ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kosti prijepora

Page 34 of 50 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Go down

Kosti prijepora - Page 34 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest Tue 26 Jan - 19:00

violator wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
Kosti prijepora - Page 34 2g0pe210

ali stvarno se pokušavam držati ovog gore, uz slušanje glazbe, učenje francuskog jezika, izlazaka u prirodu, eto..

i kažu ženi se, ma kad?! :^^

ne moraš se ženit ali barem jebi štogod...


Jesi tako i Ibru za Ljeposavu svjetovao? :D

davno je to bilo. Ibro se nešto bio naljutio na mene...sad da li je zbog mog savjeta ne znam...

Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 34 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest Tue 26 Jan - 19:02

violator wrote:
Gnječ wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:postoje čudovišta i postoje dobri ljudi, u ratu je to samo puta sto. kao i alkohol, otkriva istinu u nama i kad nema tame jednostavno je nema i da bude 100 ratova i tisuće hektolitara alkohola u nekima od nas nema tame.

U svima postoji tama. Ne mozes olako reci, ja sam dobar covjek, ja imam karakter, meni se to nikada ne bi moglo dogoditi. Jer postoji toliko situacija o kojima ne pomisljas, koje uopce ne naslucujes, a koje te mogu iznenaditi i zauvijek izmijeniti, dovesti do ruba i prebaciti s one strane.

No razmisljati o sebi kao potencijalnom cudovistu, zlici, grijesniku nije nesto sto nas odvlaci od te tame, mozda ako si jos na onoj jednostavnoj (moralnoj) razini mrkve i batina..

Ali dobri ljudi postoje, ima ih mnogo pa se pitam sto je to kod njih sto tu tamu drzi na odstojanju.

neugoda, bol. ljudi uglavnom rade ono što im stvara ugodu, zadovoljstvo a izbjegavaju sve ono što im stvara neugodu i bol. nekom stvara zadovoljstvo pomoći drugome a nekom stvara zadovoljstvo sjebati drugoga.

Sad ce ti na ovo cinici reci da je altruizam prikrivena sebicnost.

to je oksimoron. kako možeš biti sebičan i altruističan? nemoguće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 34 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest Tue 26 Jan - 19:35

Gnječ wrote:

to je oksimoron. kako možeš biti sebičan i altruističan? nemoguće.

Teza-antiteza-sinteza.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 34 Empty Re: Kosti prijepora

Post by kic Tue 26 Jan - 21:00

violator wrote:
kic wrote:
ali stvarno se pokušavam držati ovog gore, uz slušanje glazbe, učenje francuskog jezika, izlazaka u prirodu, eto..

i kažu ženi se, ma kad?! :^^

Moze! Samo nemoj Gnjeca slusat, molim te. TAj te ucas povede putevima s kojih nema povratka. :D

nije neki savjetodavac veliš? a taman mi se činilo :(

šta ja znam, nemam protestantsku radnu etiku oko ovog, ali evo baš danas sam forsirao ovaj ritam i stvarno se osjećam nekako ispunjeno i čvrsto-

a to je samo jedan dan, a kad uhvatiš svoj ritam od par dana, tjedana... jednom si rekla da je radost smisao života, mislim da je to kretanje u tom smjeru..

evo danas mi je prvi dan nakon godišnjeg i kolega me dobronamjerno (čini mi se), nazvao dobrim duhom radne ekipe, iako istini na volju, nedavno me netko nazvao i zločestim na moj šok :D istina je negdje na sredini I guess..

tvoj recept?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 34 Empty Re: Kosti prijepora

Post by kic Tue 26 Jan - 21:21


evo olakšano je stavljanje gifova s giphy stranice, jeeej! (plava ikonica "gif")

Kosti prijepora - Page 34 200.gif?cid=0679c7ac0x0bl63ifc489ozawhvd8pe3nlz5pv1c7sxwei9f&rid=200
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 34 Empty Re: Kosti prijepora

Post by aben Tue 26 Jan - 22:19

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Ne odnosi se to na meriku, nego na svit

magare, ako je stvaran ne moraš ga zamišljati jer je stvaran realan
Naravski da ne moroš, ali ako ga zamisliš, moreš imati velike koristi od toga

da je to tako undak zoč si se ti uhljebi u socijalizmu?

jer sun ispravno zamisli stvarnost

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 34 Empty Re: Kosti prijepora

Post by night sky Wed 27 Jan - 13:05

....u svakom je tama.... bilo bi smiješno pomisliti da to nije tako...
....dobri? loši?.... razlika je u mogućnosti ovladati vlastitim egom.... i zato većina baulja sivom zonom, dobrog proglase glupim a za osobinama zlog potajno žude....
....ta potreba za moći, ovladati nečim i odmah se postaviti iznad.... najlakši je način kako završiti u dubokom mraku.....
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 34 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest Wed 27 Jan - 15:19

;) ne smeta mi ispadat smiješan, smetalo bi mi ispast' ozbiljan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 34 Empty Re: Kosti prijepora

Post by night sky Wed 27 Jan - 17:08

a što misliš odakle dolazi ta ogromna količina psovki koje izbaciš ovdje? sigurno ne od silne ljubavi prema kome već... tada bi valjda uvalio nekakav cvjetić.... jedino ako nisi taj koji je još prije x godina smislio novo normalno....
ili ova žena traktor koja ne može smisliti mativku pa i kad posta običnu točku ova je zgazi....
ni t od tame.... jel.... 
ali.... zgodno je biti klaun, ne moraš misliti da nešto krivo radiš.... jer sve je smiješno.... ;)..... 
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 34 Empty Re: Kosti prijepora

Post by aben Wed 27 Jan - 17:44

Sukob na ljevici, finally

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 34 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest Wed 27 Jan - 18:12

night sky wrote: a što misliš odakle dolazi ta ogromna količina psovki koje izbaciš ovdje? sigurno ne od silne ljubavi prema kome već... tada bi valjda uvalio nekakav cvjetić..
ne mislim jer nisam ni uzor ni primjer ni za svjetlo niti za tamu pošto si već zabrinuta jel su moje psovke tamna strana ;)
psovke su samo psovke, ne znače ništa, odahni ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 34 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest Wed 27 Jan - 18:13

aben wrote:Sukob na ljevici, finally
to se zove različita mišljenja, điđi jednoumna komunjaro.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 34 Empty Re: Kosti prijepora

Post by night sky Wed 27 Jan - 19:23

aben wrote:Sukob na ljevici, finally

....abene, ajde se vrati motanju svog čvora....
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 34 Empty Re: Kosti prijepora

Post by night sky Wed 27 Jan - 19:35

ebenica wrote:
night sky wrote: a što misliš odakle dolazi ta ogromna količina psovki koje izbaciš ovdje? sigurno ne od silne ljubavi prema kome već... tada bi valjda uvalio nekakav cvjetić..
ne mislim jer nisam ni uzor ni primjer ni za svjetlo niti za tamu pošto si već zabrinuta jel su moje psovke tamna strana ;)
psovke su samo psovke, ne znače ništa, odahni ;)

.......to ti je kad brzaš... ali što je tu je, nema nazad :D....
....i nisam se ja ništa zabrinula već ti...

....psovka nije samo psovka jer ne proizlazi iz osječaja sreće već obratno. osim u onim rijetkim slučajevima koji su svima poznati ali ako je dio svakodnevnog izražavanja, e to je onda nešto drugo i ne lijepo.... ali , ne želiš biti lijepo jel? več samo to što jesi.... i sa komadićem tame u sebi.... kao i svi  ostali...
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 34 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest Wed 27 Jan - 20:55

night sky wrote:a što misliš odakle dolazi ta ogromna količina psovki koje izbaciš ovdje? sigurno ne od silne ljubavi prema kome već... tada bi valjda uvalio nekakav cvjetić.... jedino ako nisi taj koji je još prije x godina smislio novo normalno....
ili ova žena traktor koja ne može smisliti mativku pa i kad posta običnu točku ova je zgazi....
ni t od tame.... jel.... 
ali.... zgodno je biti klaun, ne moraš misliti da nešto krivo radiš.... jer sve je smiješno.... ;)..... 

ako netko ovdje psuje to sam ja. ja sam taj koji bi zaklao 80% forumaša. ja sam taj kojem se rvati i rvatice gade do
najgoreg gađenja. ja sam taj koji rvate ne može žive smisliti više od svih četnika koji postoje ili su ikada postojali. ja sam taj koji bi vas genocidirao. ja Gnječ! vas koji sami sebe hvastate da ste jedan narod a u stvari ste hrpa grabežljivih krvoločnih psihopatskih plemena koji nemogu smisliti jedan drugoga i koje je netko pobrao i stavio u tor. ja vam jebem hrvatsku majku i oca jer ste to zaslužili svojim djelima odnosno NEDJELIMA krađom, lažima, ubijanjima, pljačkom, uništavanjem svega i svačega. VI HRVATI!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 34 Empty Re: Kosti prijepora

Post by aben Wed 27 Jan - 21:23

ebenica wrote:
aben wrote:Sukob na ljevici, finally
to se zove različita mišljenja, điđi jednoumna komunjaro.
ne postoju mišljenja na ljevici, postoji samo mišljenje i body bags

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 34 Empty Re: Kosti prijepora

Post by aben Wed 27 Jan - 21:28

Gnječ wrote:
night sky wrote:a što misliš odakle dolazi ta ogromna količina psovki koje izbaciš ovdje? sigurno ne od silne ljubavi prema kome već... tada bi valjda uvalio nekakav cvjetić.... jedino ako nisi taj koji je još prije x godina smislio novo normalno....
ili ova žena traktor koja ne može smisliti mativku pa i kad posta običnu točku ova je zgazi....
ni t od tame.... jel.... 
ali.... zgodno je biti klaun, ne moraš misliti da nešto krivo radiš.... jer sve je smiješno.... ;)..... 

ako netko ovdje psuje to sam ja. ja sam taj koji bi zaklao 80% forumaša. ja sam taj kojem se rvati i rvatice gade do
najgoreg gađenja. ja sam taj koji rvate ne može žive smisliti više od svih četnika koji postoje ili su ikada postojali. ja sam taj koji bi vas genocidirao. ja Gnječ! vas koji sami sebe hvastate da ste jedan narod a u stvari ste hrpa grabežljivih krvoločnih psihopatskih plemena koji nemogu smisliti jedan drugoga i koje je netko pobrao i stavio u tor. ja vam jebem hrvatsku majku i oca jer ste to zaslužili svojim djelima odnosno NEDJELIMA krađom, lažima, ubijanjima, pljačkom, uništavanjem svega i svačega. VI HRVATI!

 hrvati se hvastaju da su jedun norod, a zapravo su sačinjeni od više plemena ki se ne moru podniti međusobno? 
ka plemena su to?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 34 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest Wed 27 Jan - 21:35

aben wrote:
Gnječ wrote:
night sky wrote:a što misliš odakle dolazi ta ogromna količina psovki koje izbaciš ovdje? sigurno ne od silne ljubavi prema kome već... tada bi valjda uvalio nekakav cvjetić.... jedino ako nisi taj koji je još prije x godina smislio novo normalno....
ili ova žena traktor koja ne može smisliti mativku pa i kad posta običnu točku ova je zgazi....
ni t od tame.... jel.... 
ali.... zgodno je biti klaun, ne moraš misliti da nešto krivo radiš.... jer sve je smiješno.... ;)..... 

ako netko ovdje psuje to sam ja. ja sam taj koji bi zaklao 80% forumaša. ja sam taj kojem se rvati i rvatice gade do
najgoreg gađenja. ja sam taj koji rvate ne može žive smisliti više od svih četnika koji postoje ili su ikada postojali. ja sam taj koji bi vas genocidirao. ja Gnječ! vas koji sami sebe hvastate da ste jedan narod a u stvari ste hrpa grabežljivih krvoločnih psihopatskih plemena koji nemogu smisliti jedan drugoga i koje je netko pobrao i stavio u tor. ja vam jebem hrvatsku majku i oca jer ste to zaslužili svojim djelima odnosno NEDJELIMA krađom, lažima, ubijanjima, pljačkom, uništavanjem svega i svačega. VI HRVATI!

 hrvati se hvastaju da su jedun norod, a zapravo su sačinjeni od više plemena ki se ne moru podniti međusobno? 
ka plemena su to?

za početak ti si predstavnik jednog plemena koga bi ja vrlo rado izmasakrirao motornom pilom i bacio dijelove u more kao ručak rakima govnarima.

za ostali spisak plemena dohvati se knjiga pa proučavaj.

na daljnja tvoja idiotska pitanja NE ĆU odgovarati kurbin sine svrbski.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 34 Empty Re: Kosti prijepora

Post by aben Wed 27 Jan - 22:14

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
night sky wrote:a što misliš odakle dolazi ta ogromna količina psovki koje izbaciš ovdje? sigurno ne od silne ljubavi prema kome već... tada bi valjda uvalio nekakav cvjetić.... jedino ako nisi taj koji je još prije x godina smislio novo normalno....
ili ova žena traktor koja ne može smisliti mativku pa i kad posta običnu točku ova je zgazi....
ni t od tame.... jel.... 
ali.... zgodno je biti klaun, ne moraš misliti da nešto krivo radiš.... jer sve je smiješno.... ;)..... 

ako netko ovdje psuje to sam ja. ja sam taj koji bi zaklao 80% forumaša. ja sam taj kojem se rvati i rvatice gade do
najgoreg gađenja. ja sam taj koji rvate ne može žive smisliti više od svih četnika koji postoje ili su ikada postojali. ja sam taj koji bi vas genocidirao. ja Gnječ! vas koji sami sebe hvastate da ste jedan narod a u stvari ste hrpa grabežljivih krvoločnih psihopatskih plemena koji nemogu smisliti jedan drugoga i koje je netko pobrao i stavio u tor. ja vam jebem hrvatsku majku i oca jer ste to zaslužili svojim djelima odnosno NEDJELIMA krađom, lažima, ubijanjima, pljačkom, uništavanjem svega i svačega. VI HRVATI!

 hrvati se hvastaju da su jedun norod, a zapravo su sačinjeni od više plemena ki se ne moru podniti međusobno? 
ka plemena su to?

za početak ti si predstavnik jednog plemena koga bi ja vrlo rado izmasakrirao motornom pilom  i bacio dijelove u more kao ručak rakima govnarima.

za ostali spisak plemena dohvati se knjiga pa proučavaj.

na daljnja tvoja idiotska pitanja NE ĆU odgovarati kurbin sine svrbski.
naravski na neš, ka nemoš ča:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 34 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest Wed 27 Jan - 23:13

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:

ako netko ovdje psuje to sam ja. ja sam taj koji bi zaklao 80% forumaša. ja sam taj kojem se rvati i rvatice gade do
najgoreg gađenja. ja sam taj koji rvate ne može žive smisliti više od svih četnika koji postoje ili su ikada postojali. ja sam taj koji bi vas genocidirao. ja Gnječ! vas koji sami sebe hvastate da ste jedan narod a u stvari ste hrpa grabežljivih krvoločnih psihopatskih plemena koji nemogu smisliti jedan drugoga i koje je netko pobrao i stavio u tor. ja vam jebem hrvatsku majku i oca jer ste to zaslužili svojim djelima odnosno NEDJELIMA krađom, lažima, ubijanjima, pljačkom, uništavanjem svega i svačega. VI HRVATI!

 hrvati se hvastaju da su jedun norod, a zapravo su sačinjeni od više plemena ki se ne moru podniti međusobno? 
ka plemena su to?

za početak ti si predstavnik jednog plemena koga bi ja vrlo rado izmasakrirao motornom pilom  i bacio dijelove u more kao ručak rakima govnarima.

za ostali spisak plemena dohvati se knjiga pa proučavaj.

na daljnja tvoja idiotska pitanja NE ĆU odgovarati kurbin sine svrbski.
naravski na neš, ka nemoš ča:)

imaš vagon knjiga o toj tematici pa zagrij stolicu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 34 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Guest Wed 27 Jan - 23:21

night sky wrote:
ebenica wrote:
night sky wrote: a što misliš odakle dolazi ta ogromna količina psovki koje izbaciš ovdje? sigurno ne od silne ljubavi prema kome već... tada bi valjda uvalio nekakav cvjetić..
ne mislim jer nisam ni uzor ni primjer ni za svjetlo niti za tamu pošto si već zabrinuta jel su moje psovke tamna strana ;)
psovke su samo psovke, ne znače ništa, odahni ;)

.......to ti je kad brzaš... ali što je tu je, nema nazad :D....
....i nisam se ja ništa zabrinula već ti...
nisam uopće ubrzao, u stvari pišem skroz polako. dovoljno sam star i upoznao sam dovoljno ljudi, svjestan sam činjenice da na svijetu ima oko 7 biliona ljudi, svjestan sam da svaka osoba posjeduje neku specifičnost koja ju čini drugačijom; ili mogu dirati struju da ih ne ubije ili micati udove na nemoguće načine, prkositi g sili, raditi stvari koje mi ostali ne možemo objasniti niti su naši preci to mogli sanjati ali eto doba interneta nam je pružilo mogućnost vidjeti svu tu raznolikost ljudi, od talenata do posebnih mogućnosti. u svoj toj raznolikosti pazi sad postoje ljudi koji su jednostavno zli i oni koji su jednostavno dobri, to nam jednostavno govori zakon brojeva kao što nam zakon brojeva stvara pojedince koji su specifični u nekim drugim područjima. ubrzano bi bilo kad bih cijeli ljudski rod sudio po sebi i rekao: da u svakome od nas je svjetlo i tama ja to znam jer sam JA takav, i bez obzira kaj nas 90% ili više jesu takvi to ne umanjuje činjenicu da nismo svi. osim ako ti treba za takav narativ, onda ok, onda ćemo sve zanemarit ;)


night sky wrote:....psovka nije samo psovka jer ne proizlazi iz osječaja sreće već obratno.
psovka je samo psovka, samo aj mogu govoriti o sebi ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosti prijepora - Page 34 Empty Re: Kosti prijepora

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 34 of 50 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum