ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dogradonačelnica Gline : Glina je srpski grad

Go down

Dogradonačelnica Gline : Glina je srpski grad Empty Dogradonačelnica Gline : Glina je srpski grad

Post by RayMabus Wed 17 Feb - 16:07

Sad češ ti najebat , skupa sa svojim biračkim tijelom.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/dogradonacelnica-gline-progovorila-o-ordenu-koji-je-primila-od-vucica-nisam-ni-pomislila-odbiti-ga-15051500
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Dogradonačelnica Gline : Glina je srpski grad Empty Re: Dogradonačelnica Gline : Glina je srpski grad

Post by RayMabus Wed 17 Feb - 16:14

I ne ne prigovara ti netko konkretno ja jer si primila orden od Vučica. On je predsjednik Srbije i tu činjenicu nitko ne može poništit.

Prigova ti se jer si primila nagradu i to još od lika koji je upravo u toj Glini držao ratno huškačke govore a nagrada se odnosi na stanovištvo Srbije čime si ti uzevši tu nagradu stala iza tog njegovog govora 94.

Čeka te kroše u glavu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Dogradonačelnica Gline : Glina je srpski grad Empty Re: Dogradonačelnica Gline : Glina je srpski grad

Post by debotoijusto Wed 17 Feb - 16:16

- Nisam uopće pomislila. To je odlikovanje za moj humanitarni rad, rekla je i dodala:
- Ni Vlada Republike Hrvatske nije odbila milijun eura što je vlada Srbije poslala kao pomoć.

ae
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Dogradonačelnica Gline : Glina je srpski grad Empty Re: Dogradonačelnica Gline : Glina je srpski grad

Post by RayMabus Wed 17 Feb - 16:24

debotoijusto wrote:
- Nisam uopće pomislila. To je odlikovanje za moj humanitarni rad, rekla je i dodala:
- Ni Vlada Republike Hrvatske nije odbila milijun eura što je vlada Srbije poslala kao pomoć.

ae
S tom rečenicom ona pokazuje nerazumijevanje i misli da smo svi ovdje ekstremni desničari pa će im smetat šta predsjednik Srbije bez obzira tko je jer je legalno izabran od naroda uručuje neku nagradu nekome iz Hrvatske.

Ne draga moja nego zbog toga šta je nagrada titulirana na stanovništvo Srbije a ti ga primaš i time potvrđuješ da misliš kako je to Srbija.

Čeka te kroše u glavu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Dogradonačelnica Gline : Glina je srpski grad Empty Re: Dogradonačelnica Gline : Glina je srpski grad

Post by RayMabus Wed 17 Feb - 16:48

Neki ljudi ne kuže neke stvari, bilo jer ih ne mogu skužit ili jer neće a obično je i jedno i drugo pa izjavljuju to da je problem u tome šta je primila orden od predsjednika Srbije a ne šta je primila orden od lika koji je tu 94 držao govore kako je to Srbija a sad primaš orden koji se odnosi na stanovištvo Srbije a primaš ga za grad u drugoj državi kao lokalna političarka.

Znam ja kako se s takvima priča. Jedan nokaut direkt u glavi pa ti odma dođe do one dvi stanice u mozgu šta te čeka.

Imam ja psihologiju u malome prstu. Neki ljudi razumiju samo nokaut direkt u glavu. Odma im sve postane jasno.

Glupačo jedna puna sebe koja je umislila da ti nitko ništa ne može a ti misliš da možeš sve jer si žena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Dogradonačelnica Gline : Glina je srpski grad Empty Re: Dogradonačelnica Gline : Glina je srpski grad

Post by vuksadinare Wed 17 Feb - 21:36

debotoijusto wrote:
[size=41]- Nisam uopće pomislila. To je odlikovanje za moj humanitarni rad, rekla je i dodala:[/size]
[size=41]- Ni Vlada Republike Hrvatske nije odbila milijun eura što je vlada Srbije poslala kao pomoć.[/size]

ae
Taj milijun eura je samo zaprimila vlada rh-a ali on je proslijedjen pupovcu snv sto je i bio cilj..ta nece suljo reci milijun eura dajemo pupovcu i srbima..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Dogradonačelnica Gline : Glina je srpski grad Empty Re: Dogradonačelnica Gline : Glina je srpski grad

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum