ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir Empty Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir

Post by IL Risorto 19/2/2021, 12:15

Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir 6999185f-fa3d-4d85-acaa-15c77d38f81b


DANAS je završeno suđenje Filipu Zavadlavu za trostruko ubojstvo u Splitu.
Optužnica ŽDO-a tereti Zavadlava da je 11. siječnja 2020. godine krenuo u ubilački pohod u samom središtu Splita, na Šperunu i Velom Varošu, naoružan kalašnjikovim te je iz bezobzirne osvete prema većem broju osoba iz narkomanskog kruga koji su iznuđivali, prijetili i fizički napadali njegovog brata i njega osobno, hicima likvidirao Marina Bobana, Juricu Torlaka te Marina Ožića Paića.
Suđenje Zavadlavu je započelo u 9 sati. Uvela su ga trojica pravosudnih policajaca iz zatvora u Gospiću, a ponovno na suđenju nosi pancirku.

"U vrijeme događaja bio sam na moru"

"U potpunosti negiram počinjenje kompletne optužbe. Razmišljanje da bih bio eventualno sudionik događaja je nametnuto od drugih osoba putem medija i pisama, što sam ja prihvatio i povjerovao", kazao je Zavadlav, prenosi Dalmatinski portal.
Tvrdi da 11. siječnja 2020. u popodnevnim satima uopće nije bio u Varošu.
"Bio sam na moru, a uhićen sam na temelju nečije insinuacije i trenutnog shvaćanja pojedinca. Nisam to napravio. Zašto bih tako nešto napravio? Još uvijek me nitko nije nedvojbeno uvjerio da sam ja osoba koja je pucala u 15:34 na Šperunu i u 15:42 u Radmilovićevoj", ustvrdio je Zavadlav.
Rekao je i par riječi o ubijenima.

"Što se tiče stradalih, mogu potvrditi da sam bio prisutan prilikom njihovih hetero nasilnih ispada koje sam poslije komentirao s poznanicima, a što su oni shvatili na svoj način i interpretirali. Na to nisam mogao utjecati", kazao je Zavadlav.

"Nominirajte me za Nobela"

"Žao mi je što živim u društvu u kojem se događaju ovakve stvari. Želim da se izvuku pouke na institucionalnoj razini, da se ovakve stvari više ne događaju. Čuo sam da su neke osobe bile maltretirane od žrtava, radi se o neprilagođenim osobama i nasilnicima. Nisam kriv, tražim da me oslobodite optužbe i da me se nominira za dodjelu Nobelove nagrade za mir", ustvrdio je Zavadlav.
Nije se složio s nalazom vještaka psihijatara i psihologa koji su utvrdili da je bio bitno smanjeno ubrojiv u trenutku počinjenja djela.
"Ne slažem se sa psihijatrima, bio sam i ostao potpuno zdrava osoba. Ako moja krivnja leži u tome što sam živ, onda sam apsolutno kriv. Dajte mi 50 godina zatvora", kazao je Zavadlav.
Uvjeren je da će ga sud pustiti na slobodu.
"Nejasna je i neutvrđena ostala i ova nabava oružja, tako da ni od toga nema ništa. Kada dođem doma, vjerojatno ću se još nečega sjetiti", rekao je Zavadlav i zamolio predsjednicu sudskog vijeća sutkinju Višnju Strinić da presudu donese što prije, ako je moguće danas.
Suđenje je završeno i presuda će biti izrečena u utorak.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/zavadlav-nisam-kriv-oslobodite-me-i-nominirajte-za-nobelovu-nagradu-za-mir/2255525.aspx


 lol! lol! lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir Empty Re: Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir

Post by T. 19/2/2021, 12:24

'Još uvijek me nitko nije nedvojbeno uvjerio da sam ja osoba koja je pucala u 15:34 na Šperunu i u 15:42 u Radmilovićevoj'


genijalno, ali stvarno...

kako može priznati krivlju za događaj za koji ga nitko nije uvjerio da je bio sudionikom?

moguće da je samo pokusni kunić u 'mk ultra' operaciji cia-e, i da je netko drugi kontrolirao njegovo ponašanje kritičnog dana...

_________________
Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir Empty Re: Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir

Post by marcellus 19/2/2021, 12:40

Sudac kalašnjikov i njegova 30-člana porota. Jebiga u Hrvatskoj drukčije ne ide. Ko i ono u Šibeniku.

_________________
Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir Empty Re: Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir

Post by IL Risorto 19/2/2021, 13:01

Ako budem raspoložen,možda bih mogao potrudit se i napisat nešto o slučaju Zavladav,odnosno napravit korelaciju između slučaja Zavadlav i vjeronauka u školi. :coffee
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir Empty Re: Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir

Post by immortal 19/2/2021, 16:36

סמאל wrote:Ako budem raspoložen,možda bih mogao potrudit se i napisat nešto o slučaju Zavladav,odnosno napravit korelaciju između slučaja Zavadlav i vjeronauka u školi. :coffee
sva pakost ti je niš koristi
radije šetaj, odmori

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir Empty Re: Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir

Post by IL Risorto 19/2/2021, 16:41

mortal wrote:
סמאל wrote:Ako budem raspoložen,možda bih mogao potrudit se i napisat nešto o slučaju Zavladav,odnosno napravit korelaciju između slučaja Zavadlav i vjeronauka u školi. :coffee
sva pakost ti je niš koristi
radije šetaj, odmori
kakva pakost,o čemu ti ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir Empty Re: Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir

Post by RayMabus 19/2/2021, 21:04

lol! :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir Empty Re: Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir

Post by kaya 19/2/2021, 21:20

Za njega ne vrijedi izgleda ako nisi svjestan protpravnosti djela nema ni krivnje. Iako je očito da on misli da je na dodjeli nobela a ne u sudnici.
To je onda jedan montirani postupak gdje mora biti proglašen krivim za opomenu ako netko odluči uzeti pravdu u ruke u nepravednoj državi i korumpiranom pravosuđu.
Fuj..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir Empty Re: Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir

Post by darth_vader 19/2/2021, 21:46

Vjerojatno idu na taktiku neuračunljivosti ili je stvarno mali ipak prolupao...žao mi ga je. Ne može se reći da mu je život pružio neku šansu, jebi ga...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir Empty Re: Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir

Post by T. 19/2/2021, 22:55

Hrvatsko pravosuđe... :blj
Bolesnom dečku koji je riješio državu 3 štetočine daće 20-30 godina ne trepnuvši...

_________________
Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir Empty Re: Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir

Post by kic 19/2/2021, 23:19


drogiraju ga..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir Empty Re: Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir

Post by immortal 19/2/2021, 23:22

kic wrote:
drogiraju ga..
da, nešto se i meni čini da nije u redu
daju prejake lijekove ili što
ili je bolest u pitanju

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir Empty Re: Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir

Post by immortal 19/2/2021, 23:33


_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir Empty Re: Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir

Post by T. 19/2/2021, 23:34

mortal wrote:
kic wrote:
drogiraju ga..
da, nešto se i meni čini da nije u redu
daju prejake lijekove ili što
ili je bolest u pitanju
Kako može bit u redu...
Smaknio trojicu i prijeti mu 50 godina...
Ne treba ti nikakva droga...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir Empty Re: Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir

Post by immortal 19/2/2021, 23:43

T. wrote:
mortal wrote:
kic wrote:
drogiraju ga..
da, nešto se i meni čini da nije u redu
daju prejake lijekove ili što
ili je bolest u pitanju
Kako može bit u redu...
Smaknio trojicu i prijeti mu 50 godina...
Ne treba ti nikakva droga...
koliko su ljudi u ratu poskidali života, ali je bio Dom. rat i nikom ništa
i ovdje je rat bio u pitanju
ako ti prijete i ne možeš ih se osloboditi, ugrožavaju ti mir i slobodu 
ali ga nitko ne priznaje i mora odgovarati za to što je učinio

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir Empty Re: Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir

Post by Guest 19/2/2021, 23:43

jasambrend wrote:Vjerojatno idu na taktiku neuračunljivosti ili je stvarno mali ipak prolupao...žao mi ga je. Ne može se reći da mu je život pružio neku šansu, jebi ga...

život mu je pružio šansu ali hrvati nisu. jel tako krv hrvatsku jebem svim hrvatima. jel tako da su hrvati gomila psihopatskih govana? jesu.

mali je napravio dobro djelo ubivši hrvatsku bagru gnoj i time je spasio tko zna koliko života. a ako itko od vas govori o hrvatskom pravosuđu kao nekoj pravednoj nezavisnoj instituciji ja mu krvavu hrvatsku majku jebem. i oca turčina pride.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir Empty Re: Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir

Post by darth_vader 19/2/2021, 23:55

Nediljet' al' te brzo prebaci sklopka... moguće je, u pravu si, ali što ćemo sad s tom spoznajom ... 🤔
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir Empty Re: Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir

Post by T. 20/2/2021, 00:05

Gnječ wrote:
jasambrend wrote:Vjerojatno idu na taktiku neuračunljivosti ili je stvarno mali ipak prolupao...žao mi ga je. Ne može se reći da mu je život pružio neku šansu, jebi ga...

život mu je pružio šansu ali hrvati nisu. jel tako krv hrvatsku jebem svim hrvatima. jel tako da su hrvati gomila psihopatskih govana? jesu.

mali je napravio dobro djelo ubivši hrvatsku bagru gnoj i time je spasio tko zna koliko života. a ako itko od vas govori o hrvatskom pravosuđu kao nekoj pravednoj nezavisnoj instituciji ja mu krvavu hrvatsku majku jebem. i oca turčina pride.
Je*o te pok. sandro pertini i marco tardelli u najboljim danima...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir Empty Re: Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir

Post by Guest 20/2/2021, 00:12

T. wrote:
Gnječ wrote:
jasambrend wrote:Vjerojatno idu na taktiku neuračunljivosti ili je stvarno mali ipak prolupao...žao mi ga je. Ne može se reći da mu je život pružio neku šansu, jebi ga...

život mu je pružio šansu ali hrvati nisu. jel tako krv hrvatsku jebem svim hrvatima. jel tako da su hrvati gomila psihopatskih govana? jesu.

mali je napravio dobro djelo ubivši hrvatsku bagru gnoj i time je spasio tko zna koliko života. a ako itko od vas govori o hrvatskom pravosuđu kao nekoj pravednoj nezavisnoj instituciji ja mu krvavu hrvatsku majku jebem. i oca turčina pride.
Je*o te pok. sandro pertini i marco tardelli u najboljim danima...

sjeme vam se hrvatsko zatrlo dabogda. djeca i unučad vam krepali pred vašim očima dabogda jebem vam sve hrvatsko što postoji psihopatski hrvatski kurvini sinovi. dabogda glodali kamenje jebo vam ja vaše hrvatske sotonske majke i očeve. hrvati hrpa odvratnog mentalno poremećenog ljudskog otpada.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir Empty Re: Zavadlav: Nisam kriv, oslobodite me i nominirajte za Nobelovu nagradu za mir

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum