ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 6 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 17/2/2021, 10:43

Malog Bulata je Hajduk htio dovesti prije cca godinu ipo dana, a njemu je u to vrijeme otac i vodio HNK Šibenik. Ni oni nisu imali ništa protiv da ode u Hajduk, ali su tražili odprilike za koliko je sada prodan u Dinamo. Zna se zašto, zato jer oni imaju dobar postotak od transfera samog igrača.
Nakon toga,kad su shvatili da će mali ili u Dinamo ili negdi vanka, mali po medijima priča kako bi radije u Dinamo. Da je Hajduk platio koliko su tražili Joso i Ivan Bulat (btw. Hajduk je nudio oko 500 tisuća eura) , onda bi momak došao u Hajduk, pričao o povijesti, veličini kluba, navijačima i atmosferi kakvu nitko nema.  lol!

Mali jest talent, ali nije jedini niti u Šibeniku gdje je već s 16 godina dobio priliku, vrlo rano i kapetansku traku a sve to ne bi dobio (bez obzira na talent) da nema prezime Bulat i da mu glavni u klubu nije bio nitko drugi nego otac. U Šibeniku je sad bio kao kap vode na dlanu, a sad kad ode u Dinamo (vjerojatno prvo na posudbu u lokomotivicu ili riječicu ako miško opet dobro poliže) i biti će samo jedan od 20 i nešto igrača... Tako da, on se tek treba dokazati...

Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 6 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 17/2/2021, 11:30

Sva sreca da se u hajduku nitko ne mora dokazati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 6 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 17/2/2021, 12:54

Sva sreća da opet nisi razumio ništa od napisanog.

Bulat u Šibeniku nije imao nikakav pritisak, niti je završio na klupi nakon 2-3 lošije utakmice. Mnogi mladi igrači nemaju privilegiju kakvu je on do sad u Šibeniku imao, zato kažem da će mu u novom klubu biti potpuno drugačije. U tom kontekstu sam pričao o dokazivanju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 6 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 17/2/2021, 13:56

obzirom koliko je hajduk uspješan u tome da sjebe mlade talente, ili talente uopćeno, sasvim je logično što je bulat odabrao dinamo.

podsjećam na rukavinu, anasa, tomasova, sačera, grbića, kalika, pršira, špikića koji u hajduku nisu bili ni blizu potencijalu koji su imali jer u hajduku nema sustav za razvoj mladih igrača što se najbolje sada vidi po nejašmiću i krekoviću koji su naprasno usporeni u razvoju.

točno je i da su neke potencijalne zvijezde iz dinama kao halilović, ćorić, ili pobjegulja murić ugasnule nakon odlaska iz dinama, ali se na njima dinamo barem pristojno naplatio jer su u dinamu još blistale.

istovremeno su grbić, pršir i kalik otišli mukte, tomasova su pustili nazad u zadar, sačer je nestao, kalika su pustili, a samo za špikića će dobiti 240.000€ od gorice.

druga strana medalje je totalno nesređeno stanje u klubu koje sad lukša i litavac polako sređuju što će potrajati još koju godinu, što je razlog da za mlade potentne igrače danas hajduk nije privlačan.

razvidno je kako danas u hajduk uglavnom dolaze stariji igrači kojima karijera stagnira pa se preko hajduka nadaju bolji danima.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 6 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 17/2/2021, 14:17

Andreas Goldberger wrote:Sva sreća da opet nisi razumio ništa od napisanog.

Bulat u Šibeniku nije imao nikakav pritisak, niti je završio na klupi nakon 2-3 lošije utakmice. Mnogi mladi igrači nemaju privilegiju kakvu je on do sad u Šibeniku imao, zato kažem da će mu u novom klubu biti potpuno drugačije. U tom kontekstu sam pričao o dokazivanju.

Pa ti si mr sve razumijem doslovno ..eto sad vidis kako je nama s tobom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 6 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 17/2/2021, 18:06

Beef Supreme wrote:
Andreas Goldberger wrote:Sva sreća da opet nisi razumio ništa od napisanog.

Bulat u Šibeniku nije imao nikakav pritisak, niti je završio na klupi nakon 2-3 lošije utakmice. Mnogi mladi igrači nemaju privilegiju kakvu je on do sad u Šibeniku imao, zato kažem da će mu u novom klubu biti potpuno drugačije. U tom kontekstu sam pričao o dokazivanju.

Pa ti si mr sve razumijem doslovno ..eto sad vidis kako je nama s tobom
Kome to vama? :D 

Ja sam pričao o Bulatu i njegovom putu u Šibeniku, a ti si odmah skrenuo na Hajduk,pa evo sad bi tu malo o meni.
Ne zanima me kako ti vidiš mene i što o meni misliš, tako da možeš slobodno to zadržati za sebe.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 6 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 17/2/2021, 22:42

sitting_bull wrote:rekao sam već: amperu će zadnja riječ prije nego umre biti - dinamo.
Strašno kakve komplekse lik ima od Dinama.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 6 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 17/2/2021, 23:11

Roland Deschain wrote:
sitting_bull wrote:rekao sam već: amperu će zadnja riječ prije nego umre biti - dinamo.
Strašno kakve komplekse lik ima od Dinama.
On od dinama a ti od mene

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 6 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 18/2/2021, 14:04

Ende daj link za stream najveceg hrvatskog kluba
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 6 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 19/2/2021, 11:10

Bravo za ekipu jučer. Samo ne smiju pomisliti da je gotovo. Rusi su opasna ekipa, puno opasnija od CSKA. Onaj Berg je opasan ko vrag, strašan igrač, a ima 34 i pol godine.


Last edited by Roland Deschain on 19/2/2021, 11:10; edited 1 time in total (Reason for editing : K)

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 6 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 20/2/2021, 00:57

Pa Zoki ga je trenirao 2 godine u Al Ainu, morao je nekog kurca naučiti ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6698
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 6 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 20/2/2021, 14:43

Berg je došao u Al Ain ko švedski reprezentativac s 3 banke na leđima. To što zna naučio je prije.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 6 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 20/2/2021, 14:52

Roland Deschain wrote:Berg je došao u Al Ain ko švedski reprezentativac s 3 banke na leđima. To što zna naučio je prije.
Kazem ti brate.
Da ni Lippi ni Capello ni Ivic Ni Heyckens ni Alex Ni sacchi ni Michels ni Trapp nisu do koljena velicanstvenom kriminalcu koji bi da mu brat nije koji je odavno imao zabranjen pristup dinamu.
Bas citam tko me je ogadio
Dvije istinske legende Dautbegovic i Vlak.
Nemogu virovati da su oni pusaci Sauronova kurca

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 6 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 20/2/2021, 14:54

Zeko wrote:Pa Zoki ga je trenirao 2 godine u Al Ainu, morao je nekog kurca naučiti ...
Ocigledno je da bi za onaj zavrsni touch u blistavim karijerama Messi Cr7 Scholes Maldini Del Piero Xavi Iniesta Zidane trebali barem 2 dana doci kod mladjeg Saurona e onda bi rekli sad smo ispunili svoj zavjet.
Steta sto u hrvatskoj nevlada sucilijanski zakon.
Odavno bi neki gnjojili ledinu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 6 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 20/2/2021, 15:01

Roland Deschain wrote:Berg je došao u Al Ain ko švedski reprezentativac s 3 banke na leđima. To što zna naučio je prije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 6 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 21/2/2021, 14:43

Jebote, baciš frajerima kost a oni zagrizu k'o štuke ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6698
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 6 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 1/3/2021, 10:19

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/nogomet-mix/nova-potresna-vijest-umro-je-zlatko-kranjcar-legenda-dinama-i-i-bivsi-izbornik-hrvatske-reprezentacije-15054259

Počivao u miru Cico. Jedan od najvećih igračkih legendi našeg kĺuba i najuspješnijih trenera.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 6 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 1/3/2021, 10:30

Cico, počivaj u miru...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 6 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 1/3/2021, 10:33

Hvala za sve što si dao Dinamu i kao igrač i kao trener ... Počivaj u miru, Cico ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6698
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 6 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 1/3/2021, 10:37

Ode i Cico.

Tuga i žalost.

Počivao u miru.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 6 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 7/3/2021, 11:14

Kakav dan danas. Dinamo kao najveći hrvatski klub protiv drugog najvećeg. Prije toga mini derbi u Osijeku. Nema potrebe da se čuvamo za Spurse i Mourinha. Utakmica je za 4 dana, ovo treba dobiti.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 6 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum