ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva - Page 2 Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by udba 10/12/2015, 20:03

marcellus wrote:
udba wrote:Sviđa mi se taj sistem, možeš biti talent kakav oćeš, Maradona, Pele, Messi, Beckenbauer, sve u jednom, al ako ne daš pola gazdi nikad nećeš igrat, ostani u svojoj đungli.

sramite se, služba umjesto da zaštiti svog vjernog suradnika dozvoljava da ga povlače po zatvorima ko nekog primitivca, krimosa, narkomana...
umešali su se ovi izvana pa je malo teže ko i s Perkovićem, što se tiče ovog unutrašnjeg jada to se rešava za 48 sati, evo Županijski sud osudio Edvarda za drugi stepen kontrarevolucije.

udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva - Page 2 Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by marcellus 10/12/2015, 20:05

udba wrote:
marcellus wrote:
udba wrote:Sviđa mi se taj sistem, možeš biti talent kakav oćeš, Maradona, Pele, Messi, Beckenbauer, sve u jednom, al ako ne daš pola gazdi nikad nećeš igrat, ostani u svojoj đungli.

sramite se, služba umjesto da zaštiti svog vjernog suradnika dozvoljava da ga povlače po zatvorima ko nekog primitivca, krimosa, narkomana...
umešali su se ovi izvana pa je malo teže ko i s Perkovićem, što se tiče ovog unutrašnjeg jada to se rešava za 48 sati, evo Županijski sud osudio Edvarda za drugi stepen kontrarevolucije.

da, razumijem, problemi su to, nije ni vama lako u ova vremena... te merkel te ovo te ono te eu propisi, sranje živo
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva - Page 2 Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by abraham 10/12/2015, 20:17

Zajebanciju na stranu ali postoji li neki cjenovnik, koliko se uzima?? Uobicajeno ili propisano ili kako je vec regulirano?? DNRH je puna menadjera tako da????

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva - Page 2 Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by udba 10/12/2015, 20:23

abraham wrote:Zajebanciju na stranu ali postoji li neki cjenovnik, koliko se uzima?? Uobicajeno ili propisano ili kako je vec regulirano?? DNRH je puna menadjera tako da????
To je siva zona podložna raznim tumačenjima, i nije SFRJ-NDH puna menađera jer bi onda bila i zdrava konkurencija. Imaš dva tri kluba gdje se može nešto zaraditi i preko mafije nikada nećeš tamo zaigrati, taman da hrvatsku možeš okititi u sto zlatnih medalja.

Drugo, ti menađeri ne investiraju svoj novac u goniče lopte nego gradski, a kad prodaju goniča pare idu u džep, to je sva ljepota ovog posla.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva - Page 2 Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by abraham 10/12/2015, 20:26

udba wrote:
abraham wrote:Zajebanciju na stranu ali postoji li neki cjenovnik, koliko se uzima?? Uobicajeno ili propisano ili kako je vec regulirano?? DNRH je puna menadjera tako da????
To je siva zona podložna raznim tumačenjima, i nije SFRJ-NDH puna menađera jer bi onda bila i zdrava konkurencija. Imaš dva tri kluba gdje se može nešto zaraditi i preko mafije nikada nećeš tamo zaigrati, taman da hrvatsku možeš okititi u sto zlatnih medalja.

Drugo, ti menađeri ne investiraju svoj novac u goniče lopte nego gradski, a kad prodaju goniča pare idu u džep, to je sva ljepota ovog posla.
Dobro to je Mamicev slucaj ali ima najmanje 100 registrirani menadjera u DNRH. Da pise se djep. Muhahahahahhaaaaa
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva - Page 2 Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by udba 10/12/2015, 20:27

abraham wrote:Dobro to je Mamicev slucaj ali ima najmanje 100 registrirani menadjera u DNRH. Da pise se djep. Muhahahahahhaaaaa
imaš i nekoliko firmi registriranih za proizvodnju i opremanje letjelica za svemir.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva - Page 2 Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by v_vlado 10/12/2015, 20:49

a jel mamić platio porez na te pare koje mu uplačuju nogometaši i jel prijavio sve......pazi u stadion do sada uloženo 100 mil. eura a izgleda ko ruglo,a Allienz arena u Munchenu napravljena na ledini za isto toliko para .....sramota i onda se lopina još buni i sudi....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva - Page 2 Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by udba 10/12/2015, 20:56

v_vlado wrote:a jel mamić platio porez na te pare koje mu uplačuju nogometaši i jel prijavio sve......pazi u stadion do sada uloženo 100 mil. eura a izgleda ko ruglo,a Allienz arena u Munchenu napravljena na ledini za isto toliko para .....sramota i onda se lopina još buni i sudi....
Nije problem porez, plati ga on, na izvoz nije velik, pdv-a nema, samo na dobit. Problem je sistem koji je postavljen da grad plaća, a ovaj stavlja u džep.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva - Page 2 Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by darth_vader 11/12/2015, 02:15

Pa dobro...ipak je Mamić riskirao...zato mu sad i pripada 150 milijuna Eura od transfera Dinamovih poletaraca...tko je kriv ostalima što nisu bili dobri s Bandićem, Hanžekovićem, Turudićem, nego radije klošare ispred kontejnera...trebali su ulagati u nečije noge...koje se mogu svaki tren raspasti...evo pogledajte slučaj Eduarda...nakon Taylora praktički ni kune mu nije zaradio...samo pišljivih 15 milijuna Eura od Arsenala...veliki je to rizik, jedva da se isplati...kad poplaćaš sve režije jedva da ti ostane parsto Eura za ponekog romskog gudača da te malo razveseli i opusti od nagomilanog stresa...ma Tantalove muke...Sizifov posao...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva - Page 2 Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by Kermit 11/12/2015, 06:47

EmberSpirit wrote:Nije mi jasno, Eduardo je potpisa ugovor, prije nego je potpisa ugovor bio je doslovno prosijak na cesti. Baš doslovno.

A ovaj mu sredio stan, hranu, ubacio ga u momčad, a jedini uvjet je kada ovaj postane bogataš da mu daje 1/4 pa onda 1/5 love. Ako ne postane - nikome ništa.

ima li gdje takav ugovor da ga i ja potpišem?
Ugovor je u suprotnosti sa načelima građanskog prava, zakonima vezanim za menađerske ugovore, pravilima FIFA-e, zakonu, moralu i Ustavu RH-a, ne možeš ti nekom davati 20% od svega što zaradiš cijeli život to nije lihvarenje već ropski submisivni odnos, pogotovo Županijski sud ZG-e gdje je kum Turudić prezidente istoga
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva - Page 2 Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by Kermit 11/12/2015, 07:00

EmberSpirit wrote:pa nije rob, 20% dohotka mu uzima, a eduardu ostaje 80%. I to neznam treba li mu Eduardo išta plaćati kada ovaj napusti Hrvatsku, ode vanka i adios.
Sada je zapravo jasno zašto vi gej neoliberali ništa ne shvaćate, pa ovo su osnove osnova trgovačkog prava, načela savjesnosti poštenja, jednakih činidbi ... strašno baš strašno...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva - Page 2 Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by v_vlado 11/12/2015, 08:24

asilovski wrote:
EmberSpirit wrote:pa nije rob, 20% dohotka mu uzima, a eduardu ostaje 80%. I to neznam treba li mu Eduardo išta plaćati kada ovaj napusti Hrvatsku, ode vanka i adios.
Sada je zapravo jasno zašto vi gej neoliberali ništa ne shvaćate, pa ovo su osnove osnova trgovačkog prava, načela savjesnosti poštenja, jednakih činidbi ... strašno baš strašno...
I ja plačam 25% na sve što zaradim plus razne pizdarije od hgk,komunalne.....o jebem ti kapitalističko robovlasništvo......
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva - Page 2 Empty Re: Eduardo oštro udario po sudu: Pogoduju Mamiću, nisu me zaštitili od ropstva

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum