ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se

Go down

Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se Empty Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se

Post by debotoijusto Mon 4 Jan - 11:13

Pojavio se gradonačelnik Gline! Stjepan Kostanjević osvanuo je u programu N1 televizije i demantirao tvrdnje da je nestao.
- Tu sam, svih ovih dana sam s ljudima na terenu. Ispričavam se medijima s kojima nisam komunicirao, ali oni koji su htjeli komunicirati sa mnom, bez problema su me dobili. Svakodnevno smo u stožeru od 0 do 24 - rekao je Kostanjević otkrivši kakva je situacija na terenu.
- Imamo informacije da su neka sela odsječena, od jučer jedan most nije u uporabi. Ali želim naglasiti da su vatrogasci i Crveni križ obišli sve ljude, a područje je zaista veliko. Od 69 naselja, njih čak 36 je pretrpjelo velika oštećenja, a u sedam naselja 99 posto kuća je uništeno. Trenutačno nam je primarni zadatak zbrinuti ljude koji su najviše izgubili. Imamo popis cijeli - oko 4500 objekata je oštećeno, a oko 1900 je potpuno neupotrebljivo. Imamo 398 zahtjeva za mobilne kućice i kontejnere, riješeno je njih stotinjak. Očekujem da će kroz deset dana svi zahtjevi biti riješeni.
Kaže da je donatora puno.
- U stalnom smo kontaktu s njima, ima jedan čovjek koji će donirati stotinjak kućica za cijelo područje, a glinsko područje dobit će njih 20-30... U svakom slučaju, svi ljudi su zbrinuti, a u medijima se svašta provlači...
A gdje je puknuo kontakt s dogradonačelnicom Brankom Bakšić Mitić koja je od prvog dana s ljudima na terenu?
- Dogradonačelnica se izgubila negdje, nije mi se javila. Ali slažem se, trebamo komunicirati.
Dogradonačelnica je u nedjelju otkrila da je u njezinom uredu ostavljeni mrtvi štakor.
- To nije točno!

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/konacno-se-pojavio-gradonacelnik-gline-dogradonacelnica-se-negdje-izgubila-ne-javlja-mi-se-15040521






debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30623
2014-04-12


Back to top Go down

Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se Empty Re: Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se

Post by debotoijusto Mon 4 Jan - 11:14

DOGRADONAČELNICA Gline Branka Bakšić Mitić za Index je jutros rekla kako su kućice koje su dogovorili iz Istre preusmjerene i nisu puštene u Glinu.
"Opet nam nisu puštene kućice u Glinu, to je ne znam koji put. Uopće ne znamo gdje su te kućice koje smo dogovorili da dođu iz Istre, iz Rovinja. 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/dogradonacelnica-gline-dogovorili-smo-kucice-ali-nisu-dosle-do-gline/2243827.aspx?index_tid=82293
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30623
2014-04-12


Back to top Go down

Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se Empty Re: Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se

Post by debotoijusto Mon 4 Jan - 11:16

treba mu vjerovati
ipak je on gradonacelnik s 60% osvojenih glasova a ona srpce koja dosla po kljucu na radno mjesto od 27 000 kun bruto
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30623
2014-04-12


Back to top Go down

Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se Empty Re: Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se

Post by vuksadinare Mon 4 Jan - 11:23

.....tko je tu 'nevin'..pitanje je...rekoh ja sad pocinje međusobno rovarenje...ljevicarski mediji su izabrali svoju 'stranu' i zrtve...u stopu prate ovu dogradonacelnicu ali ne bi se sjetili hdzovog gradonacelnika hrvatske kostajnice dalibora biscana koji je citavu noc lopatao sa stradalima..kako u kostajnici tako i po okolnim selima,razvozio pomoc  ima 27 godina..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99138
2015-09-08


Back to top Go down

Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se Empty Re: Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se

Post by debotoijusto Mon 4 Jan - 11:30

vuksadinare wrote:.....tko je tu 'nevin'..pitanje je...rekoh ja sad pocinje međusobno rovarenje...ljevicarski mediji su izabrali svoju 'stranu' i zrtve...u stopu prate ovu dogradonacelnicu ali ne bi se sjetili hdzovog gradonacelnika hrvatske kostajnice dalibora biscana koji je citavu noc lopatao sa stradalima..kako u kostajnici tako i po okolnim selima,razvozio pomoc  ima 27 godina..
vjerujem ima i toga no cinjenica da ova radi godinama i zna igru a ovoga nema danima iako svi pisu o njemu , kako to ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30623
2014-04-12


Back to top Go down

Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se Empty Re: Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se

Post by vuksadinare Mon 4 Jan - 12:01

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:.....tko je tu 'nevin'..pitanje je...rekoh ja sad pocinje međusobno rovarenje...ljevicarski mediji su izabrali svoju 'stranu' i zrtve...u stopu prate ovu dogradonacelnicu ali ne bi se sjetili hdzovog gradonacelnika hrvatske kostajnice dalibora biscana koji je citavu noc lopatao sa stradalima..kako u kostajnici tako i po okolnim selima,razvozio pomoc  ima 27 godina..
vjerujem ima i toga no cinjenica da ova radi godinama i zna igru a ovoga nema danima iako svi pisu o njemu , kako to ?
..pa ovaj gradonacelnik cak nije iz gline vec negdje preko kupe..pokupsko,kravarsko,lasinja..tu taj dio..on je izabran na prijevremenim izborima jer je prijasnji gradonacelnik umro..nije ni ova dogradonacelnica fetiva...vec doselila u glinu iz dvora...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99138
2015-09-08


Back to top Go down

Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se Empty Re: Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se

Post by T. Mon 4 Jan - 12:52

debotoijusto wrote:Dogradonačelnica je u nedjelju otkrila da je u njezinom uredu ostavljeni mrtvi štakor.
- To nije točno!

bio je živ i dobrog općeg zdravstvenog stanja, kada je ostavljen...
T.
T.

Posts : 17125
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se Empty Re: Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se

Post by dijagram Mon 4 Jan - 12:56

T. wrote:
debotoijusto wrote:Dogradonačelnica je u nedjelju otkrila da je u njezinom uredu ostavljeni mrtvi štakor.
- To nije točno!

bio je živ i dobrog općeg zdravstvenog stanja, kada je ostavljen...
bandit hordak, uvalio joj Karla
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se Empty Re: Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se

Post by Guest Mon 4 Jan - 13:51

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:.....tko je tu 'nevin'..pitanje je...rekoh ja sad pocinje međusobno rovarenje...ljevicarski mediji su izabrali svoju 'stranu' i zrtve...u stopu prate ovu dogradonacelnicu ali ne bi se sjetili hdzovog gradonacelnika hrvatske kostajnice dalibora biscana koji je citavu noc lopatao sa stradalima..kako u kostajnici tako i po okolnim selima,razvozio pomoc  ima 27 godina..
vjerujem ima i toga no cinjenica da ova radi godinama i zna igru a ovoga nema danima iako svi pisu o njemu , kako to ?
..pa ovaj gradonacelnik cak nije iz gline vec negdje preko kupe..pokupsko,kravarsko,lasinja..tu taj dio..on je izabran na prijevremenim izborima jer je prijasnji gradonacelnik umro..nije ni ova dogradonacelnica fetiva...vec doselila u glinu iz dvora...

I u NU2 je rekla je kak su 1991. prešli u Švabiju kupovati glazbala ... baš prije napada na PP u Glini.

Ha dobro.

Kako god  ... Miha je na Banovini kuhan i pečen, pa ih sve zna.

Koliko vidim lokalnim stranačkim jebivjetrima i odgovara takvo stanje.

Mogu brstiti prirodne resurse do mile volje.

Galge i da vidiš pročišćenje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se Empty Re: Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se

Post by vuksadinare Mon 4 Jan - 13:56

Sovak wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:.....tko je tu 'nevin'..pitanje je...rekoh ja sad pocinje međusobno rovarenje...ljevicarski mediji su izabrali svoju 'stranu' i zrtve...u stopu prate ovu dogradonacelnicu ali ne bi se sjetili hdzovog gradonacelnika hrvatske kostajnice dalibora biscana koji je citavu noc lopatao sa stradalima..kako u kostajnici tako i po okolnim selima,razvozio pomoc  ima 27 godina..
vjerujem ima i toga no cinjenica da ova radi godinama i zna igru a ovoga nema danima iako svi pisu o njemu , kako to ?
..pa ovaj gradonacelnik cak nije iz gline vec negdje preko kupe..pokupsko,kravarsko,lasinja..tu taj dio..on je izabran na prijevremenim izborima jer je prijasnji gradonacelnik umro..nije ni ova dogradonacelnica fetiva...vec doselila u glinu iz dvora...

I u NU2 je rekla je kak su 1991. prešli u Švabiju kupovati glazbala ... baš prije napada na PP u Glini.

Ha dobro.

Kako god  ... Miha je na Banovini kuhan i pečen, pa ih sve zna.

Koliko vidim lokalnim stranačkim jebivjetrima i odgovara takvo stanje.

Mogu brstiti prirodne resurse do mile volje.

Galge i da vidiš pročišćenje.
..neki glazbala neki lonce...no dobro...lik ocito ima problema sa alkoholom...ja sam bio u glini u subotu...i koliko sam cuo bar ovi u prekopi nemaju neke zamjerke na gradonacelnika koji ih je posjetio...e sad mozebitno nekima se n sviđa sto je hdzovac sto mozda mozda 'mirlise na nacionalizam' pa lik obilazi vecinom hrvatska sela koliko sam skuzio iz video priloga kad je nabrajao a ova vecinom srpska..uostalom on dolazi iz hdz-a ona iz sdss-a pa shodno tome tako i obilaze
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99138
2015-09-08


Back to top Go down

Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se Empty Re: Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se

Post by michaellcmacha Mon 4 Jan - 21:26

Mene je danas zvala iz zagreba neka gospođa po imenu Anđelina i rekla da su i kamp kućice i kontejneri namijenjeni za Sisak i Mošćenica, povučeni jer je utvrđeno da su nepodesni za upotrebu... e sad ja nemam pojma tko je ta gospođa, niti mi je jasno zašto je meni prenijela izravno putem moba tu informaciju... Ja niti sam na nekoj funkciji niti na poziciji niti sam angažiran na nabavi i podjeli istih... u osnovi ja sam radi staraca i radi sina u potrebi za nečim tog tipa i to je to... međutim i tako nešto indicira da su ogromni problemi oko tih mobilnih smještajnih kapaciteta...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se Empty Re: Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se

Post by michaellcmacha Mon 4 Jan - 21:28

S druge strane posvjedočio sam situaciji gdje dolazi doslovno do borbe za ostvarivanje prednosti kod dobijanja kampove ili kontejnera...ima tu i prijetnji i svađe i fizičkih sukoba...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se Empty Re: Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se

Post by dijagram Mon 4 Jan - 21:32

michaellcmacha wrote:S druge strane posvjedočio sam situaciji gdje dolazi doslovno do borbe za ostvarivanje prednosti kod dobijanja kampove ili kontejnera...ima tu i prijetnji i svađe i fizičkih sukoba...
Klasika.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se Empty Re: Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se

Post by Sora Tue 5 Jan - 8:31

Gradonačelnik Gline je slavni graditelju mostova svih vrsta,

Stjepan Kostanjević iz redova HDZ-a, za obnovu spomenutih ulica i mosta 2018. godine povukao je sredstva iz Ministarstva regionalnog razvoja i fondova EU koji vodi ministrica Gabrijela Žalac.

Na upit Net.hr-a iz Ministarstva potvrđuju da je “u okviru Programa održivog razvoja lokalne zajednice i Programa za financiranje poboljšanja socijalne, komunalne i gospodarske infrastrukture temeljem sklopljenih ugovora u 2018. godini, potpisano sufinanciranje projekata ‘Rekonstrukcija Majske ulice na dijelu k.č. 3683 i Ulice Ante Kovačića na k.č. 1808 k.o. Glina’ u vrijednosti od 400.000,00 kuna, te ‘Izgradnja zamjenskog mosta na rijeci Maji’, u vrijednosti od 350.000,00 kuna.” Razlika u iznosima, koji su plaćeni navodnom izvođaču radova, isplaćena je, dakle, iz gradskog proračuna.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se Empty Re: Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se

Post by Sora Tue 5 Jan - 8:32

Povukao pare a most niti ulice to nisu vidjeli
E
Ali ima čovjek hobi
Obilazi kockarnice

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se Empty Re: Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se

Post by vuksadinare Tue 5 Jan - 8:34

michaellcmacha wrote:S druge strane posvjedočio sam situaciji gdje dolazi doslovno do borbe za ostvarivanje prednosti kod dobijanja kampove ili kontejnera...ima tu i prijetnji i svađe i fizičkih sukoba...
tipicno....svatko u tim situacijama misli d aje losije prosao od onog drugog..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99138
2015-09-08


Back to top Go down

Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se Empty Re: Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se

Post by Sora Tue 5 Jan - 8:36

Tipično gdje nema organizacije
I tipično gdje nema povjerenja
I tipično gdje pokvatenjaci i potkspacitirani tzv branitelji dobivaju funkcije
Jer su hdzeovci
Fuj

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se Empty Re: Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se

Post by vuksadinare Tue 5 Jan - 8:38

Sora wrote:Tipično gdje nema organizacije
I tipično gdje nema povjerenja
I tipično gdje pokvatenjaci i potkspacitirani tzv branitelji dobivaju funkcije
Jer su hdzeovci
Fuj
blesačo agenturska i provokatorska...oobno sam se uvjerio tko na terenu stvara smutnju,dezinformacije,defetizam..tvoji ljevicari...agentura..ovaj gradonacelnik gline je bitanga...ali lik ocito ne voli svoj grad...da ga voli ne bi boravio po okolnim gradovima...no njega boli kurac ne gura se nit ga briga..ali ovi tvoji su jos gori..sire lazi,dezinformacije i defetizam...kad ovo sve prođe osobno cu ih potraziti i an sud dovesti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99138
2015-09-08


Back to top Go down

Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se Empty Re: Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se

Post by vuksadinare Tue 5 Jan - 8:45

inace opcenito su gradonacelnici banovinskih gradova za kurac..svaka cast onom mladom gradonacelniku hrv.kostajnice..ovo sve drugo treba baciti smece..pokazali su tko su sto su svojim izjavama..samo bi zicali pare od drzave..a upravo pokazalo se da nije njihov najveci starh zbog potresa nego ono sto je potres razotkrio...zato sada se hrackaju...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99138
2015-09-08


Back to top Go down

Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se Empty Re: Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se

Post by vuksadinare Tue 5 Jan - 8:47

znam da nije ni u dugim djelovima bas sjajno sa nekim gradonacelnicima,nacelnicima..ali ove sa banovine nitko ne moze nadmasiti po kolicini gluposti,samopromocije,sebicnosti,nesposobnosti..velim iznimka je gradonacelnik hrv.kostajnice...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99138
2015-09-08


Back to top Go down

Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se Empty Re: Dogradonačelnica se negdje izgubila, ne javlja mi se

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum