrio Bjelicu u prvom poluvremenu, ali opet se nije zabilo kad je trebalo. Kasnio je s izmjenama u drugom poluvremenu i ko posljedica toga je crveni Ristovskom. Na kraju umjesto sigurne pobjede, strepnja do zadnje minute.
potvrđeno realno stanje u 1.hnl: protiv dinama protivnik igra koliko mu dinamo dopusti.

je, problem realizacije postoji, ali obrana se popravlja - tri tekme bez primljenog gola.

livi je samo potvrdio klasu, a ni ivušić nije bio loš inače bi tekma bila zaključena u prvom poluvremenu.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 5 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 14/2/2021, 12:35

Roland Deschain wrote:Zaslužena pobjeda jučer. Može se reći da je mlađi Dalton nadmudrio Bjelicu u prvom poluvremenu, ali opet se nije zabilo kad je trebalo. Kasnio je s izmjenama u drugom poluvremenu i ko posljedica toga je crveni Ristovskom. Na kraju umjesto sigurne pobjede, strepnja do zadnje minute.
Nisam uopće sumnjal da bude Zoran Mamić kriv za crveni karton, a ne Petković koji je prije tog kartona Ristovskog prodal čistu loptu ... Jedina greška Zokija u ovoj utakmici je Petković, jer tak kak' on igra tak možeš igrati i zajebavati se na selskim turnirima gdje se za pajceka igra, a onaj napad dva na jedan kad je promašio Majera za 15 metara i dodao loptu Ivušiću vrhunac je kretenizma i nogometnog neznanja ... Zoki ga je trebal poslati na hlađenje nakon 20-ak minuta utakmice i bilo bi bar 3-0 ... Petković nit' zabija, nit' asistira, on je samo igrač da se popuni broj od 11 igrača ... Prodati na ljeto pod hitno dok još mogu bilo šta dobit za njega, inače će otići za bagatelu ... K'o i Sammir svojevremeno ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 5 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 15/2/2021, 23:51

Marko Bulat:

SVAKA ČAST SVIMA, ALI DINAMO JE MILIJUN PUTA NAJVEĆI KLUB NA OVIM PROSTORIMA‘
Otac Joso je igrao u Hajduku, možda će neki biti razočarani da jedan od najvećih talenata hrvatskog nogometa neće završiti na Poljudu. Je li bilo nekih kontakata ranije sa Splićanima?
- Bilo je nekih kontakata u mlađim uzrastima, ali to je bilo u vrijeme kada sam igrao neozbiljan nogomet. Svaka čast svima, ali Dinamo je milijun puta najveći klub na ovim prostorima, na Balkanu i nijedan klub u HNL-u se ne može mjeriti s veličinom Dinama. Zato sam presretan što smo mogli odraditi ovaj veliki transfer. 

---------------------------------------------------------------------------------

Zakaj su djeca iz Šibenika toliko pametnija od djece iz Splita, a nisu puno udaljena jedna od drugih?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 5 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by darth_vader 16/2/2021, 01:17

Gasi tu nakupinu perača love više.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 5 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 16/2/2021, 01:51

Zeko wrote:Marko Bulat:

SVAKA ČAST SVIMA, ALI DINAMO JE MILIJUN PUTA NAJVEĆI KLUB NA OVIM PROSTORIMA‘
[size=41]Otac Joso je igrao u Hajduku, možda će neki biti razočarani da jedan od najvećih talenata hrvatskog nogometa neće završiti na Poljudu. Je li bilo nekih kontakata ranije sa Splićanima?
- Bilo je nekih kontakata u mlađim uzrastima, ali to je bilo u vrijeme kada sam igrao neozbiljan nogomet. Svaka čast svima, ali Dinamo je milijun puta najveći klub na ovim prostorima, na Balkanu i nijedan klub u HNL-u se ne može mjeriti s veličinom Dinama. Zato sam presretan što smo mogli odraditi ovaj veliki transfer. 

---------------------------------------------------------------------------------

Zakaj su djeca iz Šibenika toliko pametnija od djece iz Splita, a nisu puno udaljena jedna od drugih?[/size]
To mi je toliki klisej da mi se povraca od ovih. 
Da je dosao u Hajduk trubio bi isto da mu je to djecacki san
 Realno puca njemu kurac za dinamovom velicinom njemu je cilj uzeti pare a zasto i nebi.
Nema ni nista gadljivije nego kad tako igraci izjave.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 5 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 16/2/2021, 01:52

Njemu je san dinamo
Za godinu prijedje u sta ja znam zenit
OVO JE ISPUNJENJE MOJIH SNOVA
za dvi prijedje u West Ham

ODUVIJEK SAM ZELIO IGRATI PREMIER LIGU A POSEBNO WEST HAM.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 5 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 16/2/2021, 01:54

Ili ovaj sta je dosa u hajduk.
ZNAM GDJE SAM DOSAO CAST MI JE BLA BLA.
BOLI TEBE KURAC DISI DOSAO UZMI LOVU I NESERI

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 5 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 16/2/2021, 09:43

FRANK wrote:
Zeko wrote:Marko Bulat:

SVAKA ČAST SVIMA, ALI DINAMO JE MILIJUN PUTA NAJVEĆI KLUB NA OVIM PROSTORIMA‘
[size=41]Otac Joso je igrao u Hajduku, možda će neki biti razočarani da jedan od najvećih talenata hrvatskog nogometa neće završiti na Poljudu. Je li bilo nekih kontakata ranije sa Splićanima?
- Bilo je nekih kontakata u mlađim uzrastima, ali to je bilo u vrijeme kada sam igrao neozbiljan nogomet. Svaka čast svima, ali Dinamo je milijun puta najveći klub na ovim prostorima, na Balkanu i nijedan klub u HNL-u se ne može mjeriti s veličinom Dinama. Zato sam presretan što smo mogli odraditi ovaj veliki transfer. 

---------------------------------------------------------------------------------

Zakaj su djeca iz Šibenika toliko pametnija od djece iz Splita, a nisu puno udaljena jedna od drugih?[/size]
To mi je toliki klisej da mi se povraca od ovih. 
Da je dosao u Hajduk trubio bi isto da mu je to djecacki san
 Realno puca njemu kurac za dinamovom velicinom njemu je cilj uzeti pare a zasto i nebi.
Nema ni nista gadljivije nego kad tako igraci izjave.
Potpuno nebitno ... Ovdje je jedino važno da je mali Bulat rekao istinu po pitanju veličine Dinama ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 5 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 16/2/2021, 13:13

:rofl  haha

Koliko glup moraš biti da se ložiš na ovakve stvari. Pa naravno da će tako pričati kad je potpisao za Dinamo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 5 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 16/2/2021, 13:17

FRANK wrote:Ili ovaj sta je dosa u hajduk.
ZNAM GDJE SAM DOSAO CAST MI JE BLA BLA.
BOLI TEBE KURAC DISI DOSAO UZMI LOVU I NESERI
Ja bi rekao opravdaj tu lovu i ne seri.

Ne triba nijedan igrač pričati o veličini Hajduka kad je svima jasno o kakvom se klubu radi. 
Dodvoravanje navijačima i zahtjevnoj sredini u kakvoj Hajduk djeluje nije potrebno pričom nego igrom i zalaganjem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 5 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 16/2/2021, 13:49

rekao sam već: amperu će zadnja riječ prije nego umre biti - dinamo.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 5 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by End 16/2/2021, 15:47

mali bulat samo ispao glup
dobro da nije rekao 2+2 su 4
već je odavno jasno da je dinamo milijun godina ispred malih tovarskih ribara
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 5 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 16/2/2021, 16:18

End wrote:mali bulat samo ispao glup
Nakon dugo vrimena i ti si napisao jednu rečenicu koja stoji. :tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 5 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 16/2/2021, 16:49

End wrote:mali bulat samo ispao glup
dobro da nije rekao 2+2 su 4
već je odavno jasno da je dinamo milijun godina ispred malih tovarskih ribara
Pa dobro, al' nije zgorega to ponoviti koji put da i ove budale, poput ampera, to shvate ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 5 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 16/2/2021, 17:04

Zeko wrote:
End wrote:mali bulat samo ispao glup
dobro da nije rekao 2+2 su 4
već je odavno jasno da je dinamo milijun godina ispred malih tovarskih ribara
Pa dobro, al' nije zgorega to ponoviti koji put da i ove budale, poput ampera, to shvate ...
Znaci decko je debilcinA prve klase. Prica udvornicke gluposti.da je isa ili u hajduk ili rijeku ili osijek.ili olimpiju iz ljubljane isto bi pricao

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 5 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 16/2/2021, 22:02

FRANK wrote:
Znaci decko je debilcinA prve klase. Prica udvornicke gluposti.da je isa ili u hajduk ili rijeku ili osijek.ili olimpiju iz ljubljane isto bi pricao
Prognoziram da će mali za 10, 15 godina pričati kako je najbolje dane karijere proveja u Rijeci, dok mu je s druge strane najopuštenije bilo igrati u Lokomotivi.  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 5 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 16/2/2021, 23:21

A kaj ako bude pričao da mu je najljepše bilo u Realu ili Bayernu? E vidiš, zato ima rezona da mali tako priča, jer iz Dinama ima šanse da zaigra za Real ili Bayern, dok iz nijednog drugog hrvatskog kluba te šanse nema ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 5 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 17/2/2021, 01:09

Andreas Goldberger wrote:
FRANK wrote:
Znaci decko je debilcinA prve klase. Prica udvornicke gluposti.da je isa ili u hajduk ili rijeku ili osijek.ili olimpiju iz ljubljane isto bi pricao
Prognoziram da će mali za 10, 15 godina pričati kako je najbolje dane karijere proveja u Rijeci, dok mu je s druge strane najopuštenije bilo igrati u Lokomotivi.  :lol!:
sektaški jal.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 5 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 17/2/2021, 10:43

Malog Bulata je Hajduk htio dovesti prije cca godinu ipo dana, a njemu je u to vrijeme otac i vodio HNK Šibenik. Ni oni nisu imali ništa protiv da ode u Hajduk, ali su tražili odprilike za koliko je sada prodan u Dinamo. Zna se zašto, zato jer oni imaju dobar postotak od transfera samog igrača.
Nakon toga,kad su shvatili da će mali ili u Dinamo ili negdi vanka, mali po medijima priča kako bi radije u Dinamo. Da je Hajduk platio koliko su tražili Joso i Ivan Bulat (btw. Hajduk je nudio oko 500 tisuća eura) , onda bi momak došao u Hajduk, pričao o povijesti, veličini kluba, navijačima i atmosferi kakvu nitko nema.  lol!

Mali jest talent, ali nije jedini niti u Šibeniku gdje je već s 16 godina dobio priliku, vrlo rano i kapetansku traku a sve to ne bi dobio (bez obzira na talent) da nema prezime Bulat i da mu glavni u klubu nije bio nitko drugi nego otac. U Šibeniku je sad bio kao kap vode na dlanu, a sad kad ode u Dinamo (vjerojatno prvo na posudbu u lokomotivicu ili riječicu ako miško opet dobro poliže) i biti će samo jedan od 20 i nešto igrača... Tako da, on se tek treba dokazati...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 5 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum