ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana - Page 2 Empty Re: jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana

Post by Guest Fri 11 Dec - 15:59

marcellus wrote:
red wolf wrote:
marcellus wrote:http://www.jutarnji.hr/veliki-preokret-u-sirijskom-ratu-putin-i-asad-ostali-bez-vaznog-saveznika---izgubili-su-nekoliko-vaznih-vojnih-lica-i-odmah-pobjegli--/1476437/
Pa ne baš...O tome se već piše neko vrijeme...Sad je to već jasno...

tebi nije jasno ni gdje su ti tjelesni otvori
ma stvarno...ajme što si zabavan.

Guest
Guest


Back to top Go down

jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana - Page 2 Empty Re: jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana

Post by marcellus Fri 11 Dec - 16:39

a gle ovog ajkju broj cipele al ne odustaje

_________________
jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana - Page 2 Empty Re: jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana

Post by Guest Fri 11 Dec - 17:04

marcellus wrote:a gle ovog ajkju broj cipele al ne odustaje
Začudio bi se ti koliki je moj '' ajkju ''...Ti kao novinar si trebao znati, ako već pratiš ovu temu, što se događalo zadnjih dva mjeseca dolje i zašto se na kraju dogodilo ovo što se dogodilo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana - Page 2 Empty Re: jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana

Post by mutava baštarda Fri 11 Dec - 20:29

RUSIJA OKREĆE LEĐA ASADU?
jutarnji bacio kost wolfiju. wolfi je ulovio u zraku.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana - Page 2 Empty Re: jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana

Post by Guest Fri 11 Dec - 20:31

@mutavi...ja samo promatram...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana - Page 2 Empty Re: jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana

Post by Guest Fri 11 Dec - 21:22

jutarnji nije mjesto za informiranje o ratu u siriji.. za sada sam ja najtočniji uz kolegu yehudija


moje informacije tko je zauzeo koje mjesto su uz od jehudija oko 90% točne, pa i prognoze  cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana - Page 2 Empty Re: jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana

Post by AlfaOmega Fri 11 Dec - 21:31

Ovaj put žutarnji nije ni bio daleko od istine. Istina je da Rusi doista podržavaju jednu novu frakciju, u koju Ameri možda polažu i najviše nade, a to je novoformirani SDF.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10220
2015-09-11


Back to top Go down

jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana - Page 2 Empty Re: jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana

Post by mutava baštarda Fri 11 Dec - 21:58

AlfaOmega wrote:Ovaj put žutarnji nije ni bio daleko od istine. Istina je da Rusi doista podržavaju jednu novu frakciju, u koju Ameri možda polažu i najviše nade, a to je novoformirani SDF.
Ako ih ruje podržaju onda su ok.
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana - Page 2 Empty Re: jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana

Post by Guest Fri 11 Dec - 22:18

marcellus wrote:jebote ko da im zrinka piše tekstove o siriji ono asadova nesposobna vojska se 4 godine  sami branila se od umjerenih terorista koje je pomagao cijeli NATO i kozojeba iz isila a sad kad su došli ruje u pomoć najednom gube teren, ono smeće koje samo bljutarnji može prosrati, čak ni index
A inace, fali i njoj pokoja daska...ali barem je mastovita.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana - Page 2 Empty Re: jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana

Post by Guest Fri 11 Dec - 22:22

A to bi bile, da su tocne, dobre vijesti za ISIL i dokazane saveznike - Tursku, Izrael, Saudijsku Arabiju i iznad svega, Velikog Brata. Ovako, nisu, ali ajde, lijepo im je citati u stilu ''sto bi bilo kad bi bilo''. Jos da Iran klekne, Rusija i Kina propadnu, kud ces ljepse... :)

Ozbiljno, novinarstvo kao takvo u Hrvatskoj se treba samoukinuti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana - Page 2 Empty Re: jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana

Post by marcellus Fri 11 Dec - 22:22

kolerik wrote:
marcellus wrote:jebote ko da im zrinka piše tekstove o siriji ono asadova nesposobna vojska se 4 godine  sami branila se od umjerenih terorista koje je pomagao cijeli NATO i kozojeba iz isila a sad kad su došli ruje u pomoć najednom gube teren, ono smeće koje samo bljutarnji može prosrati, čak ni index
A inace, fali i njoj pokoja daska...ali barem je mastovita.

pa da cura ima mašte zato i kažem
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana - Page 2 Empty Re: jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana

Post by Leviathan2 Fri 11 Dec - 22:25

EmberSpirit wrote:jutarnji nije mjesto za informiranje o ratu u siriji.. za sada sam ja najtočniji uz kolegu yehudija


moje informacije tko je zauzeo koje mjesto su uz od jehudija oko 90% točne, pa i prognoze  cheers 
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
ajd bas kad si zapeo sutra cu otvorit novu temu pa da vidimo kako ces se iskazati :D ionako mi se mota po glavi vec tjedan dana al nikako da se natjeram

_________________
jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana - Page 2 Empty Re: jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana

Post by Leviathan2 Fri 11 Dec - 22:27

red wolf wrote:
marcellus wrote:a gle ovog ajkju broj cipele al ne odustaje
Začudio bi se ti koliki je moj '' ajkju ''...Ti kao novinar si trebao znati, ako već pratiš ovu temu, što se događalo zadnjih dva mjeseca dolje i zašto se na kraju dogodilo ovo što se dogodilo...
ajde ezek, marc te je sad sjebo, pokrij se ushima i ckomi :D

_________________
jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana - Page 2 Empty Re: jutarnje bulšitanje iz pentagonske tvornice govana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum