ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zahvala predsjednice, gđe KGK, Splitu i splićanima

Go down

Zahvala predsjednice, gđe KGK, Splitu i splićanima Empty Zahvala predsjednice, gđe KGK, Splitu i splićanima

Post by Ero 8/15/2015, 19:49

Zahvala predsjednice, gđe KGK, Splitu i splićanima 753d82429197514
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Zahvala predsjednice, gđe KGK, Splitu i splićanima Empty Re: Zahvala predsjednice, gđe KGK, Splitu i splićanima

Post by Ero 8/15/2015, 19:49

B-)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Zahvala predsjednice, gđe KGK, Splitu i splićanima Empty Re: Zahvala predsjednice, gđe KGK, Splitu i splićanima

Post by kaya 8/15/2015, 21:00

iknarovdje wrote:ajmo ovako,HRvatski narod zanima jedno jel ova predsjednica rastrosnija od proslog predsjednika kojega je ova predsjednica pljuvala cesto jer trosi puno na sebe,svoj ured,red je da usporedimo "price" kako bi se reklo,da vidimo tko je govorio istinu a to popularno kakos e kaze govorio neistina a ne lazi ,jer nekome reci da laze je vulgarno,dakle tko je govorio neistine onda neka bude ta rijec
zar je ovaj luđak svugdje?!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zahvala predsjednice, gđe KGK, Splitu i splićanima Empty Re: Zahvala predsjednice, gđe KGK, Splitu i splićanima

Post by veber 8/15/2015, 21:19

je :^0

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Zahvala predsjednice, gđe KGK, Splitu i splićanima Empty Re: Zahvala predsjednice, gđe KGK, Splitu i splićanima

Post by Ero 8/15/2015, 21:50

Službeno je službeno, da ne bi bilo da zam si zmislil nešto... B-)

Zahvala predsjednice, gđe KGK, Splitu i splićanima Sivi_grb

Vijesti: Zahvala predsjednice Grabar-Kitarović Splitu



Zahvala predsjednice, gđe KGK, Splitu i splićanima DSC_1107

15. kolovoza 2015.
Split

Drage Splićanke i Splićani,

drage Dalmatinke i Dalmatinci,

 
Split je proteklih dana, nakon što smo u Kninu ponosno proslavili Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, Dan hrvatskih branitelja i 20. obljetnicu „Oluje“, bio sjedište mojega Ureda i polazište mojih posjeta gradovima i općinama širom Dalmacije. Želim vam od srca zahvaliti na deset dana divnoga gostoprimstva u vašem, a sada na poseban način i mojem gradu, srcu naše Dalmacije, Splitu. Primljena sam, zajedno s mojim suradnicima, onako kako Split uvijek prima: srdačno, neposredno, s poštovanjem i pažnjom i, nadasve, prijateljski.
 
Posebno zahvaljujem gospodinu Zlatku Ževrnji, županu Splitsko-dalmatinske županije, njegovim suradnicima i svima koji su meni i mojem Uredu pružili svu potrebnu pomoć.
 
Imala sam jedinstvenu prigodu u malo dana posjetiti divna mjesta našeg dalmatinskog podneblja, upoznati se s uspjesima i dostignućima, ali i s problemima, koje ćemo, vjerujem, zajedničkim nastojanjima uspješno riješiti. Hvala na srdačnom gostoprimstvu čelnicima lokalnih samouprava i žiteljima Knina, Šibenika, Zmijavaca, Metkovića, Ploča, Sinja, Nerežišća, Sumartina, Sućurja, Prigradice, Smokvice, Orebića, Trstenika, Stona, Omiša, Dugopolja i Splita. Svagdje sam u susretima, u riječima i osmjesima naših ljudi,  osjetila optimizam i probuđeno zajedništvo. Svuda, od Knina do doline Neretve, osjeća se novo pozitivno ozračje, osjeća se domoljublje njegovano starim tradicijama kao i ono moderno, temeljeno na vjeri u Hrvatsku i njezine mogućnosti, osjeća se da Hrvatska želi bolje i može bolje.
 
Nisam se nažalost mogla odazvati brojnim pozivima u povodu dana gradova i općina, kulturnih i drugih događanja, koje sam primala iz priobalnih mjesta, s otoka, iz Zagore. Molim za razumijevanje i brojne građane koje nisam stigla primiti. Premalo je vremena bilo za sve.
 
Nadam se, drage Splićanke i Splićani, da rad Ureda Predsjednice ničim nije remetio uobičajen život vašega grada. Bilo je ovo lijepo i dragocjeno iskustvo za mene osobno i moj Ured. Nadam se isto tako da su ovi dani, u kojima je Split na svoj način bio hrvatski glavni grad, i vama približili rad Ureda Predsjednice. Vjerujem da ću tijekom sljedeće godine ponovno moći raditi i proboraviti među vama.
 
Hvala, dragi Splite – hvala, draga Dalmacijo!
 
 
Vaša
 
Kolinda Grabar-Kitarović
Predsjednica Republike Hrvatske
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Zahvala predsjednice, gđe KGK, Splitu i splićanima Empty Re: Zahvala predsjednice, gđe KGK, Splitu i splićanima

Post by v_vlado 8/15/2015, 21:54

Ima stila,nema rezultata.....još jedan promašaj u nizu, hrvatskih birača..
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Zahvala predsjednice, gđe KGK, Splitu i splićanima Empty Re: Zahvala predsjednice, gđe KGK, Splitu i splićanima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum