ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 10/3/2021, 22:14

Zapali ti, vidi se da ti fali, upa si na stupidity spree...
:D

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 10/3/2021, 23:12

I tako, raspisali se sektaši o Šibeniku i šibenčanima ... A lijepo im je to Aco Petrović objasnio u podcastu SN ... Na pitanje kako to da su on i brat Dražen završili u Ciboni, a ne u splitskoj Jugoplastici jasno i glasno je rekao: Ma kakav Split, pa mi šibenčani smo u daleko boljem odnosu sa Zagrebom nego sa Splitom i nije bilo ni teoretske šanse da u Splitu i Jugoplastici završimo ... A treba pogledati i ovaj niz: Kacian, Jerković, Rora, Šifo, Ademi, Rukavina i sada mali Bulat - sve šibenčani u Dinamu ... Tak da sektaši, smirite malo hormone ... Basketball Basketball

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 10/3/2021, 23:19

fridrih-niche wrote:Zapali ti, vidi se da ti fali, upa si na stupidity spree...
:D
Ti samo potvrdjivas javno misljenje da si najegocentricnija i naj poremecenija osoba foruma.
Ljigavac prve klase razmazeno deriste kojemu je sve u zivotu bilo na izvolite.
Nicije misljenje je uvazavas nego svoje sebe smatras savrsenim.
Sta tebi ne odgovara to automatski nevalja.

Znaci pokazujes znakove mentalnog piremecaja i autokracije.

Savjet ti je onako prijateljski 
Uzmi blok i skoci sa mosta franje tudjmana

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 10/3/2021, 23:20

Zeko wrote:I tako, raspisali se sektaši o Šibeniku i šibenčanima ... A lijepo im je to Aco Petrović objasnio u podcastu SN ... Na pitanje kako to da su on i brat Dražen završili u Ciboni, a ne u splitskoj Jugoplastici jasno i glasno je rekao: Ma kakav Split, pa mi šibenčani smo u daleko boljem odnosu sa Zagrebom nego sa Splitom i nije bilo ni teoretske šanse da u Splitu i Jugoplastici završimo ... A treba pogledati i ovaj niz: Kacian, Jerković, Rora, Šifo, Ademi, Rukavina i sada mali Bulat - sve šibenčani u Dinamu ... Tak da sektaši, smirite malo hormone ... Basketball Basketball
Svatko ima svoj izbor i pravo na njega stoga zeko uza svo duzno postovanje usporedba ti je glupa.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 11/3/2021, 03:46

fridrih-niche wrote:Baka se ispisa pa Anti i ostatku lopovske ekipe...
:D

I Grace Kelly sigurno nije najlipsa glumica ikad...
Iako je bila prekrasna, al je bila obična gold diggerica...
;)

Ali zato Tippi Hedren... love
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/3/2021, 06:21

jasambrend wrote:
fridrih-niche wrote:Baka se ispisa pa Anti i ostatku lopovske ekipe...
:D

I Grace Kelly sigurno nije najlipsa glumica ikad...
Iako je bila prekrasna, al je bila obična gold diggerica...
;)

Ali zato Tippi Hedren... love
Tippi > Grace
Kim > Tippi
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/3/2021, 08:33

FRANK wrote:
Zeko wrote:I tako, raspisali se sektaši o Šibeniku i šibenčanima ... A lijepo im je to Aco Petrović objasnio u podcastu SN ... Na pitanje kako to da su on i brat Dražen završili u Ciboni, a ne u splitskoj Jugoplastici jasno i glasno je rekao: Ma kakav Split, pa mi šibenčani smo u daleko boljem odnosu sa Zagrebom nego sa Splitom i nije bilo ni teoretske šanse da u Splitu i Jugoplastici završimo ... A treba pogledati i ovaj niz: Kacian, Jerković, Rora, Šifo, Ademi, Rukavina i sada mali Bulat - sve šibenčani u Dinamu ... Tak da sektaši, smirite malo hormone ... Basketball Basketball
Svatko ima svoj izbor i pravo na njega stoga zeko uza svo duzno postovanje usporedba ti je glupa.
Ante, apsolutno si u pravu. I ne samo da mu je usporedba glupa nego je sam ispao glup.  :D

Od 7 spomenutih igrača dvojica čak nisu šibenčani, a dvojica spomenutih igrali za najveći hrvatski klub- Hajduk. lol!

No, pogledajmo ovaj niz: Denis Erceg, Dražen Gović, Marin i Antonio Jakoliš, Goran Pauk, Mladen Pralija, Ivan Pešić, Anđelo Aralica, Josiš Crnogača, Stipe Bačelić-Grgić, Ante Rukavina, Joso Bulat, Dean Računica, Nikica Cukrov, Ante Žaja i šlag za kraj Petar (splitski Pele) Nadoveza. Unaprid isprika onima što sam ih izostavio, a ima ih.

Na ovom popisu nema Ratka Kaciana iako je je isti dvije godine proveo u Hajduku i uzeo je naslov prvaka Banovine Hrvatske, a veći trag je ostavio u dva zagrebačka kluba (HAŠK i Dinamo) pa je po njemu i Hitrecu nazvana omladinska škola Dinama i pomoćni teren na Maksimiru.
Ono što glupan ne zna za klupsku legendu (čije ime nosi pomoćni stadion i nogometna škola kluba za koji kao navija), on uopće nije šibenčanin nego je rođen u Zadru, a svoje prve nogometne korake i karijeru je započeo u Primorcu iz Biograda. Prije odlaska u HAŠK je proveo dvije godine u šibenskom Osvitu, klubu koji je u Drugom svjetskom ratu ugašen, kao što su u tim vremenima još neki klubovi ugašeni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 11/3/2021, 09:49

sektaši dodali gas, jal na maxu
ipak danas igra dinamo, osminu finala EL
mora da peče
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 11/3/2021, 10:04

Za Hajduk navijaju kozojebi iz okolnih zaselaka i oni Srbi koji nisu pobjegli '95. Normalni građani navijaju za Šibenik i simpatiziraju Dinamo.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 11/3/2021, 10:14

Dok se Dinamo sprema za hrabru utakmicu protiv moćnog Tottenhama, sektaši drhte pred susret s Goricom pa pokušavaju s jadnim forama o interesu za njihove igrače destabilizirati protivnika.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/3/2021, 10:16

Roland Deschain wrote:Za Hajduk navijaju kozojebi iz okolnih zaselaka i oni Srbi koji nisu pobjegli '95. Normalni građani navijaju za Šibenik i simpatiziraju Dinamo.
U ovom tvom kratkom upisu od proliva si još jednom pokazao svu svoju mržnju prema Dalmaciji, jad, jad i još jednom jad. Nije prvi, nije ni zadnji put. 

Ono što sam siguran, ovo si hrabar napisati na ovom šupku od foruma, ali nisi izreći npr. familiji ti od vlastite žene. Kukavica...  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/3/2021, 10:22

Hajduk Split - Page 36 2021-03-11-07-39-242-




Anthony Kalik: Svaki igrač koji ode iz Hajduka ima se želju vratiti

Sve je čovjek objasnio...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/3/2021, 10:43

Andreas Goldberger wrote:
Roland Deschain wrote:Za Hajduk navijaju kozojebi iz okolnih zaselaka i oni Srbi koji nisu pobjegli '95. Normalni građani navijaju za Šibenik i simpatiziraju Dinamo.
U ovom tvom kratkom upisu od proliva si još jednom pokazao svu svoju mržnju prema Dalmaciji, jad, jad i još jednom jad. Nije prvi, nije ni zadnji put. 

Ono što sam siguran, ovo si hrabar napisati na ovom šupku od foruma, ali nisi izreći npr. familiji ti od vlastite žene. Kukavica...  Basketball
Ovo je točno...
Ne smi doma zucnit protiv Dalmaciji i Hajduka, pa se odi istresa...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 11/3/2021, 11:09

Ahahaha, kad si ga već citirao...točno sam znao kako će se redikul prvi upecati na udicu, ali što očekivati od nekog tko je bukvan, sve bukvalno shvaća i potpuno je asocijalan lik. Ono, ljudi se prave da ga ne vide kad prolazi.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/3/2021, 11:16

Roland Deschain wrote:Ahahaha, kad si ga već citirao...točno sam znao kako će se redikul prvi upecati na udicu, ali što očekivati od nekog tko je bukvan, sve bukvalno shvaća i potpuno je asocijalan lik. Ono, ljudi se prave da ga ne vide kad prolazi.
:D Hahaha
Da, da.... Previše si puta ti iskazao mržnju tu na forumu, i onaj put kad si se izbrisao s foruma, sjeti se što si napisao u zadnjem upisu.  Basketball

Svoju mržnju ne možeš sakriti, jebiga. 
A te priče da si bacio udicu za mene, pa redikul ja sam ti na ignor listi i ja te ne zanima, jeli tako?  lol!

Kukavica...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/3/2021, 11:28

Andreas Goldberger wrote:
Roland Deschain wrote:Ahahaha, kad si ga već citirao...točno sam znao kako će se redikul prvi upecati na udicu, ali što očekivati od nekog tko je bukvan, sve bukvalno shvaća i potpuno je asocijalan lik. Ono, ljudi se prave da ga ne vide kad prolazi.
:D Hahaha
Da, da.... Previše si puta ti iskazao mržnju tu na forumu, i onaj put kad si se izbrisao s foruma, sjeti se što si napisao u zadnjem upisu.  Basketball

Svoju mržnju ne možeš sakriti, jebiga. 
A te priče da si bacio udicu za mene, pa redikul ja sam ti na ignor listi i ja te ne zanima, jeli tako?  lol!

Kukavica...
Inače, ja sam gori post kao odgovor na izljev mržnje napisao jer sam zna da će niche citirati, pa će ze-ge birtijaš smrad vidjeti. I shvatiti sve bukvalno... :rasta

niche, molim te citiraj i ovaj. 
Hvala.  :beer
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/3/2021, 12:38

Amper + Tominjo = <3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/3/2021, 12:45

Ovdje ni napalm vise ne moze spasiti stvar

Daj Fat mana da zavrsimo ovu agoniju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 11/3/2021, 13:38

Roland Deschain wrote:Za Hajduk navijaju kozojebi iz okolnih zaselaka i oni Srbi koji nisu pobjegli '95. Normalni građani navijaju za Šibenik i simpatiziraju Dinamo.
Ajde ne sramoti se vise bogati ne sramoti se

I zena ti je iz dalmatinskog zaledja
Ispadas sve gluplji i gluplji

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 11/3/2021, 13:39

Montero wrote:Ovdje ni napalm vise ne moze spasiti stvar

Daj Fat mana da zavrsimo ovu agoniju
Atomska i teski genocid ovo spasava

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 11/3/2021, 13:47

Roland Deschain wrote:Ahahaha, kad si ga već citirao...točno sam znao kako će se redikul prvi upecati na udicu, ali što očekivati od nekog tko je bukvan, sve bukvalno shvaća i potpuno je asocijalan lik. Ono, ljudi se prave da ga ne vide kad prolazi.
Odakle si ti ajde iskreno reci. 
Samo molim.te ne prosipaj mi pricu da si zagrebanac. Jer nisi.
Ja sam rodjen u munchenu pa nikad sebe nisam smatrao svabom nit bavarcem.
Nego imocaninom
 I ponosan sam na svoj grad

Na kraju krajeva i 98% moje obitelji dolazi iz tih kako ti kazes kozojebackih pokrajina. I navijaju za hajduk.
A eto i moj stari i ja dolazimo iz tih vukojebina pa navijamo za Dinamo.
Ili smo ja i moj stari prema tvome sudu ipak niza klasa u usporedbi sa tvojim statusom plemstva zvanog Purgeri.

I nemoj potencirati dalje nista vise jer cu i ja izgubit zivce

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum