ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju"

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

"Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju" - Page 4 Empty Re: "Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju"

Post by Leviathan2 Sun 17 Jan - 19:35

zanimljivo
oce li camala haris krenut na rusiju 
koliko vidim cjela ekipa se kupila nazad
cak i nulandica

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

"Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju" - Page 4 Empty Re: "Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju"

Post by Guest Sun 17 Jan - 19:39

Leviathan2 wrote:zanimljivo
oce li camala haris krenut na rusiju 
koliko vidim cjela ekipa se kupila nazad
cak i nulandica

Da. Biden okuplja svu Obaminu ekipu.

Lako je zbrojiti dva plus dva i vidjeti kaj bu se odigravalo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju" - Page 4 Empty Re: "Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju"

Post by RayMabus Sun 17 Jan - 19:43

Kamela je više političarka za unutarnju politiku. Bar koliko sam ja proučio njen životopis. Ona je karijerist.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175486
2014-04-11


Back to top Go down

"Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju" - Page 4 Empty Re: "Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju"

Post by RayMabus Sun 17 Jan - 19:54

Ja koliko vidim Srbi su se sami upleli u rat protiv Ukrajine


https://www.klix.ba/vijesti/bih/advokatica-vidovic-zasto-bi-dodik-poklonio-lavrovuikonu-od-100-eura-izvinite-ne-oslobadja-odgovornosti/210117066

Ne možeš sad okrivljavat Hrvate za ovo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175486
2014-04-11


Back to top Go down

"Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju" - Page 4 Empty Re: "Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju"

Post by mentalitet Sun 17 Jan - 20:01

Leviathan2 wrote:zanimljivo
oce li camala haris krenut na rusiju 
koliko vidim cjela ekipa se kupila nazad
cak i nulandica

Pa eto vidish..i sad ce mi netko reci da se ona promijenila i da je postala normalna..Bog te jebo kad onako pricha o cijeloj Evropi shto tek misli o pojedinim malim drzavicama tipa Hrvatska,BiH ,Srbija..Ali nije ona u pitanju ,,ona je samo zivrshitelj nechijih ideja ljudi iz sjenke,,,odredjenih Elita koji imaju atomska sklonishta i misle da ce prezivjeti.Jebo te koji su to idioti..I sad ce najebati onu Ukrajinu..tko zna shto ce im obecati i kad krene grudva sa brijega pokupi i ono shto ni krivo ni duzno nadje se na tom putu.Pa vidjeli smo Klintona koji je zbog pushenja mu kurca razjebo YU..Ajde to je bilo da se zavara domaca javnost i da se skrene paznja na neshto drugo sa njegovog kurca..Ali zamishljam kako ce ameri konkurirati Kini i Indiji..Jebo te njihovi ljudi zive od 1 $ dnevno a ameru treba najmanje 100.I gdje tu konkurencija??U kurcu ..Tramp je shvatio da globalizacija je najveci neprijatelj amera zato je i vukao poteze koje je vukao..Ja se slazem sa njim bash u svezi toga jer njegova politika je donijela koliku toliku relaksaciju medjunarodnih odnosa.Pa ovdje u USA non stop tupim amerima...Ljudi moji ni jedan chovjek ne moze vladati svojim zivotom a kamo li neka drzava milijardama ljudi.Ako ljudi u nekoj drzavi zele da zive kao pacovi u rupama...pa pusti ih neka zive mozda donesu neko iskustvo koje ce biti dobro za ostatak chovjechanstva.Odem u ducan ovdje i mogu birati samo dvije vrste grozdja ili krushaka..jagode su sve iste..Dodjem uu Grchku odem na plac i vidim deset vrsta grozdja ...pa to je amerika za mene.Kupim 3 kg nekog zutog slatkog i najedem se ko svinja,,,Ok jest da sam se usro kao grlica ali jebiga barem sam uzivao u okusu i mirisu istoga tak da mi nije zao onih plinova u stomaku i shkoljke koju sam skoro razbio udarom i eksplozijom iz chmara::)))
Ma sve je ovo goli kurac..treba chovjek razmishljati o sebi i svojoj uzoj obitelji a ostalo kako bude i moliti se bogu da kreteni ne stisnu ono dugme iz koferchica..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

"Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju" - Page 4 Empty Re: "Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju"

Post by RayMabus Sun 17 Jan - 20:04

Nek se Ukrajina sama snalazi. Ima ih 40 miljona. Ako nisu u stanju sami riješit spor s Rusijom još najbolje da ću im ga ja rješavat.

Ajde moja. Ja sam za mir i zato sam posla tisuču kuna dici Ukrajine iz ratnih područja da dođu u Hrvatsku na more.

Da im smanjim stres.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175486
2014-04-11


Back to top Go down

"Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju" - Page 4 Empty Re: "Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju"

Post by mentalitet Sun 17 Jan - 20:10

RayMabus wrote:Ja koliko vidim Srbi su se sami upleli u rat protiv Ukrajine


https://www.klix.ba/vijesti/bih/advokatica-vidovic-zasto-bi-dodik-poklonio-lavrovuikonu-od-100-eura-izvinite-ne-oslobadja-odgovornosti/210117066

Ne možeš sad okrivljavat Hrvate za ovo.

Gledaj debilko..to spinovanje ne pali ni kod klinaca koji makar malo znaju neshto o ikonografiji.Kao da je njima vazna Ikona..Pazi ovo ..Ukri kao i hrvati do jucher bili najveci nevjernici a danas najveci lizachi oltara..Zashto?Pa zato jeboga ti shto su nashli u crkvi svoga najveceg saveznika.Kakvi su glupi toga se vjerojatno nisu sami ni sjetili nego im to shapcu iz Vashingtona,Berlina,Londona.
Dodik koliko god da je seljo beljo poshtujem ga zbog toga shto pokazuje srednji tim zapadnim jajarama.I da se razumijemo...nemam ja nishta generalno protiv toga zapada zivim tu i vidim da budale koji glasaju za Bajdena su izmanipulirane ovchice kojima samo malo dash soli ali ih onda ucjenjujesh sa vodom ako nedovoljno bleje..
A ti si vala gori od vuka koji donosi srpsko smece ovdje a ti mudzahedinsko..a ovamo se kao borish protiv toga..Ajd do dushe tebi se misao okrece u zavisnosti koliko piva ruknesh ili poduvash.tak da ..nema smisla objashnjavati .

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

"Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju" - Page 4 Empty Re: "Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju"

Post by RayMabus Sun 17 Jan - 20:11

Gledaj svoje interese. Rusa ima masu. Pa nek rješavaju sami taj problem.

Našla se šaka jada u RS uplećat u tu priču davajući Lavrovu ikonu iz istočne Ukrajine.

A jeste pametni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175486
2014-04-11


Back to top Go down

"Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju" - Page 4 Empty Re: "Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju"

Post by RayMabus Sun 17 Jan - 20:16

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Ja koliko vidim Srbi su se sami upleli u rat protiv Ukrajine


https://www.klix.ba/vijesti/bih/advokatica-vidovic-zasto-bi-dodik-poklonio-lavrovuikonu-od-100-eura-izvinite-ne-oslobadja-odgovornosti/210117066

Ne možeš sad okrivljavat Hrvate za ovo.

Gledaj debilko..to spinovanje ne pali ni kod klinaca koji makar malo znaju neshto o ikonografiji.Kao da je njima vazna Ikona..Pazi ovo ..Ukri kao i hrvati do jucher bili najveci nevjernici a danas najveci lizachi oltara..Zashto?Pa zato jeboga ti shto su nashli u crkvi svoga najveceg saveznika.Kakvi su glupi toga se vjerojatno nisu sami ni sjetili nego im to shapcu iz Vashingtona,Berlina,Londona.
Dodik koliko god da je seljo beljo poshtujem ga zbog toga shto pokazuje srednji tim zapadnim jajarama.I da se razumijemo...nemam ja nishta generalno protiv toga zapada zivim tu i vidim da budale koji glasaju za Bajdena su izmanipulirane ovchice kojima samo malo dash soli ali ih onda ucjenjujesh sa vodom ako nedovoljno bleje..
A ti si vala gori od vuka koji donosi srpsko smece ovdje a ti mudzahedinsko..a ovamo se kao borish protiv toga..Ajd do dushe tebi se misao okrece u zavisnosti koliko piva ruknesh ili poduvash.tak da ..nema smisla objashnjavati .
Priznao ih je Carigrad.

Jel to sad opet : proklete ustaše ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175486
2014-04-11


Back to top Go down

"Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju" - Page 4 Empty Re: "Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju"

Post by RayMabus Sun 17 Jan - 20:18

Koliko ti ustaša po vama ima ?

Ispada da vam je i carigradski patrijarh ustaša.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175486
2014-04-11


Back to top Go down

"Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju" - Page 4 Empty Re: "Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju"

Post by crvenkasti Sun 17 Jan - 20:18

Nadam se da će i bombardirati Srbiju.
Nisu već dugo.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28719
2014-04-17


darth_vader likes this post

Back to top Go down

"Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju" - Page 4 Empty Re: "Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju"

Post by mentalitet Sun 17 Jan - 20:23

RayMabus wrote:Gledaj svoje interese. Rusa ima masu. Pa nek rješavaju sami taj problem.

Našla se šaka jada u RS uplećat u tu priču davajući Lavrovu ikonu iz istočne Ukrajine.

A jeste pametni.

Pa ti si pametan da ne kazem kao shto.Nakon pada berlinskog zida u Berlinu si mogao kupiti ikonu staru 600 godina za 100DM a od Rubljova za $1000 DM.Moguce da je netko kupio tu ikonu na crnom trzishtu i uvalio je Dodi..A gle tada Ukrajina nije postojala kao drzava...i odakle onaj pechat na njoj..Pa bog te jebo,,falisifikatori to rade da bi izgledala autentichnija na zapadu i tako se bolje prodavala,,I ja sam radio razne falisifikate da uzmem lovu od idiota i gle nisam imao ni malo sazaljenja prema tim gramzivim stvorenjima..
Plus toga..ikona koja je radjena u ulju ne smata se ikonom..mora da bude radjena u temperi na posebnoj podlozi od posebnog drveta i kada odlezi u oltaru 40 dana smatra se ikonom a nakon toga se smatra zivim bicem pa se ne smije vjeshati na zid kao ostale slike nego se mora naci pochasno mjesto u kuci uglavnom koje je okrenuto ka istoku .E sad da ti objashnjavam nemam zivaca ali ukratko tek toliko..A za utjehu 90% srba ne zna za ovo kanonsko pravilo pa vjeshaju neke kopije na papiru i smatraju to ikonom..Izuchavao sam ikonografiju zbog tempere koju sam sam radio od pigmenata i vezivnog tkiva kao jajeta.Pa jebo te cijela renesansa je nastala na ikonografskim tehnikama oslikavanja fresaka i ikona.Tak da...ti i ovi koje citirash ste tutleci prve kategorije..Prvo se educiraj o nechemu pa tek onda komentiraj..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

"Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju" - Page 4 Empty Re: "Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju"

Post by RayMabus Sun 17 Jan - 20:25

Ne uvlačite Hrvatsku u svako vaše sranje. Ovo s Ukrajinom je drastičan primjer toga. Drugi primjer je Kosovo.

Skinite nam se s kurca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175486
2014-04-11


Back to top Go down

"Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju" - Page 4 Empty Re: "Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju"

Post by RayMabus Sun 17 Jan - 20:26

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Gledaj svoje interese. Rusa ima masu. Pa nek rješavaju sami taj problem.

Našla se šaka jada u RS uplećat u tu priču davajući Lavrovu ikonu iz istočne Ukrajine.

A jeste pametni.

Pa ti si pametan da ne kazem kao shto.Nakon pada berlinskog zida u Berlinu si mogao kupiti ikonu staru 600 godina za 100DM a od Rubljova za $1000 DM.Moguce da je netko kupio tu ikonu na crnom trzishtu i uvalio je Dodi..A gle tada Ukrajina nije postojala kao drzava...i odakle onaj pechat na njoj..Pa bog te jebo,,falisifikatori to rade da bi izgledala autentichnija na zapadu i tako se bolje prodavala,,I ja sam radio razne falisifikate da uzmem lovu od idiota i gle nisam imao ni malo sazaljenja prema tim gramzivim stvorenjima..
Plus toga..ikona koja je radjena u ulju ne smata se ikonom..mora da bude radjena u temperi na posebnoj podlozi od posebnog drveta i kada odlezi u oltaru 40 dana smatra se ikonom a nakon toga se smatra zivim bicem pa se ne smije vjeshati na zid kao ostale slike nego se mora naci pochasno mjesto u kuci uglavnom koje je okrenuto ka istoku .E sad da ti objashnjavam nemam zivaca ali ukratko tek toliko..A za utjehu 90% srba ne zna za ovo kanonsko pravilo pa vjeshaju neke kopije na papiru i smatraju to ikonom..Izuchavao sam ikonografiju zbog tempere koju sam sam radio od pigmenata i vezivnog tkiva kao jajeta.Pa jebo te cijela renesansa je nastala na ikonografskim tehnikama oslikavanja fresaka i ikona.Tak da...ti i ovi koje citirash ste tutleci prve kategorije..Prvo se educiraj o nechemu pa tek onda komentiraj..
Sve to stoji al šta to vama triba ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175486
2014-04-11


Back to top Go down

"Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju" - Page 4 Empty Re: "Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju"

Post by mentalitet Sun 17 Jan - 20:27

RayMabus wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Ja koliko vidim Srbi su se sami upleli u rat protiv Ukrajine


https://www.klix.ba/vijesti/bih/advokatica-vidovic-zasto-bi-dodik-poklonio-lavrovuikonu-od-100-eura-izvinite-ne-oslobadja-odgovornosti/210117066

Ne možeš sad okrivljavat Hrvate za ovo.

Gledaj debilko..to spinovanje ne pali ni kod klinaca koji makar malo znaju neshto o ikonografiji.Kao da je njima vazna Ikona..Pazi ovo ..Ukri kao i hrvati do jucher bili najveci nevjernici a danas najveci lizachi oltara..Zashto?Pa zato jeboga ti shto su nashli u crkvi svoga najveceg saveznika.Kakvi su glupi toga se vjerojatno nisu sami ni sjetili nego im to shapcu iz Vashingtona,Berlina,Londona.
Dodik koliko god da je seljo beljo poshtujem ga zbog toga shto pokazuje srednji tim zapadnim jajarama.I da se razumijemo...nemam ja nishta generalno protiv toga zapada zivim tu i vidim da budale koji glasaju za Bajdena su izmanipulirane ovchice kojima samo malo dash soli ali ih onda ucjenjujesh sa vodom ako nedovoljno bleje..
A ti si vala gori od vuka koji donosi srpsko smece ovdje a ti mudzahedinsko..a ovamo se kao borish protiv toga..Ajd do dushe tebi se misao okrece u zavisnosti koliko piva ruknesh ili poduvash.tak da ..nema smisla objashnjavati .
Priznao ih je Carigrad.

Jel to sad opet : proklete ustaše ?

Vidish opet si ispao budala..Ajde da vidim zashto ih je priznao i koga boli kurac shto ih je priznao?Malo prouchi geopolitiku pa cesh vidjeti da izmedju kojeg sukoba dvije pravoslavne crkve je izrodilo "priznanje" koje nema veze sa kanonskim zakonima u pravoslavnoj crkvi..Jebo te Bartolomej u dupe::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

"Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju" - Page 4 Empty Re: "Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju"

Post by RayMabus Sun 17 Jan - 20:28

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Ja koliko vidim Srbi su se sami upleli u rat protiv Ukrajine


https://www.klix.ba/vijesti/bih/advokatica-vidovic-zasto-bi-dodik-poklonio-lavrovuikonu-od-100-eura-izvinite-ne-oslobadja-odgovornosti/210117066

Ne možeš sad okrivljavat Hrvate za ovo.

Gledaj debilko..to spinovanje ne pali ni kod klinaca koji makar malo znaju neshto o ikonografiji.Kao da je njima vazna Ikona..Pazi ovo ..Ukri kao i hrvati do jucher bili najveci nevjernici a danas najveci lizachi oltara..Zashto?Pa zato jeboga ti shto su nashli u crkvi svoga najveceg saveznika.Kakvi su glupi toga se vjerojatno nisu sami ni sjetili nego im to shapcu iz Vashingtona,Berlina,Londona.
Dodik koliko god da je seljo beljo poshtujem ga zbog toga shto pokazuje srednji tim zapadnim jajarama.I da se razumijemo...nemam ja nishta generalno protiv toga zapada zivim tu i vidim da budale koji glasaju za Bajdena su izmanipulirane ovchice kojima samo malo dash soli ali ih onda ucjenjujesh sa vodom ako nedovoljno bleje..
A ti si vala gori od vuka koji donosi srpsko smece ovdje a ti mudzahedinsko..a ovamo se kao borish protiv toga..Ajd do dushe tebi se misao okrece u zavisnosti koliko piva ruknesh ili poduvash.tak da ..nema smisla objashnjavati .
Priznao ih je Carigrad.

Jel to sad opet : proklete ustaše ?

Vidish opet si ispao budala..Ajde da vidim zashto ih je priznao i koga boli kurac shto ih je priznao?Malo prouchi geopolitiku pa cesh vidjeti da izmedju kojeg sukoba  dvije pravoslavne crkve je izrodilo "priznanje" koje nema veze sa kanonskim zakonima u pravoslavnoj crkvi..Jebo te Bartolomej u dupe::))
E pa ja s tom pričom nemam veze i kloni me se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175486
2014-04-11


Back to top Go down

"Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju" - Page 4 Empty Re: "Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju"

Post by mentalitet Sun 17 Jan - 20:30

RayMabus wrote:Ne uvlačite Hrvatsku u svako vaše sranje. Ovo s Ukrajinom je drastičan primjer toga. Drugi primjer je Kosovo.

Skinite nam se s kurca.

Jebesh mi sve ako bi srbi imali protiv vas bilo shto samo da imate vishe samoposhtovanja kao narod.Srbi su glupi kao shto reche crvenkasti da ce vam dozvoliti opet da budete svoji na svome jer vas smatraju nekom jebenom bracom,,,Da se mene pita ja bi vas zaoro za sva vremena jer nemate samoposhtovanja...Kontash li ti to jarane bolan.?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

"Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju" - Page 4 Empty Re: "Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju"

Post by RayMabus Sun 17 Jan - 20:32

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Ne uvlačite Hrvatsku u svako vaše sranje. Ovo s Ukrajinom je drastičan primjer toga. Drugi primjer je Kosovo.

Skinite nam se s kurca.

Jebesh mi sve ako bi srbi imali protiv vas bilo shto samo da imate vishe samoposhtovanja kao narod.Srbi su glupi kao shto reche crvenkasti da ce vam dozvoliti opet da budete svoji na svome jer vas smatraju nekom jebenom bracom,,,Da se mene pita ja bi vas zaoro za sva vremena jer nemate samoposhtovanja...Kontash li ti to jarane bolan.?
Izvini al odakle tebi pravo da odlučuješ šta bi ti s Hrvatskom ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175486
2014-04-11


Back to top Go down

"Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju" - Page 4 Empty Re: "Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju"

Post by RayMabus Sun 17 Jan - 20:34

Nešto sam očito propustito pošto vidim da ti sebi uzimaš pravo šta bi ti s Hrvatskom.

Možeš li mi objasniti taj dio ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175486
2014-04-11


Back to top Go down

"Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju" - Page 4 Empty Re: "Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju"

Post by mentalitet Sun 17 Jan - 20:38

[quote="RayMabus"][quote="mentalitet"][quote="RayMabus"]
mentalitet wrote:

E pa ja s tom pričom nemam veze i kloni me se.

Gle..ja nikada ne komentiram neshto u shto nisam siguran ili ako nemam odredjeno znanje o temi..jednostavno se maknem ali me iritiraju ljudi koji komentiraju sve i svashta sa pretenzijama da je to konachna istina iako su tutleci kakvih nema,,To je problem ovog foruma..Ja nemam nishta protiv tebe niti bilo koga drugoga ali imam protiv vashih glupih upisa..
Ok...mogu razumjeti da ti je dosadno..evo upravo se ja nalazim u takvom stanju ali nastojim da budem objektivan koliko je to moguce i prihvatam kritiku kada me netko upozori na neshto shto nije objektivna tvrdnja..Tebe je jako teshko zaobici zato shto seresh kao grlica..mada stvarno nemam nishta protiv ,,,radi shto god ti padne na pamet ...ali zapamti jedno,,Chovjek sve shto radi radi sebi prvenstveno..Pa i kada laze i izmishlja zbog nekih razloga ta mu se laz vrati kad tad u odredjenom obliku kao karma..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

"Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju" - Page 4 Empty Re: "Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju"

Post by RayMabus Sun 17 Jan - 20:43

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:

Gle..ja nikada ne komentiram neshto u shto nisam siguran ili ako nemam odredjeno znanje o temi..jednostavno se maknem ali me iritiraju ljudi koji komentiraju sve i svashta sa pretenzijama da je to konachna istina iako su tutleci kakvih nema,,To je problem ovog foruma..Ja nemam nishta protiv tebe niti bilo koga drugoga ali imam protiv vashih glupih upisa..
Ok...mogu razumjeti da ti je dosadno..evo upravo se ja nalazim u takvom stanju ali nastojim da budem objektivan koliko je to moguce i prihvatam kritiku kada me netko upozori na neshto shto nije objektivna tvrdnja..Tebe je jako teshko zaobici zato shto seresh kao grlica..mada stvarno nemam nishta protiv ,,,radi shto god ti padne na pamet ...ali zapamti jedno,,Chovjek sve shto radi radi sebi prvenstveno..Pa i kada laze i izmishlja zbog nekih razloga ta mu se laz vrati kad tad u odredjenom obliku kao karma..
Vidi , Hrvati imaju svoje ciljeve a srpski nacionalisti svoje.

To šta sam ja za Bidena kako bi skinija Erdogan pa se to slučajno poklopilo i s tim da ste vi za Trumpa ...

Kad počmeš razmišljat na način da nam se geopolitika vrti na višim nivoima od vaše...
RayMabus
RayMabus

Posts : 175486
2014-04-11


Back to top Go down

"Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju" - Page 4 Empty Re: "Kao da je ratno stanje, Bajden potpaljuje mržnju"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum