ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš

Go down

Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš  Empty Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš

Post by Serbinho-3 31/10/2017, 23:21

http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/2908205-beogradjanku-napao-vozac-autobusa-56-dosao-si-bre-ovde-iz-pize-materine-da-vozis-nakon-uvreda-ju-je-oborio-i-udarao-pesnicama-video
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš  Empty Re: Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš

Post by Serbinho-3 31/10/2017, 23:26

Vozac puk'o ko kokica a ova nikako usta da zatvori i da se smiri:cleanteeth:
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš  Empty Re: Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš

Post by darth_vader 31/10/2017, 23:45

Vozac je siledija i kreten kakvih u toj bransi i inace ima na bacanje...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš  Empty Re: Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš

Post by Regoč 31/10/2017, 23:52

Treba to promatrati u kontekstu, možda je bil primoran na takvu reakciju.

_________________
Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš  Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš  Empty Re: Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš

Post by darth_vader 1/11/2017, 00:02

Ma precesto sam ih vidao neprofesionalne i nadrkane da se ne bi radilo o stalnom obrascu ponasanja kod nekih...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš  Empty Re: Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš

Post by Regoč 1/11/2017, 00:06

Polako, polako. Sad treba uključiti psihologe i socijalne radnike. Možda je imal teško djetinjstvo. Možda ga ne razumiju u obitelji. Možda se na poslu ne osjeća ostvareno. Možda se u hobijih ne osjeća ispunjeno. Treba punu pozornost usmjeriti da ga se rehabilitira kako bi postal funkcionalan član društva. No driver left behind!!!

_________________
Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš  Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš  Empty Re: Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš

Post by darth_vader 1/11/2017, 00:14

Jemas prav u biti...kod nas kad covik pukne ipak najcesce ne potaraca random pola kvarta, nego sve zavrsi najcesce na saketanju ili slanju u rodno mjesto...zasad...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš  Empty Re: Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš

Post by Serbinho-3 1/11/2017, 00:28

Taj posao nece da rade, zale se po medijima da im beze vozaci a novih nema.
Ono sto ostane, nedisciplina i pukli ko kokice undaobracaju, koliko im puta provuku familiju kroz usta, srednjak, ne moze covek ostati imun, pukne...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš  Empty Re: Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš

Post by jastreb 1/11/2017, 06:48

Vjertovatno se radi o Švaburini.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš  Empty Re: Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš

Post by jastreb 1/11/2017, 07:04

Baš me zanima odakle je bio vozač,kada mu je domaća Srbijanka rekla da je onde došao iz P.M.

Sigurno se radi o izbeglom licu iz Hrvatske. Inače ,počeli su ih i nazivati Hrvatima.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš  Empty Re: Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš

Post by vuksadinare 1/11/2017, 07:20

jastreb wrote:Baš me zanima odakle bio bio voditelj, kada mu je domaća Srbijanka rekla da je on došao iz premijera

Sigurno se radi o izbeglom osobi iz Hrvatske. Inače, počeli su ih i nazivati ​​Hrvatima.
opet izmisljas osim ako si njihov pa si se na vlastitoj kozi uvjerio :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš  Empty Re: Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš

Post by dzango 1/11/2017, 07:29

Konjina ne zna sa ženama. Sram ga bilo.

_________________
Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš  Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš  Empty Re: Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš

Post by dzango 1/11/2017, 07:29

jastreb wrote:Baš me zanima odakle je bio vozač,kada mu je domaća Srbijanka rekla da je onde došao iz P.M.

Sigurno se radi o izbeglom licu iz Hrvatske. Inače ,počeli su ih i nazivati Hrvatima.
Tolika uvreda bi stvarno bila previše.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš  Empty Re: Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš

Post by jastreb 1/11/2017, 07:33

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Baš me zanima odakle bio bio voditelj, kada mu je domaća Srbijanka rekla da je on došao iz premijera

Sigurno se radi o izbeglom osobi iz Hrvatske. Inače, počeli su ih i nazivati ​​Hrvatima.
opet izmisljas osim ako si njihov pa si se na vlastitoj kozi uvjerio :)
Ne. Nego sam nedavno pričao sa jednim pjevačem,inače Nišlijom,pa smo poveli i razgovor o poznatim Nišlijama. Dotakli smo se i pjevača grupe Kerber,pa je ovaj rekao da ga zna i da je Hrvat. Ne po nacionalnosti već po geografskom smislu.

A i više puta sam u Novostima čitao izjave povratnika na baniju i Kordun,gdje pričaju kako su ih u pojedinim mjesrtima u Srbiji ružno primili,te nazivali Hrvatima i Švaburinama.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš  Empty Re: Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš

Post by dzango 1/11/2017, 08:10

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Baš me zanima odakle bio bio voditelj, kada mu je domaća Srbijanka rekla da je on došao iz premijera

Sigurno se radi o izbeglom osobi iz Hrvatske. Inače, počeli su ih i nazivati ​​Hrvatima.
opet izmisljas osim ako si njihov pa si se na vlastitoj kozi uvjerio :)
Ne. Nego sam nedavno pričao sa jednim pjevačem,inače Nišlijom,pa smo poveli i razgovor o poznatim Nišlijama. Dotakli smo se i pjevača grupe Kerber,pa je ovaj rekao da ga zna i da je Hrvat. Ne po nacionalnosti već po geografskom smislu.

A i više puta sam u Novostima čitao izjave povratnika na baniju i Kordun,gdje pričaju kako su ih u pojedinim mjesrtima u Srbiji ružno primili,te nazivali Hrvatima i Švaburinama.
Prvi put čujem.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš  Empty Re: Došao si bre ovde iz piz.e materine da voziš

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum