ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by RayMabus 7/1/2021, 15:48

Pirate wrote:Svaka pomoc je dobrodosla, pohvale za gest.
Je. I mene su iznenadili jer sam skroz zaboravio da ta sekcija postoji. 

Al veliki je potres šta je je tako da drago mi je da su snimili , organizirali se i poslali neku pomoć. Nije nešto al nekome će dobro doć.

RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by RayMabus 7/1/2021, 16:07

Volontirao sam tamo davno. Zato san reka da su to moji.

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Small_21-01-07609-1


Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Pro.civi.co.s%2Bmilano
RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by RayMabus 7/1/2021, 16:15

Nije im baš zgodno ni prelazit granicu pošto je to ipak roba al to su negdi izvadili potvrdu. 

Sad će ljudi kupit higijenske potrepštine , to donesu u crkvu i onda ovi to odnesu u skladište i onda se to stavi na vozila i dovodi ljudima na kuću.

To ti je cila priča.

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Cache_2476497643


Uglavnom oni su jako organizirani.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by RayMabus 7/1/2021, 16:28

Impuls

Tako se to zove u stručnim scientološkim krugovima

Pomoć asocira da je netko invalid , invalidacione

Više vole riječ impuls

Kao valovi

Šalji dalje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by RayMabus 7/1/2021, 16:32

Poslali su vam impuls

Val
RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by RayMabus 7/1/2021, 16:42

Zato šta u svom korjenu filozofija koju je osnivač scientologije postavio ne leži filozofija da jedni stalno pomažu a drugi onda samo očekuju pomoć ( vidi pod Bosna , samo čekaju da im netko pomogne ) nego slanje impulsa i da iz gliba ove planete se izlazi samo tako ako svi počmu razmišljat kako da pomognu drugome da pomogne drugome.

Pa te onda u osnovi nauče kako da pecaš ribu kako bi mogao drugima pomoč.

To im je osnova priče.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by RayMabus 7/1/2021, 17:04

Glavna zgrada im je u Clearwateru

Tamo mi je teta al ne ovdje nego nešto puno jače

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Volunteer-ministers-clearwater-tampa_image2_en


Nisan ni gleda di je glavna za volontere al ipak je ovdje , Florida
RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by RayMabus 7/1/2021, 18:18

Ljudski um je sposoban komunicirati s višim nivoima. Tako je tamo prije sto godina netko komunicirao sa osnivačem scinetllogije i sve stavljeno na papir u ovom svijetu.

Iz toga se napravila organizirana religija koja nije savršena al poslužit će.

Ta ista organizacija koja je slala podatke osnivaču scientollgije dakle orginal , matica ne gleda na scientllogiju nikako drukčije nego kao bočne ne borbene snage.

Nešto ko ovi Atenjani skriveni u planini i s boka napadaju osvajače.

Tako ja to gledam




Minuta i 50
RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by RayMabus 7/1/2021, 18:27

Znači iimate A koji je izvor podataka. On komunicira s B koji se inkarnrao na planet Zemlja. Oni mu pošalju podatke a on sve stavi na papir i ljudi koji čitaju te podarke su C.

C su scientolosi.

Ja nisam C nego A.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by RayMabus 7/1/2021, 18:34

C nema ove podatke.

https://unveiledsecretsandmessagesoflight.blogspot.com/2009/06/scientologists.html?m=1

A ima.

To je razlog zašto sam rekao da je svaka organizirana religija sekta.

No ovdje ( volonteri )nema problema jer ovo je samo pomaganje i to puštam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by RayMabus 7/1/2021, 18:51

No poslužit će. Imaju svrhu.

C vidi samo pravo. Nema širinu lijevo i desno. No radi svoj posao.

Radi ga jer vjeruje da je ovo jedini planet.

Na brodu je a oko njega ocean a oni neznaju plivati.

Recimo da ih čak u neku ruku ovi A iskorištavaju no u osnovi nije nego jednostavno oni su u ovoj inkarnaciji na takvom levelu pa onda nek rade.

Neplivači najbolje brane brod.

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Church-of-Scientology-Sydney-Grand-Opening-Entertainment_1MW0131


GF je ipak galaksija. To su plivači.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by RayMabus 7/1/2021, 18:57

To je nešto poput one priče koju sam sinoć pričao kad sam govorio di je Pakao i da je on ispod naših nogu i da možemo zamisliti da je cijela površina planete staklo i ispod je voda u kojem plivaju ribice.

Ovi nisu dole. Oni su na površini. Noge su im zalijepljene na površinu. 

Oni u to vjeruju. 

Misle da ne mogu napustiti planet.

Zato se tako grčevito bore.

Ja ih zovem radilice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by RayMabus 7/1/2021, 19:06

To je glupo

Ako ti se neka planeta ne sviđa , promjeniš je.

Ne možeš promijeniti cijeli svijet a i ne smiješ jer i drugi imaju pravo na slobodu da rade i misle šta oče s tim da je poželjno da se u nikog ne diraju ( živi i pusti druge da žive )

Ne možeš promijeniti svijet , samo sebe

RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by dijagram 7/1/2021, 19:44

Kad dodje Kidmanica neka jave:)
Ustvari, ona i nije vise s tom ekipom?
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by RayMabus 7/1/2021, 19:52

dijagram wrote:Kad dodje Kidmanica neka jave:)
Ustvari, ona i nije vise s tom ekipom?
Ona nikad nije ni bila scientllog.

Provjerio sam za svaki slučaj i piše da nije. Ona ti nije scientllog.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by dijagram 7/1/2021, 19:53

RayMabus wrote:
dijagram wrote:Kad dodje Kidmanica neka jave:)
Ustvari, ona i nije vise s tom ekipom?
Ona nikad nije ni bila scientllog.

Provjerio sam za svaki slučaj i piše da nije. Ona ti nije scientllog.
Aha, nije je onaj uspio vrbovati:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by RayMabus 7/1/2021, 19:55

Zanimljivo katolkinja je. Ja mislio protestant. Irsko škotskog porijekla.

Ja stalno mislija da je ona neka Englezica a ona Irkinja
RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by dijagram 7/1/2021, 20:02

RayMabus wrote:Zanimljivo katolkinja je. Ja mislio protestant. Irsko škotskog porijekla.

Ja stalno mislija da je ona neka Englezica a ona Irkinja
Pa crvenokosa i pjegava, i tvrdoglava irkinja.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by RayMabus 7/1/2021, 20:11

dijagram wrote:
RayMabus wrote:Zanimljivo katolkinja je. Ja mislio protestant. Irsko škotskog porijekla.

Ja stalno mislija da je ona neka Englezica a ona Irkinja
Pa crvenokosa i pjegava, i tvrdoglava irkinja.
Iskreno , slabo ti ja to pratim. Stvarno san mislija da je neka engleskinja iz Australije. 

Ma evo sad čitam nešto al znam šta crkva radi a to je da glumci poput njega su i besplatna reklama za crkvu pa je velika kontrola oko njih itd.

To je taj dio di su oni sekta al to je tek gore u tim višim razinama a ne ovo volonteri i to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by RayMabus 7/1/2021, 20:13

Na Toma Crusa gledam kao glumca. Ima ok filmove i tako. Ka glumac mi je ok a ovo njegov privatni život , šta to mene boli kurac. Uopće me to ne zanima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by RayMabus 7/1/2021, 20:43

U Hollywoodu postoji scientološka crkva a klijentela tu su ionako samo glumci i to. Da nije ovi bija bi neki drugi i tako. Oni se i onako rastavljaju češće bili scientolosi ili ne a Crus je scientolog pa onda svaka pička koja dođe crkva joj visi nad glavom i soli pamet pa to njima dopisdi pa odu ća i rastave se jer i sam Crus je sscientolog i takl ta priča al uglavnom glumci im služe kao reklama.

Eto ti znaš za to i odma ti je to prva asocijacija dok je meni prva asocijacija na njega nemoguća misija serija filmova.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176937
2014-04-11


Back to top Go down

Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva - Page 2 Empty Re: Na potresom pogođenoj Baniji stigla i Scientološka crkva

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum