ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 3 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by RayMabus 7/1/2021, 20:43

U Hollywoodu postoji scientološka crkva a klijentela tu su ionako samo glumci i to. Da nije ovi bija bi neki drugi i tako. Oni se i onako rastavljaju češće bili scientolosi ili ne a Crus je scientolog pa onda svaka pička koja dođe crkva joj visi nad glavom i soli pamet pa to njima dopisdi pa odu ća i rastave se jer i sam Crus je sscientolog i takl ta priča al uglavnom glumci im služe kao reklama.

Eto ti znaš za to i odma ti je to prva asocijacija dok je meni prva asocijacija na njega nemoguća misija serija filmova.

RayMabus

Posts : 176958
2014-04-11


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 3 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by dijagram 7/1/2021, 20:50

RayMabus wrote:U Hollywoodu postoji scientološka crkva a klijentela tu su ionako samo glumci i to. Da nije ovi bija bi neki drugi i tako. Oni se i onako rastavljaju češće bili scientolosi ili ne a Crus je scientolog pa onda svaka pička koja dođe crkva joj visi nad glavom i soli pamet pa to njima dopisdi pa odu ća i rastave se jer i sam Crus je sscientolog i takl ta priča al uglavnom glumci im služe kao reklama.

Eto ti znaš za to i odma ti je to prva asocijacija dok je meni prva asocijacija na njega nemoguća misija serija filmova.
a sto ja znam , meni od njega asocijacija na ovu irkinju:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 3 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by RayMabus 7/1/2021, 20:55

Meni je na Nemoguća misija.

Ma to ti je žuta štampa , ujedno i besplatna reklama crkvi , on je non stop pod nadzorom no on to zna jer jer i sam scientolog itd i sad te pičke ovo ono ovoj ne paše onoj smeta ono itd to je njegov privatni život , uopće me ne zanima.

Generalno ono šta ljude zanima je jel postoji program vrbovanja poznatih u svrhu promidžbe scinetologije.

Da pa naravno da postoji. Imaju cijelu sekciju koja se samo tim bavi i ničim više.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176958
2014-04-11


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 3 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by RayMabus 7/1/2021, 21:04

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 3 01-Scientology-Celebrity-Centre-Gala-Crowd-and-Entertainment



Celebrity center scientology

Tako se zove ta sekcija
Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcRy1kKQESomCpghDBmDRQ_W8Vm4eSaleM_L7w&usqp=CAU
RayMabus
RayMabus

Posts : 176958
2014-04-11


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 3 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by jastreb 7/1/2021, 21:24

Scijentolozi nisi nikakva crkva.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 3 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by RayMabus 7/1/2021, 21:30

jastreb wrote:Scijentolozi nisi nikakva crkva.
Sad si u biti rekao ovo : Kršćani nisu nikakva crkva.

Normalno da ti nisi crkva kao osoba koja je kršćanin al katolička crkva jest crkva.

Kužiš ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176958
2014-04-11


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 3 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by RayMabus 7/1/2021, 21:37

Crkva koju je osnovao ovaj lik

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 3 Quote-if-you-want-to-make-a-little-money-write-a-book-if-you-want-to-make-a-lot-of-money-create-l-ron-hubbard-87-86-75


Sad pazi ironije , nitko da skuži da je on ovo rekao već postojećim religijama.

Ruga im se
RayMabus
RayMabus

Posts : 176958
2014-04-11


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 3 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by RayMabus 7/1/2021, 21:40

Ovo je napisala Galaktička federacija

Već sam rekao da mu je netko diktirao šta da stavlja na papir

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 3 Quote-if-you-want-to-make-a-little-money-write-a-book-if-you-want-to-make-a-lot-of-money-create-l-ron-hubbard-87-86-75



Vid našeg Bosanića , lipo prodaje maglu i prima pare iz proračuna plus donacije vjernika.


I šta je sad ?

U čemu je problem ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176958
2014-04-11


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 3 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum