ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brazilac, očaran Srbijom, o planovima u 2021: "Nisam došao ovde da nađem posao, već da ga napravim

Go down

Brazilac, očaran Srbijom, o planovima u 2021: "Nisam došao ovde da nađem posao, već da ga napravim Empty Brazilac, očaran Srbijom, o planovima u 2021: "Nisam došao ovde da nađem posao, već da ga napravim

Post by Serbinho-3 2/1/2021, 12:58

https://biznis.telegraf.rs/karijera/3282952-tijago-fereira-brazilac-ocaran-srbijom-o-planovima-u-2021-nisam-dosao-ovde-da-nadjem-posao-vec-da-ga-napravim
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Brazilac, očaran Srbijom, o planovima u 2021: "Nisam došao ovde da nađem posao, već da ga napravim Empty Re: Brazilac, očaran Srbijom, o planovima u 2021: "Nisam došao ovde da nađem posao, već da ga napravim

Post by Serbinho-3 2/1/2021, 12:58

Bilo mi je neverovatno da se u svetu plasira tako loša slika o jednoj divnoj zemlji. To mi je dalo ogromnu motivaciju da se na neki način bavim promocijom Srbije.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Brazilac, očaran Srbijom, o planovima u 2021: "Nisam došao ovde da nađem posao, već da ga napravim Empty Re: Brazilac, očaran Srbijom, o planovima u 2021: "Nisam došao ovde da nađem posao, već da ga napravim

Post by Serbinho-3 2/1/2021, 13:02

Tako su i ovde napljuvali u Italiji, pa kad su me upoznali, vec

druga prica.

Medijska masinerija Demokratske Stranke.

Ne kazem da je Srbija dobra, ali da je Djavo a svi ostali

Andjelcici, zakonom logike, zapitace se i obicna budala.

Mnogi su vodeci se zakonom logike, dosli da upoznaju

Djavola a zatim ostali u Srbiji, tipa Carls Kater.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Brazilac, očaran Srbijom, o planovima u 2021: "Nisam došao ovde da nađem posao, već da ga napravim Empty Re: Brazilac, očaran Srbijom, o planovima u 2021: "Nisam došao ovde da nađem posao, već da ga napravim

Post by AssadNaPodmornici 2/1/2021, 13:04

koliko sam se ja nasluša priča stranca (zapadnjaka) sa kojim sa krstario po jadranu zadnjih par godina ljeti..

"super zemlja, super ljudi, svi ljubazni, sve sigurno, nigdje nismo vidjeli policiju, nitko ne krade, željeli bi živjeti ovdje" :D

a onda im ispričan drugu stranu RH države.. :D pa im padne entuzijazam

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20940
2018-06-14


Back to top Go down

Brazilac, očaran Srbijom, o planovima u 2021: "Nisam došao ovde da nađem posao, već da ga napravim Empty Re: Brazilac, očaran Srbijom, o planovima u 2021: "Nisam došao ovde da nađem posao, već da ga napravim

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum