ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZAHVALA

Go down

ZAHVALA Empty ZAHVALA

Post by michaellcmacha 10/1/2021, 20:57

Pozdrav cijeloj ekipi, svima se u ime svoje obitelji zahvaljujem uz želju da nitko od vas nikada ne doživi katastrofu kakvu smo mi doživjeli.
Mnogi od vas su mi nesebično i za moj pojam nemjerljivo pomogli i danas nakon jučerašnje akcije kojom je rukovodio jedan od tiših ljudi s ovog našeg foruma, se i ja i moja obitelj osjećamo sigurnije. Taj ČOVJEK, je poduzeo i doslovno sve i izveo uz neznatne asistencije nas statista u jedva 6-7 efektivnih sati rada. Dečki su otišli kasno navečer i nedugo nakon njihovog odlaska, dok je još bravar Mario završavao sa okivanjem dimnjaka, zatresao je jedan od 4,5 i makar bio i moj subjektivan osjećaj mislim da se kuća malo bolje ponašali. 
Sad se mogu ono što se veli ipak malo opustiti i početi planirati sanaciju temelja u proljeće i skidati sada imobolizirane zidove i zidati nove pod rukovodstvom našeg forumskog kolege. 
S obzirom na očiglednu polukompetentnost statičara i to dvije ekipe, i po toj osnovi mogu biti zahvalan odnosno sretan što mi je takav čovjek bio na dispoziciji. Da nije bilo njega teško da bih ja išta uspio tu sam napraviti...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


kic, danni1, Šandor Winnetou and Maggie19 like this post

Back to top Go down

ZAHVALA Empty Re: ZAHVALA

Post by aben 10/1/2021, 21:03

Biće ero:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

ZAHVALA Empty Re: ZAHVALA

Post by RayMabus 10/1/2021, 21:05

Nisan tija navaljivat pošto niste ništa rekli o tome il ja nisan vidija , kako da ti pošljen bar 200 kuna za gorivo a da nije oni Tisak. Ne želin upirat , možda ti trenutno nije hitno al ja san pripremija i iman namjeru to poslat tako da računaj na to ako ti fali za gorivo il pivo popij na moj račun il šta god nije uopće bitno al tu je računaj na to i sam ocjeni kad oćeš da ti pošaljen.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176000
2014-04-11


Back to top Go down

ZAHVALA Empty Re: ZAHVALA

Post by dijagram 11/1/2021, 18:49

aben wrote:Biće ero:)
:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

ZAHVALA Empty Re: ZAHVALA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum