ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena

Page 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena Empty dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena

Post by jastreb Thu 24 Dec - 9:39

https://preokret.info/index.php/2020/12/23/ekskluzivni-intervju-nele-karajlic-nova-jugoslavija-je-samo-pitanje-vremena-ljubav-prema-istim-kulturnim-vrednostima-je-jaca-i-veca-od-novih-granica/
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena Empty Re: dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena

Post by jastreb Thu 24 Dec - 9:40

Točno.

Kojega vraga su narod išli razdvajati,kada republičke granice nisu ni blizu nacionalnim tj.etničkim.

A o kulturnim i mentalitetskim granicama da i ne govorimo.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena Empty Re: dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena

Post by vuksadinare Thu 24 Dec - 9:41

i ovaj je fah-idiot...a nisam ni sumnjao tko ce se prvi nalozit na ovo Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena Empty Re: dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena

Post by Serbinho-3 Thu 24 Dec - 9:43

Video ga na Autokomandi, zesca legenda...

Kakav je na TV po ponasanju, takav je i uzivo :rasta
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena Empty Re: dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena

Post by jastreb Thu 24 Dec - 9:44

vuksadinare wrote:i ovaj je fah-idiot...a nisam ni sumnjao tko ce se prvi nalozit na ovo Basketball
Jugoslavija je realnost. Ja znam da još nije vrijeme,ali ona će kroz dogledno vrijeme opet uskrsnuti.

Pa makar se vi pravaši i državotvorci rasprsnuli od ljutine.

Da se sada na prostoru ex YU sprovede refwerendum za obnovu bi bila velika većina.  

Rascjepavanje Juge je bila glupost.

Jedino Slovenci su koliko toliko homogeni. Ostalo je potpuni gemišt.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena Empty Re: dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena

Post by dijagram Thu 24 Dec - 9:45

balincad ga samo ceka da se proseta sarajvom:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena Empty Re: dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena

Post by RayMabus Thu 24 Dec - 9:48

Samo u srpskim glavama. Nastavite sanjat i dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena Empty Re: dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena

Post by Serbinho-3 Thu 24 Dec - 9:52

RayMabus wrote:Samo u srpskim glavama. Nastavite sanjat i dalje.


Zasto siris anti Srpsku propagandu, kada Srbe to ne zanima...

Nele je iz Bosne.

Srbija bez Juge leti a sa Jugom puzi.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena Empty Re: dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena

Post by vuksadinare Thu 24 Dec - 9:53

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:i ovaj je fah-idiot...a nisam ni sumnjao tko ce se prvi nalozit na ovo Basketball
Jugoslavija je realnost. Ja znam da još nije vrijeme,ali ona će kroz dogledno vrijeme opet uskrsnuti.

Pa makar se vi pravaši i državotvorci rasprsnuli od ljutine.

Da se sada na prostoru ex YU sprovede refwerendum za obnovu bi bila velika većina.  

Rascjepavanje Juge je bila glupost.

Jedino Slovenci su koliko toliko homogeni. Ostalo je potpuni gemišt.
zaboravi...masta nije zabranjena
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena Empty Re: dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena

Post by RayMabus Thu 24 Dec - 9:54

Evo

https://m.vecernji.hr/vijesti/srbi-najvise-zale-za-jugoslavijom-najmanje-hrvati-i-kosovari-1173302/komentari?page=3
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena Empty Re: dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena

Post by Serbinho-3 Thu 24 Dec - 9:56

Moja prica se polako, ali sigurno obistinjava...

Kako sam govorio o Hong Kongu, usmeravanju na model

Azijsko dinamicne ekonomije, vagon se ipak vratio na sine

i ide u tom pravcu, kroz prvobitno lutanje sa Evropskim

investitorima i slicno.

Tesko da ce Srbija sa ostalima vise imati bilo kakvu konekciju.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena Empty Re: dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena

Post by jastreb Thu 24 Dec - 9:56

RayMabus wrote:Evo

https://m.vecernji.hr/vijesti/srbi-najvise-zale-za-jugoslavijom-najmanje-hrvati-i-kosovari-1173302/komentari?page=3
Hahahaha.

Znao sam.    Mada ovo za Hrvate je više stvar nekog srama i straha.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena Empty Re: dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena

Post by Serbinho-3 Thu 24 Dec - 10:00

RayMabus wrote:Evo

https://m.vecernji.hr/vijesti/srbi-najvise-zale-za-jugoslavijom-najmanje-hrvati-i-kosovari-1173302/komentari?page=3


Propaganda.

Albance nije nikada ni zanimala, osim da se bilo gde omaste,

bila to Englrska, Danska, Jugoslavija i ne treba ih gledati kao

deo Juge, jer oni to nikad nisu ni bili.

Hrvati su pokazali svoje, Muslimani isto, ostali isto.

Svako svojim putem i mirna Backa.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena Empty Re: dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena

Post by vuksadinare Thu 24 Dec - 10:00

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Evo

https://m.vecernji.hr/vijesti/srbi-najvise-zale-za-jugoslavijom-najmanje-hrvati-i-kosovari-1173302/komentari?page=3
Hahahaha.

Znao sam.    Mada ovo za Hrvate je više stvar nekog srama i straha.
jebote....uvijek me iznenadis kolicinom imbecilizma
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena Empty Re: dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena

Post by Ringo10 Thu 24 Dec - 10:00

jastreb wrote:Točno.

Kojega vraga su narod išli razdvajati,kada republičke granice nisu ni blizu nacionalnim tj.etničkim.

A o kulturnim i mentalitetskim granicama da i ne govorimo.
Paaa... ne vjerujem iako dopuštam, da je svašta moguće u ovome blesavom svijetu 

IAko ne vidim kako bi bilo moguće ponovo sastaviti zemlje bivše Jugovine ... one su evoluirale u različitim smjerovima i pravcima ... 

Mislim da je to nespojivo ... ali ko zna
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena Empty Re: dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena

Post by RayMabus Thu 24 Dec - 10:22

Nele i slični nek i dalje nastave sanjati u prošlosti. Hrvatska ima pametnijeg posla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena Empty Re: dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena

Post by vuksadinare Thu 24 Dec - 10:26

RayMabus wrote:Nele i slični nek i dalje nastave sanjati u prošlosti. Hrvatska ima pametnijeg posla.
Nele je ponajveci šupak sa ovih prostora...jedan saja sarajlija mi je pricao da su od njega ponajmanje ocekivali da ce postati srbenda...kurio se kao najveci sarajlija...koji raju nece nikad napustiti a cim se pocelo srbovati među prvima se poceo laganini distancirati od raje..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena Empty Re: dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena

Post by RayMabus Thu 24 Dec - 10:30

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Nele i slični nek i dalje nastave sanjati u prošlosti. Hrvatska ima pametnijeg posla.
Nele je ponajveci šupak sa ovih prostora...jedan saja sarajlija mi je pricao da su od njega ponajmanje ocekivali da ce postati srbenda...kurio se kao najveci sarajlija...koji raju nece nikad napustiti a cim se pocelo srbovati među prvima se poceo laganini distancirati od raje..
To se mene ne tiče.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena Empty Re: dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena

Post by Šandor Winnetou Thu 24 Dec - 11:48

dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena 1f602 
Mislim stvarno, Hrvate u novu jugu  i da budu zajedno sa srbljima možete jedino mrtve ubaciti (tu ne računam orjunaše, jugosifiličare, srboljube, mesićevce, pederčine, babe žabe i ostalu gamad) i dok smo mi živi i dok su živa djeca naša i unuci naši o tome ne morate ni sanjati.

_________________
dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena Empty Re: dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena

Post by vuksadinare Thu 24 Dec - 11:50

tre wrote:dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena 1f602 
Mislim stvarno, Hrvate u novu jugu  i da budu zajedno sa srbljima možete jedino mrtve ubaciti (tu ne računam orjunaše, jugosifiličare, srboljube, mesićevce, pederčine, babe žabe i ostalu gamad) i dok smo mi živi i dok su živa djeca naša i unuci naši o tome ne morate ni sanjati.
:tu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena Empty Re: dr Nele Karajlić:Nova Jugoslavija samo je pitanje vremena

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum