ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad te nitko ne voli i svi ti jebu majku

Go down

Kad te nitko ne voli i svi ti jebu majku Empty Kad te nitko ne voli i svi ti jebu majku

Post by RayMabus 23/12/2020, 10:15

https://m.vecernji.hr/vijesti/njemacka-strahuje-od-povratnika-gastarbajtera-s-balkana-nakon-bozica-na-ljeto-sudonijeli-zarazu-1455986
RayMabus
RayMabus

Posts : 175451
2014-04-11


Back to top Go down

Kad te nitko ne voli i svi ti jebu majku Empty Re: Kad te nitko ne voli i svi ti jebu majku

Post by RayMabus 23/12/2020, 10:16

962 preminula

https://www.google.com/amp/s/dnevnik.hr/amp/vijesti/koronavirus/u-njemackoj-rekordni-dnevni-broj-umrlih-od-covida-tjedan-nakon-zatvaranja---633359.html
RayMabus
RayMabus

Posts : 175451
2014-04-11


Back to top Go down

Kad te nitko ne voli i svi ti jebu majku Empty Re: Kad te nitko ne voli i svi ti jebu majku

Post by Guest 23/12/2020, 10:28

pa dobro..sto se moze... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad te nitko ne voli i svi ti jebu majku Empty Re: Kad te nitko ne voli i svi ti jebu majku

Post by RayMabus 23/12/2020, 10:38

Legendovich wrote:pa dobro..sto se moze... :cleanteeth

Kad te nitko ne voli i svi ti jebu majku Plivacki-klub-gorica-instagram-4

Drago mi je da je Plenkovic od sinoć od ponoći pa do 8.01.2021 uveja zabranu putovanja iz županije u županiju bez propusnica. 

Neće se puno taj našetat koji dođe ode.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175451
2014-04-11


Back to top Go down

Kad te nitko ne voli i svi ti jebu majku Empty Re: Kad te nitko ne voli i svi ti jebu majku

Post by Guest 23/12/2020, 10:40

Pa doma u principu i jesam..samo zicnem uauto sa curom,odemo do velikog kajuflanda i malih lidlova,uzmemo sto treba i sibaj u stan..tako i prije korone..ono,izgustao sam se izlazaka i prije,nije mi to vise nesto..radije odlican film,ili malo špranjenja u Dejziju i tako,sa zdravom ekipom komunikacija na nekom gamestreamu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad te nitko ne voli i svi ti jebu majku Empty Re: Kad te nitko ne voli i svi ti jebu majku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum